Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

@up

 

obejrzalem 2 epki, kolejne 3 sa na dysku. jak narazie mnie nie porywa, w weekend bedzie wiecej czasu to obejrze i zobacze czy jest sens dalej to ciagnac :)

 

a Tobie jak sie widzi?

 

pozdr.

 

No, ja tam oglądam, mogę powiedzieć, że mnie wciągnęło. Bardzo lubię taki klimat. Fakt, nie dzieje się za wiele w serialu, ale no.. trzeba to lubić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poleccie jakiegos dobrego tasiemca :D Ogladam/ogladalem: Fringe, Californication, Heroes, TBBT, Dexter, Nikita (z lat 90), Prison Break, X-files. Obejrzal bym cos w klimatach fringe/x-files i mam na oku SG1 (bo atlantis podobno cienki a sgu to moda na sukces w kosmosie). Ale jakims dobrym serialem w innych klimatach nie pogardze.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, kolejny skrót? To jak ze studiami, wszyscy walą jakimiś AGH jakby każdy wiedział co i gdzie to jest ;-] Rzuć linkiem do tego OZ,bo mi to z czarnoksiężnikiem z oz się kojarzy :-P

 

Swoją drogą, namówiliście mnie na TheBigBangTheo. Dzięki! Rzeczywiście świetne to :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poleccie jakiegos dobrego tasiemca :D Ogladam/ogladalem: Fringe, Californication, Heroes, TBBT, Dexter, Nikita (z lat 90), Prison Break, X-files. Obejrzal bym cos w klimatach fringe/x-files i mam na oku SG1 (bo atlantis podobno cienki a sgu to moda na sukces w kosmosie). Ale jakims dobrym serialem w innych klimatach nie pogardze.

 

SG1 jak najbardziej, potem SGA do kompletu. Akurat jak obejrzysz te, to jednym ciągiem SGU cie nie zmęczy jak oglądanie po jednym co tydzień, kiedy akcja jest powiedzmy sobie niezbyt dynamiczna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poleccie jakiegos dobrego tasiemca :D Ogladam/ogladalem: Fringe, Californication, Heroes, TBBT, Dexter, Nikita (z lat 90), Prison Break, X-files. Obejrzal bym cos w klimatach fringe/x-files i mam na oku SG1 (bo atlantis podobno cienki a sgu to moda na sukces w kosmosie). Ale jakims dobrym serialem w innych klimatach nie pogardze.

 

How I Met Your Mother, Weeds, Chuck, Entourage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poleccie jakiegos dobrego tasiemca :D Ogladam/ogladalem: Fringe, Californication, Heroes, TBBT, Dexter, Nikita (z lat 90), Prison Break, X-files. Obejrzal bym cos w klimatach fringe/x-files i mam na oku SG1 (bo atlantis podobno cienki a sgu to moda na sukces w kosmosie). Ale jakims dobrym serialem w innych klimatach nie pogardze.

 

SG-1 + Atlantis (w tej kolejności) - zdecydowanie do obejrzenia ;]

 

Ja w wakacje rok temu łyknąłem oba seriale w jakiś miesiąc (w końcu to jakby nie patrzeć 15 sezonów + 2 filmy pełnometrażowe z SG1) ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem bardzo dobry serial Entourage. Coś dla fanów np. Californication.

 

Jeden z lepszych seriali w tym gatunku jakie widziałem. Sam Ari (postać) mógłby mieć swój własny serial :wink:

 

http://www.imdb.com/title/tt0387199/

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, będzie kolejne BSG:

Hatak.pl - Rusza produkcja "BSG: Blood & Chrome" [aktu.]

Zaczyna się z tego robić tasiemiec w stylu stargate'a.

Nie wiem czy warto czekać .Po ostatnim sezonie BSG i po tym co serwują w Caprice nie wróże czegoś ciekawego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można w jakiś sposób na IMDb lub Hataku wyświetlić listę seriali posortowaną od najwyżej ocenionych?

I czy istnieje jakiś program, który automatycznie ściąga ANGIELSKIE napisy?

Właściwie nigdy nie byłem serialowym maniakiem, ale uwielbiam seriale z Comedy Central (tylko, że większość jest w formacie 4:3 i aż mnie trzęsie jak widzę paski, albo obciętą górę i dół).

Bardzo mi się też podobał Prison Break - genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castle - serial w stylu mentalisty, tylko zamiast jane'a mamy tutaj bestselerowego pisarza. jak dla mwynie lepszy od mentalisty.

 

Covert Affairs - serial o cia. sezon 1 ma bodajze 11 odcinkow i dostal drugi sezon. serial kreci sie wokol laski, ktora zostaje szpiegiem. nic nadzwyczajnego. jesli porownac do burn notice czy chucka to jak dla mnie przegrywa w przedbiegach.

 

24 - serial kopie dupe. pierwsze 3-4 odcinki moze nie wciagaja jakos maksymalnie, ale tak od powiedzmy okolo 8 odcinka jest bardzo dobrze. koncowka natomiast jest niesamowita. to o pierwszym sezonie. drugi jestem na 13 odcinku i jest jeszcze lepiej. nie mam pojecia czego sie tak dlugo za to zabieralem.

 

ktos oglada modern family?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

South park dzisiaj wymiótł. DP Oil :D Oby drugi odcinek nie skiepścił potencjału.

 

Heh ekipa cartmana bezcenna :D :lol: SOA też dobry odcinek nie spodziewałem sie też takiej końcówki, ten sezon będzie ciekawy i widze dużo niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...