Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

The walking dead s01e02 -był OK ale pilotowi do pięt nie dorasta,jak już ktoś pisał :

za łatwo wyszedł z czołgu,oszukiwanie zombie nacierając się zwłokami tez imo głupie a najbardziej mnie denerwuje to że zombie są straaasznie powolne-wolałbym jak były by nieco żwawsze coś jak w 28dni/tygodni później

 

 

Dexter s05e06-teoria Masuki pod koniec odcinka mnie rozłożyła na łopatki :D

Dexter s05e07-hmm nie wiem czemu ale Lumen mnie denerwuje,poza tym czuje się jakby była powtórka z rozrywki z poprzednich sezonów (Lila,Miguel)

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The walking dead s01e02 -był OK ale pilotowi do pięt nie dorasta,jak już ktoś pisał :[soiler]za łatwo wyszedł z czołgu,oszukiwanie zombie nacierając się zwłokami tez imo głupie a najbardziej mnie denerwuje to że zombie są straaasznie powolne-wolałbym jak były by nieco żwawsze coś jak w 28dni/tygodni później

Dexter s05e06-teoria Masuki pod koniec odcinka mnie rozłożyła na łopatki :DDexter s05e07-hmm nie wiem czemu ale Lumen mnie denerwuje,poza tym czuje się jakby była powtórka z rozrywki z poprzednich sezonów (Lila,Miguel)

 

No i jeszcze jak Quinn podzieli losy Doakes'a to bedzie troche cinko pod wzgledem oryginalnosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter imo się powoli kończy. Jeszcze jest fajnie, ale to długo nie potrwa, gdyż psychopata takowym pozostanie, albo serial skręci na drogę, którą kroczy teraz House - prosto w zapomnienie. Takie zogniskowane na jednej postaci (problemie: ćpun, psychopata) seriale nie mogą trwać w nieskończoność. Temat się zgrał i tyle.

 

The walking dead - o co tu właściwie chodzi? Przypominacie sobie chociażby maszyny z hl2 masakrujące zombie? Montuję taką 1 maszynę (może jakaś niszczarka z taśmociągiem byłaby jednak konieczna) na określoną jednostkę terenu, do tego dokładam źródło dźwięku - klakson z pociągu, szum wodospadu - whatever. Odpalam - jednostka terenu wyczyszczona. Wg. twórców serialu kataklizm przeżyli sami kretyni?

Edit: Jaka niszczarka, przecież człowiek z ckm-em + odpowiednia ilość amunicji by załatwił sprawę.

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dexter s05e06-teoria Masuki pod koniec odcinka mnie rozłożyła na łopatki :D

Dexter s05e07-hmm nie wiem czemu ale Lumen mnie denerwuje,poza tym czuje się jakby była powtórka z rozrywki z poprzednich sezonów (Lila,Miguel)

 

Debra też ładnie daje wiązanki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek Dextera jest genialny. Sporo sie dzialo, sporo emocji i ostatnia scena to po prostu miazga! :blink: Czuje ze nowe zyciowe doswiadczenie Debry ladnie namiesza w serialu.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Lu i Dex są super "parą" nie to co wtedy z tym prokuratorem. Aż miło się ogląda ich współprace(coś jak Fox Molder i Scully). Jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem co to Dexter a teraz się doczekać następnego odcinka nie mogę, wyjeb... w kosmos serial(mało takich jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter nuda, ten sezon to jakaś porażka, nie ma co oglądać z seriali , od kilku lat takiej posuchy nie było.Skończyło się Pb , losty , heroes, w breaking bad jest przerwa to samo w spartakusie ( te seriale wybitne nie są swoją drogą) tylko dex mi się ostał , ale pomimo tego , że uwielbiam ten serial to 5 sezon jest bez wątpienia najsłabszy ze wszystkich , brak akcji , dynamizmu a zemsta dexa wobec oprawców Lumen(nie potrafię się zsymaptyzować z nią) jest porywająca jak listopadowy wiatr wieczorową porą.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ogólnie seriali nie brakuje, wybitnych już tak. Najgorsze jest to że aktorzy się kończą, i coraz więcej się zaczyna powtarzać. Przez to często mi sie nie chce nawet zaczynać nowego serialu, wole stary ponownie obejrzeć (dlatego drugi raz oglądam Star Treki). W filmach to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Ale w serialu sie przyzwyczaisz do postaci, i potem bez sensu sie je ogląda w innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś tydzień temu zacząłem oglądać Dextera i sezon 1/2 były jako tako ciekawe tak 3 to kompletne dno (postać Miguela kompletnie działała mi na nerwy), 4 sezon obejrzałem

półtora odcinka i powiedziałem dość... Z tego co teraz czytam 5 sezon bliższy jest drugiemu sezonowi? Jeśli tak to może jeszcze dam temu serialowi szansę.

 

A w ogóle dziwi mnie że nikt tu nie ogląda Eastbound&Down czy z kreskówek The Venture Brothers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś tydzień temu zacząłem oglądać Dextera i sezon 1/2 były jako tako ciekawe tak 3 to kompletne dno (postać Miguela kompletnie działała mi na nerwy), 4 sezon obejrzałem

półtora odcinka i powiedziałem dość... Z tego co teraz czytam 5 sezon bliższy jest drugiemu sezonowi? Jeśli tak to może jeszcze dam temu serialowi szansę.

 

4 sezon to mistrzostwo, więc nie wiem czemu poddałeś się po 1,5 odcinka. To, że 3ci jest najsłabszy to fakt, też nie mogłem patrzeć na Miguela.

 

Imho sezony Dextera prezentują się tak:

4 > 1 & 2 > 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sezon to mistrzostwo, więc nie wiem czemu poddałeś się po 1,5 odcinka. To, że 3ci jest najsłabszy to fakt, też nie mogłem patrzeć na Miguela.Imho sezony Dextera prezentują się tak:4 > 1 & 2 > 3

 

a dla mnie tak 1+2+3+4= :banana:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead HD

FOX HD puszcza ten serial.

Naczytałem się o tym jaki to hicior w USA ale tam mają chyba inny gust.

Pilot był średni i sądziłem, że się będzie rozkręcał ale jak na razie gra aktorska zabija ten serial bardziej niż bohaterowie zabijają zombie.

Zobaczymy pierwszy sezon ale sądzę, że amerykanie się mylą i u nich oglądalność 8mln to jakiś paradoks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead HD

FOX HD puszcza ten serial.

Naczytałem się o tym jaki to hicior w USA ale tam mają chyba inny gust.

Pilot był średni i sądziłem, że się będzie rozkręcał ale jak na razie gra aktorska zabija ten serial bardziej niż bohaterowie zabijają zombie.

Zobaczymy pierwszy sezon ale sądzę, że amerykanie się mylą i u nich oglądalność 8mln to jakiś paradoks.

 

To już był hicior zanim go wyemitowali. Heroes też się wszyscy jarali.

Poza tym taki np. Smallville ze swoim dennym aktorstwem i płytką, dziurawą jak durszlak fabułą z niezachwianą popularnością wyrobił 10 sezonów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tylko albo aż 10(z tym aż się muszę niestety zgodzić po obejrzeniu odcinków które wyszły) co odcinek to inne "ciach!..." wymyślają: egipska zjawa opętuje Lois, to babcia z super mocami trenuje amazonki to klon Lexa WTF.

Po tym odlocie tych kryptończyków Zeda myślałem że stonują serial, miały wrócić dawne postacie ale to co wyrabiają to co odcinek zupełnie nowa bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno ale w końcu obejrzałem :

 

Dexter s05e08-odcinek mi się podobał,szkoda tylko że dopiero pod koniec sezonu zaczyna się coś dziać

TWD s01e03 - ZA MAŁO AKCJI !! więcej nie trzeba chyba mówić,serial o zombie bez zombie...szczególnie brakuje mi takich klimatycznych scen jak końcówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymyślają: egipska zjawa opętuje Lois, to babcia z super mocami trenuje amazonki to klon Lexa WTF.

 

No straszne, nakręcili serial o "prawie" supermanie i jak oni smieli tam umiescic postaci z universum DC związane z tą postacią... Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem 4 sezon chucka. W pierwszym odcinku moją uwagę zwróciła znajomość krajów Europy środkowej u hamerykanów. Pomylenie podpisów to jedno, ale przedzielenie chorwacji na pół i złączenie Słoweni z Austrią to już dowód prawdziwej twórczości. :P

Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

How i meet your mother ...

 

Two beevers are better than one ... padlem na ryj :D

 

big bang theory ... dobry odcinek ;]

 

 

Cleveland show ... nie wiem czemu nikt nie wspomina tego serialu ?

 

nie jest moze tak zabawny jak Family guy czy American Dad ale tez daje rade ( jak sie czlowiek przyzwyczai do specyficznego poczucia humoru ,mieszanka nigga dzolks i poludniowego wiesniactwa ;-) )

 

http://www.youtube.com/watch?v=sT-sNBKpDEo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...