Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

TVD ciągle trzyma poziom.

 

Nie wiem tylko czy wtajemniczanie Jenny i jej przemiana to był dobry pomysł. Niedługo nie będzie w tym serialu nikogo kto jest normalny.

 

 

Nadrobiłem też Californication, bo się zatrzymałem gdzieś w połowie tego sezonu. Również ciągle dobry i klimat i dobry poziom. Szkoda tylko, że to takie krótkie jest. Rok czekania na 12 20-paro minutowych odcinków <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o Tron. Po 3 epizodzie jestem troszkę zawiedziony. Odcinek ogólnie spokojniejszy. Jednak wierze, że serial tak naprawdę się rozkręca i zapowiada się na prawdę na kolejną dobrą produkcję od HBO. Nawet Pacyfik dla mnie trzymał pewien poziom, więc specjalnie się o GOT nie martwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie dzisiaj pierwszy odcinek Happy Endings. Całkiem wesoły serialik na odstresowanie. Zabieram się za nastepne epki.

 

I gra Elisha Cuthbert - z The Girl Next Door i chyba bardziej znana z serii 24 gdzie grała Kimberly, córkę Bauera do czego jest nawet małe odniesienie na poczatku 3 epka :)

 

No i Damon Wayans daje rade.

Edytowane przez slayne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o Tron. Po 3 epizodzie jestem troszkę zawiedziony. Odcinek ogólnie spokojniejszy. Jednak wierze, że serial tak naprawdę się rozkręca i zapowiada się na prawdę na kolejną dobrą produkcję od HBO. Nawet Pacyfik dla mnie trzymał pewien poziom, więc specjalnie się o GOT nie martwię.

 

No jak na razie najwięcej akcji było w pierwszym. Ale serial ma potencjał i z dobrze może być zajefajnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz nietypowo bo Mythbusters S09E05 'Torpedo Tastic'. Przeniewiarygodnie superniesamowity megaepizod.

Tony śmiechu zarówno z wydarzeń jak i komentarzy, super ujęcia i fenomenalny mit z torpedą. Polecam!

 

 

 

'That one just wouldn't quit!'

'I think that's fun by itself, why do we need to hit the boat?'

'Rockets don't like to be tethered.. nor torpedos - they just want to be free!'

'- Maybe we should just go home? - No! We have to hurt this boat! Darn it!'

'That's what I'd be saying: turn around, getta hell outta here, this people are crazy!'

 

:lol:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie w Grze o Tron to ze postacie sa tak malo wyraziste. Brak jakiejs narracji albo wtajemniczenia kto to jest albo czemu tak sie dzieje.

Mogliby pokazac jak Robert wraz z Neddem zdobywaja tron i czemu to zrobili.

Duzo by mogli... Naprawde duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVD S02E21

Końcówka mnie rozstroiła. Cudowna muzyka, wzruszający klimat. W ostatniej scenie łzy mi napłynęły do oczu.

Odcinek może nie tak efektowny jeżeli chodzi o akcję ale niesamowity jeżeli mowa o uczuciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra o tron. Bardzo ciekawy serial ! Fantasy, piękne kobiety. I oczywiście fabuła w której śmierć i akcja toczy się z niesamowitą prędkością. Polecam

Edytowane przez MisiekLover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś jeszcze Fringe ? Bardzo ciekawe zakończenie sezonu i mnóstwo nowych pytań :rolleyes:

 

Pewnie że ogląda. Choć czasem mnie męczy to ogólnie wciąż pozytywnie go odbieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Finał 2 sezonu Justified jak zawsze z klasą. :razz:

 

Rzeczywiście mocny finał. Ogólnie świetny sezon, jeszcze lepszy od pierwszego, który też był świetny.

 

Tylko co dalej? Trzeciej takiej rodziny to tam chyba nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że ogląda. Choć czasem mnie męczy to ogólnie wciąż pozytywnie go odbieram.

 

Pierwszy raz mam wrażenie, że przekombinowali z fabułą. Wygląda na to, że o ile nie cały sezon to połowa nowego będzie całkowicie poświęcona relacji dwóch światów, zabraknie zwykłych spraw wyrwanych z kontekstu. Samo zakończenie troche naciągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał 2 sezonu Justified jak zawsze z klasą. :razz:

 

Zgadzam się w pełni, ogólnie niesamowity klimat jest w tym serialu: sceneria, akcent, pick-up'y, obrzyny i bimber w słoikach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i koniec Stargate Universe, jak pisałem pare odcinków wstecz, dla mnie straszna szkoda. Na prawdę dobry serial, bardzo unikatowy, dla mnie dużo lepszy niż Altantis, szczególnie drugi sezon. A te walki w kosmosie pierwsza klasa.

 

Zakończenie niestety fatalne, nie wiem jak można zakończyć cliffhangerem wiedząc w połowie sezonu że jest on ostatnim. Do tego ktoś tam z ekipy mówił że nie będzie filmów z SGU.

 

Cała fabuła SGU pierwotnie była planowana na 5 sezonów, wiec niestety pewnie nigdy nie poznamy dalszych losów czy finału.

 

Mam tylko nadzieję, że nie powstanie kolejny serial w świecie Stargate, bo to by było przegięcie, żeby robić coś nowego po przedwczesnym zakończeniu dwóch poprzednich. Ogólnie we wszystkich trzech serialach były złe zakończenia - SG-1 o dwa sezony za późno, a Atlantis, i szczególnie SGU zdecydowanie za wcześnie.

 

Jest tu jeszcze ktoś kto bardzo cenił SGU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz. SG1 za późno się skończyło, a SGU za wcześnie. czuję niedosyt i chęć dalszego oglądania. Tak. I w tej kwestii się zgodzę że drugi sezon się rozpędził. Po prostu żaaaaal mi ich! <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniec Stargate Universe, jak pisałem pare odcinków wstecz, dla mnie straszna szkoda. Na prawdę dobry serial, bardzo unikatowy, dla mnie dużo lepszy niż Altantis, szczególnie drugi sezon. A te walki w kosmosie pierwsza klasa.

 

Zakończenie niestety fatalne, nie wiem jak można zakończyć cliffhangerem wiedząc w połowie sezonu że jest on ostatnim. Do tego ktoś tam z ekipy mówił że nie będzie filmów z SGU.

 

Cała fabuła SGU pierwotnie była planowana na 5 sezonów, wiec niestety pewnie nigdy nie poznamy dalszych losów czy finału.

 

Mam tylko nadzieję, że nie powstanie kolejny serial w świecie Stargate, bo to by było przegięcie, żeby robić coś nowego po przedwczesnym zakończeniu dwóch poprzednich. Ogólnie we wszystkich trzech serialach były złe zakończenia - SG-1 o dwa sezony za późno, a Atlantis, i szczególnie SGU zdecydowanie za wcześnie.

 

Jest tu jeszcze ktoś kto bardzo cenił SGU?

 

 

Tak jak mówisz. SG1 za późno się skończyło, a SGU za wcześnie. czuję niedosyt i chęć dalszego oglądania. Tak. I w tej kwestii się zgodzę że drugi sezon się rozpędził. Po prostu żaaaaal mi ich! <_<

 

Łącze się z Wami w smutku :(

 

Drugi sezon a szczegolnie ostatnie odcinki zaczęło się naprawdę świetnie oglądać...eh jak potrafią s...lić to co dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem poniekąd zadowolony.

Byłem ogromnym fanem sg-1 choć końcówkę sobie odpuściłem i w sumie dobrze. Atlantis oglądało się nieźle choć już to było nie to samo.

Niestety universe było przynajmniej dla mnie ogromną kiszką, nie czułem tego klimatu który towarzyszył sg-1 i po części Atlantins, wiało kompletną nudą

i szczerze mówiąc sam nie wiem dlaczego to oglądałem. Chyba nawet wyraziłem swoje ogromne niezadowolenie jakoś na początku drugiego sezonu tu w tym temacie.

 

Co zaskakujące przerwa zrobiła dobrze temu serialowi. Nie wiem co się stało ale gdy wrócił z drugą połową 2go sezonu wszystko zaczęło pasować, powiało trochę znanym już klimatem

i co najważniejsze zaczęło coś się dziać przez co rzeczywiście chciało się oglądać kolejne odcinki.

I właśnie dlatego mi trochę przykro, gdyby cały universe tak wyglądał jestem pewien że cancela by nie było.

A ostatni odcinek zakończony moim zdaniem w porządku - trochę sentymentalnie, trochę w sposób niedopowiedziany i bardzo dobrze. Jak dla mnie nie przegięli w żadną stronę i dlatego

pomimo wszystko miło będę to wspominał.

 

A tak szczerze jeszcze to kompletnie nie rozumiem cancela Lie to Me i uważam to za ogromny błąd. Może formuła serialu w tym sezonie się trochę zmieniła ale nadal wyróżniał się na tle reszty

banalnych do bólu telenowel :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVD S2Finale

Bardzo dobra końcówka... choć szczerze powiedziawszy oczekiwania były nieco większe po ostatnich odcinkach. Zostawili fajne wątki na trzeci sezon.

 

Mentalista S3Finale

edit: Pomyłka, mentalista ma nietypowo 23 odcinki (ostatni podwójny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chuck 4x23

 

no to co panowie? 5 sezonu chyba nie bedzie?

 

 

 

konkretny cliffhanger

ale pewnie wybrną z tego np. że drugie nowe urządzenie nie zabiło Sary bo było jakoś źle zestrojone więc ni ema co sie stresować ;]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...