Skocz do zawartości
danrok

Kiedy Będzie Normalnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu widze, że forum jest przenoszone, wiecie może kiedy będzie w końcu przeniesione na ten nowy serwer? :)

 

Pozatym, coś się dzieje z tym forum. Jak się włączy na nowo przeglądarke to trzeba się logowac znowu :cry:, ale ten temat widziałem już inni poruszali. Dzisiaj znowu coś się zmieniło i w ogóle nie widze nieprzeczytanych wątków a od ostatniej wizyty się potworzyły nowe. Wszystkie mam oznaczone jako przeczytane, wie ktos kiedy to będzie naprawione?

 

Mam nadzieje, że szybko forum zostanie przeniesione i sytuacja się ustabilizuje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sikor:

Choćby po to, żeby zoptymalizować linki wewnątrzforumowe do kompatybilności z różnymi nazwami serwerów (lol! ale zabrzmiało :lol:).

Przykład:

stary link

link z IP

link niezależny od adresu Jedynym minusem jest otwieranie w tym samym oknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MareCeK

Eee tam, najważniesze rzeczy działają. A po całkowitej przerzutce forum trzebaby wszystko odkręcić. Są w tej chwili ważniejsze czynności do wykonania. Wszyscy mają podobnie, nie ma o co kruszyć kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to właśnie został przestawiony adres gdyż ilość requestów do starego serwera spadła do wartości marginalnej więc można założyć że po 32 godzinach wszyscy widzą już nowe serwery utrzymujące naszą domene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przenosiny samego forum były zakończone już ponad tydzień temu. Problem był w tym że dopiero wczoraj w godzinach wczesno-porannych nasz ukochany skarb narodowy w postaci "Naukowej i Akademickiej" Sieci Komputerowej (cudzysłów zamierzony) raczył zrealizować dyspozycje zmiany serwerów DNS obsługujących naszą domene (bo niestety w 21 wieku nadal ta wspaniała komputerowa instytucja działa na zasadzie wyślij Pan faks/polecony). Ze względu na długi czas propagacji zmian jeszcze do dziś zdecydowałem się pozostawić jako główny adres ten w formie numerycznej więc każdorazowo po wejściu na forum.purepc.pl następowało przekierowanie a przez to zagubienie ciasteczek. Natomiast od 2-3 godzin powinno być wszystko już ok pod warunkiem że napewno w Waszych serwerach DNS jest nowy adres IP dla forum.purepc.pl. W razie problemów prosze o skasowanie ciastek dla domeny tweak.pl, forum.purepc.pl oraz 217.172.39.213

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosiny forum zakończone, kilka zmian jeszcze nastąpi na forum lecz będą one nie widoczne dla was. Ważne, że już wszystko na dzień dzisiejszy zdziała jak należy.

 

Temat nie wiadomo po co założony jak w 3 innych poruszany był ten temat.

 

To tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to właśnie został przestawiony adres gdyż ilość requestów do starego serwera spadła do wartości marginalnej więc można założyć że po 32 godzinach wszyscy widzą już nowe serwery utrzymujące naszą domene

1586735[/snapback]

 

błędne załozenie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos powiedziec dlaczego kilkunastu osobom w tym i mnie akurat w pracy tweak sie wogole nie laduje?? Kolega sprawdzal nawet na linuxie i nie dziala. Ja w domu mam Neo i o dziwo wszystko sie laduje. W pracy pingowalem www.tweak.pl i ip i nic nie odpowiadalo!! O co chodzi :? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze mi ktos powiedziec dlaczego kilkunastu osobom w tym i mnie akurat w pracy tweak sie wogole nie laduje?? Kolega sprawdzal nawet na linuxie i nie dziala. Ja w domu mam Neo i o dziwo wszystko sie laduje. W pracy pingowalem www.tweak.pl i ip i nic nie odpowiadalo!! O co chodzi :? ??

1589886[/snapback]

Podejrzewam, że można im powiedzieć, żeby ochrzanili osobe odpowiedzialną za ich serwer cache-dns który olewał TTLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Powiedcie mi dlaczego ciągle mam komunikat "Przekroczono limit czasu podczas próby połączenia z forum.purepc.pl"? <_< FF używam. zeby przeczytać topic który ma 8 stron musze z 20 miut klikać na link aż mi się łaskawie załaduje strona :mur: Tragedia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...