Skocz do zawartości
Ghost

Scythe Ninja (scnj-1000)...

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem uzywke z wystawy w pewnym sklepie za grubo ponizej 80zl :]. jest maly problem. w komplecie zabraklo koszyczka do przykrecenia go na mobo s939. moze jakis intelowiec chce sie pozbyc? sklep niby obiecal mi to zalatwic, ale nie wiem ile przyjdzie mi na to czekac :mur:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, planuje wymienic swojego arctica na cos takiego ninja plus, mam pytanie czy może mi ktos podac calkowita wyskokosc z wentylatorem takim jak na auckji.

 

To zależy jak ustawisz cooler i czy nic pod spodem nie będzie przeszkadzało. Osobiście u mnie jest na równi z tymi nakrętkami, jakieś 2mm na RAMami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ic hyba w dodatku dostał poprzednia wersje:D bo ja nie widze tutaj w opisie aukcji nic o AM2(chyba ze tobie nie zalezało na kompatybilnosci z AM2 wtedy to co innego :D)

"Jest do najnowszy model Ninja, kompatybilny z socket AM2"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale podliczajac koszty szlifu lepiej bedzie odrazu kupic lepsze chlodzenie :)

Koszt szlifu to jakieś 10zł , więc jakie lepsze chłodzenie kupić takim kosztem? ;]

 

BTW. to jakiś dziwny ten jego sposób na szlif, nie tak się to robi i w ogóle jakaś matowa mu ta powierzchnia wyszła...

 

A paste polerską to lepiej nie do szyb tylko lekkościerną do lakieru samochodowego, koszt około 4zł.

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze ninje na s64/a64 (w kazdym badz razie jakims K8 bez IHS-a)

 

mam pentagrama 100cu i temperatury sa straszne, podstawa moze byc nierowna albo mam az tak dupna paste

 

dzisiaj chciałem sobie pobenchowac

 

mobo lezało na biurku, okno otwarte temp w spoczynku wynosiła 22* tylko zapusczalem sp 2004 natychmiastowo wzrastała do 40 klku a po 1 mialem juz 58 (wg. Ntune)

 

jutro moze przeszlifuje tego dziada bo cos to nienormalne jest aha paste mam jakiegos titana silver cos tam <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieści się do Chiefa DX-01-BDU (średni dragon)? Mierzyłem go i od socketu do ściany ma około 15,5cm ninja ma 15, ale nie chcę mieć wątpliwości.

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ta nowa wersja Ninja'y różni się wydajnością od starszej (czy tylko kwestia kompatybilności z AM2)? Widziałem na zdjęciach, że mają trochę inne podstawy i inny wentylator.

 

Przepraszam miało być edytuj i z rozpędu zrobiłem odpowiedz. :oops:

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak własnie zastanawiam sie czy jest sens wymieniać ninje na rev.b ??

Zmienieaj zmieniaj, ja z chęcią odkupie ten starszy rev. :lol2:

 

aż tak ci sie podoba ta zapinka

CICHO!! :lol: Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam pytanko.Nabyłem swego czasu Ninje i po dość dokładnym przyglądaniu sie całej konstrukcji zauważyłem że stopka mojej Ninji jest troche dziwna.Nie jest gładka-ma fakture jakby odcisków palców.Jest to widoczne pod światłem i po przejechaniu paznokciem po stopce.Czy to normalne?U was tez tak jest?Poniżej daje foty.Trudno było to uchwycic aparatem ale zawsze to coś- pomoże wam ocenić sprawe.Obejdzie sie bez szlifowania?

 

 

http://server5.pictiger.com/img/728009/pic...ng/img-0654.php

 

http://server5.pictiger.com/img/728009/pic...ng/img-0654.php

 

http://server3.pictiger.com/img/676827/pic...ng/img-0660.php

 

http://server3.pictiger.com/img/676827/pic...ng/img-0660.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowszych ninjach chyba normalne tylko te pierwsze sztuki mialy super wypolerowany spod. U mnie to o ile pamietam wyglada podobnie + ze 2 dluzsze rysy po poprzednim wlascicielu. Temperatura troche na tym cuierpi , ale co tam 1 stopien czy nawet dwa mnie nie zbawia ;) Chociaz jak masz czas i materialy to szlifuj gorzej raczej nie bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to normalne to musze przyznac ze jest to TRAGICZNIE wykonane.To juz Freezer pomimo matowości miał gładką stopke.Z pastą termo niby wszystko powinno sie wyrównac ale jednak cena powinna sie równać jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...