Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

jasne.. duży spadek FPS bo robiony był screen... przy procku 2 jajowym robienie screena nie zmniejszy fps (nagrywanie filmu frapsem TAK, robienie screena NIE :D) jak widziałem ten film z 2 kolesiami co jeden pływał motorówką i miał chyba z 10FPS, a 2 czołgoem jezdził i miał ciut więcej to odechciewa mi się tej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luki2

Na takim configu jaki wypisałeś gra będzie śmigać na full... Zobacz 1 post tego topicu, masz napisane wymagania i jak działała na 7800gs na AGP + P4 3Ghz HT...

AA nawet tego nie zauważyłem jak tak to nie jest źle 30-40FPS :) , chociaż wymagania dotyczące ramu mnie martwią :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z pierwszej strony powinno być zaktualizowane odnośnie mocy konsol x360 i ps3 , gierka wyjdzie na te konsole

 

AA nawet tego nie zauważyłem jak tak to nie jest źle 30-40FPS :) , chociaż wymagania dotyczące ramu mnie martwią :?

Akurat mieli taką konfiguracje z 1.7gb , nie ma co panikować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z pierwszej strony powinno być zaktualizowane odnośnie mocy konsol x360 i ps3 , gierka wyjdzie na te konsole

Panowie z CryTek sprostowali info mówiąc, że istotnie można zrobić porta na konsole, ale grafika w grze nie będzie taka sam jak na PC (nie ma nic czy gorsza czy lepsza) powiedzieli też że być może gra pojawi się na nextgeny, ale nie jest to oficjalnie potwierdzone. Z nieoficjalnych info wynika, że jeśli gra będzie na nextgeny to dopiero w 2008 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście filmiki z Crysisa robione kamerą podobno na pokazie G80 w Paryżu? Jakość kiepskawa ale conieco widać :)

GAMEPLAY

FLYTHROUGH

 

EDIT: Lepszej jakości filmy były tu:

LINK

ale przekroczyli bandwidth i nie da się ściągnąć.

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście filmiki z Crysisa robione kamerą podobno na pokazie G80 w Paryżu? Jakość kiepskawa ale conieco widać :)

GAMEPLAY

FLYTHROUGH

 

EDIT: Lepszej jakości filmy były tu:

LINK

ale przekroczyli bandwidth i nie da się ściągnąć.

Robi wrażenie. Jak tak to chodzi na G80 to bardzo dobra wiadomość bo domyślam się, że fotki pochodzą z DX9 ( Visty jeszcze nie ma jak i DX10 też) a co za tym idzie powinien podobnie chodzić na 7900GTX.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Jak tak to chodzi na G80 to bardzo dobra wiadomość bo domyślam się, że fotki pochodzą z DX9 ( Visty jeszcze nie ma jak i DX10 też) a co za tym idzie powinien podobnie chodzić na 7900GTX.

A to niby dlaczego miałby podobnie chodzić na GF7900GTX?? Moim zdaniem na takim GF7900GTX będzie chodził ze 2 razy wolniej w porównaniu do GF8800GTX....

 

BTW Może był puszcany na jakiejś becie Visty bo przeciez te już są dostepne od dawna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym ostatnim linkiem co podałem jest napisane, że to jest real time DX10, no ale to informacja niepotwierdzona.

A co do Visty to przecież testerzy mają już prawie finalną wersję. Beta sterowniki DX10 NVidia na pewno też ma, bo na czym by testowali swoje karty. A premiera G80 tuż tuż.

 

Jedno niedopracowanie w filmiku zauważyłem - kiedy płyniemy, nasz cień pod wodą jest nieruchomy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym ostatnim linkiem co podałem jest napisane, że to jest real time DX10, no ale to informacja niepotwierdzona.

A co do Visty to przecież testerzy mają już prawie finalną wersję. Beta sterowniki DX10 NVidia na pewno też ma, bo na czym by testowali swoje karty. A premiera G80 tuż tuż.

 

Jedno niedopracowanie w filmiku zauważyłem - kiedy płyniemy, nasz cień pod wodą jest nieruchomy. :)

Wiesz to jest bardzo wczesna wersja gry bo premiera chyba ma być w okolicach marca kwietnia tak że zapewne jest jeszcze dużo do poprawienia.... Pozatym stery pod G80 tez są jeszcze niedopracowane tak ze moze być i zapewne będzie już tylko lepiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry została przełożona na Kwiecień 2007 -

Dla mnie to w sumie dobrze - do tego czasu powinienem już mieć 8600GT :)

Niech chłopaki lepiej dopracują kod, żeby i na słabszych sprzętach śmigało.

 

EDIT:

poca ->

Tu są filmiki w lepszej jakości:

LINK1

LINK2

 

Szybki transfer :)

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...