Skocz do zawartości
lukmek

Testy Pamięci Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę od tego, że przeszukałem dział, jak również korzystałem z wyszukiwarki. Nic nie znalazłem. Widzę jednak, że tu sami znawcy tematu to może ktoś mi pomoże. Spotkaliście się z takimi pamięciami? Interesuje mnie jak się one kręcą:

http://www.agito.pl/product/42000?cid=707

 

Dobrze by było gdyby poszły na 800 :-P Takie moje marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, expertem nie jestem ale ja mam te ramce. 2m-ce temu przed obnizkami dalem 500zł, nawet Goodramy PRO 900 są tańsze niż te co pokazałeś! Jeśli się nie mylę to bynajmniej nie kupuj w tym sklepie, bo te 2GB kosztuje ~300zł gdzie indziej.

 

A tak btw. To czytam i czytam o tych Gooramach PRO i jak w końcu z tymi kostkami? Na jakich one są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie zauważył, że to nie są GoodRamy 2x1024 (czyli 2GB) ale 2x2048 (czyli 4GB), więc cena jest przystępna. W necie ciężko coś znaleźć na ich temat dlatego pytałem tu. Dla mnie kluczową sprawą jest to, że to 4GB w dwóch modułach (chyba, że znajdziecie mi płytę z 8 slotami pamięci ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie mobasy chyba :P Serwerówki ;)

No ale dobra, mój błąd :( no niby przystępna ale te pamiątki chyba nie kręcą się wyjątkowo dobrze. Poszukaj GR Pro bo w sumie tanie są ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Twoje TRFC i pare innych alph to mnie bardzo zabolaly :lol:

 

Jesio powiedz kto znajduje cuda 2 x 2GB latajace po 600MHz B-) w normalnej cenie.

Ty zawsze narzekasz. Na niższym TRFC nie hula, a reszta auto.

 

Tak, tak, dziękuje :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio nie pada.

 

Ja bałbym sie zaingerować w spd, ale w bios płyty juz nie :)

Nic sie nie stanie.

 

SPD Tool/Sys Tool i mozna dzialac. Z pod Win'a wsio idzie zrobic.

 

Z 8 razy zmienialem SPD na Ballistix, w celach testowych, pare razy na 5400UL w celu poprawy kompatybilnosci i raz na jakichs D9DCD w celu zabawy doslownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoznaje prawidłowo. On potrafi odczytać tylko to co jest w SPD. Naklejki w obecnej wersji jeszcze nie potrafi odczytać.

 

co myslicie o czyms takim?

 

4x1gb 2.3V

 

jeszcze cos z nich wydusze mysle ;)

Nawet jak na 4GB to nic szczególnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoznaje prawidłowo. On potrafi odczytać tylko to co jest w SPD. Naklejki w obecnej wersji jeszcze nie potrafi odczytać.

Zależy co mamy na myśli. Nawet jak w SPD są prędkości wyższe (co odrazu wskazuje, że to wyższe "PC") od PC6400 to przy walidyzacji i tak nam ukaże się napis PC6400... :wink:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P5K Vanilla, Patriot 2x512 9200 ELK -> GKX @ 2.4V

 

Dołączona grafika

 

 

Nawet fajne takty jak na tak male vdimm ;) XA zrobisz tyle przy normalnych alpha timingach, a nie wzietych z kosmosu? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P5K Vanilla, Patriot 2x512 9200 ELK -> GKX @ 2.4V

 

[img ]http://rybamcz.boo.pl/zdjecia/bench/p5k/660%205-5-5-15%20spi32m.PNG[/img]

Nawet fajne takty jak na tak male vdimm ;) XA zrobisz tyle przy normalnych alpha timingach, a nie wzietych z kosmosu? :]

Dajesz do 666 ;)

 

szkoda ze to tylko 2x512, ale ładnie ładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...