Skocz do zawartości
lukmek

Testy Pamięci Ddr2

Rekomendowane odpowiedzi

P5K Vanilla, Patriot 2x512 9200 ELK -> GKX @ 2.4V

 

Nawet fajne takty jak na tak male vdimm ;) XA zrobisz tyle przy normalnych alpha timingach, a nie wzietych z kosmosu? :]

Ładnie :)

 

Alphy mi MSI samo ustawialo i zapomnialem ich pozmieniać :cry: W każdym razie mam ciut więcej

 

Dołączona grafika

 

Chyba też ładnie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile wam zrobiły? :) I może jakieś ustawienia pomocne, dobrzy ludzie :wink:

To ponoc ty krecisz ramy tak, ze ohoho. Kazda firma mi to mowi, wiec ja biedna lamka nie bede zabieral glosu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ponoc ty krecisz ramy tak, ze ohoho. Kazda firma mi to mowi, wiec ja biedna lamka nie bede zabieral glosu :]

Przepraszam bardzo. To mi ostatnio Marcin (?) z extrememem wypominał, że katuję pamięci :lol: . A z zabieraniem głosu masz rację :*

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ty zawsze masz alphy z kosmosu...

Przykłady jeśli można wiedzieć :) W przypadki team groupów (choćby) ustawiałem najostrzejsze jakie się dało na P5N32E SLI :-P

 

@ ryba

 

Miałem na myśli SPI32M albo Dual SPI32M, ale wynik dobry :) jakie pamięci?

 

W przypadku Goodramów zapomniałem przestawić alphy, ale z drugiej strony dobrze wiecie, że timingi alpha na D9 nie mają dużego znaczenia jeśli chodzi o stabilność (pod warunkiem, że się nie ustawia jakiś ultra niskich...). W każdym razie jednak w testach memki na 5-5-5-15 na 685 MHz z padacznymi alphami wygrałyby z pamięciami 660 MHz 5-5-5-15 + najostrzejsze alhy... więc nie wiem po co tyle krzyku :wink:

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykłady jeśli można wiedzieć :) W przypadki team groupów (choćby) ustawiałem najostrzejsze jakie się dało na P5N32E SLI :-P

 

@ ryba

 

Miałem na myśli SPI32M albo Dual SPI32M, ale wynik dobry :) jakie pamięci?

 

W przypadku Goodramów zapomniałem przestawić alphy, ale z drugiej strony dobrze wiecie, że timingi alpha na D9 nie mają dużego znaczenia jeśli chodzi o stabilność (pod warunkiem, że się nie ustawia jakiś ultra niskich...). W każdym razie jednak w testach memki na 5-5-5-15 na 685 MHz z padacznymi alphami wygrałyby z pamięciami 660 MHz 5-5-5-15 + najostrzejsze alhy... więc nie wiem po co tyle krzyku :wink:

32m przeszlo by na tych samych ustawieniach, 16m liczylem na wyzszych, takze bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przeczytania :D

 

Mushkin SP2+ PC6400 2x1 GB

Pokaż screen z memsetem (OC CL4), bo te 1100MHz to chyba z kosmosu wziąłeś...

 

Radiatory mają długie klamry, dzięki czemu idealnie przylegają do kości (w przeciwienstwie np do G-Skill'a) : +1 za to :wink:

 

EDIT: poprawka ;)

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dożuce coś od siebie;

Crucial Balistix Tracer PC2-6400

 

Dołączona grafika

 

@1140 przy 2.40v ustawione w biosie.

Odczyty z uguru wahają się 2.38-2.40. Być może podniesienie napięcia jeszcze troche poprawi rezultat. System wstaje max na 1180 ale spi i orthos się wywalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które ustawienie jest najwydajniejsze do codziennej pracy: 4-4-4-12 900Mhz czy 5-5-5-12 1000Mhz. Mniejsze timingi czy wyższy zegar? proc to brisbane 2,8Ghz i pamięć ocz platinum rev2 4-4-4-15 800Mhz.

 

Ah i jeszcze jedno jaka jest róznica między 800Mhz 4-4-4-12 a 900Mhz 5-5-5-12.

Edytowane przez Yayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...