Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam najnowszego Clicka. Jest w nim Midway Arcade Treasures Deluxe Edition!!!! Czyli między innymi trylogia Mortal Kombat i Pit Fighter! W sumie 30 klasyków i jeszcze do tego L.A. Rush.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuję temat

W realu widziałem straaaaszne przeceny, czyżby na urodziny?

 

Test Drive Unlimited 20 PLN

Neverwinter Nights 2 25 PLN

Spellforce 2 20 PLN

Dawn of War 5 PLN

te kupiłem

 

Jeszcze widziałem

Full Spectrum Warrior 10 PLN

Dark Messiah of M&M 25 PLN

Gothic 3 25 PLN

Punisher 10 PLN

Broken Sword 4 Anioł Śmierci 20 PLN

Football Manager 2008 10 PLN

Fables 20 PLN

Total War 2 20 PLN

 

Przejdźcie się, może i u was są wyprzedaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa,lece do reala za 25 minutek bede :) Jak beda i takie promocje u mnie to biore bankowo FM'a 08 i TDU :D

I co były?

 

Fable i Messiah w takiej cenie - miodziooo. Ale pewnie nie w kazdym realu beda takie promocje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W radomskim realu te gierki nie leżały na stoisku z multimediami, tylko była zrobiona swoista ekspozycja (zasłonięta reklamą) przy wyprzedażach sprzętu elektronicznego płyt itp. Tak, że przeszukujcie sklepy dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic wpadne jeszcze moze jutro bo dzis tak jak mówiłem zaliczyłem tylko stoisko z gierkami,wrzuciłem do koszyka kilka płytek i wio do kasy.. :P Fajne takie promocje,ale FM 08 za 10 zł ? Masakra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiecie, ale nie zaszkodzi napisać.

 

Gry z serii Extra Klasyka Next oraz Gold za pół ceny. Myśle, że warto tym bardziej, że są w tych seriach świetne gierki.

 

Dodam tylko, że półki Carefourów, czy Tesco uginają się od gierek w promocji z tych serii ;)

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jesli idzie o Obliviona to zastanow sie czy warto. 39 zl to "promocja" bo Seller zwyczajowo lazi za 49 , ale ja nie o tym. Wersja GOTY Obliviona to 89-119 zl. Sam widzialem za 99 u siebie , masz calosc z 2 dodatkami w zasadzie za druga polowe podstawki z Sellera , czy warto?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wersję GOTY do wyrwania za 99zł. Tylko nie jestem fanem RPG i nie wiem czy w ogóle dotrwam do tych dodatków ;) BTW: czy wersja GOTY różni się jakością wydania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w Trójmieście dostanę jeszcze TDU w promocji? Jakiś market czy coś?

Czy pozostaje mi zamówić na gram.pl (31.90zł + przesyłka)?

 

 

--

edit:

Już nieważne... Objechałem pełno marketów - nigdzie nie było ~~

W końcu w sklepie dla idiotów za 34.90zł kupiłem.

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirtuś (bo tak się ten sklep nazywa, serio; to w ogóle spadkobierca dawnego wirtualny.com) to naprawdę fajne miejsce w sieci - często trafiają się konkretne promocje. Poza tym reagują tam błyskawicznie na sytuację rynkową - jak coś pojawia się gdzieś taniej albo ma nidługo trafić do taniej serii/czasopisma, to na Wirtusiu ( :P ) ceny lecą w dół. :)

Tylko przesyłkę mogliby mieć trochę tańszą, bo 12 zł za priorytet, zwłaszcza przy kupowaniu jednej gry, to trochę drogawo. No i szatę graficzną mieli kiedyś lepszą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dal zainteresowanych wyszło kilka nowych gier w serii Kolekcja Klasyki. Na wirtus.pl wiekszosc po 19.90

Osobiscie zaopatrzylem sie w Max Payne Antologia i GTA Vice City

Przy okazji uzupelnilem zbiór o Juiced 9.90 i NFS Porsche 29.90, a w prezencie jeszcze XIII

Dodam, ze ceny nawet na allegro sa wyzsze !!

Wiecej tutaj http://sklep.wirtus.com.pl/kategoria/kolekcja/strona/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś może mi powiedzieć, o co u licha chodzi w Piratach Sida Meiera?

Napadam na statki (nie wiem nawet czy na właściwie), tańczę z córkę gubernatora i... TYLE?

Kiedyś na Hyperze oglądałem coś o topliście piratów, szukaniu skarbów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...