Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

OK, ode mnie zaczela sie ta dyskusja, nie wywlekalem jej na forum, bo i po co, ale tak gwoli wyjascnienia:

Wyslalem Pm do fipa, zeby opisal mi co bylo nie tak z sigiem, fipa mi odpisal i spoko, dostalem sig z powrotem, ale...

 

fipa napisal:

" nie znasz regulaminu dotyczacego sygnaturek.

bylo ponad 10 linijek. jako punkt odniesienia jest 1024 i skórka pure, czyli domyślna."

 

W regulaminie nie ma nic napisane o tym, ze skorka Pure jest punktem odniesienia w sprawdzaniu siga, ja od zawsze siedze na Desert i szczerze mowiac nie pomyslalem o tym aby sprawdzic sig na innych skorkach. Na desert sig mial 10 linii.

 

Bedac szczerym, to nadal uwazam, ze nie zasluzylem na %, wolalbym dostac najpierw PM od modera, bez problemu zmienilbym sig.

 

Prosze tez moderatorow o doprecyzowanie regulaminu odnosnie sigow, chodzi o wpis, aby sprawdzac sig pod katem skorki Pure i rozdzialki 1024x768.

Dopiero teraz sie poprawilem i dostosowalem sig do skorki Pure.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis, mechl!k i fipa od czego wy macie PW?

Przestańcie robić tu bałagan bo chłopaków przestraszycie ;)

EOT

Liczyłem, ze jako administrator rozwiążesz tą sytuację.

ale edycja posta byla bez sensu :| sadze, ze nikt nie sprawdza swoich starych postow czy jakis moder mu sie nie dopisuje do niego :|

Dlatego napisałem, ze nigdy wiecej nie bede upominał. Poza tym czesto takie coś pomagało, choćby przy edycji błedów ort w poscie usera, czy podobnych sytuacjach. Przewijajac temat do ostatniego przeczytanego posta, albo podczas ładowania strony MOZNA DOSTRZEC POGRUBIONY TEKST. Tym bardziej, jeżeli z tematu zniknelo część postów (sam je wydzieliłem do innego tematu, bo były OT, a ich treść miała jakąś wartość, była to merytoryczna dyskusja).

wolalbym dostac najpierw PM od modera

Ja tez bym wiele rzeczy wolał....

 

Prosze romka o wyjasnienie sprawy z punktem odniesienia przy liczeniu linijek sygnatur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, ze nigdy wiecej nie bede upominał. Poza tym czesto takie coś pomagało, choćby przy edycji błedów ort w poscie usera, czy podobnych sytuacjach. Przewijajac temat do ostatniego przeczytanego posta, albo podczas ładowania strony MOZNA DOSTRZEC POGRUBIONY TEKSTJa tez bym wiele rzeczy wolał....

Ok ale nie w sytuacji, gdy ostatni przeczytany post jest źle wskazywany (o czym wcześniej była mowa w tym topicu i co przed chwilą mi się zdarzyło). ;)

 

Prosze romka o wyjasnienie sprawy z punktem odniesienia przy liczeniu linijek sygnatur.

Dodatkowo proponowałbym zmodyfikować regulamin tak, aby w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co czytam ten temat to są jakieś problemy z sygnaturami...

Skończy się to kiedyś?

 

Według mnie takie kłócenie się o nieregulaminowego siga bo miał o jedną linijkę, wyraz, słowo za dużo jest tez sensu.

Niemożna w regulaminie napisać żeby sig miał około 10 linijek? Gwarantuję że nie byłoby takich problemów...

 

A procenty to dawać za jakieś big czcionki, obrazki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow wracamy do ptk wyjscia, jak bedzie w regulaminie, ze ma byc 10 linijek w pure bluw w 1024 to sie gadki skoncza a tak to zawsze beda niescislosci, bo ze kiedys w jakims temacie to zostalo napisane to niewiele znaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeszcze udzielam sie, jak to w koncu jest, prosze o konczaca i definitywna odpowiedz, czy zasluzylem na %, czy nie (zakladajac oczywiscie niescislosci regulaminu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeszcze udzielam sie, jak to w koncu jest, prosze o konczaca i definitywna odpowiedz, czy zasluzylem na %, czy nie (zakladajac oczywiscie niescislosci regulaminu)?

Nie należało Ci się !!!

Ja za identyczne przewinienie % nie dostałem, fakt, że moderator mnie uprzedził na PM, o tym.

Ja również powołałem się na Regulamin w którym nie ma ani słowa o rozdzielczości ani skórce w której to 10 linijek ma być!!

Moderacja powinna dostać % za rażące olewanie tego zagadnienia, a Tobie powinni zdjąć, jeżeli chcą, żeby szanować Regulamin.

 

Nasze drogie moderatorstwo, tak trudno do Regulaminu dopisać, że 10 linijek dotyczy rozdzielczości 1024 X 768 i skórki Pure?

W tej chwili wlepiacie % bezprawnie !

 

Czy userzy mają do Was ekstra petycję napisać w tej sprawie??

Bo jak słusznie zauważył Niemiec problem z tym pkt Regulaminu jest już wiekowy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pewne zagadnienie, przeglądam sobie w kartach kilka tematów jak potem odświeżę ten dział w którym te tematy były nie wszystkie zaznaczone są jako przeczytane. Czemu sie tak dzieje??

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy najblizszej zmianie regulaminu bedzie dodane. Na razie jest jak jest. Rozdzielczosc standardowa-1024.

 

edit

Niniejszy regulamin nie ma charakteru ostatecznego; będzie w miarę potrzeb zmieniany lub uzupełniany za pomocą przyklejonych tematów bądź ogłoszeń zamieszczanych w dziale "O serwisie i forum". Wskazane jest sprawdzanie co jakiś czas, czy w wymienionym dziale pojawiły się nowe topiki administracyjne. O poważniejszych zmianach użytkownicy będą informowani za pomocą metod dostępnych administracji (posty, PW, maile).

Zeby wiecej nie było ze nie ma. Od tej chwili jest.

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=220262

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

Ej aż się boje ;> Kłótnie pomiędzy userami, adminami, modami i byłym modem. Normalnie powiało chłodem :)

 

sory za ot ;)

 

Niemiec - no pewnie wymagają :| Przeciez kazdy wyjadacz powinien siedziec na forum 24/7 i czytac wszystkie nowe tematy a zwlaszcza w dziale o serwisie :unsure:

Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak widać trzeba było wprowadzić środki zapobiegawcze tej sytuacji.

 

Regulamin został uzupełniony w trybie pilnym o zdanie:

"Maksymalną długością sygnaturki jest 10 linii liczone w rozdzielczości 1024x768 na skórze Pure."

 

Wiadomo było to dzięki tematom na forum, lecz nie wspominał regulamin o tym (nie precyzował) więc został uzupełniony za sprawą Waszych gorących próśb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak widać trzeba było wprowadzić środki zapobiegawcze tej sytuacji.

 

Regulamin został uzupełniony w trybie pilnym o zdanie:

"Maksymalną długością sygnaturki jest 10 linii liczone w rozdzielczości 1024x768 na skórze Pure."

 

Wiadomo było to dzięki tematom na forum, lecz nie wspominał regulamin o tym (nie precyzował) więc został uzupełniony za sprawą Waszych gorących próśb.

I to właśnie chodziło nasz drogi Redaktorze Naczelny! :)

Tak trzymać!

A teraz można karać za przydlugie sigi w pełnym majestacie lokalnego prawa.

Dla thuGG wnoszę o jednorazową amnestię. :)

 

@ Majkel

 

To nie była kłótnia, lecz rzeczowa dyskusja.

W efekcie przyniosła oczekiwany skutek, więc myślę, że nie ma powodu do niepokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak widać trzeba było wprowadzić środki zapobiegawcze tej sytuacji.

 

Regulamin został uzupełniony w trybie pilnym o zdanie:

"Maksymalną długością sygnaturki jest 10 linii liczone w rozdzielczości 1024x768 na skórze Pure."

 

Wiadomo było to dzięki tematom na forum, lecz nie wspominał regulamin o tym (nie precyzował) więc został uzupełniony za sprawą Waszych gorących próśb.

i bylo tak zrobic Rafale jakies kilka miesiecy temu :)

 

 

Wystarczy tak co 2 dni :wink:

ja tam mam na to subskrybcje, ale nie kazdy ma duzo wolnego w pracy lub internet w szkole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wpieprzac miedzy flaszke a zakaske ale drogi romku zapomnieliscie o 1 very fakin importatnt shit :arrow: Szerokosc siga jest rozna przy podgladzie profilu uzytkownika a inna przy zapisanym poscie ( na niekorzysc tego drugiego ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo moderacji/administracji za pozytywne rozpatrzenie mojego zazalenia :)

Dziekuje tez za wstawiennictwo userow :)

Wszystko dobrze sie skonczylo.

 

O, thuGG wstawił ten sam podpis, teraz sobie policzcie linijki, dodajcie 2 entery, ktore były wczesniej w srodku i zobaczcie ile wam wyjdzie.

Wstawilem ten sam podpis, ale po skroceniu go o 2 linijki, aby dostosowac sie do skorki Pure, BTW zrobilem to zaraz po tym jak mi fipa napisal PM, w ktorym wspomnial o skorce. Takze nie wiem, o co ci chodzi, po prostu dostosowalem sie do regulaminu.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem dokładnie o co chodzi :oops: . Na głównej daty faktycznie są, ale już w samym artykule nie ma, więc gdy wchodzi się przez rss albo link "Zobacz również" nie wiadomo, czy informacje w artykule są aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...