Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to, ze zeby czasem komus pomoc przy wolnych torrentach trzeba udac sie do zrodla, czyli do samych stron torrent. no ale jesli nie da sie tego jakos 'przerobic' to moze ktos by jakies faq skrobnal o tym co co oznacza? torrenty otwarte, zamkniete. po czym poznac..

czy moze tez podpada pod regulamin taki poradnik? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xacti cos Ty sie tak uparl na ten regulamin? ;-)

 

Z wielu powodow zadne przejawy 'piractwa' na forum wystepowac nie moga.

 

Nie probujesz chyba twierdzic, ze ludziom sie wolno sciagaja darmowe programy? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zapominajmy że P2P powstało z myślą wymiany LEGALNYCH plików.Wg was jak ktoś wchodzi na serwisy torrentowe to jest złodziejem ?? Jest tam masa open sourcowych plików i innych bajerów.IMHO jest to nadinterpretacja i nie powinno mieć to miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki hint do teog zapisu w regulaminie w sprawie zgadzania sie - są ankiety? Sa..

Jezeli ktos chce zalozyc temat czysto opinioszukajacy ;] to niech rowniez zalozy ankiete - wtedy nawet nie trzeba posta pisac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to, ze zeby czasem komus pomoc przy wolnych torrentach trzeba udac sie do zrodla, czyli do samych stron torrent. no ale jesli nie da sie tego jakos 'przerobic' to moze ktos by jakies faq skrobnal o tym co co oznacza? torrenty otwarte, zamkniete. po czym poznac..

czy moze tez podpada pod regulamin taki poradnik? ;)

Właściwie to też, bo cały czas dotyczy to stron, na których wiadomo co jest, ale tego zwykle nie blokujemy jeżeli nie ma żadnych linków.

Co innego jeżeli sie podaje torrenty, gdzie producent programu udostępnia go w ten sposób np.

http://www.nero.com/nero7/plk/nero7-demo.php (Mirror Server, torrent idzie szybciej niz z ftp :) )

http://www.opera.com/download/torrents/

Takie można podać i nikt tego nie będzie blokował ani dawał %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze na wieczór życie powraca na forum :) A co jak damy linka z trackera np www.piratebay.xxx/crysis trailer to też dostaniemy kare wg pkt IV .13 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kain

 

nie to ze sie uparlem na regulamin.. po prostu jak juz raz poruszylem to, ze w punkcie o gieldzie 2 razy sa te same pod punkty, to juz chcialbym ten temat zakoknczyc. zakonczyc wyszukujac jak najwiecej bledow lub innych watpliwych punktow ;) czytajac go glebiej widze, ze wszystko jednak jest jasne, a sprawy ktore sa niejasne (wlasnie takie jak "zgadzanie sie" lub pomoc przy wolnym sciaganiu torrentow) raczej nigdy nie zostana wyjasnione*, bo albo nie ma na co zmienic, albo nie mozna zmienic :]

 

z mojej strony to juz raczej koniec rozmowy dot. regulaminu, chyba ze wpadne na jakis pomysl z tym punktem o pisaniu niepotrzebnych postow. albo moze cos jeszcze w regulaminie dziwnego znajde ;)

 

*wyjasnione - zmienione, usuniete lub w inny sposob zmodyfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKa - poczytałem - i w tej chwili uważam, że temat o zmianie regulaminu można zakończyć. Jeśli w najblizszym czasie będziemy nad takowymi zmianami dyskutować - Wasze uwagi zostaną poddane obradom. BTW - nie mogę oprzeć się wrażeniu, że z niektórych postów tu napisanych przebija się właśnie takie postfukerstwo - troszkę ironii ??

Rację przyznam mechl!kowi - takie dyskusje jak tu to bicie piany. Jeśli chcecie coś opiniotwórczego zróbcie ankietę z konkretnymi propozycjami.

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka propozycje odnoszącą się do użytkowników

co się udzielają w postach gdzie jest dużo zdjęć i te zdjęcia są często dodawane, prosił bym byście zdjęcia wkładali pomiędzy spojlery bo o ile dla kogoś kto ma łącze np. 2mb jest to mniej uciążliwe (a troszkę jednak jest) to dla osób działających np. na gprs'ie otwieranie topicu gdzie jest masa zdjęć staje sie katorgą, patrz topic ---> o furce barkuta, czy topic "pokaż swój samochód" to samo tyczy się topicu "galeria użytkowników PPC" na fotograficznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka propozycje odnoszącą się do użytkowników

co się udzielają w postach gdzie jest dużo zdjęć i te zdjęcia są często dodawane, prosił bym byście zdjęcia wkładali pomiędzy spojlery bo o ile dla kogoś kto ma łącze np. 2mb jest to mniej uciążliwe (a troszkę jednak jest) to dla osób działających np. na gprs'ie otwieranie topicu gdzie jest masa zdjęć staje sie katorgą, patrz topic ---> o furce barkuta, czy topic "pokaż swój samochód" to samo tyczy się topicu "galeria użytkowników PPC" na fotograficznym.

Włożenie ilustracji w spoiler nic nie zmieni przy ściąganiu - ukrywanie jest za pomocą zwykłego div'a więc przeglądarka i tak będzie pobierać ten plik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale może nie będzie strona przeskakiwała jak głupia prze ładowaniu kolejnych zdjęć... tak to co sie zdjęcie załaduje to przeskakuje strona uciążliwe to jest jak się np. coś czyta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie latalo na boki podczas ładowania gdzie po chwili dopiero zmniejsza.

 

Opera.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Firefox

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Na przeskoki w pionie jedyne co mozna zrobic to wyłączyc wyswietlanie obrazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przycisk zatrzymaj nie istnieje? Proste i skuteczne

istnieje - ale jak bym chciał zobaczyć zdjęcia z jednego posta to przestaje to być takie proste i skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Dlaczego w miejscu po lewej stronie, tam gdzie jest avatar i dane o userze przy 3d mark'ah nie ma ostatniego - 2006? Rozumiem że na niektórych kompach są slajdy (czyt. chociażby moim) no ale imho powinno być ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go do szczęścia tego nie potrzebuje, tylko mnie poprostu to zastanawiało (skoro jest 01,03,05 to 06 dodać to raczej nie problem..)

a ja nie mam tam nic wpisane bo nie ma sie czym chwalić =P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - weźmiemy wszystkie Wasze uwagi na warsztat - przy najbliższej okazji zostaną omówione - IMO lepiej wywalić '01 i dodać '06 niż namnażać kolejne pozycje...

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Ci przeszkadza ten 01?? dalej jest uzywany i respektowany wiec nie widze najmniejszego sensu w jego wywalaniu, jedyne co z nim mozna zrobic to rozszezyc zakres do liczmy 6-cio cyfrowej, bo pewnie niedlugo bedziemy takie wyniki ogaladac, podobnie jak w 03. 01 powinien zostac a 06 poprostu powinien zostac dodany i nie kombinuj jak kon pod gore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co Ci przeszkadza ten 01?? dalej jest uzywany i respektowany wiec nie widze najmniejszego sensu w jego wywalaniu, jedyne co z nim mozna zrobic to rozszezyc zakres do liczmy 6-cio cyfrowej, bo pewnie niedlugo bedziemy takie wyniki ogaladac, podobnie jak w 03. 01 powinien zostac a 06 poprostu powinien zostac dodany i nie kombinuj jak kon pod gore :)

Grrr... :lol: Czytać ze zrozumieniem - napisałem, że o zmianach napewno będziemy rozmawiać - do wywalania czegokolwiek jeszcze daleko B-)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Orgiusz - a Mama nie mówiła, że to się wciąga, a nie do kawy sypie :lol: :damage_wall: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez mozna - ograniczenie do 3 pol markow, wybor - 01 03 05 05,5 i pcmarki :P aqua i spi [;

Najlepsza opcja moim zdaniem :]

 

 

po wizycie w toalecie - rozmiar stopy tez by sie przydal. no i obwod w pasie...

A mozna dodac jeszcze rekordowy czas w maratonie? :rolleyes:

 

BTW nastepny pobiegne w koszulce PurePC jesli nie bedzie strasznego slonca bo wtedy sie w niej ugotuje. Szkoda tylko, ze kupilem jedna bo po maratonie zostanie z niej mokra szmata :?

 

 

A co do proszku to mnie mama mowila ze sie go rozpuszcza nad swieczka na lyzeczce, ona sie zna bo jest technologiem zywienia! B-) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozstrzyganie, czy post ma sens czy nie, to ryzykowna sprawa - trafi się na moda, który siedzi w upalny poniedziałek w biurze bez klimy i procenty gwarantowane. :ploom:

Nie wywoluj wilka z lasu... Od czasu jak sie upaly zaczely to sie u nas w biurze wytrzymac nie da :evil:

 

Włożenie ilustracji w spoiler nic nie zmieni przy ściąganiu - ukrywanie jest za pomocą zwykłego div'a więc przeglądarka i tak będzie pobierać ten plik

To zdanie jest prawdziwe tylko, jezeli owa przegladarka nie jest Opera - ta bowiem laduje zdjecia schowane w spoilerze dopiero po otwarciu spoilera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...