Skocz do zawartości
AragornPL

Rozdział Grupy Użytkownik Na Użytkownik I Stały Użytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja popieram to zeby licznika postow NIE nabijala osla laczka. Jest masa userow ktorzy maja ponad polowe postow (czesto grubo) wlasnie nabite tam - i dobrze, ale taka informacja w profilu wiele nam nie daje, a wrecz ukrywa dzial na jakim teoretycznie najlepiej zna sie (jest aktywna) dana osoba. Ten dzial z zalozenia jest luzniejszy i sa mniejsze restrykcje co do merytorycznosci wypowiedzi. Niech ta wolnosc odnosi sie tez do licznika. Dzial sprzedam podobnie, chociaz jesli ktos dziala w mysl zasady, ze edytuje swojego starego posta nowa trescia i nie zaklada nowego to mija sie to z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy ośla nabija czy też nie taki problem ??, a co ci mówi dział prezentacje, co kupić, albo podstawowe ??, zresztą to czym ktoś sie na czymś zna wynika z merytoryczności jego postów, anie działu w którym najwiecej pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały OT:

 

EsiuWWW Najbardziej aktywny w Ośla łączka

( 620 postów / 45% z aktywnych postów użytkownika )

 

:lol: :lol: :lol:

No i ??, skuli mnie może wcale nie być licznika, jeszcze mnie na tyle nie pogieło a zaby pisać posty po to by mieć ich jak najwiekszą ilość, tak więc nie wiem co chiałeś osiągnąć swoim postem, jezeli dla ciebie fachowośc usera można zmierzyć po tym w jakich działach najcześciej się wypowiada to n/c z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EsiuWWW wyluzuj. U mnie polowa postow jest w koszu. I co z tego? Nic.

 

aerial jak wczesniej zauwazono - liczy sie poziom wypowiedzi a nie ich ilosc. Kilku postojebcow autentycznie dziala mi na nerwy ;]

Dla mnie osla moglaby sie ograniczac do gora 3 tematow - 1, 2 i jakis dotyczacy bierzacych spraw [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka małe info zobaczcie ile ja mam wiadomości a od kiedy mam konto.

Pisze mało lecz jak najbardziej rzeczowo jak mogę.

Nie lubie wiadomości pisać bez 2-3 linijek bo nie można się do końca wypowieedzieć w jednej linijce.

To nie jest ważne czy ktoś ma 200-300 postów czy 5000 to nie wyznacznik, ważne jest jak ktoś pisze i jak rzeczowo potrafi się wypowiedzieć.

Na dzień dzisiejszy nic nie wprowadzamy, aby blokować licznik.

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ??, skuli mnie może wcale nie być licznika, jeszcze mnie na tyle nie pogieło a zaby pisać posty po to by mieć ich jak najwiekszą ilość, tak więc nie wiem co chiałeś osiągnąć swoim postem, jezeli dla ciebie fachowośc usera można zmierzyć po tym w jakich działach najcześciej się wypowiada to n/c z mojej strony

Bardzo łądnie potrafisz sobie dopowiadać intencje piszacego, nawet jeśli nic nie powiedział. Dziwie się, że nie zauważyłeś w moim poście również aluzji obrażającej twoją rodzinę i krytykującą rząd 4RP.

 

(teraz napisze wprost że to wyżej to ironia, tak na wszelki wypadek)

 

A teraz tłumaczenie mojego poprzedniego posta:

 

Twoja wypowiedź jest stronnicza bo sam masz połowe postów na Oślej.

 

A teraz bonus:

 

Oczywiście, że poziom osoby można stwierdzić po poziomie jej wypowiedzi, a nie po liczniku postów. To akurat wydaje się oczywiste i niewarte dalszego rozpatrywania IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronnicza ??, a jaka ma być ??, wypowiedz kazdego usera na tym forum bedzie pod tym wzgledem stronnicza, zarówno moja jako osoby piszącej na oslej jak i twoja która tam np nie pisze

 

Co do tej ironii to n/c, ja odebrałem to całkiem inaczej, jako wytknięcie mi że to ja jestem typem usera omawainego wcześniej, kamilo23 widać zresztą też to w ten sposób odebrał, tak więc coś z tą twoją ironią nie za dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilo23 Najbardziej aktywny w Ośla łączka

( 485 postów / 27% z aktywnych postów użytkownika )

 

:lol: :lol: :lol:

 

Przeciez wiem, że się bronisz, a ty lepiej wyluzuj bo chyba szukasz sobie kogoś, żeby po nim pojeździć? Ja nie mam zamiaru wdawać się w kłutnie, zresztą jak już napisałem jest dla mnie oczywistym, że nie ważna jest ilość postów, ale jakość.

 

Prawdę mówiąc pisząc pierwszego posta nie miałem zamiaru włączac się do dyskusji (dlatego napisałem "Mały OT:"), bo mam gdzieś, czy Ośla nabija posty, czy nie. Ale zostałem dośc brutalnie zmuszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilo23 Najbardziej aktywny w Ośla łączka

( 485 postów / 27% z aktywnych postów użytkownika )

 

:lol: :lol: :lol:

 

Przeciez wiem, że się bronisz, a ty lepiej wyluzuj bo chyba szukasz sobie kogoś, żeby po nim pojeździć? Ja nie mam zamiaru wdawać się w kłutnie, zresztą jak już napisałem jest dla mnie oczywistym, że nie ważna jest ilość postów, ale jakość.

 

Prawdę mówiąc pisząc pierwszego posta nie miałem zamiaru włączac się do dyskusji (dlatego napisałem "Mały OT:"), bo mam gdzieś, czy Ośla nabija posty, czy nie. Ale zostałem dośc brutalnie zmuszony.

:mur: :mur: :mur:

 

Wiesz co rady to lepiej dawaj swoim kumplom, nie mnie

 

Btw

 

Jeżeli twoje wypowiedzi w działach :merytorycznych" forum wyglądają tak jak teraz tu to n/c

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilo23 Najbardziej aktywny w Ośla łączka

( 485 postów / 27% z aktywnych postów użytkownika )

Masz, naciesz sie:

 

costi: Najbardziej aktywny w Ośla łączka

( 1114 postów / 24% z aktywnych postów użytkownika )

 

Pytanie tylko, co to tak naprawde wnosi? Kazdy pisze tam gdzie uwaza, i smianie sie z kogos, kto akurat ma duzo postow na Oslej, to IMHO jakies nieporozumienie. Osla jest jedna, dzialy "merytoryczne" sa rozczlonkowane. Nie zdziwilbym sie, gdyby duza czesc tzw. wartosciowych uzytkownikow miala najwiekszy % postow wlasnie na Oslej. Zreszta na Oslej tez mozna merytoryczne posty pisac...

 

Zgadzam sie z Sikorem, ze ten watek dyskusji do niczego nie prowadzi. Co najwyzej do klotni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Skoro do niczego ten temat nie prowadzi, to proponuje go zamknac, bo tutaj chyba nie bedzie zbyt wiele konstruktywnych postow... Podzial uzytkownikow jaki jest - taki jest. Uwazam dokladnie tak jak napisal costi, ze ktos moze miec 1000 postow na oslej i to o niczym nie swiadczy. Niektorzy chyba uwazaja, ze jak ktos pisze na oslej, to jest oslem... Skoro jest takie subforum jak osla laczka, to dlaczego niby tam nie pisac? Mozna sie posmiac, podyskutowac na powazne tematy, poplakac i poprzezywac... Jesli ktos ma jakis problem, wtedy udaje sie do nalezytego subforum. Jak ktos modduje, to idzie na modyfikacje, ktos ma problem z windowsem, idzie do odp. subforum. Skoro na forum jest tak wiele subforow, to jedynie dlatego, zeby w nich pisac. A kto, co i gdzie pisze to juz jego sprawa... Tak wiec dalsze prawienie o tym co ma pod av, czy staly, czy uzytkownik, nie ma nic do rzeczy, bo jak ktos wchodzi na forum jedynie po to, zeby zapytac o sterowniki, bios i pisze tylko jednego posta, a potem jedynie oglada forum, to co? tez jest oslem? Bo potem napisal 2 posty na oslej? Wybaczcie, ale ten temat nie ma sensu... Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak zwykle - Polacy :wink: To była propozycja tylko i to nie do użytkowników tylko do adminów, a Wy tu jakieś krucjaty urządzacie. Jedno mnie ciekawi, czy zawsze jak jest spór to wszyscy proponują zamknięcie tematu? Po co go zamykać? Może jeszcze pojawią się jakieś pytania, sugestie. Czyżbyście nie potrafili sami po prostu skończyć się spierać? I dlatego musi być zamknięty?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^&*(&^ zaczynacie mnie trochę denerwować. Czytacie co piszę? costi po tobie bym się spodziewał, że tak. No więc po raz czwarty napiszę: tak, tez uważam że ilośc postów nie ma znaczenia i możecie sobie mieć po 99% na Oślej, gdyż mam to totalnie w *****, a moja pierwsza wypowiedź to miało być "puszczenie oka" nie mające nikogo urazić. Widzę jednak, że Ośla wam chyba wypaczyła trochę poczucie humoru, albo bardzo wyostrzyła podatność na zaczepki, bo to już trzy osoby na mnie jadące. Nie będe się tu dalej wypowiadał, bo mnie jeszcze poniesie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik panowie, spuścić z tonu i wrzucić na luz.

Po co się pieklić. Takie ograniczenia mogą tylko wprowadzać admini a widzieliście abym ja lub Marco i Paranoik napisali, tak zastanowimy się nad tym i wprowadzimy restrykcje na połowie działów. Dla nie szukających powiem NIE. Nie ma tego w planach na dzień dzisiejszy więc o co się kłócić kto ile ma w jakim dziale. Dysputa odbywa się na szczeblu, który i tak bez naszej zgody nie zmieni ustaleń więc po co te nerwy?

 

Temat zostawiam otwarty bo nie ma sensu go zamykać. Proszę jednak o rozwage i pisanie rzeczy, które są dla nas ważne.

 

Dziękuje za wysłuchanie i pozdrawiam

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...