Skocz do zawartości
AragornPL

Rozdział Grupy Użytkownik Na Użytkownik I Stały Użytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Moze do tego brak mozliwosci zakladania swoich tematow poza Podstawowymi? Pisanie w przylepionych tematach o kazdej grafice/procku/plycie... Litosci. Co bede wtedy robic na forum z reszta brygady M? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze do tego brak mozliwosci zakladania swoich tematow poza Podstawowymi? Pisanie w przylepionych tematach o kazdej grafice/procku/plycie... Litosci. Co bede wtedy robic na forum z reszta brygady M? :lol:

Będzie oprocentowywać n00bów z grupy "Użytkownik", ale tam ich jest raczej mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było posuniecie to związane z zakładanie kont przez automat i głosowania sztuczne co szybko ukruciliśmy :)

 

Nie planujemy na najbliższy czas, aż takich ograniczeń, o których teraz piszecie, nie ma to sensu bo zniechęcimy userów.

 

Co do ekstremalnego to sytuacja będzie rozpatrywana i już wspominał wcześniej o tym Marco, że zastanawiamy się czy nie wprowadzić restrykcji w tym dziale.

 

O wszystkim jak zawszę będziemy informować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie jestem częstym gościem na Ekstremalnym, ale... Widziałem tam nie raz temat w stylu "Jestem nowy w OC. Jak mocno podkręcić moją kartę/komputer/procesor?". Dlatego popieram pomysł odnośnie uprawnień do pisania w tym miejscu.

 

Podobne blokady proponowałbym na "Giełda" oraz "Prezentacje" - nowym userom siejącym spam mówimy stanowczo "nie".

 

Jak coś jeszcze wymyślę, to chętnie się tutaj podzielę...

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga82 & BENITO

Wiem że dla kasy ludzie zrobią wszystko...

Ale bez przesady, przecież to tylko obudowa.

Mi też się podoba, ale nie robił bym takich przekrętów, przecież i tak to jest monitorowane itd.

IMO lepiej sobie uczciwie samemu kupić niż niezasłużenie wygrać <_<

Ale teraz wszystko wokół kasy...

 

Edit: Popieram pomysły o Extremalnym i dziale sprzedam, prezentacji nie przeglądam więc się wypowiadać nie będe.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co komu rzucić? O co chodzić bo jakoś nie skumałem o co prosicie?

Zajrzyj do moderatorowego subforuma, tam poszukaj pomysłu który z mojej inicjatywy zarzucił Orgiusz

 

Dla uczestnika proponowałbym jeszcze brak możliwości pisania postów na ekstremalnym- sądze, że kilka osób mogłoby być za tym pomysłem.

Już dawno ten pomysł podsuwałem moderce, ale cosik nie słuchali :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ekstremalnego to sytuacja będzie rozpatrywana i już wspominał wcześniej o tym Marco, że zastanawiamy się czy nie wprowadzić restrykcji w tym dziale.

Powiem szczerze, gdybym byl moderny to z pewnoscią kazdy idiotą spamujący ekstremalne, otrzymałby minimum bana.No sorki ale chyba nie potrzebujemy osób z ujemnym IQ , niepotrafiących czytac....

 

To była moja złota myśle przed jutrzejsza maturo-egzekucją :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie jestem częstym gościem na Ekstremalnym, ale... Widziałem tam nie raz temat w stylu "Jestem nowy w OC. Jak mocno podkręcić moją kartę/komputer/procesor?". Dlatego popieram pomysł odnośnie uprawnień do pisania w tym miejscu.

 

Podobne blokady proponowałbym na "Giełda" oraz "Prezentacje" - nowym userom siejącym spam mówimy stanowczo "nie".

 

Jak coś jeszcze wymyślę, to chętnie się tutaj podzielę...

No poza tym przychodzi mi tylko jeszcze do głowy dział "Modyfikacje" i tematy typu OK-mod (Okno Katoda) albo świecące wiatraczki.

Do tego to ja się podpisuje nogami i rekami :wink: , bo nieraz to cuda wychodzą :mur:

świeta prawda ... jest wielu userów na forum, którzy sie rejestrują tylko po to zeby coś sprzedać ... czyli nie wnoszą niczego konstruktywnego do życia forum. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świeta prawda ... jest wielu userów na forum, którzy sie rejestrują tylko po to zeby coś sprzedać ... czyli nie wnoszą niczego konstruktywnego do życia forum.

 

Poza tym kupowanie od takiego co na forum w zasadzie nie istnieje to duże ryzyko. przydałoby się jakieś większe obostrzenie w dziale "Sprzedam".

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady proszę bo niedługo aby napisać posta będzie trzeba wypełnić trzy formularze złożyć podanie i 2 zdjęcia, a jak nie daj boże ktoś będzie chciał edytować swojego posta to będzie musiał pokazać ksero kopie zeznania podatkowego ! Tak wiec z umiarem proszę ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ekstremalnym i sprzedam to IMHO bardzo dobra inicjatywa :] A co do prezentacji to nie wiem bo nie zaglądam i z Modyfikacjami też nie byłbym do końca taki pewny, bo jak ktoś może być nowy ale pomysł na moda może mieć niezłego, tylko będzie miał kilka pytań i nie bardzo będzie miał ich jak zadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady proszę bo niedługo aby napisać posta będzie trzeba wypełnić trzy formularze złożyć podanie i 2 zdjęcia, a jak nie daj borze ktoś będzie chciał edytować swojego posta to będzie musiał pokazać ksero kopie zeznania podatkowego ! Tak wiec z umiarem proszę ;)

Amen.

 

Pamietajcie, ze kazde restrykcje na pisanie postow w dowolnym dziale zaowocuja zwiekszonym postfuckerstwem w reszcie dzialow.

 

Poza tym mam wrazenie, ze chcecie wybrane dzialy zamknac dla waskiej grupy fan(atyk)ow. O ile jestem w stanie zrozumiec Ekstremalne, to Modyfikacje? To znaczy co, specjalna komisja bedzie oceniac, czy mod sie nadaje do zamieszczenia tam? Przyhamujcie troche.

 

Dodatkowo, milczaco zakladacie, ze kazdy nowo rejestrujacy sie uzytkownik to komputerowy debil, ktory dopiero z Komputer Swiata wyrosl. O ile jest to zazwyczaj sluszne, to jest rowniez krzywdzace dla tej inteligentnej i obeznanej w temacie mniejszosci. Ktora to mniejszosc moze sie poczuc urazona traktowaniem ich jak debili i po prostu sobie pojsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady proszę bo niedługo aby napisać posta będzie trzeba wypełnić trzy formularze złożyć podanie i 2 zdjęcia, a jak nie daj borze ktoś będzie chciał edytować swojego posta to będzie musiał pokazać ksero kopie zeznania podatkowego ! Tak wiec z umiarem proszę ;)

:oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oO

Pretensje kieruj do Word-a bo on w czasie pisania stwierdził że jest „OK” a ja nie zwróciłem uwagi. Swoją drogą strasznie denerwują mnie takie posty, zacytuje cala wypowiedz podkreśli/pogrubi/pokoloruje jeden wyraz i walnie emotkę i się cieszy, to żeś się chłopie napracował a ile wniosłeś do tematu to aż ciężko ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe wyczuwam agresje w kilku wypowiedziach.

 

Co do ekstremalnego to obgadamy to do końca i powiemy jaka będzie decyzja.

Co do innych działów to nie widzę takiej potrzeby. Mówicie o sprzedam, hmm nie ma sensu, nie ma przekrętów no chyba, że ktoś się nie nauczył kupować przez allegro lub inny dom aukcyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne blokady proponowałbym na "Giełda" oraz "Prezentacje" - nowym userom siejącym spam mówimy stanowczo "nie".

Jestem za, pisałem też o tym kilka razy. Prezentacje, nowości i sprzedam.

IMO nie jest to zamykanie działów dla wąskiej grupy userów, tylko próba ograniczenia ilości spamu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, pisałem też o tym kilka razy. Prezentacje, nowości i sprzedam.

IMO nie jest to zamykanie działów dla wąskiej grupy userów, tylko próba ograniczenia ilości spamu na forum.

+ kilka innych wypowiedzi "popieram"

 

No więc niektórzy mówią, że to zły pomysł, bo niby "zamyka forum" itd.

 

Mi jedynie chodzi o to, aby nie było przypadków, gdy ktoś zaraz po pierwszym zalogowaniu nie ogląda nawet forum, tylko od razu wali prosto przed siebie do w/w działów i trzaska tam jakiś topik.

 

W przypadku Ekstermalnego, to chodzi o tematy w stylu "jak podkręcić". Rzadko tam zaglądam, ale gdy klikam "Zobacz nowe posty" i widzę na liście takiego właśnie rodzynka, to mi się noże w kieszeni otwierają.

 

W przypadku giełdy/prezentacji to chodzi mi o przypadki, gdy ktoś się rejestruje tylko po to, aby walnąć jednego posta w jednym z tych działów. A potem w statystyce jest "Najbardziej aktywny w Giełda/Prezentacje. Łącznie postów: 2" i tyle go widzieli.

 

Wymagane minimum 10 postów dla tych działów zniweluje takie problemy.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziac pod uwage, ze wielu uzytkownikow pewnie trafia na to forum przypadkowo w poszukiwaniu rozwiazania jakiegos konkretnego problemu. Nie koniecznie chca na nim przesiadywac dniami i nocami piszac o glupotach. Jeden temat, jedna sensowna odpowiedz i tyle im potrzeba. Po zablokowaniu niektorych dzialow mozliwe, ze zrezygnuja z szukania odpowiedzi i pojda sobie gdzie indziej, albo natrzaskaja kilka dennych postow, aby napisac na temat ktory ich interesuje. W ten sposob albo bedzie wiecej postow o tresci :lol: i :mur: albo stracimy jakies ciekawe tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ale to, że "Ośla łączka" nie podbijałaby ilości postów urzytkownika to nie jest żadna restrykcja. Poza tym myślę, że byłoby to dobre i dla ludzi którzy duzo tam piszą i dla tych którzy tam nie piszą. Przecież gdy sprawdza się kogoś i zobaczy, że większość postów napisał na Oślej to... A w praktyce może okazać się, że fakt dużo pisze na Oślej ale w innych działach też, czego już nie będzie widać.

 

"Jeden temat, jedna sensowna odpowiedz i tyle im potrzeba. "

No zapewne ale takich odpowiedzi w ekstremalnym raczej nie znajdą...

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mam wrazenie, ze chcecie wybrane dzialy zamknac dla waskiej grupy fan(atyk)ow. O ile jestem w stanie zrozumiec Ekstremalne, to Modyfikacje? To znaczy co, specjalna komisja bedzie oceniac, czy mod sie nadaje do zamieszczenia tam? Przyhamujcie troche.

Z tym działem modyfikacje to nie miałem dokładnie tego na myśli. Bardziej chodzi o to, aby został stworzony jakis dział w stylu "pokaz swoją bude" itp, gdyż w dziale Modyfikacje mozna natrafic na mase takich tematów, a te prawdziwe mody godne uwagi giną w gąszczu chwalących sie kolorowymi wiatraczkami elomłodzieżowych dzieci. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga82 to zapraszam na GG lub PW to się pomyśli czego potrzeba aby dział modyfikacje się rozwijał. Wszystkie dane kontaktowe do mnie masz w karcie.

 

Jedyne co możemy przymknąć dla nowych userów to dział ekstremalne lecz nic więcej i tego się będę trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga82 skoro admini nie chcą to nic na siłe, poza tym akurat modyfikacje obudów wcale nie giną, bo są (w każdym razie powinny być, jeżeli ktoś to aktualizuje) w tym http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=126885 temacie :wink:

Najlepsze jest to, że w temacie są poprawione linki a nazwa tematu dalej została "Galeria Moddingu Userów Tweaka" hehe - zemsta Liska?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pomysły i dział sprzedam to bym zrobił jeden temat w którym każdy by pisał opinie o użytkowniku od którego kupił. A w pierwszym poście była by krótka opinia :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pomysły i dział sprzedam to bym zrobił jeden temat w którym każdy by pisał opinie o użytkowniku od którego kupił. A w pierwszym poście była by krótka opinia :) ??

Chcesz zrobic z dzialu sprzedam allegro <_<

IMHO pomysl chybiony teoretycznie kazdy moglby napisac posta w stylu "oszust" nie kupujac nic od szydzonego, chcac sie odegrac za cos...

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki były zmieniane automatycznie na calym forum. Tytul juz poprawiony.

Naprawde automatycznie .... lol. A ja w Galerii WC robiłem pierwszego dnia wszystko ręcznie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...