Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Brzydki ten ukraiński bodykit do lancera 1.8

 

Albo 1.5 , żal mi ludzi stylizujących Lancery 1.8 / 1.5 czy nawet amerykańskie 2.0 na Ralliarta / Evo ... Od razu widać, że coś jest nie halo. W Gdańsku jeździ klient nawet z naklejką Ralliart, no ale cóż, pod maską 1.8 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

a przed chwilą widziałem takie cudo: Autokrata - BMW X7 - jeździ po po Polsce? :lol2: :lol2: :lol2:

 

Gdyby nie znaczek BMW to powiedziałbym, źe to Sangyong. X7 nie interesowałem się, więc gdybym to zobaczył, to uznałbym, że to jakiś wiejski tuning :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny widziałem Lamborghini Murcielago LP640 (na ul. Kocmyrzowskiej). Dźwięk jaki wydaje jest nie do opisania, ciarki na całym ciele i ruch w spodenkach :P

Poszperałem po necie i znalazłem fotki.

 

http://imageshack.us...87/lambo3y.jpg/

http://imageshack.us...07/lambo1k.jpg/

http://imageshack.us...61/lambo2e.jpg/

 

 

Natomiast kilka dni temu widziałem jeszcze Ferrari FF (fotki niestety brak). Całkiem fajnie prezentuje się ten hatchback ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast kilka dni temu widziałem jeszcze Ferrari FF (fotki niestety brak). Całkiem fajnie prezentuje się ten hatchback ^^

 

Piękny dźwięk V12 :)

 

FF, które widziałem bylo w kolorze bordowym (metalic) i prowadził je facet w podeszłym wieku (z wyglądu taki, który w życiu już osiągnął co chciał, a teraz się relaksuje ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tydzień temu widziałem żółte Lamborghini ( nie wiem jakie - nie interesuję się włoską motoryzacją ) bez tylnego zderzaka na lawecie ciągniętej przez żółtego T4. Ciekawy widok jak szerokość opon z tylu zostawiała na przyczepce z 70mm [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że w Poznaniu odbywało sie Gran Turismo Polonia to było co oglądać :D

 

Nie byłem na samym evencie niestety, ale w poniedziałek jeżdżąc po mieście to i owo zauważyłem. Najmilej wspominam sytuacje gdy od skrzyżowania Bukowska/Bułgarska jechałem do Przeźmierowa za 458 Italia (swoją drogą, przy spokojnej jeździe bardzo ciche jest, dopiero jak kierowca depnął to łooooo jak to ryczy) po czym na samym rondzie w Przeźmierowie dołączyły do niego 911 GT3 RS, Aston V12 Vantage i Gallardo Spyder, i jak wspólne rycząc pognały na Tor Poznań, to matko, wielokrotny orgazm na kołach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...