Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

W = M + F* + 0,1 JP + 0,1 JO

 

M- matma - rozsz+podst

F - fiza -rozsz+podst

JP - język polski - rozsz+podst

JO - jezyk obcy nowożytny rozsz+podst

 

Jeśli czegoś nie zdawaleś to po prostu nie dodajesz pkt, jesli nie zdawałes czegos na rozszerzeniu to też liczysz tylko podstawe. zapraszam na studiuj.pwr.wroc.pl - tam jest wszystko, tylko nie rób mi konkurencji:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy psioczyli na matmę tak będą wychwalać fizykę :razz: Znacznie prostsza niż kiedykolwiek była i niech żałuje ten kto nie pisał :wink:

Prosta znaczy prosta dla wszystkich, będa decydować głupie błędy.

 

Matfiz z którym chodziliśmy na kółko napisał w godzinę i nie wiedzieli czy mogą wyjść wszyscy mówią o kilku pkt do tyłu nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest po 50 na każde województwo ale kto ich tam wie, a z numerkami to jest różnie jeden kolega trafił 5 inny zaś jakiś powyżej 100... Od jutra zabieram się za ustny polski ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie odnośnie ustnej z polskiego ;) Dostał ktoś pytanie typu: "Czemu wybrałeś ten temat" ?? :lol: Bo ja nie wiem co miałbym odpowiedź na temat impresjonizmu :lol: I trochę się boje z tym moim szczęściem , że mogę takie pytanie dostać :lol: 3 godzinki zakuwałem dzisiaj prace , jutro tak poważniej to powtórzę , powykreślam coś jak będzie za długie ;) Powodzenia tym co jeszcze zdają ustne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszałem to czasami zadaja takie pytanie. U nas najczesciej komisja pytała o to ktore opracowanie bylo najmniej potrzebne i dlaczego :D

Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszałem to czasami zadaja takie pytanie. U nas najczesciej komisja pytała o to ktore opracowanie bylo najmniej potrzebne i dlaczego :D

Ale głupie pytanie, może trzeba zrobić tak jak Polański. :lol:

 

@Spylon

Nie ma czego się bać. Ja wylosowałem średni zestaw, pomotałem się strasznie (jak nigdy) klientka nie zrozumiała nawet dobrze tego co chciałem powiedzieć, a wynik 80%. :lol:

 

Przed polskim jesnak stres jest, jutro egzamin a ja dopiero dziś się zacząłem pracy uczyć. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszałem to czasami zadaja takie pytanie. U nas najczesciej komisja pytała o to ktore opracowanie bylo najmniej potrzebne i dlaczego :D

"XXX było najmniej potrzebne, ponieważ zawierało najmniej przydatnych informacji patrzą pod kątem mojej prezentacji maturalnej. Inne teksty z literatury przedmioty szerzej opisywała interesujące mnie zagadnienia"

 

 

Mam do was takie pytanie odnośnie ustnej z polskiego ;) Dostał ktoś pytanie typu: "Czemu wybrałeś ten temat" ?? :lol:

"Temat xxx najbardziej przypadł mi do gustu. Jest on moim zdaniem interesujący oraz można go przedstawić w ciekawy/oryginalny sposób. Również dana tematyka nie jest mi obca/zainteresowała mnie w przyszłości, więc postanowiłem wybrać ten a nie inny temat na moja prezentację"

 

Jutro oral, prawie nic nie umiem :D

 

Trzeba kombinować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po angolu, uff, 70% tylko, pomotałem z zaproponowaniem jakiegoś bzdetu. Obrazek miałem w miarę luźny - gościa na wózku i jego matkę, coś pokombinowałem i zdałem. W ogóle wszedłem tam posrany strasznie i równie wyszedłem posrany.

 

BTW a w środę ustny polski o 14 się zaczyna, a ja wchodzę 3 od końca, jutro muszę napisać pracę wkońcu, jakoś wcześniej nie mogłem się zebrać, wiem, wiem - leń jestem :(.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościa na wózku i jego matkę,

U mnie w klasie ktoś to miał, a województwo nieco inne :)

 

Jutro oral z polaka o 14:30... idę się uczyć. Dziś dwie osoby z klasy udupili na polaku, babka jest podobną bardzo cięta i zadaje wybitne pytania mające zerowy związek z tematem :-| .

 

Łisz mi lak.... macz lak :)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z dniem dzisiejszym zakonczylem mature na angielskim ustnym z 19pkt ;) Oznacza to ze wakacje juz mi sie zaczeły :D :D

Nieźle :) Ja jeszcze środa... potem dzień wakacji, a potem 4 miesiące pracy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski ustny 17:00 dzis.

 

Wlasnie zaczynam wkuwac prace az do skutku (kawa tusipect kawa tusipect kawa tusipect) Szczerze zaczynam srac po gaciach bo wiem ze nic nie wiem na razie a mam do wykucia 4 strony [; Literature znam i pamietam co i jak ale wkuwanie wstepu i dupereli do textu sigh ... Zapomnialem juz jak to jest po 2 latach pracy a nie szkoly :( Ciezko sie skupic.

 

Szybkie pytanie dotyczace amnestii:

 

Czy jak sie nie zaliczy polskiego pisemnego i ustnego to amnestia obejmuje zarowno ustny jak i pisemny czy te 2 egzaminy so 'rozdzielone' ? Wiec jak wtopie ustny i pisemny to pipa z amnestii na Polski?

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amnestia obejmuje max jeden przedmiot

No tak 1 przedmiot ale polski ustny / pisemny to ten sam przedmiot. I nie wiem czy mam rozumiec przez to ze tak moze objac ustny + pisemny czy tylko 1 z nich albo tylko pisemny.

 

PS. Kawa #3 in progress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem under, nie jestem jednym z tych co na sile jada z 3z albo 4z... Prace rozumiem, literature takze, historycznie takze (temat o Zydach w xix i xx wieku) ale gorzej zeby to jednak bylo poukladane i jak zaczne mowic zeby to mialo wiekszy sens a nie beda mowic o A , potem o B i wroce do A ;d

 

Angielski ustny 20/20 pomimo ze nie mialem pojecia jak to nawet wyglada chociaz akurat englishem to ja moge sie bawic z komisja, gdybym nie wzial sie za prace przez ostatnie 2 lata pewnie zaliczylbym Proficiency [; Pisemny min 65% bez pracy pisemnej (rozszerzone ofc), wos rozszerzony so so ale praca pisemna nadrobie jako ze w temacie bylem, a przez ostatnie 2 lata nie mialem w ogole stycznosci, tak samo z Polskim pisemnym. Nie moge powiedziec ze bylem slaby w szkole (3 Lo Unii Lubelskiej w Lublinie /cry) ale cuz, sytuacja byla taka ze wybralem prace anizeli dalsza edukacje przez ostatnie 2 lata. Nawet mi sie to znudzilo :P Chyba czas najzwyszy zaczac edukacje wyzsza anizeli zarabiac narazie 2.2k na reke [; Zapewne oplaci sie.

 

@ ryba - /cry Nie pomyslalem wczesniej zeby amfe zalatwic :F

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis o 10.55 na ustny polski :/ tylko kiepawo ze uczyc zaczelem sie wczoraj hehe ale dam rade, lac wode potrafie to mysle ze te 6 pkt bedzie.

a na niemieckim ustnym bylem na takim kacu... ze glowa mala i tylko 17pkt :/ a zagielem egzaminatorki hehe

zyczcie mi powodzenia a ja nie bede dziekowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...