Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się szykuję ;] W sumie obijam dzisiaj cały dzień po matmie, która poszła mi z tego co widzę w kluczu rewelacyjnie (~90% rozszerzenie). Nie wybieram się jednak na PW, tylko na PWr, ewentualnie PolŚl jak nie będę miał za co.. ;/

Zdolna bestia. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie zaraz trafi

 

https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php?kto=1

 

W naszej szkole nie maja nawet pojecia o tym... a chcialbym znac wyniki jak najwczesniej ;/

 

Jak zdobyc haslo do swojego konta bez pomocy szkoly? :S

 

PS. Anglik ustny rozszerzenie 100% , 20/20 :P Teraz tylko histora rozszerzona i moge sie zastrzelic ;)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jak dobrze pojdzie okolo 70% z rozsz majcy bede mial, czyli tak srednio. A bledy to same taki glupie, jak wczoraj patrzylem na odpowiedzi to sie zastanawialem jak cos takiego moglem zrobic :D

A na oke narazie nie ma jeszcze wynikow, ale moze jutro cos ruszy, bo bedzie przerwa w dzialaniu systemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam ma na stronce OKE wpisany wynik z oralnego angola, a kiedy reszty (pisemnych) moge sie spodziewać? Może ktoś sprzed roku wie? ; ]

 

nie wcześniej niż na tydzień przed oficjalnymi wynikami - chyba tak było rok temu - ale mogę się mylić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pani na 2 dni przed ustnym polskim zaczela grype żołądkową...

po prostu extra ;/

Współczuje, ale wole grype niż tak jak mój kumpel-3 maja wieczorem złamał prawą ręke... którą pisze...

W nocy przeszedł kurs pisania lewą ręką i coś tam nabazgrał :P

 

Mógł zgłosić ze chce w innym terminie, ale musiałby wszystko przełożyć, naczy pisemne, a wyjeżdża końcem maja..

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wie ktoś, skąd zdobyć hasło do swojego konta?

W szkole Ci powinni podać, zapytaj w sekretariacie ale nie zdziw się jak nic nie będą wiedzieć na ten temat bo polskie szkoły jeszcze są trochę zacofane... Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szkole Ci powinni podać, zapytaj w sekretariacie ale nie zdziw się jak nic nie będą wiedzieć na ten temat bo polskie szkoły jeszcze są trochę zacofane...

Jest szansa, że dostanę, choć mam dziwne przeczucie, że sekretarka zrobi wielkie oczy. :blink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tez nie widze nigdzie miejsca na ten login i haslo na OKE Jaworzno ;) Kto tu zdaje jutro chemie ? ;) Coś czuje , że wszystko pozapominam do jutra , mały stres mnie dopadł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie tez nie widze nigdzie miejsca na ten login i haslo na OKE Jaworzno ;) Kto tu zdaje jutro chemie ? ;) Coś czuje , że wszystko pozapominam do jutra , mały stres mnie dopadł :lol:

ja zdajem;] licze na 90% ale wiem że nie osiane tyle :P każdy wynik pow 70% mile widziany jak nie to sie wk...... :lol:

adźmy dobrej mysli :unsure:

 

podstawka czy roz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo ja zdaje chemie xD z przyczyn najrozniejszych nie wyjde z 10% ;/;/

Pytanie takie. Jest to moj przedmiot dodatkowy czyli nie musze go zdac aby otrzymac mature. Jednak czy przez to ze bedzie nie zaliczony beda jakies problemy ze studiami ? juz szukac jakis prywatnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sawyer podstawe zdaje ;) Nie wybieram sie na dzienne studia ;) Nawet nie licze wysoko , ważne żeby było 30% i amnestie na polski można brać ;) Teraz znów będzie tydzień przerwy do ustnych z polaka i później znów tydzień do ustnych z angla :/ :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo matmy jeszcze ;P Nie słyszał ktoś może jakiś opinii od nauczycieli czy kogoś podobnego ;P czy zeszłoroczna matura z matmy byłą trudniejsza ? czy łatwiejsza ;P Bo nie chce mi sie arkuszy przeglądać ;P A ciekawi mnie czy progi na uczelniach chociaż trochę spadną czy nie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jo ja zdaje chemie xD z przyczyn najrozniejszych nie wyjde z 10% ;/;/

Pytanie takie. Jest to moj przedmiot dodatkowy czyli nie musze go zdac aby otrzymac mature. Jednak czy przez to ze bedzie nie zaliczony beda jakies problemy ze studiami ? juz szukac jakis prywatnych ?

jeszcze jedno

w tym roku na maturze pisze biologie i chemie.

Mozliwe ze w przyszlym roku chcialbym poprawic biologie, da sie zrobic tak by na maturze nie widniala chemia ? czy jezeli teraz wybralem przedmiot dodatkowy to musze jakis wziac np. za rok zamiast chemi geografie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...