Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Z wniesieniem mojego specjalistycznego liczydła nie było żadnego problemu ale nic mi po nim. Przeceniłem swoją wiedzę, myślałem, że matma to przedmiot który powinienem bez problemu zdać bez nauki... jak się okazało byłem w wielkim błędzie. Nie będę pisał, że zadanka były trudne bo były na poziome LO i powinienem być do nich przygotowany czy są trudne czy nie no ale jak ktoś nie ruszył anie jednego zadanka przed maturą to co się dziwić, że wydawały się trudne. Czas zleciał szybko jak cholera, połowy zadań nie ruszyłem, a już zostało 30 minut do końca :mur: Teraz będę miał rok na naukę matmy bo nawet jeśli jakimś cudem zdam to i tak będę musiał pewnie poprawić bo wynik nawet na poziomie 50% to jest [ciach!]o nie wynik, a co dopiero okolice 30%.... :?

Prawie to samo u mnie, ale mam nadziej, że jakimś cudem dobije do tych 45% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skomentuje to tak:

 

dzis to ja bylem pragnienie a arkusz sprite. smiem watpic ba jestem pewien ze nie ma 30%, nie wiem czy mam sie smiac czy plakac :blink: ch... za rok tez jest matura i pamietaj ze ten papierek nie czyni cie czlowiekiem :)

 

mam srednie wyksztalcenie - moge zostac wice premierem

 

elo i p0zdro dal tych ktorzy za rok podchodza drugi raz do sprawy ( sram na amnestie giertycha :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mata rozsz rzeczywiście pogrom :/ 1 zadanie nawet nie ruszone, 2 niedokończone + błędy w tych które zrobiłem (na pewno się jakieś znajdą). Liczę na zajebiście optymistyczne 70%

 

W mojej szkole sprawdzali kalkulatory.

 

Gdzie szukać odp?

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chłopaki? Ja nie zrobiłem wielomianu, ale to za 3pkt tylko i pomyliłem się w liczeniu w tw cosinusów, za co stracę pewnie 1pkt. Nie jest źle - zdawałem rozszerzenie, z próbnej 84%, więc liczyłem na sporo więcej, ale już trudno. W pt fizyka - to będzie rzeź :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do reszty bardzo zadowolony po matmie :D:D:D Zdałem na około 60%, co przy braku nauki jest boskim wynikiem z rozszerzenia :) To teraz logistyka czy business management :?

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niedobrze.

 

panowie takie pytanie, na ustnym z polaka sie siedzi przy lawce (np. jak sie tylko mowi, bez zadnych slajdow, mapek itp) czy sterczy na srodku sali ?

odpowie ktos? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiłem z wielomianami, podobno proste jakieś :P

nie dokończyłem 2 chyba i w jednym zły wynik-inny niż wszyscy, ale jak bedzie 30% to sie nie zdziwie, bo licze na 60-70, a 30 mi styknie na studia :P

Banał jakich mało wg mnie, no ale to co sie pomyliłem i jednego nie zrobiłem to przez to że nic! sie nie przygotowywałem bo celem było 30% ;p

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacyzłem arkusz podstawowy i zastanawiam się czy nie bedzie powtórki z matry, chyba arkusze zamienili :P

Albo zbyt skomplikowanie myśle ; ]

 

Zobaczymy w czerwcu [;

Wstępnie możemy zobaczyć ok 17:30 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielomianu w ogóle nie zrobiłem, w zadaniu z parabolą i trójkątem równobocznym wyznaczyłem tylko wierzchołek C (mam nadzieję że będzie za to jeden punkt, a najbardziej jestem wściekły, że machnąłem się w drugim za 7 pkt (znaki pochodnej wyszły mi odwrotnie i zamiast maksimum otrzymałem minimum i mam za minimum ( 1 + pierw 2 )zamiast 4) – mam nadzieję , że za to odejmą mi tylko 2 pkt, więc w najgorszym przypadku (chyba że jeszcze gdzieś błąd zrobiłem) będę miał 78 % i na styk mi starczy na Politechnikę Poznańską na Informę. Najgorzej, że chciałem matmą podciągnąć fizę i nie wiem czy teraz to wyjdzie :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 40% z próbnej rozszerzonej praktycznie bez nauki, teraz bym podobną na ok 100% zrobił.

Od tamtego czasu zacząłem się uczyć i przerobiłem to co w szkole nie miałem. Ale to co wystrzelili to masakra, w zadaniach za 7pkt to praktycznie nic nie zrobiłem, reszta też niewesoło, max na co liczę to 50% :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moji znajmi też nie halo po matmie ale pozmieniali mate z podstawki na dodatkową i to sie ich prypadku bardzo ceni;]

bedzie dorze panowie byle by przebrnąc przez 30% a ja k..... czekam na wyniki z angola wszystko niby powiedziałem ale sie boje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki pytanie, czy w rok jestem w stanie nauczyc sie do matury rozsz. z matmy?

i czy w tym roku ktos kto byl dobrze przygotowany uwaza, ze zle mu poszlo?

 

zaczynam sie bac przez Wasze posty :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki pytanie, czy w rok jestem w stanie nauczyc sie do matury rozsz. z matmy?

i czy w tym roku ktos kto byl dobrze przygotowany uwaza, ze zle mu poszlo?

 

zaczynam sie bac przez Wasze posty :x

Da sie na pewno, ale trzeba być bardzo zdyscyplinowany i systematycznym. Bo chyba większość tutaj poszła na żywioł albo bardzo mało robiła tak jak ja przez co tak narzekamy. Czasami porostu jest więcej ciekawych zajęć niż nauka.

 

EDIT: bielski widzę że to samo podzielamy :D

Edytowane przez kaluzaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odwaliłem w tych zadaniach ehh... Pierwsze dwa pyknąłem z marszu, a później mnie przytkało. To z wielomianem nic ogarnąłem, ostatnie chyba też źle wyliczyłem, wykres tego zadania z sin^ - |sin|/ sin też mam źle ;D generalnie, to teraz nie wiem czy zdałem tak w ogóle. Te zadania za 7pkt. też były ciekawe... Co tam za rok też jest matura, ale szkoda tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co zaglądałem do tego klucza. :/

Zaraz po napisaniu tego wydawalo mi się dużo lepiej

a teraz mam z 68-74% okolo a chyba na automatyke na AGH bedzie mi potrzebne troszke wiecej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie ryje tekst na prezentacje, ale bedzie sajgon jutro. nie zdaze sie tego nauczyc, a wierze ze komisja nie chcialaby tego uslyszec "moimi slowami".

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co zaglądałem do tego klucza. :/

Zaraz po napisaniu tego wydawalo mi się dużo lepiej

a teraz mam z 68-74% okolo a chyba na automatyke na AGH bedzie mi potrzebne troszke wiecej ;/

Pomyśl że nie tylko Tobie tak 'słabo' poszło..

I to jest plus.. ze może inni tez słabo popisali ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po latwej probnej podstawowej macie, myslalem ze jak sie cos poucze to konkretniej przebije 50%. Niestety, zbyt duzej poprawy nie bedzie. Licze na cos w przedziale 50-65%. Zdac raczej zdane, ale rewelki nie ma. Z drugiej strony na SGH sie nie wybieram, wiec jakos przezyje ten wynik. Widzialem ze bede miec problemy z prawdopodobienstwem, do tego to niby latwe w ktorym trzebalo policzyc srednia predkosci oraz to z cg. aryt - tych nie ruszylem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się szykuję ;] W sumie obijam dzisiaj cały dzień po matmie, która poszła mi z tego co widzę w kluczu rewelacyjnie (~90% rozszerzenie). Nie wybieram się jednak na PW, tylko na PWr, ewentualnie PolŚl jak nie będę miał za co.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...