Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

To samo, hehee ;D Dzisiaj już nie powtarzam, starałem się nauczyć fizyki od września, jak mi się nie udało, to w jeden dzień tego nie nadrobię. Dzisiaj only relax :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zabrali wam kartę wzorów ? ? ?

Karta wzorów jest i owszem... Szkoda tylko, że jest na niej "trochę" za mało wzorów, nie ma nic z widm, czy też fotometrii... Ja do karty wzorów dopisałem te, których moim zdaniem tam brakuje - i nie mam na myśli prostych wzorów, lub takich, które można uzyskać z przekształceń (moich wzorów jest prawie tyle, co tych z CKE). Spróbuję się ich nauczyć :)

 

P>S> Jaki kalkulator na fizykę można ze sobą wziąć? Tylko liczydło (4 funkcje) czy trochę lepszy (200 funkcji)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie pewniej i to dobra powtórka ;)

W takim razie to dobrze. Życzę powodzenia. Nie dajcie się zwariować, tak naprawdę fizyka jest 'prosta'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wczoraj pisał prace, przeczytał ją 3 razy i ma 20 pts :P

Motał sieale powiedział wszystko [;

A ja pisałem kilka tyg po troche i porządnie zrobiłem, przedstawiłem polonistce, poprawiła i mam 16 :P

Ale i tak jestem zadowolony..

Koniec matur!

Nareszcie :D

Spadam odreagowac i szukać roboty na ten rok(przez majce..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wczoraj pisał prace, przeczytał ją 3 razy i ma 20 pts :P

Motał sieale powiedział wszystko [;

A ja pisałem kilka tyg po troche i porządnie zrobiłem, przedstawiłem polonistce, poprawiła i mam 16 :P

Ale i tak jestem zadowolony..

Koniec matur!

Nareszcie :D

Spadam odreagowac i szukać roboty na ten rok(przez majce..)

Mi została jeszcze fiza i 2 ustne... ale, przez matme też będę wegetował w tym roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostanio nie pisałem... matma (roz.) - poszło srednio, jak zawsze miało być lepiej :) 60-70% -> z czym po głębszej analizie to raczej blizej tej dolnej granicy :/

 

Dzisiaj ustny polak - 100% tutaj juz nie ma czego poprawiac :mrgreen:

 

Podsumowując: mature uważam za zakończoną :D

 

PS. Spadam sie pakowac... wieczorem już jade do Gdyni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po historii rozszerzonej, wrażenie w miare dobre. Tematy na wypracowania nieco zbyt zawężone, jakbym miał tak 15 pkt byłbym bardzo zadowolony. Koniec gdybania, czas na polski ustny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za soba polski ustny :D 20/20 :D czego sie zupelnie nie spodziewałem, ale komisje mialem lux, 6 osob na 10 dzisiaj zdjacych dostalo 20pkt ;)

Jeszcze tylko anglik ustny w poniedzialek i na tym koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tych 14 arkuszy, to byłbym naprawde szczesliwy, gdyby to były arkusze papieru :) generalnie z 14stoma konczy człowiek ktory w ktoryms momencie wdepnął w mature miedzynarodowa i obowiazkowe zdawanie 6 przedmiotow... jak ktos mlodszy mysli, to radze sie dobrze zastanowic, czy szkoda zdrowia :P

 

wszystkim fizykom jutro powodzenia zycze :), ja na szczescie od fizyki zaczynalem, bo nie wiem czy bym tak na przyklad jako ostatnia chcial ja pisac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyka super! Hah, wszystko zrobiłem. Ogólnie bardzo łatwą zrobili maturę z fizyki, aż szok, przy trudnej matmie, chemii łatwą fizykę. Mam szczęście:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy psioczyli na matmę tak będą wychwalać fizykę :razz: Znacznie prostsza niż kiedykolwiek była i niech żałuje ten kto nie pisał :wink:

ja pisalem, ale szalu nie zrobilem, pozatym ciezko jest sie w dobre 3-4 miesiace przygotowac do rozszerzonej fizyki, jak ledwo co podstawowa szla w szkole. Nie to zebym byl slaby z tego co bylo w szkole, ale prawie cala klasa zanizala poziom nauczania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam:)

 

dzis po fizyce :)

 

prosze przedstawcie swoje wyniki przysli lekarze.. chce zobaczyc czy jest sens w ogole skladac

 

bio - 73%

chemia 72 %

fizyka 68%

 

jak myslicie ? wystarczy ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam:)

 

dzis po fizyce :)

 

prosze przedstawcie swoje wyniki przysli lekarze.. chce zobaczyc czy jest sens w ogole skladac

 

bio - 73%

chemia 72 %

fizyka 68%

 

jak myslicie ? wystarczy ????

Nadrobiłeś fizyką :wink: :) Będę miał podobne wyniki, myślę, że starczy, z uwagi na to, że zwiększają ilość miejsc. Moim zdaniem, progi będą oscylować w graniach 200-205pkt (końcowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??????? - na kiedy Ci trzeba ten obraz ?...wczoraj kumpel przedstawiał swoją prezentację i zdaje się miał takowy w dość fajnej rozdziałce...

 

poszedłem wczoraj na ustny polski z nauczonym wstępem...tak mi się fajnie nawijało, że mi komisja przerwała :P... 20/20 i stwierdzam, że pisanie prezentacji było marnowaniem czasu...

 

praktycznie wakacje...w środę angielski ustny...podstawa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??????? - na kiedy Ci trzeba ten obraz ?...wczoraj kumpel przedstawiał swoją prezentację i zdaje się miał takowy w dość fajnej rozdziałce...

Jeśli ma większą rozdziałke niż pisałem wyżej to ja także poprosze :) . Najpóźniej na poniedziałek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po maturach także. Wczoraj już się pobawiłem z klasą :) Generalnie jest OK! Domyśla się ktoś jakie będą progi na AiR na PWr na wydziele Elektronicznym? W tamtym roku był 289, ale teraz fizyka prosta, mata trudna, więc sam nie wiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...