Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

znacie może jakąś odpowiednią mp3 żeby wrzucić do prezentacji w power poincie? Prezentacja o Holocauście. Wiadomo w jakim klimacie ta muzyka.

Jedynie przychodzi mi do głowy Piąta symfonia Bethovena :P

Ale to dośc oklepane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie może jakąś odpowiednią mp3 żeby wrzucić do prezentacji w power poincie? Prezentacja o Holocauście. Wiadomo w jakim klimacie ta muzyka.

Musiałbym zobaczyć co konkretnie znajduje sie na slajdach, ale:

 

Allegri - Miserere mei, Deus

Albinoni - Adagio

Mozart - Requiem (fragmenty); może z Requiem Verdiego też coś Ci przypasuje.

Apocalyptica - przesłuchaj dyskografie, coś dopasujesz.

 

Apropo matmy jeszcze ;P Nie słyszał ktoś może jakiś opinii od nauczycieli czy kogoś podobnego ;P czy zeszłoroczna matura z matmy byłą trudniejsza ? czy łatwiejsza ;P Bo nie chce mi sie arkuszy przeglądać ;P A ciekawi mnie czy progi na uczelniach chociaż trochę spadną czy nie ;P

Znajomy, który zdawał obydwie twierdzi, że nowa łatwiejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.... to ja też zapytam odnośnie prezentacji z polskiego :lol: Szukam jakiś nutek klimatycznych do prezentacji na temat impresjonizmu ;) Jaki byście utwór polecili do takiej prezentacji ? :P

 

P.S OK ide pod prysznic i lece do szkoły , matura czeka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po chemii podstawowej ? Hmm... nie była trudna , ale gdybym sie coś pouczył to bym pewnie na więcej napisał ;) Cieszyłbym sie z 50% nawet :P Ale najpierw czekam na odpowiedzi , żeby naliczyć te 30% :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdajem;] licze na 90% ale wiem że nie osiane tyle :P każdy wynik pow 70% mile widziany jak nie to sie wk...... :lol:

adźmy dobrej mysli :unsure:

 

podstawka czy roz?

jednak cos mnie łaczy z osobą z mojego nick pycha pycha pycha :mur: bedzie max 60%

 

musze sie odkuć na fizie ma ktś jakies sciagi do przedrukowania z wzorów:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit po sprawdzeniu klucza mam ok 50% to jest jednym słowem porazka przekreslająca moje plany,

czy to bedzie 30% czy 55 już mi to lotto odpadam z gry w tym sezonie bo fizy na 80-70% nawet z Bożą opacznoscią nie wyjme :mur: zaliczam fize i trzeba sobie wybrać kierunek na roczną wegetacje :blink:

:angry: teraz wiem jak sie czują moi kumple po matmie którzy byli obkuci ze wszystkiego

koniec już tej nostalgii przede mną najdłuższe wakacje w życiu

BTW.to najabardziej nostalgiczny mój post w historii B-) :wink:

slaven nie gadaj że nie pisałes ???

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slaven nie gadaj że nie pisałes ???

Pisalem, pisałem :wink: Tylko sobie czekałem do końca na sali, więc wiekszość ludzi poszła i tak chce wiedziec, jak na tle innych :)

Ja powinienem mieć, jakby nie patrzeć - min. 75% :wink:

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit po sprawdzeniu klucza mam ok 50% to jest jednym słowem porazka przekreslająca moje plany,

czy to bedzie 30% czy 55 już mi to lotto odpadam z gry w tym sezonie bo fizy na 80-70% nawet z Bożą opacznoscią nie wyjme :mur: zaliczam fize i trzeba sobie wybrać kierunek na roczną wegetacje :blink:

:angry: teraz wiem jak sie czują moi kumple po matmie którzy byli obkuci ze wszystkiego

koniec już tej nostalgii przede mną najdłuższe wakacje w życiu

BTW.to najabardziej nostalgiczny mój post w historii B-) :wink:

slaven nie gadaj że nie pisałes ???

Skąd wiesz, że skreśla. Może fizykę napiszesz dobrze to raz, może progi pójdą w dół, to dwa. Wstrzymałbym się z wegetacją do rekrutacji na studia. Skoro chemia była trudna, to nie tylko Ty ją tak napisałeś. Rozumiem, że medycyna to studia dla wybranych, jednak nie przekreślaj swoich szans od razu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

szczerze mówiąc to właśnie zacząłem się poważnie tej jutrzejszej historii obawiać... :|

 

Mam głupie wrażenie, że dowalą jakieś idiotyczne tematy w drugiej części i będzie płacz i zgrzytanie zębów...

 

no ale...bądźmy dobrej myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie, jakies nijakie tematy na wypracowania mogą ładnie spieprzyć mature, trza sie chłopcy trzymać, grunt zeby ogólny poziom trudnosci odpowiadał tej z próbnej, to juz nie bedzie tragedii, chyba.....

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby ;). Z historią jest tak, że może być dosłownie wszystko :lol:. A problem leży w tym, że tak się zbierałem do powtórki i tak się zbierałem, że się nie pozbierałem i nie powtórzyłem jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeeej, jakie to wspaniałe uczucie, być juz wreszcie PO... Trzeba o jakimś dobrym odprężeniu pomysleć, bo 14 arkuszy jakie w tej sesji napisałem poważnie mi zryło mózg... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...