Skocz do zawartości
Alt

A4tech X-750bf Vs X-718b?

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co czytalem opisy na allegro X-718BF ma 6 przyciskow a X-750BF 7. Gdzie jest ten dodatkowy przycisk w modelu X-750BF ?

rozumiem ze

1- rolka

2- lewy

3- prawy

4- boczny lewy

5- boczny lewy

6- ten "3x Fire" czy jak go zwal...

7- ?? - na zdjeciach widze jeszcze przycisk do zmiany DPI - TAK

Czy ten 7 przycisk jest programowalny ?

Oba mają po 7 przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze....po pół roku mój kochany Logitech padł :(

Tzn nie wytrzymał 1000 uderzenia :D:D:D , to było takie cóś : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12419 tyle że z 3 letnią gwarą w pełnym boxie.

Poszedłem do sklepu i kupiłem za 80 złotych A4tech X7-750BF,dobre to wogule ? Warto to było kupić ?

Puki co sprawuje sie wyśmienicie,nie gubi kursora w grach i jest dokładniejsza i przyjemniejsza w dotyku.

Nie będe żałował tego zakupu ?:>

 

ps. czy u was w pudełku była karta gwarancyjna jakaś ??....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba mają po 7 przycisków.

czyli to chwyt marketingowy X-750BF (tak samo jak te 2500DPI)

No to kupie chyba X-718BF + Steelpad QcK :) - i mysle ze taki zestawik do gry w BF2 styknie B-) bo na A4techu RP-648 jakos mi nie bardzo celowanie idzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi panowie, czy przycisk w kółku w myszkach serii X-7 można używać tak jak w zwykłej myszce (np. do otwierania linków w zakładkach w przeglądarce)??

 

I jeszcze jedno. Odnośnie myszek z serii GLASER (x6). Czy ten laserek nadaje się do grania tzn. czy się nie gubi (akceleracja, itp)?? Jeśli ktoś mógłby się podzielić wnioskami na ten temat, byłbym wdzięczny.

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem gorliwym graczem MOH:AA mialem sporo myszek juz od hmm 7 miechow mam x750F i jestem naprawde zadowolony gam na sensitivity 5 dpi fabryczne 2000 . Mysz jak dla mnie dobrze wykonana i smiga super na podkladce takiej jak ja mam czyli X-RAY Aqua2 szmacianka zawze mialem szklane ala icemat ale jakos do tej myszki barziej pasuje szmacianka lepiejmsie poprostu gra:) Serdecznie polecam weteran MOH:AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro najprawdopodobniej bede miał x-750 fire - bo zamawialem w sklepie. Mam nadzieje że będzie gites.

 

Do tychczas jechałem na A4tech WOP-35 genialna myszka jednak już sie zdarła i coś nowego by sie przydało bo ta ma 4 lata juz. Temu wybrałem a4 techa a nie co innego.

 

Jak przywiozą to napisze co o niej sądze i jak się gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odpowiedź na moje pytania :P

 

Powiedzcie mi panowie, czy przycisk w kółku w myszkach serii X-7 można używać tak jak w zwykłej myszce (np. do otwierania linków w zakładkach w przeglądarce)??

 

I jeszcze jedno. Odnośnie myszek z serii GLASER (x6). Czy ten laserek nadaje się do grania tzn. czy się nie gubi (akceleracja, itp)?? Jeśli ktoś mógłby się podzielić wnioskami na ten temat, byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z myszką ... i to duży :(

 

Po włączeniu kompa myszka świeci że tak powiem ale nie raguje na ruch a sterownik myszki nie ładuje sie do systemu,pomaga wyjęcie i ponowne wsadzenie kabla .

 

Co może być powodem ?:>

 

myszka to 750 BF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi panowie, czy przycisk w kółku w myszkach serii X-7 można używać tak jak w zwykłej myszce (np. do otwierania linków w zakładkach w przeglądarce)??

No a czemu nie, skoro mysz jest kompatybilna z InteliMouse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z myszką ... i to duży :(

 

Po włączeniu kompa myszka świeci że tak powiem ale nie raguje na ruch a sterownik myszki nie ładuje sie do systemu,pomaga wyjęcie i ponowne wsadzenie kabla .

 

Co może być powodem ?:>

 

myszka to 750 BF

Miałem taką sytuację kiedy posiadałem moją Logitech Mouseman na USB ( stara mysz na USB - jedna z pierwszych ) . Na starej płycie wszystko było ok .... jak zmieniłem na nowocześniejszą to mysz nie reagowała do chwili wyciągnięcia i włożenia w port. Problem rozwiązał zakup A4tech X-718F ... :rolleyes: jednak to podobna mysz do 750 ..... a masz jeszcze coś na USB ? Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja szybka wypowiedź na temat myszek A4-Techa X-718 i X-750F.

 

Pierwsza była X-718.

 

Zalety:

- bardzo dobra czułość i dokładność,

- porządne przyciski,

- świetna praca rolki (cicha i dokładna),

- supercienki kabelek,

 

Wady:

- tandetny, "potliwy" plastik,

- zdzierający się srebrny lakier,

 

 

Padła mi po 2 miesiącach używania. Ot tak sama z siebie. Ogólna ocena: 4/5

 

X-718 pojechała do serwisu a ja kupiłem X-750F

 

Zalety:

- guma pod kciukiem,

- lepiej położone ślizgacze,

- i to co wyżej ale...

 

Wady:

- te same co wyżej

 

Niestety X-750F też jedzie do serwisu. Po 9 miesiącach używania rolka przestała pracować poprawnie. Przewijając np. stronę w dół co chwilę mam moment, gdy myszka przewija tekst do góry (tak na ułamek sekundy). Widać to dobrze jak się zjedzie ze stroną www na sam dół i będzie przewijało dalej - co parę ruchów kółkiem strona "podskoczy" do góry. W przypadku grania w FPP, gdy chcemy np. szybko zmienić broń przy pomocy MOUSEWHEEL UP lub MOUSEWHEEL DOWN objawia się to chaotycznym wyborem broni. Nie muszę mówić czym to grozi...

 

Ergo - A4Tech X-7xx jest dobrą myszką. Do czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czemu nie, skoro mysz jest kompatybilna z InteliMouse?

Ponieważ przycisk w rolce służy do zmiany rozdzielczości (dobrze mówię?) i otwierając zakładkę zmieniam jednoczeście rozdzielczość myszki. Poprawcie mnie jeśli źle rozumuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

Problem dalej wystepuje

właczam kompa,mysz swieci,bios płyty głównej nie wydaje charakterystycznego pikniecia(piszczy Post tyle razy ile jest podpietych urzadzen usb),wchodzi windows i kursor stoi a myszki nie wykrywa.....

Jak wylacze kompa listwą to po włączeniu wszystko jest ok.

jak wyciagne myszke z usb przy wlasnie wyłączającym sie komputerze i wsadze przy wyłączonym(listwa włączona) a następnie włacze kompa to jest wszystko okey

 

Jak wsadziłem myszke do ps/2 przez fabryczną przejscówke to jest wszystko ok. cały czas....

 

Myszka jest uszkodzona????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis dokupilem sobie do mojego 750bf steelpada qck mini i jestem super zadowolony mycha nie "strzela fochow" od miecha nie bylo z nia zadnych problemow, i mysle ze x750bf to dobry zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis dokupilem sobie do mojego 750bf steelpada qck mini i jestem super zadowolony mycha nie "strzela fochow" od miecha nie bylo z nia zadnych problemow, i mysle ze x750bf to dobry zakup

ja jednak kupilem X750BF (X718BF nie mieli w sklepie) teraz czekam na paczke z mysza podkladka i klawiszami do gier G100:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przycisk w rolce służy do zmiany rozdzielczości (dobrze mówię?) i otwierając zakładkę zmieniam jednoczeście rozdzielczość myszki. Poprawcie mnie jeśli źle rozumuję.

Źle rozumujesz ...

 

przycisk do zmiany dpi to ten mały poniżej rolki , a rolka ( przycisk ) jest programowalna.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis dokupilem sobie do mojego 750bf steelpada qck mini i jestem super zadowolony mycha nie "strzela fochow" od miecha nie bylo z nia zadnych problemow, i mysle ze x750bf to dobry zakup

ja waslnie dzis dostalem steelpad qck mini,do mojej x-750bf ii powiem ze zaobserwowalem cos dziwnego tak ajk by sie gubila :/ jak suwam szybciej to wszystko ok, ale jak np powoli najezdzam na ikonke to jest tak jakby najpierw poruszyła sie np o 2 do porzodu i po chwili o 1 do tylu, na zwyklej plastikowje podkladce tak nie bylo :/ oczywiscie dpi ustawione na 2000 :) chyba ze to zalezy od ustawienia usb ale caly czas mam taka smo wiec nie wime OCB :/ sory za bledy ale szybko pisalem :)

 

tak sobie przeskakuje :/ teraz sprawdzilem na starej i to samo, moze byc od czegos w systemie ?? czy tylko wysylka do serwisu :/

Edytowane przez Maciek06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja waslnie dzis dostalem steelpad qck mini,do mojej x-750bf ii powiem ze zaobserwowalem cos dziwnego tak ajk by sie gubila :/ jak suwam szybciej to wszystko ok, ale jak np powoli najezdzam na ikonke to jest tak jakby najpierw poruszyła sie np o 2 do porzodu i po chwili o 1 do tylu, na zwyklej plastikowje podkladce tak nie bylo :/ oczywiscie dpi ustawione na 2000 :) chyba ze to zalezy od ustawienia usb ale caly czas mam taka smo wiec nie wime OCB :/ sory za bledy ale szybko pisalem :)

 

tak sobie przeskakuje :/ teraz sprawdzilem na starej i to samo, moze byc od czegos w systemie ?? czy tylko wysylka do serwisu :/

W pierwszej recenzji X-750 jaka się w ogóle pojawiła ( chyba w twojepc ) recenzent też zauważył ten efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...