Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Detal: W skórce rooq w poście linki nie odróżniają się od tekstu. (Dopiero jak się na nie najedzie kursorem) Dajcie im inny kolor.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany to na:

http://forum3.purepc.pl jest testowa instalacja nowego silnika forum z przeniesioną bazą sprzed kilku dni, więc można się logować loginem i hasłem takim jak na rzeczywistym forum.

 

Oczywiście to są wczesne testy, masę rzeczy nie działa, działa źle, inaczej czy dziwnie. Mogą być pady zupełne, wyłączenia, spowolnienia i takie tam - testujemy różne rzeczy.

 

Migrować będziemy na pewno, ale nie jest to kwestia tygodni tylko raczej miesięcy. Fajnie będzie zrobić to w 3 kwartale, ale jeśli będzie to 4Q to też tragedii nie będzie.

Wiele rzeczy jest w nowej wersji wreszcie zrobione sensownie i nie trzeba do podstawowych funkcjonalności dokładać masy haków i cudować, żeby jako-tako działało, co mnie osobiście bardzo cieszy, gdyż obniża ilość własnych poprawek które trzeba supportować (a mamy ich bardzo dużo poczynając od silnika wyszukiwania który jest zupełnie inny od tego z domyślnej dystrybucji przez system raportów kończąc na pewnych usprawnieniach moderacyjnych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ustawienie testowego w 3.0, bo nie ma gdzie potestować pisania.

Można pisać gdzie się chce, spokojnie, nikt nie będzie warnów z tego tytułu wystawiał (chyba, że testowych ;).

 

Rzeczywiście testowe na testowym forum nie działa, nawet nie wiem czemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum i wortal ledwo zipią - tylko u mnie, czy jakaś awaria?

Nie zauważyłem problemu na monitoringu. Czy możesz potwierdzić czy nadal problem występuje i jeśli tak to prosiłbym o więcej danych:

* dokładna godzina przynajmniej jednej próby wejścia

* IP

* mile widziany traceroute/mtr

 

adblock tymczasowo włączony, można się zaje*ać, gdy wszystkie zakładki stoją w jednym miejscu: "oczekiwanie na ad.purepc.pl"

Patrząc po stratach na ostatnich hopie do Ciebie to albo masz spory problem z łączem, albo torrenty lecące na max'a ;)

Zobacz proszę przy nieco mniejszym obciążeniu łącza ;>

 

EDIT:

 

Ponieważ są skargi na ad.purepc.pl dodałem dodatkowe monitorowanie bazy danych na partycji który "napędza" ten serwer. Wyniki raczej późnym wieczorem, musi być jakiś większy ruch, żeby coś z nich dało się sensownego wyczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rzeczywiście problemy są i potwierdzamy. Niestety padł zaliczyły wszystkie usługi google od których częściowo zależymy i zanim dojdzie timeout to chwilkę to niestety trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google padlo, na chwile wstało i znowu własnie padło.... w dodatku w najgorszym mozliwym momencie.

 

 

Bez ABP nie idzie w tej chwili przeglądarki uzywac bo na kazdej stronie stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja rozumiem cenzure na wulgaryzmy ale slowo

 

[ciach!]ly ( pie.rdoly ) to chyba lekka przesada

Oj czepiasz się. Podchodzi pod część innego wyrażenia i dlatego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, ale jaki jest sens dalej to ciągnąć? Każdy się wypowiedział i niech temat pójdzie do archiwum czy gdzie tam uważacie..

Tu nie ma czego ciągnąć i ciągnięte nie będzie. Dlatego też i temat jest zamknięty.

Po prostu została przedstawiona ostateczna decyzja odnośnie sporu.

A temat zostanie, jako nauczka i instrukcja obsługi dla przyszłych ewentualnych bojowników o wolność i demokrację. ;]

 

I na tym koniec. W tym temacie również. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a mi sie stalo takie cos ze jest pierwsz post a pod nim jakby zbior wszystkich postow

 

- - zzizzy Ech... Weź tego BloodIrona - co ma czerwone PCB d... 10 kwi 2009, 11:16

- - maxymili Co do pcie2.0 to daje tyle, że jest większe napi... 10 kwi 2009, 11:36

- - qos taa ;] bios jest - http://www.biostar-usa.com/app/... 11 kwi 2009, 11:27

- - Gi3r3k Brałbym P5Q-E, do kupienia w granicach 500zł. N... 11 kwi 2009, 11:39

- - qos P5Q-e ma niestety problemy z wysokim FSB. Teraz zn... 15 kwi 2009, 19:11

- - maxymili W 3850 264mb była zauważalna. W 4870 512 i fullh... 16 kwi 2009, 15:05

- - qos Tak wiec p35 odpada Rozgladajac sie za plytami w... 20 kwi 2009, 15:58

- - Fredek Hmm generalnie X38 to bym nie brał, jakoś specja... 21 kwi 2009, 21:29

- - golojg różnica między pci-e 1.1 a 2.0?? hmm jakieś 1-... 21 kwi 2009, 21:44

- - qos No i udało sie - teraz mam wybór - ta DFi na p35... 8 cze 2009, 23:31

|- - qos bump! Pomózcie 14 cze 2009, 12:09

- - buziaczek weź dfi dk p45 t2rs plus, sam mam taką i mogę �... 14 cze 2009, 12:48

- - mobot ja bym polecil p5b dlx [allegro] ew premium [esc].... 14 cze 2009, 14:13

- - qos No teraz dla mnie w grze pozostały Te dwie DFI - ... 14 cze 2009, 15:09

|- - buziaczek p45 jest wykonane w niższym procesie technologicz... 14 cze 2009, 15:30

 

 

Jak zrobic aby normalnie byly wszystkie posty widoczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...