Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Biala strona jest chyba zwiazana z iloscia ludzi na forum. Gdy pisze posta rano czy wczesnym przedpoludniem wszystko jest ok. Gdy pisze posta wieczorem w 99% mam biala strone po napisaniu posta :/ Tak czy siak mam nadzieje, ze zmiana sprzetu i uaktualnienie silnika forum zniweluje problem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie mechanizm automatycznie usuwający obrazki z cytatów? (Jeśli nie, to podsuwam wam ten pomysł. ;-) ) Miłe udogodnienie by to było.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już mnie krew zalewa. Co zmnieniam godzinę w profilu, to się zaś ustawia 1 h do przodu i jest źle. Wystarczy, że wyjdę z forum i Operę wyłączę i zamiast 22 jest godzina 23. Szlag by to trafił. Nie wiem czy ja newbie jestem, czy coś na forum jest. Bleeh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dobrze i nawet przy zmianie czasu sam się zmienił.....

 

Nie wiem. Wyczyscie cache, skasujcie cookies, formatujcie dyski. Cos z tego powinno pomóc :D

że tak ujmę - pupa zbita SGJ - dysk wyczyszczony, po formacie i na Twoim poście jest 00:52, a na zegarku systemowym 00:26 :|

WTF ??

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm, ten tego :unsure: zadziałało chyba...

Ale przeciez mamy czas letni ?? Czy nie :| ??

No nic, ważne że godzina lata juz oki.

pozdrawiam

sansaba

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letni, nie letni, te dodatkowe ustawienia to sobie mozna....

Nigdy z nimi nie działało prawidłowo.

Hmmm, no to ja jakiś fartowny jestem. Po raz któryś stawiam winde na swoim sprzęcie, nie wiem ile razy stawiałem winde czy linuxa na sprzęcie mojej Lepszej Połowy, do tego instalki na lapku (pomijam różną mnogość różnych sys u różnych ludzi stawianych ;) ) i first time miałem wałki z godziną na forum - po raz pierwszy w całej mojej karierze tutaj ;) :blink:

BTW - coś chyba zdziałaliście w temacie white screena ?? U mnie nie wystąpił jak narazie po reinstalu (po poprzednich występował) - za to mi się pure na operze rozjeżdżało ale już oki ;)

pozdrawiam

sansaba

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej migracji forum pod Opera 9.2 po dodaniu odpowiedzi w dowolnym temacie przenosi mnie do bialego ekranu ;)

 

Wszyscy o tym wiedza. Problem występował już wcześniej ,chociaż nie zawsze. Teraz co 2-3 post = biała strona. Trzeba czekać aż admini coś na to poradzą.

Tak ale wtedy to bylo co 20-30 postow albo rzadziej a teraz co drugi mi sie tak zdaza.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej migracji forum pod Opera 9.2 po dodaniu odpowiedzi w dowolnym temacie przenosi mnie do bialego ekranu ;)

 

Wszyscy o tym wiedza. Problem występował już wcześniej ,chociaż nie zawsze. Teraz co 2-3 post = biała strona. Trzeba czekać aż admini coś na to poradzą.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dluzszych tematach np takich na kilka stron. Wyswietla mi 1szy post i niekeidy jest on dluuuuuuugi, nie dzieje sie tak w kazdym temacie tylko w niektorych :/ Gdzie moge zmienic ustawienia zeby tego nie miec??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi od tego bledu sie ff rozwalil... nie moge go juz odpalic, nawet po restarcie, wiesza sie na stronie startowej, opera tez. Wtf ? ^_^

Jede obecnie na win98se, o dziwo IE dziala... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje z Padu Padu Center aka PPC?? przed zmiana serka chodzilo szybciej i stabilniej a teraz loteria. braki odpowiedzi, ladowanie sie stron tak szybkie, ze mozna fajke zapalic i ogolnie lol. i nie wazna jest tu i pora i ISP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie dzieje. Albo dziala dobrze albo wcale. A inych problemów typu wolne dzialanie nie ma.

To prawda, wczoraj podczas dyskusji w temacie o blokach Kyńka był 3 razy moment gdzie forum nie działało wcale. Z tym, że takie kilku(nasto) minutowe przerwy co kilka(naście) minut przeglądania forum nie ułatwiają. Wcześniej było lepiej.

 

Teraz nie ma tylko błedów 500.... Zawsze jakiś progress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj najprawdopodobniej udało się wyizolować problem który powodował "znikanie" serwisu - pomocna okazała się mała modyfikacja używanego przez nas eacceleratora.

 

Jeśli nadal jakieś problemy w działaniu/nie działaniu/powolnym działaniu by występowały - czekam na informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...