Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Ankieta Dotycząca Moderatorów

Moderatorzy PurePC  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego z moderatorów uważasz za złego zgodnie z treścią

    • andriu
      0
    • benek
      0
    • costi
      0
    • Crosis
      8
    • Dijkstra
      0
    • Domik
      4
    • fipa
      13
    • gnz
      0
    • Heat
      1
    • jonathan
      1
    • mechl!k
      2
    • MKa11
      2
    • Orgiusz
      8
    • RaF
      0
    • Sikor
      6
    • Varrol
      0
    • wunat
      2
    • xan
      0
    • zavader
      2
    • żaden z nich
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Niemiec

Maly kacik poezji przed banem nie ma szans na istnienie. Takie perelki musza byc skrywane przed publika gdyz olsniewajace idee plynace z przemyslen niektorych uzytkownikow moglby negatywnie wplynac na psychike dojzewajacego czlowieka... Pozatym zaczynaja sie powtarzac i daleko im do kunsztu alchemika slowa... Co najwyzej wychodza im pomyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec

Maly kacik poezji przed banem nie ma szans na istnienie. Takie perelki musza byc skrywane przed publika gdyz olsniewajace idee plynace z przemyslen niektorych uzytkownikow moglby negatywnie wplynac na psychike dojzewajacego czlowieka... Pozatym zaczynaja sie powtarzac i daleko im do kunsztu alchemika slowa... Co najwyzej wychodza im pomyje...

czyli mowisz, ze ujawnianie tego pozbawi nas kolejnych jonasow*??

 

 

*bez urazy :)

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz i to. Chociaz korci mnie zeby ukazac ostatnia tfurczosc wielokrotnie banowanego dzieciaka ^_^

 

nie badzcie tacy. to, ze pozbawicie nas 3-5 jonasow to nic w porownaniu z ta radoscia jaka dostarczycie dla 40k innych userow :D to co oryginalne jest najlepsze ( za ani mru mru ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat troche bez sensu ale wszscy pisza to i ja napisze o swoich % ja dostałem za sygnaturke miałem ją ospoilerowaną i jak byla zwinięta to miała 5 linijek ale po rozwinięciu miała 14, wiec mozna było dac a mozna bylo nie dać, było mineło jeszcze 90% luzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ten temat jeszcze wisi. Nie mu tu żadnych merytorycznych dyskusji. Jestem tu już tyle i nigdy nie dostałem żadnego ostrzeżenia. Wniosek - to nie moderatorzy mają przerost ego tylko userzy są niepokorni, albo walą posty w niewłaściwym miejscu i nie właściwym czasie :lol:

 

PS: Jak OT to OT, Orgiusz gdzie się podział Twój AV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ten temat jeszcze wisi. Nie mu tu żadnych merytorycznych dyskusji. Jestem tu już tyle i nigdy nie dostałem żadnego ostrzeżenia. Wniosek - to nie moderatorzy mają przerost ego tylko userzy są niepokorni, albo walą posty w niewłaściwym miejscu i nie właściwym czasie :lol:

 

PS: Jak OT to OT, Orgiusz gdzie się podział Twój AV?

Zabrali mu pewnie na radzie szczepu w ramach kary za nadmierne znęcanie sie nad biednymi i bogu ducha winnymi użytkownikami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę tutaj wpadnie Sikor i otworzy swoją tajną kosę. A co się dalej stanie to sami wiecie :D

Eee tam, skąd te pochopne podejrzenia :?: Sam tu offtopowałem celem wykazania "sensowności" tego tematu, to jakże mógłbym płetwę odpalać (nie przyznaję się do żadnej kosy, a płetwa zwykle jest jawna). :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem wielu użytkowników forum PurePC jest wręcz zastraszonych no bo jak wytłumaczycie mi sytuację w której ktoś pisze mi PW o treści "uważaj na xxx bo on za 1 słowo nie tak daje bana" itp.

Oho! Widzę, że Ludwiczek zdążył się już Tobie wyżalić. :lol:

 

PS: Gdyby ten post przeczytał moderator z tej złej grupy niech wie jedno - mnie to tam rybka, może wykasować temat i wlepić mi nawet 110% - to forum straci użytkownika a ja nawet będę zadowolony z tego że nie muszę być już zastraszany.

Czyli jednak czujesz się zastraszany. :?

 

Postanowiłem więc że skoro mam już 80% (moim zdaniem za same głupoty, i za nie też mogę wylecieć z forum po tylu latach)...

Pytanie: dlaczego popełniałeś takie głupoty?

 

Druga sprawa - w tym samym miejscu gdzie czytałem o tym co wyżej doczytałem też iż: za posty wnoszące dużo do dyskusji oraz wyraźną poprawę swego jakże złego zachowania również spotkać nas może podobna niespodzianka - co z nią?

Może ta wyraźna poprawa, albo posty wnoszące dużo do dyskusji, nie nastąpiła? :huh:

 

Kurde oddałem glos na zlego moderatora. Kliknąłem Crossisa a miałbyc kto inny. :/

Dobra, dobra. Tak sobie tłumacz. ;) Poza tym to w sumie się zgadza: Crosis - zły (w sensie wredny) moderator. :blurp:

Mimo tego Twojego głosu straciłem pozycję lidera. :sad:

 

Od ponad roku nie dostałem żadnych %...

No to teraz się pilnuj. :twisted:

 

Jak pisałem na początku dostałem 2x po 10% a teraz nawet napiszę że od fipy ale nie jestem za to obrażony/zły/itp. bo wiem że błąd leżał po mojej stronie.

Popatrz. Miałeś dwa razy nieregulaminowy podpis, dwa razy dostałeś po 10%. Fipa jednak nie okazał się taki zły i nawet zdjął Ci te procenty. Mimo to, Twój podpis w momencie założenia tego tematu był nieregulaminowy. Miałeś w sigu size 3, a dopuszczalne jest maksymalnie size 2. Po wcześniejszych warnach powinineś znać przepisy dotyczące sygnaturek. Wystarczyło przeczytać, dużo tego o podpisach nie ma.

Dodatkowo chcesz, aby uprościć regulamin. Po co, skoro przez te ~8 miesięcy od poprzednich % nie zajrzałeś do regulaminu? Gdyby regulamin był uproszczony to byś do niego zajrzał? Wątpie.

 

Chodzi mi raczej o to iż znam użytkowników którzy dostali bana praktycznie za nic a teraz jadą na innych nickach (z obawą o życie...;)).

Ci użytkownicy to: kev, Ludwiczek, hydro, pl4y3r, sialala i graham?

Nikt nie dostaje bana za nic. To że nie potrafią dostosować się do prostych zasadach, do regulaminu, to wyłącznie ich wina. % za darmo nikt nie dostanie. Za darmo to można wciach!l* dostać na ulicy.

 

*-za przeproszeniem.

 

Sam jestem moderatorem (...) i staram się ew. raz upomnieć (w szczególności nowych) a dopiero potem przy braku reakcji dodać ostrzeżenie.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że jeden z niesłusznie ukaranych i zastraszanych, dostał "nagrodę" po uprzednim przywoływaniu do porządku. Mimo upomnienia dalej pisał posty nie na temat.

 

Jestem już prawie 3 lata na tym forum i ani razu nie dostałem %. Nie ma tutaj moderatora "gnębiciela", jeśli ktoś dostał % to widocznie zasłużył na nie. Pozdrawiam.

No jak to! :blink: Przecież tych kilku(-nastu, -dziesięciu) zastraszanych userów nie może się mylić! :lol2:

 

Ide szukac jakiejsc niewinnej osobki ktorej znikniecia nawet nikt nie zauwazy [;

A kysz, Ty potforze. ;)

 

A tak poważnie, to może by już zamknąć ten temat, bo schodzi na psy. :dontfeedtrolls:

NIE! Jeszcze mam szansę na zwycięstwo!!!!!11one :ploom:

 

Oj chlopaki, za co Wy mnie tak kochacie ;] Nigdy nie myslalem, ze przebije Crosisa ;)

Dobra cfaniaczku. Gdyby nie te BMW, to byś przegrał. :P

 

A może?

O Tobie jest ta ankieta? Nie? To wyp... ić stont. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dobra, dobra. Tak sobie tłumacz. ;) Poza tym to w sumie się zgadza: Crosis - zły (w sensie wredny) moderator. :blurp:

Mimo tego Twojego głosu straciłem pozycję lidera. :sad:

...

No Misiu, przegiąłeś. Wredny to ja jestem. Znaczy się żyrandolem chcesz? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Misiu, przegiąłeś. Wredny to ja jestem. Znaczy się żyrandolem chcesz? :wink:

Ty też ić stont! :P

 

No to teraz wypadałoby dać sobie 10%. :damage_wall: ;)

 

Edit: Kolega poniżej miał styczność z dawnym testowym? Jeśli nie, to nic dziwnego, że nie wie o co chodzi. ;] A poprawię, żeby ktoś inny się na to nie naciął. ;)

A % i tak nie dostaniesz. :P

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Tak samo wygląda podforum moderatorskie widoczne tylko dla wybrańców? :D

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaw sobie zegar i wciskaj gdy dojdzie do zera :lol: :lol: :lol:

jakby doszło do zera, to mogłyby to byc jego ostatnie chwile w zyciu :lol:

 

Co do tematu, jak dla mnie moderatorzy "odwalają" kawał dobrej roboty. Nie ma tutaj trollowania, dzieci neostrady, napalonych nastolatkow ani innych "cLicKajOnCyh!!" userów. Forum jest czytelne i przejrzyste, wlasnie dzieki robocie moderatorow. To się ceni. Jest ład i porządek. Jesli ktos narusza ten porzadek rzeczy to dostaje %, proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Misiu, przegiąłeś. Wredny to ja jestem. Znaczy się żyrandolem chcesz? :wink:

Jak mogłeś. :sad: Rzeczywiście jesteś wredny! :cry:

Do tego opacznie zrozumiałeś przesłanie mojego posta. :| Teraz musze FAQ pisać. :?

 

Co do tematu, jak dla mnie moderatorzy "odwalają" kawał dobrej roboty. Nie ma tutaj trollowania, dzieci neostrady, napalonych nastolatkow ani innych "cLicKajOnCyh!!" userów. Forum jest czytelne i przejrzyste, wlasnie dzieki robocie moderatorow. To się ceni. Jest ład i porządek. Jesli ktos narusza ten porzadek rzeczy to dostaje %, proste ;)

Ty i tak masz 0%, więc po co to? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Zostaja miedzy zebami... :plom:

A wracajac do rzeczywistocie po niezlym tripie - Cos jeszcze chcecie wiedziec o sklonnosciach niektorych do zakladania damskich ciuchow czy wystarczy zamknac watek od poczatku potrzebny jak lodowka na Syberii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Zostaja miedzy zebami... :plom:

A wracajac do rzeczywistocie po niezlym tripie - Cos jeszcze chcecie wiedziec o sklonnosciach niektorych do zakladania damskich ciuchow czy wystarczy zamknac watek od poczatku potrzebny jak lodowka na Syberii?

 

Potrzebna lodowka

Wodke trzeba gdzies grzac.

 

Poczekajmu moze jeszcze jeden dzien na inne zale i sie zamknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslisz ze mowimy tam o fizyce kwantowej i sytuacji politycznej naszego kraju?? [;

A nie ?! Kurde zawsze myślałem (tfu wróć wydawało mi się) że wśród Moderatorów tematyka fizyki kwantowej to najlepszy temat do rozmów zwłaszcza przy piwku.

 

jakby doszło do zera, to mogłyby to byc jego ostatnie chwile w zyciu :lol:

 

Co do tematu, jak dla mnie moderatorzy "odwalają" kawał dobrej roboty. Nie ma tutaj trollowania, dzieci neostrady, napalonych nastolatkow ani innych "cLicKajOnCyh!!" userów. Forum jest czytelne i przejrzyste, wlasnie dzieki robocie moderatorow. To się ceni. Jest ład i porządek. Jesli ktos narusza ten porzadek rzeczy to dostaje %, proste ;)

O cholera (od razu przepraszam) ale ja sie czuje młodo i mam Neostradę ;(

 

...

Ty i tak masz 0%, więc po co to? ;)

Ja też mam 0% da się to jakoś naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...