Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie 4 bieg załącza się u mnie przy Folding@Home. W grach działa na 3 biegu. Możliwe, że obciążenie Cella tak rozgrzewa konsole? Pewny nie jestem. ;)

 

Na pewno ciasnota momentalnie rozgrzeje tą maszynkę. W zimę będzie piecyk jak znalazł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mi sie wydawalo ze w saunie jest cos ponad 90*C? a wtedy by juz tak rożowo nie bylo:P

 

i cos mi sie ten test taki ekstremelny nie wydaje, x360 tez by go wytrzymał bo raczej to jego nizszosc mial on ukazac:P

w saunie finskiej tak

w saunie parowej temperatura wacha sie od 40-50*C

 

Lair, Heavenly Sword, Warhawk, Eye of Judgement, Folklore dated for Europe

 

official release dates

 

09/12/07 - Warhawk (Incl. Headset Bundle)

09/19/07 - Heavenly Sword

10/10/07 - Folklore

10/24/07 - Lair

10/24/07 - The Eye of Judgement (incl. PS Eye, Trading Cards) € 102,95 (~ $136)

October - SingStar

 

 

Odnosnie FW2.0

"Presently, 64MB of XDR RAM, 32MB of GDDR3 VRAM, and the entire 7th SPU are always reserved for the XMB even during games. Firmware 2.0 will reduce the memory usage to 32MB of XDR and NO GDDR3. XMB will still run on the 7th SPU but the 7th SPU wont be reserved, other things can be run on the SPU besides the XMB."

 

Pozatym:

Półoficjalny blog Three Speech potwierdził, że na Games Convention SONY oficjalnie zaprezentuje cyfrową nagrywarkę płyt Blu-Ray dla PLAYSTATION 3! Niestety wszelkie szczegóły na temat urządzenia są póki co owiane gęstą mgłą tajemnicy. Na szczęście największe europejskie targi gier odbędą się już za 6 dni. Ciekawe ile zawołają za to cacko... obstawiam, że cholernie dużo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Odnosnie FW2.0

"Presently, 64MB of XDR RAM, 32MB of GDDR3 VRAM, and the entire 7th SPU are always reserved for the XMB even during games. Firmware 2.0 will reduce the memory usage to 32MB of XDR and NO GDDR3. XMB will still run on the 7th SPU but the 7th SPU wont be reserved, other things can be run on the SPU besides the XMB."

(...)

Udało im się zaoszczędzić razem 64 MB pamięci. Szacun!! (inna sprawa że mogli tak zrobić "od nowości" ). Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno demko Colina chodzi idealnie i ani razu nie ma chrupnięcia animacji. Czyżby pierwsza gra molti działająca na PS3 płynniej? Dopiero wieczorkiem sprawdzę to potwierdzę te doniesienia. ;)

Pewnie ktoś z obozu MS wpadnie z tekstem że gra jest opóźniona względem XO i pewnie nie ma AA (zgaduję). Taki mały Joke na zorgrzewkę ;).

Powiem Ci (i Wam wszystkim) że już mnie nużą te wszystkie porównania. Tak jakby ktoś chciał się dowartościować (no offence do nikogo). Czasami tęsknię za jeszcze nie tak odległą sytuacją kiedy to PS2 było sporo za Xboxem (technicznie), wtedy nikt się nie kłócił gdzie gra wygląda lepiej i był spokój ;) . Dla mnie najważniejsze jest to że w daną produkcję w ogóle będzie można zagrać na danej platformie, a że są jakieś drobne różnice np. w wyglądzie (nawet na minus) to chyba nie jest jakiś powód do szlochania. Najbardziej mnie boli kiedy ktoś na podstawie marnych konwersji wyrabia sobie zdanie o sprzęcie co jest po prostu bezsensowne. Jak jakaś gra "kuleje" np. na PS3 to powstaje mit że konsola jest słabsza ale mało kto zwraca uwagę że to też kwestia podejścia programistów. Nie można tak po prostu czegoś z XO przenieść na PS3 i odwrotnie, są momenty gdy trzeba jakoś ominąć pewne ograniczenia, gorzej jeżeli kończy się na cięciach (bo tak jest łatwiej) a przecież w wielu wypadkach dałoby się rozwiązać problem dzięki wykorzystaniu pewnej specyfiki danego sprzętu . IMO świetny przykład to Oblivion, i nie mam na myśli że wersja na PS3 jest ładniejsza bo różnice są znikome, o ile są jakieś znaczące różnice które pozwalałyby tak myśleć, ale o napęd Blu-Ray. Z jednej strony programiści narzekali na dosyć wolny transfer ale dzięki pojemności nośnika dane zostały podwojone tak aby był do nich szybszy dostęp (krótszy czas przesuwania lasera) co pozytywnie odbiło się na loadingach i zmniejszyło popup obiektów. Żeby nie było że chcę zdyskredytować XO, co to to nie, wg mnie pomysł ze specjalną superszybką pamięcią dla AA był świetny. Bez niej pewnie tak jak na PS3 mało która gra mogłaby się chwalić AA.

Na nieszczęście dla PS3, większość gier powstaje najpierw na X360 (łatwiej i mniejsze koszta) a później są konwertowane na PS3 czego skutki niestety widać czasami. Ale kiedy patrzę na Hevenly Sword czy Uncharted:DF jestem daleki od stwierdzenia że PS3 brakuje powera, tyle że te gry od początku powstają z myślą o PS3.

 

Powinniśmy wszyscy wyzbyć się nienawiści do innych tylko dlatego że mają inne poglądy albo że używają innego sprzętu. Przecież to nie jest jakiś konkurs piękności a od tego nie zależy nasze życie! Cieszmy się tym co mamy, cieszmy się szczęściem innych. Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Odnosnie FW2.0

"Presently, 64MB of XDR RAM, 32MB of GDDR3 VRAM, and the entire 7th SPU are always reserved for the XMB even during games. Firmware 2.0 will reduce the memory usage to 32MB of XDR and NO GDDR3. XMB will still run on the 7th SPU but the 7th SPU wont be reserved, other things can be run on the SPU besides the XMB."

po cholere wprowadzasz ludzi w blad??!!te info leza na necie jako spekulacje i plotki a nie jako oficjalne info!!

 

po drugie juz od wczesniejszej aktualizacji pamiec zeszla do 84 mb ale nizej raczej nie zejdzie ,bo nie moga nie uzyc GDDR3 ,bo jak wyświetli się menu na ekranie bez bufora w pamięci graficznej??,chyba ze znajda jakis lepszy sposob.

 

 

ps.i po cholere wstawiasz info o HS jezeli jest odzielny temat do gier?????,teraz bedziesz opisywac ta gre gdzie sie da i sluzyc za reklame???

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

buahaha, ale sie usmialem na tego bulwersa xD

i po co flame'a juz uskuteczniacz typie? Masz za duzo energii, albo nudzi Ci sie? idz na rower...

 

wprowadzam ludzi w błąd? To nie moje słowa, a cudzysłów pełni w słowie pisanym funkcje, jak sama nazwa wskazuje, zanaczania/przytacznia słów kogoś innego. Przytaczam tylko info z innego forum/sajtu o ps3. Czy ja gdzies napisalem ze to OFICIALNE INFO? 0_o Nie! ogarnij...

ale zapewne ewentualna nieprawdziwość tego info o FW bedzie katastrofalna w skutkach, pewnie stad taki bulwers :lol:

 

dwa - bulwersujesz sie jakby w tematach o next'ach nigdy nie padło coś niepotwierdzonego jako njus 0_o

 

trzy - o HS napisalem tutaj bo nie udzielam sie w raczej w innych temaciwach o poszczegolnych grach. Pozatym to info stanowiace ze PS3 jako konsola w koncu sie czegos porzadnego doczekala. A nawet jesli jest tu zbyteczne to nawet CO Z TEGO!? Mod usuwa/przenosi do topicu o HS. A jeśli tego nie zrobi...tak Cie to bardzo boli ze to info tu jest?

Naprawde chłopie masz dziwne problemy, na ktore takimi bulwersami reagujesz... Jeszcze ten tekst "teraz bedziesz opisywac ta gre gdzie sie da?", tak jakbym oprocz tego JEDNEGO postu na temat HS zaspamował forum w kazdym mozliwym topicu reklamujac (:lol:) nową gre na PS3 xD

po to jest temat o HS aby tam wrzucac o niej watki-i nie obchodzi mnie ze sie nie udzielasz w innych tematach,to twoja sprawa,rownie dobrze moglbys napisac w temacie ps3 o DS czy PSP-przeciez sie nie udzielasz w innych tematach wiec ten bedzie rownie dobry jak i ten specjalnie przeznaczony do tego?? :lol2:

 

Jak juz sie troche poduczysz to zobaczysz, ze to ze ubrales jakies cytowane zdanie w cudzyslow nie bedzie oznaczac ze jest to plotka czy tez przypuszczenie lub wymysl-moze zamiast wiec starac sie robic nieudolnie wrazenie na innych swoimi niesprawdzonymi newsami,moglbys podawac zrodla infa oraz opisywac czy to jest wiadomosc wymyslona,potwierdzona,kogos marzenie ,czy tez przypuszczenia,wtedy takiego problemu nie bedzie-bo przypominam ze taki zwyczaj tutaj powszechnie byl uzywany,zreszta sam tak robiles ,teraz wolisz"robic byle co"...no coz masz poprostu nierowne zachowanie,od dawnego super hiper fana sony ,po skruszonego i zdegustowanego "bylego fana" az po jak widze ponowny rozkwit dawnego Solida, ech szkoda bo czasem przyjemnie bylo poczytac a teraz chyba wszystko od poczatku.

 

a co do "bulwersa" jak to odpowiednio sobie przypasowales na swoj mlody wiek,to dobrze wiesz ze jak ktos ma czyste inntecje to pisze calosc z newsa a nie wybrane fragmenty np.s ps3site ktore dobrze znasz :

 

caly news z ps3site

 

Kolejne ploty o firmware

 

Firmware 2.0

 

UWAGA: Poniższe informacje należy traktować tylko i wyłącznie jako plotki.

 

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Firmware 2.0. Nowy firmware zredukuje zużycie pamięci ram z 96MB do 32MB. To nie wszystko co zaoferuje nam nowa aktualizacja. Dostaniemy również to na co wszyscy czekamy - dostęp do XMB i możliwość słuchania własnej muzyki podczas gry. Na razie traktował bym to jako plotkę. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji!

 

Poniżej znajdziecie informacje o zużyciu pamięci jak i zestawienie dodatkowych funkcji, które jakoby miały się pojawić w FW 2.0:

 

Presently, 64MB of XDR RAM, 32MB of GDDR3 VRAM, and the entire 7th SPU are always reserved for the XMB even during games. Firmware 2.0 will reduce the memory usage to 32MB of XDR and NO GDDR3. XMB will still run on the 7th SPU but the 7th SPU wont be reserved, other things can be run on the SPU besides the XMB.

 

Powyższa informacja pochodzi z oficjalnego forum PLAYSTATION (jednakże została już usunięta przez administratorów).

 

Firmware 2.0 will have in-game XMB.

 

* Not all of the icons will be available on the XMB during a game.

* Under ‘Friends’ there will be ‘Block List’, ‘Add a Freind’, ‘Players Met’, ‘Message Box’, and all of your friends. Your friends’ avatars will not show in-game in order to conserve memory.

* Under ‘Network’ there will be ‘Download Management’.

* Under ‘Game’ there will be the disk icon with the title under it. Seelecting this will prompt you for quitting the game.

* The ‘Video’ column will not appear.

* Under ‘Music’ there will be all of your sound files. You can play any of them and they will continue to play after you exit the in-game XMB. You will not be able to delete any of your songs in-game.

* The ‘Photo’ column will not appear.

* Under ‘Settings’ there will be:

o ‘Game Settings’ wich will include ‘PS/PS2 Upscaler’ settings and ‘PS/PS2 Smoothing’ settings.

o ‘System Settings’ wich will include a new subsetting called ‘Turn Off the System’.

o ‘Date and Time Settings’ wich will include all the normal features.

o ‘Accessory Settings’ wich will include all the normal features.

o ‘Display Settings’ wich will include everything except ‘Video Output Settings’.

o ‘Sound Settings’ will unclude everything except ‘Audio Output Settings’.

* The ‘Users’ column will not appear.

 

Tej informacji również nie znajdziecie już na forach PLAYSTATION. Oczywiście my - jako serwis, który goni za tanią sensacją wszystko dla was spisaliśmy :)

ps.ta fanowska strona potrafila napisac ze news jest tylko plotka z netu gdzies tam wypatrzona,Tobie tak bylo trudno??

 

z drugiej strony sobie samemu i innym posiadaczom ps3 zycze aby sie potwierdzilo to co jest w tych plotkach bo ja juz swoje ps3 mam ,a ty??

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragonlore, ja nie wycinam sobie cytatow jak mi sie podoba. Nie przewalam stron portali szukajac newsow. Jak da rade, wlepiam linka. Tutaj mialem dostep tylko do tego cytatu. Dokladnie to co wkleilem w cudzysłowiu, wkleil to user na innym forum bez zadnego komentarza, tak samo widocznie jak ps3site dodajac swoj komentarz.

Nieczyste intencje? Lol. A jaki mialbym interes w podaniu nieodpowiedniej ilosci ramu wykorzystanego przez XBM? Czowieku zrozum, ze tu wklejam poprostu to co 'obije mi sie o oczy' na inny board'ach, a tutaj tego nie ma (chociaz nie raz nie zauwazem ze juz ktos dane info dał). Widac ze lepiej niz ja sam wiesz ktore strony najlepiej znam :lol: Co z tego, ze wchodze tylko na GO i od czasu do czasu na next-gen.com.pl . Na reszte stron wchodze tylko gdy ktos da linka do jakiegos newsa, ale oczywiscie Ty wiesz lepiej xD

Tak samo czasem dam źródło (a przewaznie daje), czasem nie, bo sie spiesze, zapomne or sth. Ale to chyba nie powód do takiej napinki.

 

pozatym jesli uwarzasz ze ja tu wklejam news'y zeby komus zaimponować to, Twój 'dojrzaly tok rozumowania podyktowany niemlodym wiekiem' jest rzeczywiscie bardzo 'ok'. Poprostu rece opadaja xD Tak... probuje imponowac wklejaniem newsow z innego forum. W koncu napędza to konkretny szaczun ze strony innych, a jak wzrosnie mi tu fejm to z całą pewnością przelozy sie to na niebagatelne korzysci materialne i finansowe... :lol:

 

co ma temat NDS do tematu PS3, nie wiem. Wiem co ma HS do PS3. Jeśli nie widzisz tutaj roznicy to kiepsko z Tobą. Fakt moglem wkleic do tematu o HS, ale nie wkleilem z pospiechu. Coś sie wielkiego stało? Nie. Jesli jednak Ci to nie pasi purysto topicowy, to wystarczyło kliknac 'raport' a nie napinke stosować z miejsca.

 

,od dawnego super hiper fana sony ,po skruszonego i zdegustowanego "bylego fana"

no to jest dobre.

Widac ze trudno Ci ogarnac ze niektorzy patrza na konsole przez pryzmat gier. No a to ze PS2 jak dla mnie oferowala mi najlepszy lineup to z pewnością powod by nazwac mnie hiperfanem sony :lol:

Pewnie dlatego jako hiper fan sony kupilem jako handhelda NDS'a. Taki psikus. Albo nie. Lepiej! Wydalem 900 zł by zamaskować na tym forum ze jestem Tru_fanbojem SONY co by mi fejm nie spadł. W koncu musze tutaj imponować :lol:

 

ja juz swoje ps3 mam ,a ty??

no to jest zdecydowanie najlepszy tekst xD

 

no ja nie mam, bo mi troche zal wydac ponad dwa balony by zagrac w dwa, trzy exlusivy godne uwagi, ale widac musze kupic i nie ma co czekac az bedą gry, nizsza cena, moze wibracja w padzie. W koncu posiadanie ps3 to przepoteżny argument w napinkowych flame'ach o byle co w topicu o konsoli :lol2:

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja już się cieszyłem z tego info na temat zużycie pamięci...no nic, poczekamy zobaczymy. A co do tego że w pamięci Video coś musi być to chyba jednak niekoniecznie. Jeżeli to co napisał kojak_ct w FAQ jest prawdą to RSX może sobie pobrać dane z pamięci systemowej (która, przynajmniej wg. info z FAQ'u jest nawet szybsza) więc i nawet bufor klatki mógłby tam się znajdować...teoretycznie. Ale jak jest to kto to wie...chyba tylko spece z Sony ;).

 

A tak BTW: przestańcie się kłócić.

 

@dragonlore

W tym co napisałeś jest nieco prawdy ale po co wyskakujesz na innych z "mordą" :blink: . Nie można "po ludzku"?

 

@.:Solid_Snake:.

Wiem że czasem łatwiej i szybciej jest wrzucić wszystko w jedno miejsce tyle że w tym dziale po prostu nieco się pozmieniało ;).

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie 4 bieg załącza się u mnie przy Folding@Home. W grach działa na 3 biegu. Możliwe, że obciążenie Cella tak rozgrzewa konsole? Pewny nie jestem. ;)

 

Na pewno ciasnota momentalnie rozgrzeje tą maszynkę. W zimę będzie piecyk jak znalazł. ;)

Jak myślisz, jeżeli będę miał pleja tuż przed monitorem, to zjara mi go? Gdyż jak na razie takie ustawienie jest najbardziej ergonomiczne.

BTW mój egzemplaż cosik się nie nagrzewa tak jak kumpla i na pewno nie chodzi głośno (tylko napęd od czasu do czasu słychać). Zastanawiam się, czym może być to spowodowane.

Co do FAQ: na SD TV gry wyglądają b.dobrze. Uważam, iż jest zbyt mocna sugestia, by nie łączyć tychże dwóch. Tylko przy graniu ma 3 osoby rozdziałki brakuje. Acha: wrednie wydać aliasing na samochodzie na 29"CRT w GT:HD Concept - to faktycznie pokazuje pazurki dopiero w FullHD.

 

EDIT (wypowiem się tutaj, by nie mieszać tematów) -> co do tego: http://pl.youtube.com/watch?v=NsaCm9qcOxM filmiku to wychodzi na to, iż mam małe ręce. + przyzwyczaiłem się do trzymania "pieczy" nad wszystkimi L i R oraz jako grający w mordobicia krzyżaka nie "mam w [gluteus maximus]". Ogólnie z jegoo gadki wynika, iż pad od X360 powinien być dla mnie nie wygodny, co prawdą nie jest.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon

 

 

Sam sprzedałem swoją błyszczącą czarnule i kupiłem nową tą z lepszym wentylatorem.

 

W konsolach są 2 rodzaje wentylatorów, jeden jest z wiekszą ilością łopatek i to własnie on potrzebuje mniejszych obrotów, żeby tak samo dmuchać jak ten który kręci się szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starter Pack jednak podniosl sprzedaz PS3

 

W Danii PS3 SP sprzedawalo sie w ostatnim czasie 3,5 razy lepiej niz Wii i 6 razy lepiej niz xO

 

http://www.n4g.com/News-60562.aspx

 

 

Czujecie jaka to bedzie wojna totalna, gdyby kiedys ilosc sprzedanych PS3 i xO sie zrownala?

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockers, popatrz, siedzę tu od dawna i dopiero teraz się dowiedziałem, iż są jakieś ukryte wersje tej konsoli. Mo to może nie spali mi monitora, na którego niecierpliwie czekam.

 

Starter Pack jednak podniosl sprzedaz PS3

 

W Danii PS3 SP sprzedawalo sie w ostatnim czasie 3,5 razy lepiej niz Wii i 6 razy lepiej niz xO

 

http://www.n4g.com/News-60562.aspx

Czujecie jaka to bedzie wojna totalna, gdyby kiedys ilosc sprzedanych PS3 i xO sie zrownala?

Wcale bym się nie obraził, lecz to odległe marzenia. Bardzo odległe jeżeli brać pod uwagę obniżkę iXa.

Swoją drogą, mam nadzieję, iż po obniżce kosztów produkcji zmniejszą cenę. Zawsze jest szansa, iż wtedy któryś z kumpli się jeszcze zaopatrzyw tą konsolę, a to oznacza sprawniejszy handel wymienny dla mnie :P

 

EDIT -> Pytania o neta już nie ma. Zapomnhiałem resetować modem >.<

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockers, popatrz, siedzę tu od dawna i dopiero teraz się dowiedziałem, iż są jakieś ukryte wersje tej konsoli. Mo to może nie spali mi monitora, na którego niecierpliwie czekam.

Wcale bym się nie obraził, lecz to odległe marzenia. Bardzo odległe jeżeli brać pod uwagę obniżkę iXa.

Swoją drogą, mam nadzieję, iż po obniżce kosztów produkcji zmniejszą cenę. Zawsze jest szansa, iż wtedy któryś z kumpli się jeszcze zaopatrzyw tą konsolę, a to oznacza sprawniejszy handel wymienny dla mnie :P

 

EDIT -> Pytania o neta już nie ma. Zapomnhiałem resetować modem >.<

tak, ale ja mysle ze ludzie nie kupuja ps3, nie przez to ze jest drozszy od x'a, ale ze jest poprostu ZA drogi. No i gier nie ma ;) Sony musi wywolac efekt domina by sie odbic od dna. Obnizyc cene, napedzic popyt, wrzucajac odrazu konkretny lineup gier. Jesli np. na gwiazdke cena konsoli spadla by do 399$ (co moze wydawac sie malo realne, ale jednak wojna to wojna) przy owczesnym wysypie gier, to w tym swiatecznym okresie moze ilosc sprzedanych ps3 wskoczyc nawet o kilka baniek. Jak bedzie wiecej konsol sprzedanych, bedzie wiekszy rynek dla developerów, ubi, EA, Activision itd moze zaczna robic tak jak R* dedykowane PS3 gry, a nie tylko crapowate porty i efekt domina + marka PlayStation + nieawaryjnosc w stosunku do xO mogą napedzic konkretną falę efektu domina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Na tym polu walki tylko Wii pozostaje praktycznie neutralne. Wie że graficznie nie może się równać z pozostałymi konkurentami.

 

A mnie się podoba dzisiejsza sytuacja konsolowa na świecie. Czyste prawa konkurencji! Tylko klienci na tym zarabiają :) Coraz lepsze gry, coraz tańsze konsole. Prawda jest taka, że obie konsole świetnie się uzupełniają gdyż jeden jak i drugi system posiada swoje perełki. Jakbym miał obstawiać to PS3 raczej lepiej wyjdzie na tym interesie gdyż PlayStation ma już tak dużą renomę że trudno ją będzie czymś obalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon. Monitorowi nic nie będzie pod warunkiem, że nie ustawisz wylotów prosto na monitor. ;) Jeśli tak zrobisz to po prostu go stopisz! :P

 

Jeśli chodzi o obraz na SD i HD to niestety nie zgodzę się. Przez miesiąc siedziałem na 29'' CRT i jak zmieniłem na 40'' FullHD to zobaczyłem, czego do tej pory nie widziałem. :) Nie wyobrażam sobie powrotu na SD. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne chwile testowania PS3, czyli wrazenia z przegladarki internetowej.

Pomijajac starego flasha, jave, czy nie pamietam co to przegladarka jest wyrabista!

Przegladanie neta na 29" crt z padem w reku i klawa do normalniejszego wpisywania tekstu jest imo prawie tak wygodne jakl przegladanie neta na kompie (zakladajac, iz na TV mamy 480i, a na monitorze do 800x600).

Klopotliwe troche, jest edytowanie tekstu. Zwlaszcza, iz przycisk "PS" nie dziala przy edycji tekstu. Ani nie mozna go zaznaczyc (przy myszy udalo mi sie zaznaczyc, lecz efekt byl taki, jakby bylo to wynikiem bledu).

Pozbycie sie myszy jest wskazane - obsluga jej przy tak malym ekranie (w pikselach) jest wkurzajace.

Jako mysz pad jest swietny: d-pad do przeskakiwania do wszelkich przyciskow, lewy analog emuluje mysz (nie najgorzej), zas prawym przesowamy ekran.

29" CRT + joltiub, czy inne stronki z podobna zawartoscia przeglada sie wysmienicie.

Tyle wrazen z bycia pod wrazeniem.

PS. Jeszcze jedna wada: ograniczenie wprowadzanego tekstu.

 

Syrob, też dostałeś tylko jeden kabel usb do mini usb w starter packu? Jak mi pakowali pleja (mam egzemplaż z wystawy, gdyż na koniec dnia tylko taki został - przy okazji mam standardowe pudło :P ) to powiedzieli, iż tylko jeden taki kabel jest w zestawie, co mnie zdziwiło, wkońcu dwa pady.

Sorki, iż nie napisałem odrazu, lecz pisałem z pleja i nie zmieściłem się w ograniczeniu wielkości tekstu :P

 

Kojak_ct, poza GT:HD concept, na którym aliasing razi na tym telewizorze (lecz widać go również przy filmach na DVD) a jest niewidzoczny przy FullHD, to gry wyglądają świetnie i nie ma się co zastanawiać, czy kupić konsole (dowolnie którą) dopiero jak się uzbiera na nowy telewizor. Wiadomo, po przesiadce na HD można spokojnie częśc tytułów odkopać.

 

Jeszcze wrócę to wentyla. U mnie się załączył tylko, przy przeglądaniu neta (Folding@Home odpalałem), co mnie conajmniej zdziwiło. I faktycznie słychać (miałem cicho słuchawki i padało za oknem).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon .................. tak tylko jeden kabelek mini USB dali :((((

Cholera, a już myślałem, iż będę im mógl wytknąć pomyłkę :P

 

Tak, tylko jeden kabelek jest.

 

W PS3 najbardziej podoba mi się ... przeglądarka zdjęć :] odkryta zupełnym przypadkiem :P

Hehe, ja to testowałem w marcu (ktoś módry dał kilka zdjęć do standów), świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 19 naszego czasu konferencja sony na GC. CZekamy co wymodzą ludzie z sony. BTW mozna przez jakas strone ogladac konferencje tak jak na e3 ?

 

EDIT: albo o 18 . juz mi sie pokićkało. w każdym razie wieczorem hehe ;)

Edytowane przez Stern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon. Od tamtej pory doszły nowe efekty. ;)

Bedzie trza przetestować (że też chciało im się przy tym bardziej grzebać).

Ciekawy patent, iż można zlecić ściąganie na jednym userze, a na innym kończyć.

Takie pytanie, gra ktoś jeszcze w GT:HD? Potrzebuje urwać jakoś 12 sekund Suzuki Capucino.

Mój czas jak na razie to 1:36 (nie jest źle, za pierwszym razem się nie zmieściłem w 2 minutach, lecz jeszcze mam problemy ze zmieszczeniem się czasem w zakrętach).

BTW, oprócz Dynasty Warriors, to co jeszcze wyszło z Gundamów na PS3? Demko grałem tylko DW, a zupełnie nie przypomina filmików jakie były kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...