Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

wpuscili pewnie jakiegos robala, czytaj przygotowania do "premiery" gta IV :lol2:

Ta juz..bo ludzie z flashami to Target No#1 dla M$! I wogole 24h na dobe obmyslaja jak zbanowac tych zlodzieji! :grin: :grin: :grin: Edytowane przez kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jako iz przymierzam sie do kupna xo w najblizszym czasie mam kilka pytan, mianowicie:

 

1) do czego przydaje sie w praktyce dysk twardy? czy na obecnym stadium rozwoju gier pogram sobie bez dysku? (gta4 itp :razz: )

2) jakim kablem najlepiej podlaczyc konsole do monitora? (posiadam neca 20wgx2pro z dvi)?

3) czy jest jakis sposob aby konsola i komputer byly podlaczone do monitora jednoczesnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) do czego przydaje sie w praktyce dysk twardy? czy na obecnym stadium rozwoju gier pogram sobie bez dysku? (gta4 itp :razz: )

niektóre gry wymagają hdd do działania, niektóre (Burnout Paradise) wymagają go do grania po sieci

poza tym na hdd mozesz sciagac dema, filmy, itd z XBLM

 

 

2) jakim kablem najlepiej podlaczyc konsole do monitora? (posiadam neca 20wgx2pro z dvi)?

vga albo hdmi/dvi ;) co kto lubi

 

 

3) czy jest jakis sposob aby konsola i komputer byly podlaczone do monitora jednoczesnie?

są dwa:

1. komputer po vga, iks po hdmi/dvi

2. komputer po dvi, iks po vga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli generalnie kupno xboxa bez dysku to niezbyt dobry pomysl :razz: duzo tytulow wymaga dysku? czy 256mb pamieci wystarczy do swobodnego grania i robienia save'ow w kilku grach?

 

a jak wyglada kwestia jakosci wyswietlanego obrazu przy polaczeniu przez dvi i vga?

 

i jak to jest z tym skalowaniem do rozdzielczosci natywnej, przy polaczeniu przez dvi rowniez obraz jest skalowany?

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. dysk jest przydatny

- jesli nie lubimy kasowac savow

- pobrac jakies demo np. Burna przed zakupem

- przyspiesza ladowanie (cache)

- czesc gier go wykorzystuje np. Halo3 mozna robic replaye

- podobno w GTA4 ma byc uzyty jako instalator czesci zawartosci gry jak to jest na PS3

- nie obawiamy sie o miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre gry wymagają hdd do działania, niektóre (Burnout Paradise) wymagają go do grania po sieci

poza tym na hdd mozesz sciagac dema, filmy, itd z XBLM

Podaj chociaż 2 które tego dysku wymagają - oprócz FM 2006 w którego i tak nikt nie gra na konsoli. MS zakazał wymagania dysku przez grę i ŻADNA więcej nie będzie wymagała nigdy dysku do działania w SP Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj chociaż 2 które tego dysku wymagają - oprócz FM 2006 w którego i tak nikt nie gra na konsoli. MS zakazał wymagania dysku przez grę i ŻADNA więcej nie będzie wymagała nigdy dysku do działania w SP

Niby zakazał ale nie zakazał... Wprowadził przecież nawet taką fajną ikonkę na pudełkach

Dołączona grafika

 

O znalazłem cytat:

Every game will work with every Xbox 360 system, But just like some games will require you to have a Memory Unit to save games, some games will require you to have a Hard Drive to experience them.

Co do gier, pewny jestem tylko tego:

- wspomniany już FM 2006

- Final Fantasy XI

 

Jeszcze chyba w Crackdown HDD jest wymagany do czegoś tam (co-opa?), nie pamiętam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zakazał ale nie zakazał... Wprowadził przecież nawet taką fajną ikonkę na pudełkach

]http://hy

O znalazłem cytat:

 

 

Co do gier, pewny jestem tylko tego:

- wspomniany już FM 2006

- Final Fantasy XI

 

Jeszcze chyba w Crackdown HDD jest wymagany do czegoś tam (co-opa?), nie pamiętam ;)

zgadza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to powiedzcie mi gdzie są zapisywane patche do gier?

No bo do takiej forzy2 ukazały się dwa patche, rozumiem że bez dysku ich nie ściągnę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z biegiem czasu to sobie chłopak zdarzy zarobić i wydać niespełna 200zł na dysk ;) Poki co to memorka starczy spokojnie na uzywanie xboxa (chyba ze ktos koniecznie chce odrazu grac w dema i sciagac filmy w HD).

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, ale od dzisiaj mam problem z przejściem testu sieć, a ściślej mówiąc z MTU. Wczoraj zachciało mi się odłączyć konsolkę z sieci (małe sprzątanie), a dzisiaj rano podpinam i nie mogę za jasną ch... połączyć się z xlive. Routera nie ruszałem, kompa nie ruszałem, więc powinno niby wszystko latać... a nie lata... a może to tylko jakaś ogólna przypadłość w dniu dzisiejszym?

Jeśli to coś pomoże: net UPC Turbo + Dlink DI-524.

Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem. Nie dam rady do wakacji, kupuję iksa ~~ Co prawda Arcade, HDD się później dokupi.

 

 

No i sprawa jest, albo dwie ;)

 

1. Gdzie zamówić? Szykują się jakieś promocje w marketach na dniach? Interesują mnie okolice Trójmiasta. Czy brać stąd?

 

2. Mam monitor LCD (niestety 17" 5:4) z tylko jednym wejściem VGA - będę musiał kablami żonglować do czasu aż zmienię monitor. Naprawdę warto dopłacać do kabla BigBen/MS? Miał ktoś oba (MS/BigBen i noname za 30zł z allegro) i widział wyraźną różnicę?

Pytam bo sam mam PC do monitora podpiętego najtańszym kablem jaki był w sklepie (cieńki, kijowe wtyki) i nie widzę jakiejś straty jakości wyświetlanego obrazu ;)

 

3. Sprzedaje ktoś Forze 2? :rolleyes:

 

4. Forza 2 działa w 5:4? Czy będą pasy?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był leborg... Ale skąd ta informacja i czy to pewne tego nie wiemy ;)

Info poszło od sprzedawcy...ale jak na razie nie widzę żadnej nowej gazetki która to potwierdza <_<

Sam czekam na tą promocję, zwłaszcza że bez psp trochę nudno;]

Na razie arcade leży w media po 769zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, ale od dzisiaj mam problem z przejściem testu sieć, a ściślej mówiąc z MTU. Wczoraj zachciało mi się odłączyć konsolkę z sieci (małe sprzątanie), a dzisiaj rano podpinam i nie mogę za jasną ch... połączyć się z xlive. Routera nie ruszałem, kompa nie ruszałem, więc powinno niby wszystko latać... a nie lata... a może to tylko jakaś ogólna przypadłość w dniu dzisiejszym?

Jeśli to coś pomoże: net UPC Turbo + Dlink DI-524.

Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Czy ktoś jeszcze miał/ma w dniu dzisiejszym problem z podpięciem się do sieci?

A to dzisiaj nie miał być "remont" live'a ?

Miał być:

Xbox Live down for 8 hours on April 21

In a move reminiscent of what happened on April 1 (twice in one month MS, for shame!), Microsoft has announced that Xbox Live will be down for maintenance. Only this time instead of going down for only three hours, the service is scheduled to be going down for eight hours. According to Major Nelson, everything will be down from 2am to 10am Pacific Time on April 21. That is a Monday, so traffic would likely have been a bit light, but this does mean that those with downloaded content from a previous console will not be able to access their games. Just so long as it's maintenance of the type that prevents any kind of the hitches the service has seen in its recent history, then it should be worth it. Well, at least we're forewarned.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie ms powiedział, mój co prawda jest wyłączony z sieci, ale uważam, że takie sytuację prowokuje użytkownik, pewnie zasilacz był gdzieś rzucony w kąt, przykrył go gość gazetami i poleciało [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...