Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś mała szybka rada by się przydała ;]

Używany premium vs nowy(albo też używany:P ) arcade - co jest lepszym wyborem?

Jakikolwiek byleby na nowej płycie z nowym prockiem 65nm i lepszym chłodzeniem później pozostaje kwestia z dyskiem czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie zaladowac napisow do kradzionych filmow w divx. Jesli juz chcesz to mozesz nalozyc sobie napisy na stale na plik video za pomoca dostepnych roznistych narzedzi.

BTW kto Cie nauczyl stawiac spacje przed przecinkiem? :lol2:

 

A tak Ci to przeszkadza ? Taki mam nawyk i tyle. Wiem, że się nie powinno tego robić. ;)

 

Co do "kradzionych" DivX'ów to są to tylko ripy seriali. Filmów nie oglądam w tym formacie.Tylko i wyłącznie DVD. Ceny filmów na DVD nie są takie zabójcze, więc mnie stać na "niekradzione" EOT :)

 

Co do tych napisów to już sobie poradziłem. Nałożyłem je za pomocą programu. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy nowego Arcade'a - słyszycie delikatny, nieomal ultradźwiękowy pisk dobiegający z zasilacza, gdy ten jest w stanie "standby"? Po włączeniu konsoli pisk zanika. Ciężko go wychwycić jeśli coś w tle hałasuje lub ktoś jest przygłuchy. :) Nie wiem czy mam się martwić czy ten typ tak ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie co do kabla hdmi, posiadam 32 samsunga le32r51b z hdmi. No i gdy dowale ten kabel http://www.allegro.pl/item337125345_k273_n...600p_hd_2m.html , niby w najnowszej specyfikacji 1.3 a mam złącze np w wersji 1.1 lub 1.2 to będzie on hulał. i działał razem z x360??

 

Chodzi o to czy nie mam zastarego modelu tv na ten kabel w 1.3. myśle że zrozumieliście o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie co do kabla hdmi, posiadam 32 samsunga le32r51b z hdmi. No i gdy dowale ten kabel http://www.allegro.pl/item337125345_k273_n...600p_hd_2m.html , niby w najnowszej specyfikacji 1.3 a mam złącze np w wersji 1.1 lub 1.2 to będzie on hulał. i działał razem z x360??

 

Chodzi o to czy nie mam zastarego modelu tv na ten kabel w 1.3. myśle że zrozumieliście o co chodzi.

Zajebisty marketing, szkoda tylko, ze wraz z wersjami HDMI kabel sie nie zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek byleby na nowej płycie z nowym prockiem 65nm i lepszym chłodzeniem później pozostaje kwestia z dyskiem czy bez.

Więc wybór padł na wersję arcade do którego później dokupię hdd (widzę że potaniały sporo).

Teraz tylko czekać na promocję w sklepie dla idiotów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy nowego Arcade'a - słyszycie delikatny, nieomal ultradźwiękowy pisk dobiegający z zasilacza, gdy ten jest w stanie "standby"? Po włączeniu konsoli pisk zanika. Ciężko go wychwycić jeśli coś w tle hałasuje lub ktoś jest przygłuchy. :) Nie wiem czy mam się martwić czy ten typ tak ma...

Normalne, w dwóch premiumach i arcade tak miałem... Obecny też piszczy, ale dużo ciszej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko. Chciałbym zmienić mój dysk 20GB Xbox-a na 120GB, ponieważ trochę ściągam z xbox live, i teraz pytanie. Czy da się jakoś przenieść wszystkie dane z dysku 20GB na ten 120GB ?? Nie chciałbym kupować znów gier z xbox live arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

humax5400, ty nie zartujesz z tym pytaniem? Nie dalej, jak 3-4 strony temu Bania pytal o tzw. migration kit. Wiadomo, ze na forum mamy sobie pomagac etc. ale skrajnego lenistwa nie popieram- w takim przypadku ten temat bedzie miec >1000 str, a wciaz bedzie sie dyskutowac o tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

primo jesli za gra raz zaplacisz a usuniesz z dysku np. to mozesz ja sciagac drugi raz nieplacac ( na to samo konto ) niejestem pewien na 100% na WII tak mi dziala :))

secundo profile i sejvy przeniesiesz np. memory cardem M$ niewiem jak z grami :)))

........ albo odpowiednimkabelek i zgrywasz na pc a potem na drugi twardy :)

 

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOP20 bestsellers

 

 

Co ciekawe, pierwszy exclusive na PS3 znalazł się dopiero na 51. miejscu (Motorstom - 1M).

A co tam niby sie mialo sprzedawac :) Jak te pare tytulow wartych kupienia na ps3 wejdzie dopiero w tym roku (i dla ktorych ja kupie :) zamiast pozostac wiernym PCtowcem :) )

 

Jak dla mnie smutne jest ,ze Mass Effect sprzedał mniej kopii niz jakis crap na licencjach filmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko. Chciałbym zmienić mój dysk 20GB Xbox-a na 120GB, ponieważ trochę ściągam z xbox live, i teraz pytanie. Czy da się jakoś przenieść wszystkie dane z dysku 20GB na ten 120GB ?? Nie chciałbym kupować znów gier z xbox live arcade.

Jak kupisz sam dysk 120GB to w komplecie masz kabel do skopiowania danych.

W X360 Elite tego kabla nie ma, trzeba zamawiać od MS (albo od kogoś pożyczyć ;) )

Pamiętaj, że dane skopiować możesz tylko na większy dysk (lub o takiej samej pojemności), więc 120GB->20GB już później nie skopiujesz...

Sama operacja trwa koło godzinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn co masz naciagane z Live? To co kupujesz jest przypisane do konta wiec mozesz miec nowy dysk ale gry Arcade czy tez bonusy do innych gier mozesz posciagac sobie z "dowolnego" miejsca na ziemi ale musisz wejsc na swoje konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadam już ostatnie banalne pytanko.

 

Chodzi mi o Microsoft Points i kupno kart z kodem. Znacie jakieś inne źródła po za Allegro i Ultima gdzie mogę je kupić ? Obecnie mogę mieć 1600 za 50 PLN, ale mam pewne obawy, że mi wyślą już użyty kod. A na Ultimie to troszkę drogo mają w porównaniu do Allegro. Może chociaż jakieś namiary na pewnego sprzedawcę od którego braliście. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie juz ich niebedzie (kupia co ci handluja na allegro lub jakies mniejsze sklepy) lub bedzie 1 egz :P albo taka reklama na zachete - dawno temu w Tesco byla promocja jakiegos lepszego piwa i za zgrzewke wychodzilo chyba 30zl gdy poszedlem do srodka byla tablika - przepraszamy brak towaru z przyczyn od nas niezaleznych i tak przez 2 dni

 

Ten XO77 ma niezle ceny, taniej niz na allegro :)

 

Co do kodow, czemu sie obawiacie? Przeciez oni sprzedaja tego juz iles - jesli nie dziala to piszesz do niego i rozwiazujesz problem - jesli boisz kupc w sklepie za 2x drozej...

Edytowane przez signap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten XO77 ma niezle ceny, taniej niz na allegro :)

 

Co do kodow, czemu sie obawiacie? Przeciez oni sprzedaja tego juz iles - jesli nie dziala to piszesz do niego i rozwiazujesz problem - jesli boisz kupc w sklepie za 2x drozej...

To jest stary dobry papyflo ;) Przed godziną kupiłem 1600MS points po 10minutach od mojej wpłaty już mi odesłał kodzik. Nigdy z nim nie mialem problemu a już kilka zdrapek od neigo kupiłem :) Komentarz Pozytywny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest stary dobry papyflo ;) Przed godziną kupiłem 1600MS points po 10minutach od mojej wpłaty już mi odesłał kodzik. Nigdy z nim nie mialem problemu a już kilka zdrapek od neigo kupiłem :) Komentarz Pozytywny :P

ale ci sie nie oplacalo, za 2x tyle mialbys 4000 ms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...