Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o trzymanie się tematu tego wątku. Za następne OT będą kary w %.

 

Dodatkowo temat został oczyszczony. Każdy niezadowolony z tego, że skasowałem mu wypowiedź na temat, może spokojnie jeszcze raz się wypowiedzieć.

Po prostu kasowałem każdy post odwetowy bez wdawania się w szczegóły. Macie dużo szczęścia, że obeszło się bez procentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The try out run on Windows Vista with DirectX 10 API, Athlon 64 5000+, 2GB ram. Because there’s no ATI DX10 graphic card, they used a GeForce 8800GTX graphic card for the try out. Lost Planet demo runs on 1280x1024 resolutions with 4xFSAA. Despite of some furious fighting scenes, they estimated the average speed is at 25fps

http://www.pcgameshardware.de/?article_id=600229

auucc.. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The try out run on Windows Vista with DirectX 10 API, Athlon 64 5000+, 2GB ram. Because there’s no ATI DX10 graphic card, they used a GeForce 8800GTX graphic card for the try out. Lost Planet demo runs on 1280x1024 resolutions with 4xFSAA. Despite of some furious fighting scenes, they estimated the average speed is at 25fps

http://www.pcgameshardware.de/?article_id=600229

auucc.. :blink:

rofl ? No przepraszam ale to jakaś przesada. Co oni emuluja xklocka czy co ze taki framerate maja :lol:. Raz ze lost planet to naprawde srednie tpp (niektórym sie podoba ;p) to graficznie nie jest to jakaś rewolucja ani nawet rewelacja :?. Co do framerate'u tak niskiego fps to moze wina jednego jajka a64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Mi to odpowiada jak najbardziej, ale wkurza mnie fakt, ze Ati tak dostaje :( Spoko, napewno nowe stery to rozwiaza tak samo jak w przypadku tych najnowszych. Poprawia w nich dodatkowo AA i jeszcze bedziemy w szoku :) Natomiast co do porownania GTS'a i GTX'a na tym jednym screenie - coz, trudno :P

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to widzę , że pograne ;/. Chyba , że na serii x1xxx gra się będzie lepiej sprawowała ;) niż na przekozackim x2900xt ( jak narazie tylko w cenie ). Ati było same było wszystko super wpier.... się amd i jest babol :(. "gdzie kucharek 6 tam nie ma co jesć " ;/.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm mnie jakoś ta grafika tutaj nie podnieca, a jak spojrzałem na pr0 el0 wyniki nowego radka to podsumowałem to tak "buhahaha" :D. Swoją drogą nawet wynik gf'ów jest przerażająco niski!? ~40 fps na TAKIM sprzecie bez aa/af ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

hmmm mnie jakoś ta grafika tutaj nie podnieca, a jak spojrzałem na pr0 el0 wyniki nowego radka to podsumowałem to tak "buhahaha" :D. Swoją drogą nawet wynik gf'ów jest przerażająco niski!? ~40 fps na TAKIM sprzecie bez aa/af ???

Inaczej bys mowil jakbys mial karte z DX10 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest to przerobka z xboxa to rewelacyjne sa tylko scenki miedzy misjami na silniku gry... fakt czasami duzo sie dzieje na ekranie ale nie rozumiem skad te wymagania ;o

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChrisG jak ci sie uda zassać mów jak wrażenia. jak to chodzi i w jakich detalach :) no i czy sterowanie PC'towe jest odpowiednie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

http://megagames.com/news/redir.cgi?http:/...nzd_lpdemo9.zip

 

Tu leci ile fabryka na to pozwala ;).

 

Dobrze , że program wykonał złą operację ;). Co za badziew ;/.

Ehh dopiero teraz zauwazylem, ze to DX9 :( Pod sam koniec sciagania :| Takie linki nam niepotrzebne :P Zart :D Przyda sie na porownanie z DX10 Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...