Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon Hd 2900pro/xt/xtx

Rekomendowane odpowiedzi

Przestawiłem wszystko na wydajność i to samo 6570 ,jak wymieniałem dysk to wgrali mi w serwisie nowy bios od płyty,ale w dzienniku zdarzeń nie ma żadnych błędów , a tak po za tematem wie ktoś jak zainstalować na viście 64 ATi Tray Tool bo jest problem ze sterownikiem niepodpisanym <_<

 

Jeszcze jedno pytanie czy ktoś ma zainstalowaną kartę z tym czymś jak na linku NTativrv01

http://img529.imageshack.us/img529/8594/beztytuudo3.jpg

Edytowane przez DarekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem XP i i obydwa 3dmarki wieszały się tylko ten test działał wynik był jak kiedyś ,to chyba karta nie jest walnięta?

 

http://img90.imageshack.us/img90/7629/87066190cw0.png

Edytowane przez DarekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bios zresetowałem wyłączam zawsze tylko zintegrowane audio i lan ,reszta jest ustawiona domyślnie ,zna ktoś jakieś inne benchmarki na viste do grafiki,co do sterów 7,10 to naprawdę są niezłe w STALKER nie ma tych słynnych zacięć :)

Edytowane przez DarekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia jakości obrazu w sterownikach. Może coś jest włączonone czego wcześniej nie było.

Ustaw wszystko na wydajnść i przetestuj jeszcze raz.

Coś cicho o nowych sterach a spodziewałem się zalewu postów :)

Nikt nie testował?

18 gier z czego na 2 kataliki 10 maja powazna wpadke :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha nasi jak zawsze zwietczyli sytuacje:

w gralu(gral.pl) juz sie pojawil pierwszy 2900pro 512 od sapphire, wczesniej byla proponowana cena za niego 900zl (kiedy byl jeszcze niedostepny) to dzisiaj juz wystartowal za 1190zl, pozdrawiam polskie sklepy, teraz czekac na ruch komputronika to moze bedzie 50zl mniej niz normalnie stoi 2900xt :]

cale szczescie ze kupuje zagranica

 

rozumiem prawo popytu i podazy ale u nas w PL to mega przegiecie, w usa jak jest jakas okazja to sklepy pod naporem klientow podnsoza cene ale o pare % , jeszcze nigdy sie nie spotkalem w popularnym sklepie netowym w usa zeby cena podskoczyla nagle o 1/3...zal.ru

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha nasi jak zawsze zwietczyli sytuacje:

w gralu(gral.pl) juz sie pojawil pierwszy 2900pro 512 od sapphire, wczesniej byla proponowana cena za niego 900zl (kiedy byl jeszcze niedostepny) to dzisiaj juz wystartowal za 1190zl, pozdrawiam polskie sklepy, teraz czekac na ruch komputronika to moze bedzie 50zl mniej niz normalnie stoi 2900xt :]

cale szczescie ze kupuje zagranica

 

rozumiem prawo popytu i podazy ale u nas w PL to mega przegiecie, w usa jak jest jakas okazja to sklepy pod naporem klientow podnsoza cene ale o pare % , jeszcze nigdy sie nie spotkalem w popularnym sklepie netowym w usa zeby cena podskoczyla nagle o 1/3...zal.ru

Nie sposób się nie zgodzić. W IRL 245euro co daje ok 920zł. Poprostu polska paranoja! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarekW ja restartujesz czy odpalasz kompa klikaj F8, jak wyskoczy ci ekran z wyborem startu systemu, to wybierz "wyłacz wymuszone sprawdzanie podpisu sterowników" czy jakoś tak, ati tray odpali od razu, ale musisz pamiętać aby za każdym razem to zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam małe pytanie ten dysk 320gb16 cechy jest sprawny,wgrałem na niego xp i wynik w 3dmark06 był normalny ,a na vista64jest zaniżony i taki komunikat

http://img86.imageshack.us/my.php?image=beztytuups3.jpg

dodam że odpalałem 3dmark bez sterów i ze sterami nowymi i starymi od chipsetu w grach tego komunikatu nie ma i Fps sa takie same jak na xp spadku wydajności nie ma , kilka dni temu na 160gb 8 cechy 3dmark na viście działał poprawnie

Edytowane przez DarekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha nasi jak zawsze zwietczyli sytuacje:

w gralu(gral.pl) juz sie pojawil pierwszy 2900pro 512 od sapphire, wczesniej byla proponowana cena za niego 900zl (kiedy byl jeszcze niedostepny) to dzisiaj juz wystartowal za 1190zl, pozdrawiam polskie sklepy, teraz czekac na ruch komputronika to moze bedzie 50zl mniej niz normalnie stoi 2900xt :]

cale szczescie ze kupuje zagranica

 

rozumiem prawo popytu i podazy ale u nas w PL to mega przegiecie, w usa jak jest jakas okazja to sklepy pod naporem klientow podnsoza cene ale o pare % , jeszcze nigdy sie nie spotkalem w popularnym sklepie netowym w usa zeby cena podskoczyla nagle o 1/3...zal.ru

 

niestety takie sa zagrywki polskiego dystrybutora..

 

2900Pro 1024MB powinny jutro sie pojawic w cenie prawdopodobnie 1149zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na premiere 8800GT... ale chcialbym poznac alternatywe ATI - jako ze malo z nia przebywam.

Nie jestem zwolennikiem NV poprostu biore zawsze cena/jakosc/niezawodnosc.

 

Jest jakiś produkt z tej stani wart uwagi? Bo troszkę zatraciłem się na rynku ATI od czasów X800 :).

 

Mam panoramke i gram głównie w rozdziałkach 1440x900 lub 1680x1050.

Juz widze po swojej grafie ze zaczyna dostawać czkawki przy tych rozdziałkach w grach.

 

Niechce wydawac po 1500 zł.

 

Czekam na coś 800-1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety takie sa zagrywki polskiego dystrybutora..

 

2900Pro 1024MB powinny jutro sie pojawic w cenie prawdopodobnie 1149zł.

dziwnie bo teraz kosztuje juz sapphire 2900pro 512mb u Was 1049 wiec cena spadla w ciagu od dnia dostepnosci i raczej nie mial na to wplyw dystrybutor tylko sklep gral (chociaz ja nie pracuje tam, nie znam strategii i dzialania firmy wiec jak co sorra). Tylko ze pamietam jeszcze jakby to bylo wczoraj podobna sytuacja z GF7900gto ktory byl takim tanszym limitowanym odpowiednikiem Gtx i pelnil taka role jak teraz 2900pro-> w esc byla cena 950zl zeby w ciagu pare dni skoczyc do ponad 1100..tez pewnie wina "dystrybutora", u Was chyba (juz nie pamietam) byla podobna sytuacja z ta karta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwnie bo teraz kosztuje juz sapphire 2900pro 512mb u Was 1049 wiec cena spadla w ciagu od dnia dostepnosci i raczej nie mial na to wplyw dystrybutor tylko sklep gral (chociaz ja nie pracuje tam, nie znam strategii i dzialania firmy wiec jak co sorra). Tylko ze pamietam jeszcze jakby to bylo wczoraj podobna sytuacja z GF7900gto ktory byl takim tanszym limitowanym odpowiednikiem Gtx i pelnil taka role jak teraz 2900pro-> w esc byla cena 950zl zeby w ciagu pare dni skoczyc do ponad 1100..tez pewnie wina "dystrybutora", u Was chyba (juz nie pamietam) byla podobna sytuacja z ta karta...

Dolar sie codziennie zmienia, ceny u dostawców tez. Koncowa cena jest automatycznie ustalana na podstwie cen dystrybucji.

 

Jezlei wchodzi nowy prosukt to nie pojawia sie naraz u wszystkich dostawców. tylko stoponiowo co dzien, kilaka dni. Czesto pojawia sie wirtualnei w cenniku dostawcy a cena to jedna wielka spekulacja prawidzwa cene poznamy dopiero jak towar znajdzie sie fizycznie w magazynie.

 

2900PRO to karta, która nagle sie pojawila na rynku i zaraz nagle zniknie. Dostawcy na te karty maja limity, dostaja doslownie po pare sztuk.

 

 

Wracajac do 7900GTO to niestety takie prawa rynku byly po 950 ale nagle skonczyly sie w dystrybucji i cena w sklepie tez podskoczyla, brak towaru = ustalanie ceny takiej aby towar troche przyblokowac a i tak sprzedac, nie sztuka jest sprzedac szybko i zarabiajac na tym 2% gdy towar jest deficytowy.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz zrobic test w Crysis Becie bez AA?? To jest najwazniejsze porównanie...

A co to wspólnego z prawdziwą wydajnością,ta beta udostepniona MP to Alpha i to pózna.

 

Fajny teścik i niezłe rezultaty 2900pro!!! Czekam na reszte :)

reszta w sobote,ale tez sa niemile niespodzianki dla 2900 serii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gralu cena X2900Pro spadła do 950 , zastanawiam sie czy nie zaszalec i nie zakupić , jednak mam dylemat gdyż nie wiem czy zasilacz (patrz sygnaturka) pociągnie i czy w ogóle przesiadka z X1950Pro na 2900Pro bedzie owocowała jakimś widocznym przyrostem mocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery to na twoim miejscu bym poczekał ,ja do niedawna grałem na x1950xt i wielkiej różnicy nie widzę poza wynikiem w 3dmark , a co do zasilacza to jakiś czas grałem na 400W dopóki nie zmieniłem procesora ,a jeszcze jedno od ośmiu lat gram na Radeonach i po tym numerze ze Stalkerem który dopiero na sterach 7,10 jako tako działa, to jest moja ostatnia karta ATI BF2142 też lepiej chodził na x1950 na tej są czasami przycinki niedopracowane stery

Edytowane przez DarekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...