Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie zadania są trochę naciągane, Niko był w wojsku ale nie był zabójcą, a przynajmniej aż takim jakim się stał w Liberty, wygląda to tak - zabij tego, OK. Zabij dwóch kolesi, OK. Zabij 15 kolesi, OK. Wybij pół armii, OK niema problemu. Wiem że to jest tylko gra ale strasznie denerwuje mnie taka obojętna postawa Niko wobec powierzonych mu zadań i to że robi za czołg który unicestwia dowolną ilość przeciwników.

eee to nie Fallout...ani Oblivion tu nie masz mozliwosci zagadania przeciwnika na smierc.

A gra ssiee...jest poprostu WIELKA:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest gdzieś faq, bo na pierwszej nie widzę a chyba ktoś takowe stworzył, bo przemknęło mi przed oczami ? :)

 

---

 

Oki już mam - http://forum.purepc.pl/Gry-f9/Gta-4-t23617...aq#entry3167140

Ale jakieś mało obszerne i dlaczego nie na pierwszej stronie, nie ma kto wstawić czy co ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak to jest z tymi sejwami. No bo szlag mnie trafia. Nie chca dzialac na innym systemie. Czytalem tu ze wystarczy utworzyc profil zrobic jeden save i potem go podmienic. Ale u mnie to nie dziala! :angry: Wyskakuje blad, tak jak by sam plik zapisu mial inna strukture dla kazdego profilu. Zrobil ktos ze backup sejwow mu dziala?? pomoz ktos... :sad:

Dodam ze gralem na viscie ale odkrylem ze na xp x64 chodzi lepiej ale nie potrafie przeniesc sejwow... Po prostu nie chca dzialac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak to jest z tymi sejwami. No bo szlag mnie trafia. Nie chca dzialac na innym systemie. Czytalem tu ze wystarczy utworzyc profil zrobic jeden save i potem go podmienic. Ale u mnie to nie dziala! :angry: Wyskakuje blad, tak jak by sam plik zapisu mial inna strukture dla kazdego profilu. Zrobil ktos ze backup sejwow mu dziala?? pomoz ktos... :sad:

Dodam ze gralem na viscie ale odkrylem ze na xp x64 chodzi lepiej ale nie potrafie przeniesc sejwow... Po prostu nie chca dzialac...

ja zrobilem tak ze np mialem konto offline zrobione pod vistą na xabcx wiec pod xp zrobilem tez konto offline o nazwie xabcx i wkleilem save z visty i dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak to jest z tymi sejwami. No bo szlag mnie trafia. Nie chca dzialac na innym systemie. Czytalem tu ze wystarczy utworzyc profil zrobic jeden save i potem go podmienic. Ale u mnie to nie dziala! :angry: Wyskakuje blad, tak jak by sam plik zapisu mial inna strukture dla kazdego profilu. Zrobil ktos ze backup sejwow mu dziala?? pomoz ktos... :sad:

Dodam ze gralem na viscie ale odkrylem ze na xp x64 chodzi lepiej ale nie potrafie przeniesc sejwow... Po prostu nie chca dzialac...

Mi dziala tak jak tu napisalem: http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=3164350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem tak ze np mialem konto offline zrobione pod vistą na xabcx wiec pod xp zrobilem tez konto offline o nazwie xabcx i wkleilem save z visty i dziala

No właśnie tak zrobiłem jak piszecie. Wszystko tak samo, nazwa profilu utworzona ta sama, i potem wkleiłem sejwy i pupa, błąd przy próbie wczytania. Nawet zainstalowałem tą samą wersje gfw. A robić to wszystko przy włączonym necie czy odłączonym? Moze to ma jakies znaczenie... :mad:

PS. I na Viście pod nazwą profilu z grze jest PLK a na XP jest EN (bo mam angielski system, nie ma polskiego). Może coś z tym nie gra??

Edit: Zrobilem jeszcze raz wszystko od poczatku, usunalem konto offline, usunalem folder rockstar games, i doszedlem do tego, ze sejwy sa widziane przez gre ale nadal nie mozna zadnego wczytac. No postarajcie sie i mi pomozcie. Juz sie boje na mysl jak bede musial Viste przeinstalowac czy cus... Od poczatku grac to odechce mi sie wogole grac i kaszana... :wisielec:

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a logowales sie do gfwl, bo nigdzie o tym nie piszesz?

 

ps. ogolnie mam teraz zabawe z tym gta, bo zrobilem format i zamiast dzialac stabilniej, to wywala sie do pulpitu z windowsowym errorem, troche lipa.. ;|

Edytowane przez malyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem niezłą glebę jadąc motorem tak, że zostało mi minimalne hp. Wylądowałem wprost pod nogi jakiegoś robotnika, który trzymał kubek z kawą. Wstałem, spojrzałem się na niego a on wypalił: "Ktoś tu jest nieźle popiep***ny" :D Ta gra nie przestanie mnie zaskakiwać :D :D

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o PL tekstach jakie słyszycie, a ja jestem na 3 wyspie i jeszcze ani razu nic po naszemu nie słyszałem ;/ eh.

Dziwne, bo sporo czasu spędzam z ludźmi, a raczej to oni spędzają swój czas na masce mojego auta. ;]

Ostatnio sporo też bawię się z policją. Niestety jak zaczynają do mnie sypać ze strzelb, to już jest mi ciężko.

Ktoś już pisał o małej dostępności centrów rozrywki. Też już zaczynam to odczuwać. Miasto jest naprawdę spore, a miejsc do których można wejść wcale nie jest aż tak wiele. ;/ Nie spotkałem też żadnej sportowej łodzi, samolotu, śmigłowców jak na lekarstwo. Jakoś w SA tego więcej było. Może pojawiają się dalej, ale myślałem, że jak dojdę do 3 wyspy to będzie już tego trochę.

Mimo to gra syci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie to słyszałem dwa teksty po polsku, raz prawie jedną babkę przejechałem to usłyszałem '' uważaj wariacie'' raz przywaliłem komuś w auto i usłyszałem '' zostaw moją maszynę'' :D, a tak to słyszę więcej po rusku obelg w moją stronę :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "zostaw moju maszyna" to chyba raczej po rosyjsku jest. Ja jak na razie po polsku słyszałem tylko na vladivostok.fm jak jakaś "Katrina from Poland" mówiła "uwielbiam tę stację" i raz jak szedłem ulicą i potrąciłem jakąś laskę, a ona do mnie "przepraszam". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "zostaw moju maszyna" to chyba raczej po rosyjsku jest.

A jednak tak to leci :razz: , to w takim razie po rusku to jest, jak to usłyszałem pierwszy raz wydawało mi się po polsku :D

 

Mam już 13% ukończonej gry :razz:, na razie jestem chłopcem na posyłki ale powoli wszystko rusza i misję są coraz bardziej rozbudowane. Gdy ukończę główny wątek wezmę się za multi które widzę że nie cieszy się popularnością zbytnio coś pusto tam strasznie na tych serwerach.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja raz jak odpalilem sobie gre wychodze z mieszkania wyjmuje kałacha i strzelam w opony swojego samochodu zaparkowanego a za mną jakaś panna sie drze: "hej ludzie przestaniecie sie bic" bo nagrywalem filmik i dopiero usłyszalem to gdy go oglądałem, jakoś w grze nie zwrocilem uwagi.

 

Polskie, rosyjskie etc głosy mozna raczej spotkac tylko w dzielnicy imigrantów a nie jak ktoś wyzej pisał aż na 3 wyspie szukał :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Ostatnia misja?"
Nie mogę wdrapać się do helikoptera. Uderzam szybko w spację i nie pomaga. Obraz tylko migocze - raz z jednej kamery, raz z drugiej i po jakimś czasie Niko spada. OCB?

Już sobie poradziłem. Trzeba tak ...lać w klawiaturę, aż się domownicy zlecą.


Już rozkmniłem. Dzięki ;) Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie, rosyjskie etc głosy mozna raczej spotkac tylko w dzielnicy imigrantów a nie jak ktoś wyzej pisał aż na 3 wyspie szukał

"Maja maszina" i "jop twoj mać" to codzienności w dzielnicy emigrantów :lol2:

To "zostaw moju maszyna" to chyba raczej po rosyjsku jest.

Naturalnie, maszina to samochód po polsku ;) Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie, rosyjskie etc głosy mozna raczej spotkac tylko w dzielnicy imigrantów a nie jak ktoś wyzej pisał aż na 3 wyspie szukał

To chodzi pewnie o mnie. I tak ten tekst, który usłyszałem BYŁ na 3 wyspie zaraz przy zjeździe z mostu na tym duzym skrzyżowaniu. :-)

Jak widac nasi nie tylko w getcie mieszkaja ale buszują po centrum :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie krew zalewa z tym GTA i OC kompa. Sprzęt to : e8400, p5q pro, a-data 2x2 EE 800, ATI 4870, na proca thermalright 120A + 120mm do tego OCZ SxS 500W i tak na standardzie 3,0GHz gra śmiga bez problemu. Jednak znacznie przyjemniej się gra na 4,0GHz (15FPS więcej co się daje odczuć), tylko jest małe "ale". Przez OC gra wywala się do windowsa, czasem po 1min grania, a czasem po 20min. Skończyły mi się pomysły z OC. Proca dawałem na 1,38 V , RAM do 2,2V (5-5-5-19), FSB 445, mnożnik x9, NB 1.22, zmieniałem GLT, PLL i nic nie pomaga!! Jednak przy FSB 440 już wydaję się że chodzi stabilnie. Temperatura proca w idle 40* pod obciążeniem GTA troche ponad 50*. Inne gry śmigają bez zająknięcia na 4,0 . Co mogę zrobić by uzyskać stałe 4,0GHz? Wiadomo, zawsze to ładniej i efektowniej wygląda przy boocie systemu 4.0 , a nie 3,98 :D

Edytowane przez B4zyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też żadnego polskiego tekstu nie słyszałem (chyba ze "moje auto - ale to po rusku) a mam 70%

ja mam 55% ~14h gry i uslyszlem tylko "co się tutaj stało" : X

ogólnie liczyłem na trochę więcej, tym bardziej ze ludzie na xboxie łapali takie momenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@B4zyl

Tobie wychodzi tylko do Windowsa, ja mam już co chwila BSODy, z OC czy bez, jest to samo, w różnych momentach. Przed i po patchu. Windy nie mam zamiaru reinstalować dla jednej beznadziejnie zoptymalizowanej gry <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 55% ~14h gry i uslyszlem tylko "co się tutaj stało" : X

ogólnie liczyłem na trochę więcej, tym bardziej ze ludzie na xboxie łapali takie momenty

ja na samym początku jak zaczynałem grę miałem już polski motyw w radiu, a potem wiele razy podczas robienia rozróby w 1 mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@B4zyl

Tobie wychodzi tylko do Windowsa, ja mam już co chwila BSODy, z OC czy bez, jest to samo, w różnych momentach. Przed i po patchu. Windy nie mam zamiaru reinstalować dla jednej beznadziejnie zoptymalizowanej gry <_<

Mam dokladnie to samo... Tylko ze mi raz podziala 5 minut raz 12 godzin, roznie... Ale najlepsze ze teraz od misji gdzie wszystke budynki romana sie pala :lol:, w filmikach widze same krzaki, do tego zeiwcha co chwile, i non top blue screen... Ok tej grze powiem "dziendobry" moze za rok / dwa, kiedy wyjdzie 10 patch z kolei, i wreszscie bedzie mozna pograc... Trudno takie czasy kasa wazniejsza od renomy... Kiedys to byly gry, dopiete na ostatni guzik, w ogole nie trzeba bylo patch'ow instalowac, dzisiaj? W zadna gre nie pograsz bez patch'a... Porazka... Wszystko by bylo ok, ale cod5 tez slabo dopiety, a gta? porazka, w ogole testow nie przeprowadzili, nic, a nic, tylko licza sie zyski ze sprzedazy, bo przeciez swieta ida... Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...