Jump to content
Sign in to follow this  
kilobajt

Topic śmiechu

Recommended Posts

Ja dziś usłyszałem

Czym różni się papier toaletowy od piły łańcuchowej?

Niczym.

Tu i tu, chwila nieuwagi i.... palec u<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>lony.

• Upvote 2
  • Downvote 1

Tak PKO uczy oszczędzania najmłodszych :lol:

g2COk.jpg

No i kobiety na dokładkę:

http://www.liveleak.com/view?i=d9e_1441936442

Życiowa sentecja!

823591661_7_1080x720_2fl-2005r-22dci-150

Całe ogłoszenie tutaj. Dramat!

http://otomoto.pl/oferta/renault-laguna-2fl-2005r-2-2dci-150km-tuning-full-opcja-initiale-paris-ID6y9SJt.html#53309eadf5

Edited by Kilokush
  • Upvote 3

W związku z obecnością sił rosyjskich, które wspierają władze Syrii w walce z islamistami, delegacje USA i Izraela spotkały się celem omówienia nowej sytuacji w regionie. Na 1 planie widać prezydenta USA:

0004_MZ5_UP7_TLK2_JK_C116.jpg

Ojciec z synem na spacerze:

– Tato, co to za czapkę masz na głowie?
– To kefija, mój synu. To chroni nas przed nieznośnym słońcem na pustyni.
– Tato, co to za dziwne ubranie?
– To djellaba. To chroni nas przed gorącym wiatrem pustyni.
– Tato, co to za okropne szmaty masz na nogach?
– One chronią nas przed rozpalonym piaskiem pustyni.
– Tato, ale po co nam to wszystko we Frankfurcie nad Menem?

929449f249679c875cadea8745de7ec2.jpg

Sposób na akwizytorów.

https://www.youtube.com/watch?t=62&v=NtlUNhbODCQ

Rosja, można oglądać do końca ;)

http://www.liveleak.com/view?i=4ad_1442308965

Edited by Kilokush
  • Upvote 1

Te, stary, dlaczego jesteś taki pobity?

- Powiedziałem żonie, że zrolowały jej się pończochy na nogach...

- No i?

- No i okazało się, że ona nie miała na sobie pończoch...

Wraca Jasio ze szkoły i pierwszym pytaniem jakim strzela w rodziców jest:

- Co to znaczy "robić loda"?

Rodzice, którzy już dawno uzgodnili, że będą odpowiadać na każde "trudne" pytanie (bo po co ma dziecko szukać odpowiedzi na podwórku), spojrzeli porozumiewawczo na siebie i mama mówi:

- Widzisz "robić loda" to brać penisa do buzi...

Na to ojciec:

- Jakie brać?! Jakie brać?! Dawać!!! Syna przecież mamy !!

Przychodzi baca do doktora.

- Panie doktorze chce być chory na ajdsa.

- Baco, to straszna choroba, dlaczego chcecie zachorować?

- Ano, z trzech powodów. Po pirse, byłbyk pirsy we wsi a to coś znacy. Po drugie, nikt by mi Hanusi nie rusoł. A po trzecie chciołbych zobocyć miny tych co jom rusali!

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:

- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?

- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.

- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?

- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!

Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:

- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?

- Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypierdalasz!

Rzecz dzieje się w raju...

Ewa pyta Adama:

- Adam... Czy ty mnie jeszcze kochasz?

- A kogo mam [ciach!]a kochać?!?!

Świt. Słonko ledwie wstało. Wieś Babianka, niedaleko Ostrowa Lubelskiego. Chatynka, a w chatynce ludziska. Nagle zamuczała krówka.

- Ooooo – mówi matka. – Mućka muczy... Pewnie jej się byka chce.

- Kokokoko... – słychać gdakanie.

- Ooooo... – mówi matka. – Kurka gdacze... Pewnie jej się koguta chce.

- Yeeeeeahhhh – przeciąga się Mariola.

- Ooooo... – mówi matka. – Nie wyspałaś się córuś?

- Taaa... [ciach!]a... Mućce chce się byka, kurze koguta, tylko ja się nie wyspałam....

Stasiek jedzie autem i na światłach walnął w dwóch pedałów. Wychodzą wszyscy z aut i Stasiek mówi:

- Chłopaki dogadajmy się, dam wam 1000 zł i po sprawie, OK?

- Tadzik dzwoń na policję. - odpowiada facet.

- Chłopaki spokojnie, dogadamy się jakoś, daje 5000 zł.

- Tadzik dzwoń na policję. - mówi koleś.

- Spokojnie chłopaki, daje 10 000 zł i grosza więcej.

- Tadzik dzwoń na policję.

- A [ciach!] wam w dupę, dzwońcie!!!

- Tadzik nie dzwoń na policję, właśnie się dogadaliśmy.

Edited by NostradamuSek
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Kilo, Ciebie to rozbawiło?  :huh: Z drugiej strony, jak widać jednak jeszcze nie ma 100% znieczulicy społecznej.

Edited by NostradamuSek

Kilo, Ciebie to rozbawiło?  :huh: Z drugiej strony, jak widać jednak jeszcze nie ma 100% znieczulicy społecznej.

Pomyliłem tematy z zróbcie coś :/

470bfbf9266bd0e8d512169c96761e9e.jpg

df3b947f8497868590542d199ac0f04e.jpg

comment_Lp5iyPTkrykfdcSKhffwOFzZOY81tsL4

Edited by Kilokush

Był taki program i takie odpowiedzi...

Ło ku... to da się tak? 

Na środku oceanu spotykają się trzy rekiny.

Jeden z nich mówi: - Psiakrew, zżarłem jednego Francuza. Był taki wyperfumowany, że do tej pory czkam wodą kolońską.

Drugi na to: - To jeszcze nic. Ja, zjadłem jakiegoś Rosjanina, chyba to był generał, bo do tej pory w brzuchu dzwoni mi jakieś żelastwo. Te jego medale tak brzęczą, że ryby płoszę...

A trzeci rekin mówi: - To jest wszystko nic, koledzy! Ja zżarłem tydzień temu jakiegoś polskiego posła, taki miał pusty łeb, że do tej pory nie mogę się zanurzyć..... 

Edited by NostradamuSek
  • Upvote 1

W bloku mieszkają jeden pod drugim odpowiednio:
3 piętro – kilku arabów
2 piętro – Grek
1 piętro – Węgier
parter – Niemiec i naprzeciwko Polak

Araby tak zasrały kibel, że u Greka pękła rura i całe gónwo zaczęło się rozlewać po jego mieszkaniu. Niestety Greka nie ma w domu, bo mu Niemiec kazał na mieście zbierać puszki w celu odpracowania długu. Gónwo zaczęło przesiąkać do Węgra, Węgier leci po Niemca, żeby razem wpaść do Greka i Arabów i zrobić porządek. Zdziwiony słyszy od Niemca, że on nie będzie nic robił, bo i tak ma już trochę osraną chatę i może przyjąć więcej gónwa. Smutny Węgier wraca do siebie i sam coś próbuje uszczelniać ale słabo mu to idzie. Niemiec zanim się zorientował co zrobił stoi już po pas w tym syfie. Nie może się już ruszyć z własnego mieszkania, więc woła Polaka. Polak wpada do Niemca a ten od razu z mordą, że w ramach solidarności Polak ma zabrać część tego gónwa, bo on już sobie nie radzi. Polak protestuje, ale Niemiec mówi, że wy[ciach!]li go z bloku jak się nie będzie słuchał. Blok w końcu jest jego. Polak dalej protestuje, ale w końcu Niemiec go przekonuje że na początek musi wziąć tylko trochę gónwa i jak je rozsmaruje po całej swojej podłodze, to w sumie poza ogólnym smrodem, nikt nic nie zauważy.

Edited by deserted
  • Upvote 7

Płonie rafineria. Kilka jednostek Państwowej Straży Pożarnej bezradnie patrzy na buchające płomienie i eksplozje nie będąc nawet w stanie zbliżyć się do pożaru. W pewnym momencie oczy wszystkich zwracają się na pojazd Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Cigacicach. 30-to letni Star mija linię jednostek PSP, taranuje ogrodzenie, w końcu zwalnia. Ochotnicy wypadają z pojazdu, błyskawiczne rozwinięcie, podają pianę po całości, pożar opanowany.

Starosta po przekazaniu gratulacji przechodzi do konkretów:

- Panowie, jak mogę się wam odwdzięczyć za tę akcję, jest coś czego potrzebujecie w jednostce?

Naczelnik OSP drapiąc się w głowę:

- Noo, w pierwszej kolejności to przydałoby się zrobić hamulce w Starze...

• Upvote 2

Jedzie Jasiu na rowerku przez park a bylo troche ciemnawo a tu pan policjant na koniu zatrzymuje go, patrzy na niego z gory i pyta. Powiedz mi chlopczyku z kad masz ten rowerek ? -Od sw. Mikolaja - mowi Jasiu-To powiedz nastepnym razem Mikolajowi zeby ci przyniosl taki rowerek co ma swiatelka z przodu i z tylu bo dzisiaj za to dostajesz mandat. Jasiu posmutnial ale patrzy na policjanta i pyta.- A pan z kad ma tego konia? Na to policjant- a tez od sw.Mikolaja- To niech pan powie nastepnym razem Mikolajowi zeby panu przyniosl takiego konia co ma ch**a pod brzuchem a nie na grzbiecie

• Upvote 3
  • Downvote 1

Pan Bóg szukał narodu wybranego. Na początku przyszedł do Arabów. Pyta się: 

- Czy chcecie moje przykazanie? 

- A jakie? 

- "Nie kradnij" . 

- Panie! My żyjemy z rabowania karawan, jeżeli przestaniemy kraść, to jak na tej pustyni będziemy mogli wyżyć, jest to niemożliwe! Nie chcemy takiego przykazania. 

Przyszedł Pan do Amorytów i pyta: 

- A jakie? 

- "Nie zabijaj" . 

- Panie! Jesteśmy najbardziej walecznym narodem, żyjemy z wojny i z podbojów, jak będziemy mogli egzystować bez zabijania? Nie, nie chcemy twojego przykazania. 

Przyszedł Pan do Amalekitów i pyta: 

- A jakie? 

- "Nie cudzołóż" . 

- Panie! Podstawa naszego kultu są kapłanki oddające się miłości w świątyni, jeżeli tego zaniechamy to co stanie się z nasza religijnością, nasza wiarą? Nie, nie chcemy Twojego przykazania. 

Pan Bóg był już w kłopocie, ale zobaczył mały naród izraelski znajdujący się w niewoli egipskiej, przyszedł do nich i pyta: 

- A ile by ono kosztowało? 

- Nic, za darmo! 

- Tak całkiem bez płacenia? 

- Całkiem za darmo! 

- To my byśmy wzięli dziesięć. 

Edited by NostradamuSek
  • Upvote 10
  • Downvote 1