Jump to content
Sign in to follow this  
Sid

Codzienność za kierownicą

Recommended Posts

W nowoczesnym dieslu podobno wystarczy zatankować złe paliwo... bo przecież nikt nie pomyśli ani się nie przyzna, że sprowadzone auto z przebiegiem 160 tys. km mogło w rzeczywistości mieć 300-400 tys. km.

A widziales kiedys saaba przed era GM z silnikiem diesla? :ploom:

Kilokush, to ma być to co zawsze, czyli twój troling?

Nie. Jonas też by mógł to napisać a byś go nie posądził o trolling.

A widziales kiedys saaba przed era GM z silnikiem diesla? :ploom:

Dawno nie widziałem jakiegokolwiek prawdziwego Saaba ( czytaj z lat 80 i 90). Z blachą u nich jak w Mazdach?

Świat stanął na głowie.

PnNgt.jpg

Cadillac przygotował "BMW M5 killer". Lżejszy, mocniejszy i tańszy konkurent dla M5. Chcą też pobić M5 jeśli chodzi o prowadzenie i nawet we wnętrzu znajdziemy więcej martwych krów niż w BMW. I jest to kolejny sedan przekraczający barierę 200 mph.

SV2a0.jpg

Porownaj sobie ile jezdzi Alfa Romeo 164, Fiat Croma, Lancia Thema oraz 9000.

Tylko sie nie zdziw jesli chodzi o blache bo pewnie okazaloby sie ze 5 generacji mazd mozna by juz szrotowac.

I nie patrz na alledrogo bo nikt nie sprzeda swojego za psie pieniadze wiec brak ofert w dziale 9000 mowi samo za siebie, a jak juz sa to mozna by kupic te BMW co linkowales ;)

W dodatku trzeba by od razu brac M5 bo mimo tylniego napedu, BMW m5 E34 PRAWIE dostawalo baty od 2.3 Turbo 0-100km/h, a wyzej mialo spore problemy. Ci genialni inzynierowie z bawarii.

Edited by Aurora001

No właśnie pamiętam, że kiedyś w latach 90 była podjara "szwedzką stalą". MAzdy to się utleniają same, biodegradowalne :lol:

Proste pytanie, to ma byc bmw m5 killer na amerykański rynek? Zapewne bmw, z racji kosztów, w stanach oferuje podobne silniki jak w Europie? Jeśli tak to zapewne ten kadilak nie będzie dostępny w EU tak samo jak wasz zajebisty piekłokot bo nie spełni w życiu żadnych norm od gestapo-europy i ich obrońców środowiska. 

Edited by Kacimiierz

Proste pytanie, to ma byc bmw m5 killer na amerykański rynek? Zapewne bmw z racji kosztów w stanach oferuje podobne silniki jak w Europie? Jeśli tak to zapewne ten kadilak nie będzie dostępny w EU tak samo jak wasz zajebisty piekłokot bo nie spełni w życiu żadnych norm od gestapo-europy i ich obrońców środowiska. 

Silnik jest z Vette C7 z06 tylko ma zmniejszoną moc programem do ECU. W USA i w Europie podają mniej mocy niż Vette ma w rzeczywistości a C7 z06 jest normalnie sprzedawana i spełnia wszelkie normy.

http://www.chevrolet.de/modelle/corvette-z06-coupe/

Poza tym w tej C7 z06 wystarczy zmienić koło zębate do napędu kompresora, dolot na zimne powietrze i chip tuning i wypluwa wtedy 760 KM i 1030 Nm. Całość do kupienia za mniej niż 1 000$.

Edited by Kilokush

Poza tym w tej C7 z06 wystarczy zmienić koło zębate do napędu kompresora, dolot na zimne powietrze i chip tuning i wypluwa wtedy 760 KM i 1030 Nm. Całość do kupienia za mniej niż 1 000$.

A ty kupiłeś Corsę w leasingu jak jakiś biedak i przegryw. Jak możesz teraz patrzeć na swoją gębę w lustrze?
  • Upvote 8
  • Downvote 2

Z tą Mazdą to tak nie kozacz bo u mnie naklejenie znaczka Forda na silnik nie pomogło w tym, że cewka i aparat ma krótszą żywotność niż kable zapłonowe. JDM as f*ck!

Bruh pl0x. Jakbym nie wiedział... To miało być zabawne? JDM mam w [gluteus maximus], muszę baletnicy dobrać świeczki, ot żeby nie zaglądać pod maskę na następne 40-50k km oprócz eksploatacyjnych kwestii. Tak, z tym <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ianym układem wysokiego napięcia ;]

Do dupowozu wsadzaj takie, jakie deklaruje producent i nie kombinuj.

Kombinować to sobie mogę ja przy starym bmw i to tylko po to, abym potem wymieniać się wrażeniami po efekcie placebo z innymi anonami w internetach.

Kwestia jest taka, że fabryka to Motorcraft, które trzepie NGK. A na ENŻEKA to już się przejechałem. Beka trochę jest z fiorda, że do poliftowego silnika, który jest taki sam, wkładają inne świece. Tak kombinuje, bo różnica w cenie niewielka, a marka nadal "JDM" :biggrin:

A ty kupiłeś Corsę w leasingu jak jakiś biedak i przegryw. Jak możesz teraz patrzeć na swoją gębę w lustrze?

Jakbym miał warunki ( ale nie mam ) to bym mieszkał z mamą dalej ale fura w kredo/leasing by była! Pół ameryki i europy tak żyje co nie?

• Upvote 2
  • Downvote 3

Jakbym miał warunki ( ale nie mam ) to bym mieszkał z mamą dalej ale fura w kredo/leasing by była! Pół ameryki i europy tak żyje co nie?

Nie wiem z kim mieszkasz, ale fura w leasingu jest przecie?

Opel_Corsa_1.2_ecoFLEX_Satellite_%28D,_F

Jaki kraj takie masl kary.

• Upvote 1
  • Downvote 1

No niestety taki kraj. Corsę mogę postawić pod blokiem i nikt jej nie rysuję. Ford najwidoczniej ludzi boli bo już był porysowany z 5 razy, raz ktoś musiał urwać mi wycieraczki i raz nawet ktoś musiał mi wejść na dach. Lepsze auto będzie dopiero jak wyprowadzę się "z bloków" i będzie go można bezpiecznie zaparkować z dala od społeczniaków, ziomalków z browarami i innej chołoty, która siedzi na [gluteus maximus] i nic nie robi ale ma problem, że kogoś innego na coś stać.

• Upvote 2
  • Downvote 1

Ja za to mialem amatora na moja saabine. Co jakies 2 tygodnie mialem kartke za wycieraczka ze kupi. Mam nadzieje ze sie nie masturbowal obok zostawiajac informacje...

Cos w twojej teorii jest jak najbardziej sluszne.

Edited by Aurora001
  • Upvote 1

No niestety taki kraj. Corsę mogę postawić pod blokiem i nikt jej nie rysuję. Ford najwidoczniej ludzi boli bo już był porysowany z 5 razy, raz ktoś musiał urwać mi wycieraczki i raz nawet ktoś musiał mi wejść na dach. Lepsze auto będzie dopiero jak wyprowadzę się "z bloków" i będzie go można bezpiecznie zaparkować z dala od społeczniaków, ziomalków z browarami i innej chołoty, która siedzi na [gluteus maximus] i nic nie robi ale ma problem, że kogoś innego na coś stać.

Bo ja wiem, z tą neutralną Corsą znaczy. Jaszczombowi wartemu mniej niż dobry rower zdarzyło się obskoczyć jakieś zadrapania, bo komuś przeszkadzało.

No ale to dalej nie wyjaśnia kiśnięcia w sosie masturbicznej motomonotonii, które uprawiasz. Jest kilka sztuk żelaza, które rad bym widzieć u siebie na kocyku, ale nie smęcę o tym w co drugim poście, c'nie?

• Upvote 3

Bydła w garaż podziemnych na tzw. zamkniętych osiedlach także nie brakuje. Podobnie jak Ty, odkładam zakup nowego porządnego samochodu, do czasu gdy nie dorobię się działki i domu.

Cadillac przygotował "BMW M5 killer". Lżejszy, mocniejszy i tańszy konkurent dla M5. Chcą też pobić M5 jeśli chodzi o prowadzenie i nawet we wnętrzu znajdziemy więcej martwych krów niż w BMW. I jest to kolejny sedan przekraczający barierę 200 mph.

Wszystko pięknie, tylko cadillac jest tak w złym guście, że naprawdę nadaje się tylko do wstawienia do west coast customs i wsadzenia Justina Biebera do środka. Nikt normalny, kto rozpatruje kupienie M5 nie skieruje w jego stronę wzroku.

• Upvote 3
  • Downvote 1

Podobno Fake. W jakims programie TV zagranicznej odnawiano ostatnio /podobno/ takie BWM. Podobno kolor sie zgadza...

To zacznijmy od tego, że gdyby w tym zapyziałym kraju ludzie zachowywali rozsądne odstępy pomiędzy samochodami - zwłaszcza podczas przejeżdżania wzdłuż pasów rozpędowych - to problem byłby czysto abstrakcyjny. 

Jak jeden z drugim jadą 5m od siebie, to co, mam stanąć na końcu pasa rozpędowego i płakać do 20.00 aż się ruch rozładuje?  Na filmie widać, że na całej długości pasa nie ma gdzie wjechać, bo każdy siedzi drugiemu na zderzaku. 

Dokładnie tak wiszą amatorzy i baby bardzo często.

Specjalnie na nich mam hak zamontowany - potem jest wielkie ździwienie

dlaczego Pan tak gwałtownie hamuje? Odpowiadam - bo Pan nie zachowuje bezpieczniej odległości.

Zresztą nie będzie mi ktoś dyktował jak mam hamować.

Sam o tym decyduje a reszta to problem tego jadącego z tyłu.

Najlepszy jest płacz jak głupia baba wbija się nowym samochodem w

tył golfiny wartej 500 zł.

Wyraz twarzy bogatej baby nie potrafiącej prowadzić - bezcenne ;)

• Upvote 2
  • Downvote 1

Ja mam inną taktykę na takich idiotów. Fordem można sobie wejść w zakręt z dość dużą prędkością więc jak taki kretyn leci za mną non stop pół metra od zderzaka to później patrzę w lusterku jak na zakręcie wyjeżdża jednym kołem poza linię jezdni i hamuję. Naprawdę pomaga ;)

Edited by Kilokush
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Co do tej bejcy...takie auto idealnie zachowane a 15w wlali? To standard przy tych brzydalach czy po prostu nie chcieli żeby wycieki popsuły efekt? :D

Ja mam inną taktykę na takich idiotów. Fordem można sobie wejść w zakręt z dość dużą prędkością więc jak taki kretyn leci za mną non stop pół metra od zderzaka to później patrzę w lusterku jak na zakręcie wyjeżdża jednym kołem poza linię jezdni i hamuję. Naprawdę pomaga ;)

Kiedyś tak uciekałem cayenne turbo mając mniej niz 100km pod maską, na każdym zakręcie mu odjezdzałem bo zwalnial do <100km/h, a na prostej momentalnie sie rozpędzał do 150km/h+.

Porsze, spawane z przystanka, w tym kraju to staje się stan umysłu. Kiedyś na S7 miałem podobną potyczkę z Panamerą. Młokos musiał zostać z[ciach!]y przez kogoś, bo chyba GPS zameldował sinusoidę w zakresie 80-200km/h. Później jak były warunki, już przestał wyprzedzać.

Edited by Konar