Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Proste pytanie, to ma byc bmw m5 killer na amerykański rynek? Zapewne bmw, z racji kosztów, w stanach oferuje podobne silniki jak w Europie? Jeśli tak to zapewne ten kadilak nie będzie dostępny w EU tak samo jak wasz zajebisty piekłokot bo nie spełni w życiu żadnych norm od gestapo-europy i ich obrońców środowiska. 

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie, to ma byc bmw m5 killer na amerykański rynek? Zapewne bmw z racji kosztów w stanach oferuje podobne silniki jak w Europie? Jeśli tak to zapewne ten kadilak nie będzie dostępny w EU tak samo jak wasz zajebisty piekłokot bo nie spełni w życiu żadnych norm od gestapo-europy i ich obrońców środowiska. 

 

Silnik jest z Vette C7 z06 tylko ma zmniejszoną moc programem do ECU. W USA i w Europie podają mniej mocy niż Vette ma w rzeczywistości a C7 z06 jest normalnie sprzedawana i spełnia wszelkie normy.

 

http://www.chevrolet.de/modelle/corvette-z06-coupe/

 

Poza tym w tej C7 z06 wystarczy zmienić koło zębate do napędu kompresora, dolot na zimne powietrze i chip tuning i wypluwa wtedy 760 KM i 1030 Nm. Całość do kupienia za mniej niż 1 000$.

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w tej C7 z06 wystarczy zmienić koło zębate do napędu kompresora, dolot na zimne powietrze i chip tuning i wypluwa wtedy 760 KM i 1030 Nm. Całość do kupienia za mniej niż 1 000$.

A ty kupiłeś Corsę w leasingu jak jakiś biedak i przegryw. Jak możesz teraz patrzeć na swoją gębę w lustrze?
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą Mazdą to tak nie kozacz bo u mnie naklejenie znaczka Forda na silnik nie pomogło w tym, że cewka i aparat ma krótszą żywotność niż kable zapłonowe. JDM as f*ck!

Bruh pl0x. Jakbym nie wiedział... To miało być zabawne? JDM mam w [gluteus maximus], muszę baletnicy dobrać świeczki, ot żeby nie zaglądać pod maskę na następne 40-50k km oprócz eksploatacyjnych kwestii. Tak, z tym <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ianym układem wysokiego napięcia ;]

 

Do dupowozu wsadzaj takie, jakie deklaruje producent i nie kombinuj.

 

Kombinować to sobie mogę ja przy starym bmw i to tylko po to, abym potem wymieniać się wrażeniami po efekcie placebo z innymi anonami w internetach.

Kwestia jest taka, że fabryka to Motorcraft, które trzepie NGK. A na ENŻEKA to już się przejechałem. Beka trochę jest z fiorda, że do poliftowego silnika, który jest taki sam, wkładają inne świece. Tak kombinuje, bo różnica w cenie niewielka, a marka nadal "JDM" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty kupiłeś Corsę w leasingu jak jakiś biedak i przegryw. Jak możesz teraz patrzeć na swoją gębę w lustrze?

 

Jakbym miał warunki ( ale nie mam ) to bym mieszkał z mamą dalej ale fura w kredo/leasing by była! Pół ameryki i europy tak żyje co nie?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał warunki ( ale nie mam ) to bym mieszkał z mamą dalej ale fura w kredo/leasing by była! Pół ameryki i europy tak żyje co nie?

Nie wiem z kim mieszkasz, ale fura w leasingu jest przecie?

Opel_Corsa_1.2_ecoFLEX_Satellite_%28D,_F

 

Jaki kraj takie masl kary.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety taki kraj. Corsę mogę postawić pod blokiem i nikt jej nie rysuję. Ford najwidoczniej ludzi boli bo już był porysowany z 5 razy, raz ktoś musiał urwać mi wycieraczki i raz nawet ktoś musiał mi wejść na dach. Lepsze auto będzie dopiero jak wyprowadzę się "z bloków" i będzie go można bezpiecznie zaparkować z dala od społeczniaków, ziomalków z browarami i innej chołoty, która siedzi na [gluteus maximus] i nic nie robi ale ma problem, że kogoś innego na coś stać.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mialem amatora na moja saabine. Co jakies 2 tygodnie mialem kartke za wycieraczka ze kupi. Mam nadzieje ze sie nie masturbowal obok zostawiajac informacje...

 

Cos w twojej teorii jest jak najbardziej sluszne.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety taki kraj. Corsę mogę postawić pod blokiem i nikt jej nie rysuję. Ford najwidoczniej ludzi boli bo już był porysowany z 5 razy, raz ktoś musiał urwać mi wycieraczki i raz nawet ktoś musiał mi wejść na dach. Lepsze auto będzie dopiero jak wyprowadzę się "z bloków" i będzie go można bezpiecznie zaparkować z dala od społeczniaków, ziomalków z browarami i innej chołoty, która siedzi na [gluteus maximus] i nic nie robi ale ma problem, że kogoś innego na coś stać.

Bo ja wiem, z tą neutralną Corsą znaczy. Jaszczombowi wartemu mniej niż dobry rower zdarzyło się obskoczyć jakieś zadrapania, bo komuś przeszkadzało.

No ale to dalej nie wyjaśnia kiśnięcia w sosie masturbicznej motomonotonii, które uprawiasz. Jest kilka sztuk żelaza, które rad bym widzieć u siebie na kocyku, ale nie smęcę o tym w co drugim poście, c'nie?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety taki kraj. Corsę mogę postawić pod blokiem i nikt jej nie rysuję. Ford najwidoczniej ludzi boli bo już był porysowany z 5 razy, raz ktoś musiał urwać mi wycieraczki i raz nawet ktoś musiał mi wejść na dach. Lepsze auto będzie dopiero jak wyprowadzę się "z bloków" i będzie go można bezpiecznie zaparkować z dala od społeczniaków, ziomalków z browarami i innej chołoty, która siedzi na [gluteus maximus] i nic nie robi ale ma problem, że kogoś innego na coś stać.

 

Bydła w garaż podziemnych na tzw. zamkniętych osiedlach także nie brakuje. Podobnie jak Ty, odkładam zakup nowego porządnego samochodu, do czasu gdy nie dorobię się działki i domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cadillac przygotował "BMW M5 killer". Lżejszy, mocniejszy i tańszy konkurent dla M5. Chcą też pobić M5 jeśli chodzi o prowadzenie i nawet we wnętrzu znajdziemy więcej martwych krów niż w BMW. I jest to kolejny sedan przekraczający barierę 200 mph.

 

Wszystko pięknie, tylko cadillac jest tak w złym guście, że naprawdę nadaje się tylko do wstawienia do west coast customs i wsadzenia Justina Biebera do środka. Nikt normalny, kto rozpatruje kupienie M5 nie skieruje w jego stronę wzroku.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to już za 3 miesiące będziemy mieć pierwszego Hellcata na allegro :lol:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zacznijmy od tego, że gdyby w tym zapyziałym kraju ludzie zachowywali rozsądne odstępy pomiędzy samochodami - zwłaszcza podczas przejeżdżania wzdłuż pasów rozpędowych - to problem byłby czysto abstrakcyjny. 

Jak jeden z drugim jadą 5m od siebie, to co, mam stanąć na końcu pasa rozpędowego i płakać do 20.00 aż się ruch rozładuje?  Na filmie widać, że na całej długości pasa nie ma gdzie wjechać, bo każdy siedzi drugiemu na zderzaku. 

 

Dokładnie tak wiszą amatorzy i baby bardzo często.

Specjalnie na nich mam hak zamontowany - potem jest wielkie ździwienie

dlaczego Pan tak gwałtownie hamuje? Odpowiadam - bo Pan nie zachowuje bezpieczniej odległości.

 

Zresztą nie będzie mi ktoś dyktował jak mam hamować.

Sam o tym decyduje a reszta to problem tego jadącego z tyłu.

 

Najlepszy jest płacz jak głupia baba wbija się nowym samochodem w

tył golfiny wartej 500 zł.

Wyraz twarzy bogatej baby nie potrafiącej prowadzić - bezcenne ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną taktykę na takich idiotów. Fordem można sobie wejść w zakręt z dość dużą prędkością więc jak taki kretyn leci za mną non stop pół metra od zderzaka to później patrzę w lusterku jak na zakręcie wyjeżdża jednym kołem poza linię jezdni i hamuję. Naprawdę pomaga ;)

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inną taktykę na takich idiotów. Fordem można sobie wejść w zakręt z dość dużą prędkością więc jak taki kretyn leci za mną non stop pół metra od zderzaka to później patrzę w lusterku jak na zakręcie wyjeżdża jednym kołem poza linię jezdni i hamuję. Naprawdę pomaga ;)

Kiedyś tak uciekałem cayenne turbo mając mniej niz 100km pod maską, na każdym zakręcie mu odjezdzałem bo zwalnial do <100km/h, a na prostej momentalnie sie rozpędzał do 150km/h+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsze, spawane z przystanka, w tym kraju to staje się stan umysłu. Kiedyś na S7 miałem podobną potyczkę z Panamerą. Młokos musiał zostać z[ciach!]y przez kogoś, bo chyba GPS zameldował sinusoidę w zakresie 80-200km/h. Później jak były warunki, już przestał wyprzedzać.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc potwierdza się teoria zabójczego RWD - wsiadasz, odpalasz i masz wypadek w trybie natychmiastowym.

W sumie jeździłem już wszystkimi rodzajami napędu i najmniej przewidywalne było FWD, nigdy do końca nie było pewne w którą stronę pojedzie.

 

Co do tej bejcy...takie auto idealnie zachowane a 15w wlali? To standard przy tych brzydalach czy po prostu nie chcieli żeby wycieki popsuły efekt? :D

Może nie jeżdżą zimą. :D

Dziwne, ja na potrzeby kocyka wlewałem 0W40, a najniższa temperatura przy jakiej tą bumą jeździłem to było -3 niejakiego Celsjusza.

 

Kiedyś tak uciekałem cayenne turbo mając mniej niz 100km pod maską, na każdym zakręcie mu odjezdzałem bo zwalnial do <100km/h, a na prostej momentalnie sie rozpędzał do 150km/h+.

Mistrz prostej w całej okazałości. Ile ja takich jaszczombem nadoganiałem na łukach to bania mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mial palo PSI/Bar w gumach :P

Ostatnio na serpentynie wyjechalem przodem panda przy ~70km/h, a spokojnie juz robilem ten zakret ~90km/h. Obylo sie bez szkod bo mam jeszcze stare "zle: nawyki jak to mowil moj instruktor nauki jazdy... prawa na gazie, lewa na hamulcu. 
Hiszpanie to lenie i maja w [gluteus maximus] czy w oponie jest 1.4bar czy zalecane 2.2. A potem placz czego opony po 20k km wygladaja ze od srodka do zewnetrznej strony nie ma opony. Nie dosc ze ch**** asfalt, piasek to jeszcze maja cisnienie w tylku.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...