Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak wiszą amatorzy i baby bardzo często.

Specjalnie na nich mam hak zamontowany - potem jest wielkie ździwienie

dlaczego Pan tak gwałtownie hamuje? Odpowiadam - bo Pan nie zachowuje bezpieczniej odległości.

 

Zresztą nie będzie mi ktoś dyktował jak mam hamować.

Sam o tym decyduje a reszta to problem tego jadącego z tyłu.

 

Najlepszy jest płacz jak głupia baba wbija się nowym samochodem w

tył golfiny wartej 500 zł.

Wyraz twarzy bogatej baby nie potrafiącej prowadzić - bezcenne ;)

 

Podjeżdża cebulą, identycznie jak tekst poniższego gościa.

 

 

Mama daje na paliwo, na mandaty już nie  :lol:

 
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WJAS3S3l.jpg?2

 

RWD zbiera żniwo.

reszta tu http://imgur.com/a/zGGd3

a historia całkiem zabawna. imao. poślizg, spotkanie z krawężnikiem, wywrotka, powrót na koła :D

tylny wahacz z felgami poszedł odpoczywać :)

 

 

oj troszkę szpachli z progu odleciało, dołoży się ze dwa wiaderka i będzie jak nowa bawara!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jeżdżone od wigilii przywitało nas dzisiaj komunikatem "wejście tylko przez bagażnik" ;)

 

Jednak warto wazelinować, sylikonować (czy co kto tam woli) uszczelki.

 

W takie sytuacji nie ma się wątpliwości co do liczy drzwi w haczbeku, ma 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake, przecież ten górny na środku przednimi kołami nie dotyka nawet dolnego, ergo cała masa przodu leży na przednim plastikowym zderzaku... który jakoś nie odpadł. Co jest nie możliwe, co wie każdy, kto zjeżdżał niskim sportowym samochodem z krawężnika tyłem.

Nie mówiąc o tym, że przednia szyba raczej nie wytrzymałaby ciężaru V12 z osprzętem ;]

I o tym, że tak zabezpieczony ładunek zatrzymałby pierwszy patrol policji, ITD czy... ja wiem? Zakręt? Pierwszy wybój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najmocniejsza Honda - swap silnika, uturbiona, wymienione głowice, wydech, dolot i nie wiadomo co jeszcze i wypluwa całe 330 KM :lol: Po 4 okrążeniach i tak silnik wybucha... :lol:

 

Druga w kolejce też ze swapem i z kompresorem całe 258 KM :lol:

 

Ale to i tak nie ma znaczenia bo 2 najszybsze czasy odnotowały Hondy N/A w okolicach 200 KM. Więc ważniejsze było sportowe zawieszenie, opony i hamulce. Z tym, że najlepszy czas i tak jest o dobre 5 sekund gorszy od Camaro SS 1LE w stanie takim jak stworzyła go fabryka :lol: Bez sportowego zawieszenia, klatki i ogromnych spoilerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle hajsu zeby zrobic te 500km... a mogli kupic saaboska jednostke ~~ /pity.

A jak ktos chce miec pieklokota to niech kupi astre I i wstawi tam b234. Za mniej jak 5-6 tysi mozna miec 500KM i jakies 800-900kg masy po odchudzeniu. Proboj takiego zlapac pieklokotem ;D

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu pitu a wczoraj widziałem Civica, który 30 sekund przejeżdżał przez śpiącego policjanta na parkingu przed sklepem po czym w każdy zakręt wchodził na ręcznym, wydech oczywiście pierdzący i gleba jak samo zło. Z takich Hond się brechtam.

 

No i to był spot na parkingu. Był ten czarny Civic, Daewoo Nubira i Pasacik B5 w kombi puszczający jakieś disco polo :lol:

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur***. Takiego jakbym dorwal na miejscu to bym majac nagranie na kamerce to tylko wsadzic lapy miedzy drzwi i pare razy pierdyknac z calej sily tak zeby juz nigdy raczek na kierownicy nie polozyl.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...