Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

no to pierwszy test: http://topic.expreview.com/2007-10-23/1193114539d6255.html

otwierajcie przez IE bo firefox cosik nie bardzo <_<

 

nie wiem jak wy ale ja lete z rana do sklepu :D

Stary test ... znamy go na pamięć :lol2: Link był kilka stron temu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na karte bedzie pasowal bloczek Swiftech MCW60

 

to ta starsza wersja bez mocowania pog 8800 gts i gtx , no ale z tego co widzialem i czytalem to podobno maja starsze chlodzenia z 7900 i radkow wchodzic .

 

moze ktos potwierdzic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko ze juz mialem w reku karte, wiec z dostepnoscia jutro nie bedzie problemu. B-) NIestety sam nie mam kasy na nia :sad: , ale kolega jutro ja bierze.

a jaki miales model tek karty jaka firma , i oczywiscie jaka cena ?? jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mnie dziwi ta recenzja na vr-zone. podobno 169.01 nie wspiera 8800GT (przynajmniej tak wyczytalem na forum xtreamsystems.org) http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=163506

 

no i ten penryn to jakas abstrakcja :P

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mnie dziwi ta recenzja na vr-zone. podobno 169.01 nie wspiera 8800GT (przynajmniej tak wyczytalem na forum xtreamsystems.org) http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=163506

 

no i ten penryn to jakas abstrakcja :P

Eee tam - szukanie dziury w całym :wink:

 

12 listopada ma ten model CPU Intel wypuścić. Vr-Zone często miał łapy na sprzęcie "niedostępnym". Sterowniki mogły być zmodyfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, no i mam nieoficjalne wiadomosci ze Gigabyte bedzie jutro kosztowac 820zl ciekawe, zobaczymy :) a poki co zostawiam was sam na sam z recka http://www.vr-zone.com/articles/Nvidia_Gef...iew/5369-1.html o ile juz jej ktos wczesniej nie podal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poki co zostawiam was sam na sam z recka http://www.vr-zone.com/articles/Nvidia_Gef...iew/5369-1.html o ile juz jej ktos wczesniej nie podal :)

Było ... kilka postów wyżej :razz:

 

 

Tymczasem: Boot Daily - Early Performance Preview LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy rozne kolory PCB swiadcza o tym, ze firmy same je robia? nie wyglada to na referenty od nvidii.

 

poza tym zdaje sie ze widze na fotach GT z chlodzeniem dwu slotowym od Inno. mowa o arcie na vr-zone

Edytowane przez Monolith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między 8600GT/7900GS a 8800GT jest taka że na 2 pierwszych gramy w 1024 Medium, a na ostatniej 1280 High i pewnie 16AF pociągnie :wink:

UPDATE

W iComp od 9 listopada:

 

Gigabyte za 791pln LINK

 

ASUS za 879pln LINK

 

Różnica w cenie wynika chyba z tego, ze jest lepsza gra :lol2: ... taktowanie takie samo, gwara po 3 lata.

 

ja tam sie skusze na gigusia jesli cena zostanie bez zmian (czyli jak nie wzrosnie)

dziwi mnie tylko te 250 Euro, mailo byc 250 baksów, no miejmy nadzieje ze za te max 800 zł da sie kupic w polsce od dystrybutora i faktycznie dla Crysisa warto zmienic karte, ale nie tylko chodzi o grafr choc jest to tez bardzo wazne, przede wszystkim gra jest wysmienita, gameplay wzorowy, naprawde hit na dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy rozne kolory PCB swiadcza o tym, ze firmy same je robia? nie wyglada to na referenty od nvidii.

 

poza tym zdaje sie ze widze na fotach GT z chlodzeniem dwu slotowym od Inno. mowa o arcie na vr-zone

Wszystkie to referenty i na standardowym chłodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem...przecież napisali,że dostali karty fabrycznie podkręcone,więc chyba nie referenty??

Poza tym komerchą mi zalatuje z daleka. Specjalnie dali podkręcone selkty,żeby pokazać słabość gts640 i gtx. Wszak to normalka w takich sytuacjach,ale co nagle to po diable.

Trzeba imo poczekać na testy "niesponsorowane".

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Czegoś tu nie rozumiem...przecież napisali,że dostali karty fabrycznie podkręcone,więc chyba nie referenty??

Poza tym komerchą mi zalatuje z daleka. Specjalnie dali podkręcone selkty,żeby pokazać słabość gts640 i gtx. Wszak to normalka w takich sytuacjach,ale co nagle to po diable.

Trzeba imo poczekać na testy "niesponsorowane".

pzd

Tak tym bardziej, że testy były robione bez podkręcania :)

"Single Card Tests, Power Consumption Tests

 

* Intel Core 2 Quad Extreme QX9650 (3GHz, 333MHzx9)

* Asus P5E3 Deluxe Wifi-AP/N

* Corsair Dominator PC3-1800C7D 2GB Kit (1333Mhz, 7-7-7-20)

* Inno3D Geforce 8800GT (600/1500/1800Mhz)

* Inno3D Geforce 8800GTS 640MB

* Inno3D Geforce 8800GTS 320MB

* Asus Geforce 8800GTX 768MB"

 

To już wiem, czemu prezydenta ostatnio nie widać pewnie siedzi w pałacu i doszukuje się masonów i oligarchów którzy chcą nam sprzedać 8800GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem od siebie tylko tyle...

Po obczajeniu testu na vr-zone...

Ta karta miażdży stosunkiem cena/wydajność O_o :mrgreen:

Do tego w niektórych sytuacjach szybsza od GTX :legal:

 

Dołączona grafika

 

o_O

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem od siebie tylko tyle...

Po obczajeniu testu na vr-zone...

Ta karta miażdży stosunkiem cena/wydajność O_o :mrgreen:

Do tego w niektórych sytuacjach szybsza od GTX :legal:

 

OBRAZEK

 

o_O

To że GT jest szybsze jeszcze "jakoś" można wytłumaczyć (nowa architektura, optymalizacja itp. itd.) ale jakim cudem GTS640 jest szybszy od GTX - WTF :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie wina sterów - wkońcu testowali na nowych

 

test na vr-zone muli strasznie - chyba dużo odwiedzin :)

 

 

btw sama karta ładnie wygląda - szkoda tylko że chłodzenie nie jest tak wydajne jak wygląda :)

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testów wer 256mb jak narazie nie widzę. Czyżby nie dawała radu? :) Te 256mb to mało w obecnych czasach

Bo na razie nie ma wersji 256MB - zostanie wprowadzona później. Poza mniejszą ilością pamięci różnić się będzie od wersji 512MB taktowaniem DDR3: 1400 vs 1800. Orientacyjnie karta będzie się nadawać do max 1280 bez AA w nowszych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...