Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem winowajcę frezów u mnie, był nim punkbuster w momencie jak dysk zewnętrzny się usypiał lub słuchawka bt przechodziła w stan spoczynku. Nie wiem czemu tak reagował na zmiany sprzętu. Ale po wyłączeniu tego wszystko działo bez problemu (przez dzisiejszy dzień).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że prywatny serwer jak najbardziej, każdy z nas ma pewnie paypal, a jak niema to zrobić go to 15min max!

Ciekawym hostingiem było by chyba i3D.net - Game servers - Voice servers - Dedicated Servers - Webhosting - Colocation - i3D.net

A składka max do 5zł to nic takiego... a sobie by można było ćwiczyć na serwie to raz, i mielibyśmy miejsce do pogrania for fun!

 

jak co ja sie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie te 5 pln mnie nie zbawi wiec jakby co tez moge sie dolozyc, aby miec gdzie pograc bo wkurzaja mnie juz te lagi na serwach. Wchodze - LAG, wchodze na inny - jeszcze wiekszy LAG i tak w kolko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewertowałem, trochę pobieżnie, temat ale nie znalazłem dyskusji w związku z dziwnym sterowaniem myszką. Gram w fpsy od 98 i nie znam tego zjawiska. Na forum ea znalazłem info o błędnej akceleracji i patchu. Jest na to rada doczesna? Najlepiej wg mnie jest na dpi 1000 i niskiej czułości myszki w grze.

Czy też macie takie dziwne świetlne plamy w grze? mam to i w sp i mp. Wszystko ultra i wszystkie alliasningi na maxa. co wyłączyć, żeby to znikło. W pierwszej chwili czyściłem monitor. Nie wiem co te poświaty maja odzwierciedlać wg twórców...

Edytowane przez GHAD29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vram na teksturach Ultra potrafi być zjedzony w ilości 2GB. :blink: Dobrze, że kupiłem grafikę z 3GB ramu. ;) Ja dziś znowu odpadam świętuję urodzinki swoje, w dniu wszystkich świętych. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurator kwestia ,że trochę osób jest z importu. Ja mimo dobrego łącza np z G4G mam koszmarne pingi. Warto by zrobić listę osób zainteresowanych plus położenie co by orientacyjnie rozpoznać jaka lokalizacja była by najlepsza i wtedy można by szukać serwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomogła aktualizacja sterowników karty

 

Wyrwałeś się jak filip z konopii, warto zacytować czego dotyczył problem...

 

Mnie najbardziej siada AKS-74u, w BC2 nie trawiłem tego, a w trójce to moja ulubiona broń :)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 vs. BF2, w liczbach

 

BATTLEFIELD 2 - Number of Vehicles

 

Dalian Plant: 35

Daqing Oilfields: 51

Dragon Valley: 50

FuShe Pass: 58

Songhua Stalemate: 42

Gulf of Oman: 30

Kubra Dam: 37

Mashtuur City: 14

Clean Sweep: 54

Sharqi Peninsula: 19

Strike at Karkand: 13

Zatar Wetlands: 42

 

MINIMUM: 13

MAXIMUM: 58

AVERAGE: 37

---------------------------------------------------

BATTLEFIELD 3 - Number of Vehicles

 

Caspian Border: 28

Damavand Peak: 10

Grand Bazaar: 6

Kharg Island: 26

Noshahr Canals: 25

Operation Firestorm: 22

Operation Metro: 0

Seine Crossing: 4

Tehran Highway: 10

 

MINIMUM: 0

MAXIMUM: 28

AVERAGE: 14.5

 

 

BATTLEFIELD 2 - Number of Capturable Flags

 

Dalian Plant: 6

Daqing Oilfields: 7

Dragon Valley: 10

FuShe Pass: 8

Songhua Stalemate: 8

Gulf of Oman: 7

Kubra Dam: 8

Mashtuur City: 7

Clean Sweep: 7

Sharqi Peninsula: 6

Strike at Karkand: 8

Zatar Wetlands: 7

 

MINIMUM: 6

MAXIMUM: 10

AVERAGE: 7.4

---------------------------------------------------------------

BATTLEFIELD 3 - Number of Capturable Flags

 

Caspian Border: 5

Damavand Peak: 5

Grand Bazaar: 5

Kharg Island: 5

Noshahr Canals: 5

Operation Firestorm: 5

Operation Metro: 3

Seine Crossing: 5

Tehran Highway: 4

 

MINIMUM: 3

MAXIMUM: 5

AVERAGE: 4.7

 

źródło.

Czyli: im więcej Ciebie tym mniej, jak to jest możliwe... :lol2:

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam napierdzielam z M416- jak dla mnie narazie debesciak... zobaczymy jak zdobede abakana

 

Co do veterana dodaje BF Play4Free, BF Heroes ale jak to nie pytajcie bo nie mam pojecia...

 

U mnie bez problemu dodalo sie samo, wlaczylem tylko play4free, raz padlem, i na drugi dzien juz bylo.

 

Co do M416 - dla mnie rowniez numero uno poki co, do tego irnv, i mozna grac bez konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 vs. BF2, w liczbach

W sumie nic dziwnego. Mapy w BF3 może i są wielkie, ale gramy na bardzo ograniczonym obszarze. Powinni wypuścić parę największych mapek z dwójki - starzy gracze by się ucieszyli, a nowym i tak to będzie bez różnicy, skoro ich nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info odnośnie serwera PurePC

Zrobiłem docka, wpisujcie się chętni i zobaczymy ile nas jest i co się opłaca brać, bo takie pisanie to ciężko coś ustalić.

W rubryce "max miesięcznie" wpisujcie ile tak najwięcej jesteście w stanie miesięcznie płacić, żeby nie było że drogo czy coś, no i znajdzie się najlepszą opcję hostingową :)

Arkusz: Arkusz Google Docs

Edytowane przez M1siek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewertowałem, trochę pobieżnie, temat ale nie znalazłem dyskusji w związku z dziwnym sterowaniem myszką. Gram w fpsy od 98 i nie znam tego zjawiska. Na forum ea znalazłem info o błędnej akceleracji i patchu. Jest na to rada doczesna? Najlepiej wg mnie jest na dpi 1000 i niskiej czułości myszki w grze.

Czy też macie takie dziwne świetlne plamy w grze? mam to i w sp i mp. Wszystko ultra i wszystkie alliasningi na maxa. co wyłączyć, żeby to znikło. W pierwszej chwili czyściłem monitor. Nie wiem co te poświaty maja odzwierciedlać wg twórców...

 

Już myślałem, że jestem jedyną osobą na tym forum, którą nęka negatywna akceleracja. Tak jak pisałeś, niska wartość dpi i mały sens zmniejsza tę akcelerację, ale i tak jest odczuwalna. Nie ma opcji, żeby całkowicie ją usunąć, musimy czekać na patch'a (temat z battleloga). Nie gram w ogóle piechotą jak na razie, bo nie chcę przyzwyczaić ręki. W BC2 z początku również występował podobny problem, ale na szczęści można było po stronie klienta (grzebiąc w cfg) usunąć te ciach!o.

Wg. twórców nasze oczy są obiektywami i stad te efekty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do dyskusji o wielkosci map , to nie powinnismy sie wzorowac na ograniczeniach BF2 z przed ponad 5 lat .

Ja licze ze w koncu zapodadza nam jakas mape specjalnie dla walk pancernych ;)

PC Exclusive 2x wieksza od obecnie najwiekszej , przeciez to jest jeden z najnowoczesniejszych silnikow graficznych na rynku a BF3 to nie CoD wiec trzeba cisnac temat na forach E.A i DiCE .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym pocisnął aby nie mozna było tak łatwo heli namierzać, z tego co widze to jety nie odgrywają w tej grze specjalnego znaczenia żeby bomb nie było dla samolotów to jakis śmiech, z tego powodu szkolę sie w heli dzisiaj dostałem sie z kumatym gościem ja jako pilot on gunner koniec rundy 10/0 on 22/0, ale generalnie pełno noobów nie wiedza że strzelec moze tez wyrzucac flary, strzelaja tylko z działka i to cholernie niecelnie, grając kilka razy jako strzelec probowałem uzyć rakiety TV znanej z bf2 i żadko kiedy uda sie cos z niej zniszczyć, od wrogich heli i samolotów sie odbija (a byłaby idealna do niszczenia celów latajacych) od celów naziemnych tez czasem sie odbija w piechote nie sposób trafić, generalnie odblokowanie heli szturmowych kończy sie własnie na rakiecie tv potem juz tylko gwiazdki za służbę poierwsza po 60000 w heli ale to nie problem z zgranym gunnerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że jestem jedyną osobą na tym forum, którą nęka negatywna akceleracja. Tak jak pisałeś, niska wartość dpi i mały sens zmniejsza tę akcelerację, ale i tak jest odczuwalna. Nie ma opcji, żeby całkowicie ją usunąć, musimy czekać na patch'a (temat z battleloga). Nie gram w ogóle piechotą jak na razie, bo nie chcę przyzwyczaić ręki. W BC2 z początku również występował podobny problem, ale na szczęści można było po stronie klienta (grzebiąc w cfg) usunąć te <span style='color: red;'>[ciach!]</span>o.

Wg. twórców nasze oczy są obiektywami i stad te efekty ;]

 

dla mnie na dzień dzisiejszy akceleracja dyskwalifikuje granie. Czekam na patch. W bc2 grałem na konsoli i nie wiem jak było. W becie b3 celowało się cacy. A tak w ogóle, jeśli mowa o celowaniu, (moja opinia) to wszystkie silniki mogą czyścić buty tym od carmacka i grą pochodnym. Tam nie ma czegoś takiego jak mysz i celowanie. Gracz i karabin stanowią jedność.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że prywatny serwer jak najbardziej, każdy z nas ma pewnie paypal, a jak niema to zrobić go to 15min max!

Ciekawym hostingiem było by chyba i3D.net - Game servers - Voice servers - Dedicated Servers - Webhosting - Colocation - i3D.net

A składka max do 5zł to nic takiego... a sobie by można było ćwiczyć na serwie to raz, i mielibyśmy miejsce do pogrania for fun!

 

No nie tylko for fun bo dobrze jakby rankingowy też był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawa ... prowadze dzialanosc i chetnie wezme na siebie Fakture z i3d net dolącze sie rowniez do serwera rankingowego . Jak by ktos zebral chetnych to jedziemy pisac do mnie 512623706 sms w razie potrzeby szybkiego kontaktu oraz PW lub mail grzegorz.ciekot@woox.pl .

 

2. Napotkalem dzis blad przy instalacji Sterownikow 11.10 ATI AMD nie moglem zainstalowac AMD SDK APP

 

Rozwiazaniem jest zainstalowanie programu Windows Installer CleanUp Utility 2.5.0.1: Free Download oraz skasowanie w liscie > Installed Product pozycji AMD APP SDK .

 

Pozdro .

 

Dzieju - poszło - wielkie dzięki. Sam nie wiem co to zmieniło ale hula i buczy ! Nocka zarwana - tylko multi - daje mu 10/10 bo jest to to co lubię.

 

Spoko Plusik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos wspomnial wczesniej, fajnie jakby zrobili cos ala zbrojownie z ARMY bo dopchac sie do heli to porazka, a jak juz lece to musze wyczuc to cudo bo jakos dretwo lata - nie to samo co w ARMA2 gdzie na padzie fruwam bez problemu.

 

Javelin - jesli dobrze kojarze to jest to bron "One hit, one kill" wiec czemu musze napierdzielac z niego w czolg jak z RPG - bezuzyteczny bo jeszcze trzeba zalockowac cel :damage_wall: W tipsach podczas ladowania mapy pisze, ze latadla tez mozna nim namierzac. Tylko dlaczego w 90% przypadkow on nie chce tego robic nawet gdy jestem wystarczajaco blisko celu ? W przypadku javelina to akurat CoD MW wygrywa - tam rakieta leci w gore i opada na cel, a nie tak jak w BF3 jak zwykla naprowadzana.

 

Mogli by juz jakas latke wypuscic bo zdarzaja mi sie freezy i CTD. W becie tego nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...