Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Technologicznie BF3 powala ale ta akcja ze snajperem dziwna była. Co ten snajper w ogóle robił tak nisko skoro budynek był dużo wyższy. Strzelał prawie jak z automatu, nie zmienił pozycji. Żołnierze wystawiają łby ponad murek podczas "narady bojowej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje gdzie aktualnie mozna zlozyc preorder najtaniej?

 

Najtaniej wychodzi otrzymać bon urodzinowy od EA na 45zł. Wtedy w EA Store kupisz wersje limitowaną za 100 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zamowic preorder BF3 z EA Store, w cenie 87,16 zł a ponizej jak to zrobic...

 

Kupujemy kod znizkowy na allegro dla EA Store -35% (ok 3zł.) Ja bralem stąd. (warto sie pospieszyc bo z tego co widze wszystkie te kody sa wazne do 31 marca)

Cena wyjściowa w EA Store - 149 zł -> po zastosowaniu kodu + myk z wyjściem z okna przeglądarki z koszyka (dodatkowe 10% zniżki - mi to zadziałało na IE - w FF nawet przy wyłaczonym blokowaniu okienek - okienko ze zniżką nie wyskoczyło)

 

Te 10% można dostać do każdego zamówienia w ea store (będąc w koszyku należy zamknąć okno - ale musi być wyłączone blokowanie okien - wyskoczy okienko z informacją o 10% zniżce - przy ponownym wejściu do koszyka te 10% będzie doliczone do zniżki).

 

PODSUMOWANIE ZAMÓWIENIA

 

Nazwa produktu

Battlefield 3™ Edycja Limitowana

Wartosc zamówienia: 80,55 zł

Rabat: 61,84 zł

Do zaplaty: 87,16 zł

B-)

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze, tylko kupujac z EA Store za te 10 czy 20zł. wiecej masz pewnosc ze kupujesz u autoryzowanego sprzedawcy,

a nie klucze przeznaczone na rynek Ukrainski czy inny ryzykujac banem i wyrzucona kasa w bloto. (a i tak nie sadze zeby byly taniej jak 80zł.)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak się wstrzymuje, nie lubię kupować kota w worku (nie mówię że BF3 bedzie zły, wręcz przeciwnie).

 

Najbardziej chciałbym zobaczyć jakiś gameplay z pojazdów tzn. z czołu, samolotu, heli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze, tylko kupujac z EA Store za te 10 czy 20zł. wiecej masz pewnosc ze kupujesz u autoryzowanego sprzedawcy,

a nie klucze przeznaczone na rynek Ukrainski czy inny ryzykujac banem i wyrzucona kasa w bloto. (a i tak nie sadze zeby byly taniej jak 80zł.)

 

A tam gadasz, ja za klucz do bc2 dałem chyba z 54zł i pewnie większość ludzi z tego forum kupiła na allegro i radośnie hasają sobie w multi.

Fakt, że są nabywane z innego kraju (przez to o wiele taniej), ale skoro działają to po co przepłacać.

No i premiera za pół roku.. nie wiadomo co to w ogóle będzie, szpachla2 dobrze mówi, po co kupować kota w worku skoro nie pokazali nawet jednej sekundy z multiplayera.

 

Ale, żeby nie było kelcior to co podałeś to dobry sposób na zaoszczędzenie trochę kasy, ciekawe czy to jakiś bug na ich stronie z tym dodatkowym -10%. :)

 

No i ja liczę, że jednak będzie dobrze, że nie dostaniemy gniota pokroju medal of honor, bo ile można w to bc2 grać. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda branżowa impreza przynosi ze sobą nowe fakty na temat Battlefield 3. Na Comic and Entertainment Expo dowiedzieliśmy się przykładowo, że FPS od DICE będzie posiadał całkiem rozbudowany system walki wręcz.

 

W przeciwieństwie do większości strzelanin gdzie jest jeden atak melee, Battlefield 3 będzie posiadał bardziej rozbudowany system. Rozróżniono lewą i prawą pięść, są przechwyty i rzuty pozwalające na szybkie skończenie z przeciwnikiem. W sieci nie pokazał się jeszcze żaden filmik prezentujący system w akcji, ale po inspiracji Mirror's Edge i zaczerpnięciu animacji z gier EA Sports jestem przekonany, że DICE pokaże klasę także w tym aspekcie.

 

Tymczasem czekamy na trzecią część trailera pokazującego grę w akcji. Może tam pojawi się opisywany element?

 

Na imprezie potwierdzono też informacje o zubożeniu konsolowej wersji multiplayera. Na PC po ogromnych mapach będzie biegało nawet 64 żołnierzy. Konsolowcy w mniejszych miejscówkach będą mogli grać w maksymalnie 24 osobowej grupie.

•• Battlefield 3 i walka wręcz | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ponad 8h dziennie przez okrągły rok, przy założeniu, ze grał od dnia premiery. :)

 

 

No pięknie, zwłaszcza, że nic się nie nauczył...

 

# K/D Ratio: 1.04

 

<facepalm>

 

@ down ath

 

O ilość nigdy nie chodzi, bo mógłby mieć milion fragów 961538 śmierci i ratio miałby to samo. A czy tego chcesz czy nie - ratio dużo mówi. I czy tego chcesz czy nie - ktoś grający 8 godzin dziennie przez rok mający ledwo ratio 1 = słabiak

 

A teraz minusujemy :/ :F

Edytowane przez catch22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, zwłaszcza, że nic się nie nauczył...

 

# K/D Ratio: 1.04

 

<facepalm>

 

@ down ath

 

O ilość nigdy nie chodzi, bo mógłby mieć milion fragów 961538 śmierci i ratio miałby to samo. A czy tego chcesz czy nie - ratio dużo mówi. I czy tego chcesz czy nie - ktoś grający 8 godzin dziennie przez rok mający ledwo ratio 1 = słabiak

 

A teraz minusujemy :/ :F

 

No właśnie nic nie mówi.. zadaniem medyka jest wspomaganie drużyny, ja sam jak "levelowałem" tą klasę to byłem często na pierwszy miejscu w tabeli ale k/d miałem ~0,5, ponieważ roznosiłem apteczki, reanimowałem a nie skupiałem się na zabijaniu. Tak samo sniper ma przede wszystkim oznaczać cele a nie byc samotnym wilkiem, który siedzi w krzaczorach i zdobywa fragi.

Dla mnie ważniejszy jest ogólny wynik i tyle. To nie cod..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mi sie wydaje że wiele z tych nowinek dotyczą po prostu singla, wątpie żeby w multi były te wszystkie animacje skakania, spadania itd, wg mnie psuło by to rozgrywke.

 

A ratio nie świadczy o niczym, jedynie o szczęściu, bo na tym w dużym stopniu ta gra sie opiera, kto kogo pierwszy zobaczy. W jednym meczu potrafie mieć ratio 37:7, w innym 5:14 czy 15:28. Chyba ciężko mówić o braku skilla gdy zabija nas ktoś kogo nie widzimy (szczególnie kamper).

 

 

Przydały by sie bety BF3. Chętnie bym potestował wersje na PC jak i na klocka. Oby były wcześniej niż bety BC2, i żeby faktycznie dużo wniosły i był udany produkt już na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta bc2 multi bardzo mnie zniechęciła a w finalny produkt gram z przyjemnością. :)

Tak czy siak beta powinna być, była bc2, moha to i tutaj powinni stanąć na wysokości zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ratio nie świadczy o niczym, jedynie o szczęściu, bo na tym w dużym stopniu ta gra sie opiera, kto kogo pierwszy zobaczy.

 

Ciekawa teoria ^^ to jednak jest na xboxie auto aim? ;) przypadki ekstremalne z kampa ktora siedzi na respie i czasami cos zabije sie zdarzaja, ale nie oklamujmy sie - to jest strzelanka, a nie splinter cell ;] zeby wygrac trzeba wykosic wrogow, a z ratio 1 do 3 po prostu widac, ze uja pomagasz teamowi :P Druzyna dobrych samarytan, ktorzy roznosza apteczki i oznaczaja cele ciezko jest wygrac. Ktos musi mimo wszystko za nas nadrabiac i zabijac za 3 ;] Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 10% można dostać do każdego zamówienia w ea store (będąc w koszyku należy zamknąć okno - ale musi być wyłączone blokowanie okien - wyskoczy okienko z informacją o 10% zniżce - przy ponownym wejściu do koszyka te 10% będzie doliczone do zniżki).

Coś nie odlicza tych 10%.. w sumie nie dziwię się, bo napisali, że nie dotyczy zamówień wstępnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może dopiero później, po wpisaniu kodu się przeliczy, bo jak kliknąłem ten obrazek w popupie, to przeniosło mnie do koszyka i nadal było 149.

W sumie nawet bym to olał, gdyby tylko można było wybrać wersję z nośnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stivo musisz mic gre w koszyku i zamknac przegladarke to wyskoczy popup ze dadza ci 10%, skorzystalem z porady goscia z allegro i kupilem bf3 za 87zl czekam tylko na klucz :), mam pytanie czy wersja elektroniczna ma oganiczona liczbe instlacji czy mozna instalowac ile sie chce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważniejszy jest ogólny wynik i tyle. To nie cod..

 

Zgadzam się. Często trzeba zaryzykować "zaplantowanie" punktu własnym tyłkiem, a nie wszyscy siedzą w krzaczorach i patrzą na te punkty jak student na mięsny.

 

Ciekawa teoria ^^ to jednak jest na xboxie auto aim? ;) przypadki ekstremalne z kampa ktora siedzi na respie i czasami cos zabije sie zdarzaja, ale nie oklamujmy sie - to jest strzelanka, a nie splinter cell ;] zeby wygrac trzeba wykosic wrogow, a z ratio 1 do 3 po prostu widac, ze uja pomagasz teamowi :P Druzyna dobrych samarytan, ktorzy roznosza apteczki i oznaczaja cele ciezko jest wygrac. Ktos musi mimo wszystko za nas nadrabiac i zabijac za 3 ;]

 

Nieprawda. Jeden medyk jest wstanie obsługiwać drużynę 3-4 walczących. Dzięki niemu są oni cały czas w walce.

Gdyby ten sam medyk zajmował się głównie strzelaniem to tamta 4 miałaby wiele okazji poczekać sobie na spawn.

 

Jest to gra drużynowa i nie bez powodu są klasy. Znam gościa którego można jasno określić jako kamikaze. Często ma najwięcej deadów na serwerze i k/d w okolicach 4. Ale np. jego było 6 punktów na 8 możliwych. Oczywiście wszystko na serwerze 32 osobowym.

 

K/D nic nie odzwierciedla. To nie deathmatch czy nawet team deathmatch. Masz jasno określony cel do zrealizowania i jego masz zrealizować. Jeżeli utrzymujesz przy tym dobre K/D to bardzo dobrze, ale jeżeli to K/D jest twoim głównym celem to polecam inne gry albo właśnie team deatmatcha.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...