Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna i samymi medykami cisnac do przodu i przynosi to swietne efekty, ale pod warunkiem, ze nastawiaja sie na strzelanie i w 2 kolejnosci podnoszenie/rozrzucanie apteczek. Kiedy polowa teamu skupia sie na podnoszeniu czy namierzaniu celow to zazwyczaj pozostaje im to robic we wlasnej bazie, bo rzadko kiedy ~8 osob jest w stanie pocisnac 16 broniacych... Popatrz sobie na uklad sil w tabeli pod koniec rozgrywek. Wygrywa druzyna ktora wiecej zabija i cisnie do przodu, nawet jezeli przod oznacza respa atakujacych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stivo musisz mic gre w koszyku i zamknac przegladarke to wyskoczy popup ze dadza ci 10%, skorzystalem z porady goscia z allegro i kupilem bf3 za 87zl czekam tylko na klucz :)

 

 

http://img145.imageshack.us/img145/7875/bf3.th.jpg

 

Sprawdzone przed sekunda..

 

Dzisiaj faktycznie i u mnie zadziałało, a wczoraj nie chciało :blink:

 

PS. dwóch kodów z różnych promocji chyba nie można wykorzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj faktycznie i u mnie zadziałało, a wczoraj nie chciało :blink:

 

Jakby ktoś jeszcze miał problem:

IE8 + wyłączone blokowanie popup'ów.

Dodajemy BF3 do koszyka, wpisujemy i aktywujemy kod -35%, po czym klikamy na logo EA Store (wyrzuci nas na stronę główną). Pojawi się popup "Zaczekaj, nie odchodź!" i viola, kolejne i 10% :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wersja 1080p60.

 

EDIT.

 

Widać w tym filmiku o co chodziło z walką wręcz, raczej to właśnie będzie tylko w singlu.

 

Szczur w szybie wentylacyjnym rządzi. Strasznie fajne są takie szczegóły.

 

 

 

Ciekawe na jakim sprzęcie to idzie.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co najgorszy filmik. ;] Mam nadzieję, że tego "karate" nie będzie w multi, bo chyba szybciej będzie dziabnąć nożem, albo po prostu posłać kulkę między oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jakby ktoś wiedział to by od razu napisał. Ploty mówią o 2 listopada (dzień po nowym CoDzie, co również jest plotką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

100 milionów na promocję? Nie lepiej to włożyć w produkcję i zrobić jeszcze lepszą grę? Przeciez to nie nowa pozycja, tylko znany wszystkim tytuł. Czy reklamy i marketing na prawde tak działają na ludzi że warto wydawac na to kosmiczne pieniądze? Nie jestem w stanie tego pojąć, jak to świadczy o ludziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 milionów na promocję? Nie lepiej to włożyć w produkcję i zrobić jeszcze lepszą grę? Przeciez to nie nowa pozycja, tylko znany wszystkim tytuł. Czy reklamy i marketing na prawde tak działają na ludzi że warto wydawac na to kosmiczne pieniądze? Nie jestem w stanie tego pojąć, jak to świadczy o ludziach.

 

 

Reklama dźwignią handlu. I to wcale nie jest powiedzenie bez pokrycia, dobra reklama przynosi większe zyski niż towar dobrej jakości, ale nie reklamowany. Spece od marketingu wiedzą co robią, a że my możemy sobie pomarudzić na ten temat to już inna sprawa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Reklama dźwignią handlu. I to wcale nie jest powiedzenie bez pokrycia, dobra reklama przynosi większe zyski niż towar dobrej jakości, ale nie reklamowany. Spece od marketingu wiedzą co robią, a że my możemy sobie pomarudzić na ten temat to już inna sprawa.

 

I nie jest to żałosne że tak działa świat? Nie wiem czy kiedyś kupiłem coś dlatego że widziałem reklame.

 

A w promocji gier wystarczą mi filmiki i beta/demo. I to chyba 100 milionów nie kosztuje. Co daje bilboard czy reklama w TV? Ktoś zobaczy w TV reklame gry, i kupi konsolę/kompa specjalnie żeby zagrać? Ktoś kto te rzeczy ma chyba sie dobrze orientuje w temacie, i np. na tym forum chyba nikomu reklamy BF3 potrzebne nie są. A jeśli tak, to lepiej sie nie przyznawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

na tym forum chyba nikomu reklamy BF3 potrzebne nie są. A jeśli tak, to lepiej sie nie przyznawać.

 

Na tym forum nawet są ludzie co nie wiedzą co to BF2 i że kiedyś BFy miały więcej niż 24 graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to ma do czego?

 

 

Ze na swiecie coraz wiecej odmozdzonych ludzi , a do takich mozna sie dostac tylko poprzez reklame .

 

Ja sie z toba zgadzam w tym temacie , 100 baniek usd na reklame jak za taka kase w PL mozna by zrobic Wiedzmina 2-3-4 i moze piatego tez

i zarobic na tych grach krocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie jest to żałosne że tak działa świat? Nie wiem czy kiedyś kupiłem coś dlatego że widziałem reklame.

 

A w promocji gier wystarczą mi filmiki i beta/demo. I to chyba 100 milionów nie kosztuje. Co daje bilboard czy reklama w TV? Ktoś zobaczy w TV reklame gry, i kupi konsolę/kompa specjalnie żeby zagrać? Ktoś kto te rzeczy ma chyba sie dobrze orientuje w temacie, i np. na tym forum chyba nikomu reklamy BF3 potrzebne nie są. A jeśli tak, to lepiej sie nie przyznawać.

 

 

To jest żałosne, ale w dzisiejszym świecie liczą się zyski. Dobra reklama zwraca się bardzo szybko. My może nie zwracamy większej uwagi na reklame, ale wiele osób nie jest obeznanych do końca w temacie i jedynym sposobem na dotarcie do nich jest właśnie reklama. Im bardziej produkt jest wypromowany, tym większe szanse, że ktoś ten produkt kupi. Uwierz mi, że na tak wielkim rynku jakim jest rynek gier komputerowych dobra promocja produktu to pewne dochody z tytułu sprzedaży.

 

Co innego, że my byśmy chcieli, aby ta kasa poszła na dopracowanie gry do perfekcji. Zasady rynku są jednak twarde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest żałosne, ale w dzisiejszym świecie liczą się zyski. Dobra reklama zwraca się bardzo szybko. My może nie zwracamy większej uwagi na reklame, ale wiele osób nie jest obeznanych do końca w temacie i jedynym sposobem na dotarcie do nich jest właśnie reklama. Im bardziej produkt jest wypromowany, tym większe szanse, że ktoś ten produkt kupi. Uwierz mi, że na tak wielkim rynku jakim jest rynek gier komputerowych dobra promocja produktu to pewne dochody z tytułu sprzedaży.

 

To zresztą się tyczy nie tylko rynku gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama dźwignią handlu. I to wcale nie jest powiedzenie bez pokrycia, dobra reklama przynosi większe zyski niż towar dobrej jakości, ale nie reklamowany. Spece od marketingu wiedzą co robią, a że my możemy sobie pomarudzić na ten temat to już inna sprawa.

 

To mnie dobija... Nr.1 Zysk, a nie to jak dobrym produktem ten zysk osiągniemy. Najważniejszy jest zysk wszelakim kosztem. Panowie myślą wtedy o różnych rzeczach a nie tylko o tym aby zrobić dobry produkt. "Luz luz produkt może być średni lotto nam to oby sie dobrze sprzedał". Ważniejsza jest reklama (które ciach!li często o niczym) i reperuje obraz niedorobionego produktu. Reklama OK ale jako dodatek do dobrego produktu. Tak trudno to pojąć. Jak widzę ze devy i wydawcy chcą zrobić mnie w wuja po prostu gry nie kupuje. Mam nadzieje ze ludzie nieświadomi (bo tutaj nawet nie chodzi ze głupi itd), kiedyś przejrzą na oczy i takie wynalazki jak DLC i inne niedorobione tytuły przestana w końcu istnieć. Właśnie nieswiadomość i podatność ludzi na sugestie mnie dobija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktos zauwazyl ze aktualne konsole to juz przezytek i tylko hamuja rozwoj. Tak samo "odkrywcze" jest ze na PC mozna zejsc z detalami jesli komputer niewyrabia... Miejmy tylko nadzieje ze to nie paplanina majaca zamydlic nam oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"Thank you Captain Obvious!" - lepiej podsumować tego newsa sie nie dało.

 

 

 

"[Konsolowa wersja pozbawiona będzie] wyższych rozdzielczości, wyższego framerate'u, anti-aliasingu, dynamicznego rozmycia i tym podobnych. Nie możemy zrobić ich na tym samym poziomie, co na PC." - jeśli tylko takie by miały być różnice to by było świetnie. Nie ma nic istotnego na tej liście, względem tego co normalnie jest na konsolach, a rozmycie w grach innych niż ścigałki to pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co tu się dziwić. Mało pamięci więc kombinują. Czas na nowe konsole, ale widać żadnemu z producentów się nie spieszy. Po co zabijać kurę znoszącą złote jajka. Co do grafiki wersji PC to przecież ona też nie jest jakaś mega jeśli chodzi o tekstury i szczerze nie spodziewam się by miało być z tym lepiej w finalnej wersji Ale to tylko sugerując się trailerami.. Taki Bad Company wygląda bardzo ładnie, ale teksturki też ma średnie. I komuś to przeszkadza? Gra się bardzo przyjemnie za równo w kampanie i MP. Ja tam się cieszę z większych map i 64 graczy. A konsolowcy ( w tym i ja również) muszą się nacieszyć tym co mają. Bardziej mi się nie podoba ta scenka z walką wręcz. Co to w ogóle ma być ? :o

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komentarzy pod wywiadem: "Wersja Pc ma wymiatać ! , cena kompa nie ma

znaczenia ." To jest morale! :)

 

@Devil czy tylko samym producentom się nie spieszy, czy też może sami konsolowi gracze są mało wymagający?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika może pozostać na poziomie tej z BFBC2, ważne żeby mapy były ciekawe i olbrzymie no i 64 graczy to już coś ;].

 

A dla mnie nie, przynajmniej z cieniami poszarpanymi ze głowa boli (w stalkerze COP są dużo lepsze cienie). Poza tym wolałbym ciekawsze mapy i aby gra dynamiką i teamplayem bardziej przypominała BF2 i ET niż BC2.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...