Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tłumik od motoru :mur: jak wynika z opisu aukcji.

szczerze jestem ciekaw jak to brzmi... tlumik z wysokoobrotowego silnika zalozony na silnik niskoobrotowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item543928346_bmw_d..._zapraszam.html

 

 

 

"posiada spojler z pżodu" !!!!!!!1111oneone

"- O k...wa - powiedział Yarpen Zigrin."

 

Pan ma awersję do "rz" - wszędzie wali "ż", nawet tam, gdzie jest to aż niehigieniczne. Ma też awersję do antykoncepcji, jak wynika z opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"- O k...wa - powiedział Yarpen Zigrin."

 

Pan ma awersję do "rz" - wszędzie wali "ż", nawet tam, gdzie jest to aż niehigieniczne. Ma też awersję do antykoncepcji, jak wynika z opisu.

Po tym fragmencie: "pży jeżdzie", coś mi zaświtało. Albo koleś jest zza Odry albo stara się na takiego pozować. Przebywając - jakiś czas temu - na robotach w Rzeszy Niemieckiej miałem nieraz do czynienia z podobnymi osobnikami. On ci nie powie, że np. "coś wisi na ścianie", tylko "wisi na szczanie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Moja Dziewczyna zaszła w ciąże i musze wynająć mieszkanko inaczej w życiu bym jej nie spżedawał"

 

Jeszcze ma do sprzedania dziewczynę, może ktoś się łapie???:D :D :D

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Moja Dziewczyna zaszła w ciąże i musze wynająć mieszkanko inaczej w życiu bym jej nie spżedawał"

 

Jeszcze ma do sprzedania dziewczynę, może ktoś się łapie???:D :D :D

pewnie wart pac palaca a palac paca :lol: choc w sumie promo dwa za cene jednej :twisted:

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby to nie bylo tak na zarowiasto podswietlone to jeszcze by uszlo.. jakis taki delikatny zielony.. a tu taki oczojeb*y kolor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafi15

jakie by nie bylo jest niezgodne z przepisami

jest dozwolone ale nie w czasie jazdy... wiele aut ma podswietlane klamki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://grono.net/gallery/2652148/#6

 

bez jaj... silnik jeszcze ujdzie... niby ponad 200 koni... malowanie tez.. ale te plastiki z zewnatrz i nalepki to pytam: CO TO JEST?? I ta wies w srodku...

 

EDIT:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może dodam coś od siebie, takie z życia wzięte ;) Działałem pod presją, dlatego nie mogłem zrobic np zdjęć wnętrza :D

 

http://img261.imageshack.us/img261/2554/dsc00759ab2.jpg

 

http://img261.imageshack.us/img261/7028/dsc00760kr9.jpg

 

"Maluch racer" ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalił bym te dwie konserwy rybne z pod spodu bo mi na przeterminowane wyglądają.

Miałem identyczne skojarzenie ;)

 

A tu kolejny as. Przednia brewka wg. mnie upodabnia auto do kii shumy. I te plastikowe drewno orzechowe..

http://moto.allegro.pl/item544155383_golf_...5_d_okazja.html

 

EDIT: Sprzedawca edytował aukcje i teraz zamiast agro golfa 3 jest opel vectra ( na szczęście bez wioski).

Dziwne coś się chyba skaszaniło bo w adresie cały czas jest gulf, a aukcja przedstawia opla.. :huh:

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze jestem ciekaw jak to brzmi... tlumik z wysokoobrotowego silnika zalozony na silnik niskoobrotowy...

Kumpel zakładał wydech z mojej poprzedniej Kawy 600 do Hondy Civic (konkretnie to dwa wydechy). Ledwo było ten samochód słychać, a po wybebeszeniu podobno ryczało tak, że wytrzymać się nie dało. Z tym że prawdopodobnie to było amatorskie wyprucie wydechu, bez wspawania odpowiedniego środka, czyli nie miało prawa mieć porządnego, basowego dźwięku.

 

W każdym razie ostatecznie wydech wyleciał i na jego miejsce jest jakiś samochodowy nieseryjny

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Szkoda slow. Okej rozumiem tico tani samochod ale jak czuja silna potrzebe tuningowania to mogliby chociaz jakiegos starego sedana wziac :D. I te piekne bedluki zrobione (jakby) przy pomocy power tape'a :)

 

PS. Lusterka a'la M3 wiecznei zywe, yeah!

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Ultra szybko-szpanerskie Daewoo Tico xD (lub po prostu żelazko)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... respekt za odwage jazdy tym....

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...