Skocz do zawartości
Kaeres

F1 Sezon 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni wreszczcie zmienić głównego projektanta torów,który tak je projektuje że nie można na nich wyprzedzać,bo ostatnie wyścigi są po prostu nudne i przypominają procesje,a jedyne atrakcje to wypadki i wyjazdy sc :angry:

Heidfeld znów może mieć głupie szczęście:http://f1.pl/Artykul.82+M5b3e3022d4c.0.html

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Alonso. W końcu dopisało mu szczęście i pokazał swoje wielkie umiejętności. Może renault po tym zwycięstwie odrodzi się i będzie równie konkurencyjne jak w sezonie 2005 i 2006 ?

 

Co do incydentu z Massa, czy by była to sygnalizacja świetlna czy mechanik z "lizakiem" tak samo by się to skończyło. To są ułamki sekund i odruch bezwarunkowy mechanika z lizakiem czy z sygnalizacją świetlną. Moim zdaniem to Massa powinien zostać wykluczony z wyścigu, został łagodniej potraktowany niż Rosberg i Kubica a spowodował większe zagrożenie i bardziej złamał regulamin.

 

Kubica - pech i tyle, nie ma co mówić o jakimś spisku w teamie, że mógł zjechać wcześniej. To była loteria.

Piquet - dla niego ten sezon jest pierwszym i ostatnim w cyklu F1.

Raikkonen - gdzie podział się ICEMAN ?

 

Dla mnie ten tor w Singapurze wypadł średnio. Brak organizacji gdy na torze jest mała część samochodu, nie mówiąc już o poważniejszym crashu. O wiele lepsza atmosfera na torze i wokoło panowała w Walencji. Czuło się tą atmosferę portu i morza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do incydentu z Massa, czy by była to sygnalizacja świetlna czy mechanik z "lizakiem" tak samo by się to skończyło. To są ułamki sekund i odruch bezwarunkowy mechanika z lizakiem czy z sygnalizacją świetlną.

Nie wydaję mi się, by skończyło się to tak samo - mechanik zdążyłby opuścić lizak i Massa przejechałby najwyżej kilka metrów, a nie cały boks.

Co nie zmienia faktu, że bycie mechanikiem w ferrari ssie pauke - albo ktoś Cie przejedzie, albo dostaniesz wężem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie od dziś najgorsza robota to gość tankujący bolid Ferrari. Niedługo na boku bolidu Ferrari będą krzyżyki jeden krzyżyk za każdego ustrzelonego mechanika, rywalizacja odbywać się będzie pomiędzy Massą i Raikkonenem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo taki obrys kredą lub białą farbą na betonie po takim nieszczęśniku jak w zwyczaju robią to śledzczy :wink:

 

Ewentualnie taki scenariusz. Raikkonenowi lub Massie wymienią koła, zatankują. Ktoś krzyknie chłopaki sp....amy, a ty z lizakiem jak podniesiesz za wcześnie to masz wp... po wyścigu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję mi się, by skończyło się to tak samo - mechanik zdążyłby opuścić lizak i Massa przejechałby najwyżej kilka metrów, a nie cały boks.

No ale sam lizak nie zatrzyma bolidu. Zobacz sobie w powtórce jak Massa wystartował z tego pit stopu. Za bardzo nie miał się gdzie zatrzymać i dlatego przejechał cały boks.

Zresztą wina jest maszyny tankującej a nie samych mechaników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mam takie pytanie bo nie dostrzegłem tego podczas transmisji wyścigu. Zaraz za Massa stał Raikkonen, skoro Massa wyrwał waż do tankowania to jak zatankowano Raikkonena (czy w ogóle go zatankowano?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wina jest "lizakowego" co mignął zielonym światłem. chciał zaoszczędzić parę 0,X s. i na czuja strzelił zielone.

Takie rzeczy dzieją się w każdym zespole, jak "lizakowy" widzi, że już wąż jest wyciągany automatycznie daje zielone światło. Na 100 prób zawsze jest jakaś 1 próba która tak nie wypali.

 

@GRANDMASTER - w F1 każda 0,00X sekunda jest ważna :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GRANDMASTER - w F1 każda 0,00X sekunda jest ważna :wink:

Gorzej jak przez takie 0,00X sekund mechanicy zaczną stawać się kalekami od wybuchów paliwa, potrąceń i innych nieciekawych sytuacji ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak przez takie 0,00X sekund mechanicy zaczną stawać się kalekami od wybuchów paliwa, potrąceń i innych nieciekawych sytuacji ;/

Wybuchów paliwa ?

Przecież nie pracują w spodenkach i koszulce hawajskiej tylko mają odpowiednio zabezpieczający kombinezon + kask. Póki co, to przez 15 wyścigów w tym sezonie był tylko jeden wypadek w którym mechanik został odwieziony do szpitala. Bardziej to trzeba się martwić o kierowców, którzy mogą się rozwalić na każdym zakręcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale sam lizak nie zatrzyma bolidu. Zobacz sobie w powtórce jak Massa wystartował z tego pit stopu. Za bardzo nie miał się gdzie zatrzymać i dlatego przejechał cały boks.

Zresztą wina jest maszyny tankującej a nie samych mechaników.

Wydaje mi się, że ktoś z dwójki Massa/Raikkonen miał już taką sytuacje w tym sezonie i jednak wyrobił się z zatrzymaniem w boksie - no ale się nie sprzeczam, bo średnio się znam i jestem raczej niedzielnym kibicem ;>

 

Dołączona grafika

:lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to teoria spiskowa, ale czy przypadkiem "przyciskowy" od światełek nie został delikatnie wynagrodzony za wcześniejsze wciśnięcie przez inny zespół?

 

Lizakowy ma gorzej, jemu praktycznie wszyscy patrzą na ręce :wink:

 

A z tym ściganiem za pieniądze... trochę to takie prymitywne. Ciekawe też czy ten milion otrzyma tylko zwycięski kierowca czy też cały zespół? W końcu kierowca sam siebie nie zatankuje i nie zmieni opon już nie wspominając jak rozbije się w pogoni za dodatkową kasą. A najlepsi kierowcy i silne bolidy będą na starcie faworytami. Jakoś nie widzę w tym zwycięskiego Nakajimy-Kamikadze :D

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to teoria spiskowa, ale czy przypadkiem "przyciskowy" od światełek nie został delikatnie wynagrodzony za wcześniejsze wciśnięcie przez inny zespół?

Taaa, i pewnie te problemy z wyciągnięciem węża też były ukartowane. Daj spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu Hamilton wygrywa Q... Szkoda że Kubica 6 ;/ Kurde miałem oglądać całe Q a mama mnie nie obudziła ;/

na szczescie obok bedzie mial kimiego :D a ten juz nie moze odpuscic wiec predzej po nim przejedzie niz da sie wypchnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby przesunąć ten wyścig o jakieś 2-3h, bo z dzisiejszych kwalifikacji to pamiętam tylko to, że kamery na bolidach miały jakoś mało fpsów (chyba, że też wina tej podłej godziny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby przesunąć ten wyścig o jakieś 2-3h, bo z dzisiejszych kwalifikacji to pamiętam tylko to, że kamery na bolidach miały jakoś mało fpsów (chyba, że też wina tej podłej godziny).

hehe - ja też zaspałem :D

co to innowacje w oznaczaniu opon ?

BMW zdaje sie ma formę jak sam koniec stawki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...