Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda blizzard po tych wszystkich pustych obietnicach nie jest już wiarygodna firmą, ale już przy wypuszczeniu podstawki mówili, że planują 2 dodatki do diablo. Martwią mnie tylko liczby w tej grze. Skoro w tym dodatku ludzie biegają z 2mln dps, to w drugim będą mieć po 20mln :P Białe stwory będą mieć setki mln hp a bossy parę(naścię) miliardów.

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

I w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niczym. Po prostu trochę bez sensu i gorzej się operuje na tak wysokich liczbach. Już teraz człowiek się musi uważnie przyglądać za ile wszedł krytyk, wytrzymałość w milionach tez imo bez sensu.

 

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w najnowszym dodatku do wowa mają zmniejszyć procentowo wszystkie statystyki. bez takiego zabiegu liczenie czego kolwiek było by bardzo uciążliwe. w sumie to już jest :d

nie widzę przeszkód żeby blizz w diablo zrobił to samo

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest łowca demonów:wink2: 

 

Jak będzie kolejna postać to obstawiam właśnie albo druida albo nekrusia:ploom:

 

Wlasnie nekrus tak jakby juz jest w postaci WD, a kogos tak zblizonego z natura i przemiana jak Druida - brak. Zabojczyni - DH, no jeszcze amazonka zostaje, ale jako tako jest monk/dh. Bo co tutaj mozna jeszcze nowego dodac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze amazonka zostaje, ale jako tako jest monk/dh. 

Na upartego crusader zbudowany na blessed shield przypomina troche javazone. Pinball mode! ;)

 

W sumie bedzie mial Blizzard lekki problem z nowa klasa, bo w tej chwili mamy 6 klas i 3 pary korzystajace z glownej cechy (sila, zrecznosc, inteligencja). Na pewno cos wymysla.

Kolejny dodatek to 10 nowych poziomow, kilka skilli, nowy akt, klasa i pewnie cos tam jeszcze. Moze w koncu jakies zjadliwe pvp, ktore Blizzard obiecal w podstawce Diablo 3? Suuure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się możemy spodziewać w patchu 2.0.5:

http://diablo.somepage.com/info/patches-future#pc-minor

 

Najważniejsze IMO:

- Horadric Caches will now drop the Torment-only Legendary and Set items.
- The chance of any Legendary item dropping from a Horadric Cache, will increase with each Torment difficulty.
- The higher the Torment difficulty, the more Blood Shards will be dropped by Rift Guardians.

- Unsocketing Gold Costs Reduced:

• Flawless Imperial from 150k to 125k
• Royal from 250k to 150k
• Flawless Royal from 500k to 175k

- Damage Buff for Legendary Mojos and Sources

- Elemental Damage on Weapons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz opis poprawek z linka wyżej to niby wszystkie, ale ja na swoich nie zauważyłem jakiejś powalającej poprawy.

Jak masz zauważyć poprawę skoro patch jeszcze nie wszedł? Bynajmniej ja mam nadal u siebie 2.0.4.xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jak jest, ale dwureczna kusza nadal ma 1 zalete - bardzo waski zakres obrazen. np 1947-2398 na kuszy vs 1259 - 2186 na luku, ten sam dps. Do multishota duzo lepsze. 

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4x fetish wd, w tym 2 z tym hełmem który powoduje że fetysze strzelają strzałkami. Co ciekawe nie tylko fetysze danego wd, ale wszystkie które są w grze w pobliżu wd który ma ten item.. Strzałki resetują cooldown na voodoo, tak samo jak melee hity od fetyszy, jak ktoś ma ten dagger starmetal. Z tymi itemami, można mieć nowe voodoo co ~10s.

 

r0tizoj.jpg

 

gjhd7z9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy aby byc w klanie PPC trza spelniac jakies wymogi czy taki gracz niedzielny jak ja tez moze do was dolaczyc ?

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w grze mogę znaleźć białą (niemagiczną) broń SUWAIYA - broń naręczna dla mnicha. Potrzebuje do kraftingu.

Szukałem u kupców, na stojakach z bronią gdzie się da i nic. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...