Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką wersje Capture NX2 sprawdzałeś ??. Mi działa bez problemu, a instalowałem wersje 2.1.0.

Ja meczylem demo 2.0.0, sprobuje z najnowsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś sposób na wyłączenie ekranu powitalnego w Avira AntiVir pracującego pod windowsem 7, sztuczka zmian w rejestrze nie działa (ta z visty) widocznie inna struktura pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, jak usunąć te cholerne windowsowskie tapety w win7?

 

W viście się wchodziło do katalogu z tapetami, zaznaczałeś wszystkie i delete, a tu poprostu masakra, mam nadzieję, że w finalnej wersji to się zmieni :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Co Ci w nich przeszkadza? Ustawilem sobie swoja , nie mowiac o tym , ze w W7 masz "folder" na swoje i po opcji "save" mozesz sobie wybierac miedzy ulubionymi tapetami bez odwiedzania katalogow z tapetami - prawoklik > personalizacja i gitarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co przeszkadza? Poprostu mam ładniejsze, a te z windy są do bani i chciałem je usunąć, ale jak nie da rady to też przezyję, jednym słowem po co śmieci, jeżeli ich nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie ma tam takich opcji, chyba się nie da..

 

Teraz pytanko do użytkowników kart nvidii + paneli LCD. Działa wam poprawnie w Sevenie wbudowane skalowanie monitora? U mnie niby jest ustawione standardowo, a okazuje się że tak na prawdę wybrane jest inne, za chiny nie mogę zmusić sterowników do poprawnego ustawienia tej opcji. Wersja sterowników 185.21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

U mnie skalowania w ogole nie ma...sprawdzalem od 182x50 do najnowszych i w zadnych nawet nie pojawil mi sie panel do skalingu. Odpalajac np. 185x81 gierki mialem w 1:1 z pasami po boku mimo , ze monitor ma ustawione rozciaganie - sterownik mimo wszystko na sile robi swoje i starsze gierki laza w oknie - dlatego wale je i uzywam nadal 182x50 , a 185x68 u mnie rozwalaly filmy - nie artefakty ale wszystko rozciagniete , jakby rozlane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez korzystam z niego od paru dni i musze stwierdzic, ze przy moim konfingu troche sie slimaczy. Sam system dziala w porzadku, ale juz nawet przegladanie filmow na YT nie jest zbyt plynne :| Nie ma tu takiej elastycznosci uzytkowania systemu jak na xp, widac pewna roznice..

Zauwazam pewne niedociagniecia tej bety, ale mam nadzieje, ze w najblizszych miesiacach beda nas zalewali poprawkami. ;) Prawde powiedziawszy, od kad zainstalowałem siodemke, łatwek sciagnał ledwie pare i to głownie sterownik,i czy bazy do windows defender...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos wiadomo blizszego na temat jutrzejszej premiery RC1?

A co ma być blizszego wiadomo? To ten sam build który juz od dawna jest dostęny w sieci torrent i ten sam do ktorego maja juz dostep subskrybenci msdn i technet. Nowosci zero, poprawiony 7077 pod wzgledem stabilnosci.

 

Btw, to jakas paranoja. Zabrania sie tu mowic cokolwiek o innych wersjach niz 7000, a moderator wkleja link do polskiego mui 7077

Edytowane przez acrobat13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez korzystam z niego od paru dni i musze stwierdzic, ze przy moim konfingu troche sie slimaczy.

Masz za malo pamieci do tego systemu.

Ani xp pro z sp3 ani vista z sp 1 nie jest szybsza od win 7 na dobrym sprzecie.

Nawet stare gry (wlasnie odgrzebalem Painkillera :)) chodza jak zloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przejąć prawa do plików/folderów (właściwości -> zabezpieczenia), jeśli masz home edition, zrobisz to w trybie awaryjnym (xp).

i co ja mam recznie przejmowac prawa do plikow? dodam, ze nie do konca jest to mozliwe. bo mimo tego, ze we wlasciwosciach jestem ich wlascicielem to nadal nie moge ich skasowac. nie moge przejac praw bo nie mam dostepu do plikow. to jest chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk sarkazm, bo mogłoby się to dla mnie źle skończyć. FAQ nie doczytałem,bo jak się okazało, że ma ono 5 punktów i wszystkie mówią o tym czego nie wolno na forum, to stwierdziłem, że to jakaś kpina, żeby to nazwać faq

 

 

Założysz się , że nie??? :D

U mnie oprócz uruchamiania się windows 7 jest szybszy i oprócz tego stabilniejszy od bardzo szybkiej wersji xp sp3 której wcześniej używałem. I nie mówię o benchmarkach a subiektywnych odczuciach. W 7 trudno u mnie spowodować freez okna w przeciwieństwie do xp, a jak już uda nam się to zrobić, to nie powoduje to muła całego systemu, tylko pozostałe okna działają jakby nigdy nic. Usprawnione poruszanie z visty to też duża korzyść w porównaniu do xp. Wiadomo, nie przyspiesza to komputera, ale użytkowanie owszem. Ogólnie ja wiem, że do xp już nie wrócę.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestes moderatorem a pod awatarem na zielono masz napisane moderator dzialu -kolejna paranoja.

 

spolszczenie jest nielegalne, na pierwszej stronie jest cos napisane nt temat. pare stron wstecz z reszta tez.

 

juz naprawde mozna zglupiec bo niewiadomo o czym mozna rozmawiac ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie oprócz uruchamiania się windows 7 jest szybszy i oprócz tego stabilniejszy od bardzo szybkiej wersji xp sp3 której wcześniej używałem. I nie mówię o benchmarkach a subiektywnych odczuciach. W 7 trudno u mnie spowodować freez okna w przeciwieństwie do xp, a jak już uda nam się to zrobić, to nie powoduje to muła całego systemu, tylko pozostałe okna działają jakby nigdy nic. Usprawnione poruszanie z visty to też duża korzyść w porównaniu do xp. Wiadomo, nie przyspiesza to komputera, ale użytkowanie owszem. Ogólnie ja wiem, że do xp już nie wrócę.

Co do stabilności to akurat win7 jest mniej stabilniejszy , za każdym razem prawie jakaś usługa lub program nie odpowiada przy zamykaniu systemu , system woła o pomoc :wink:. Ale prócz tego to jest ok , tylko , że umnie nigdy niezależnie od systemu nie ma dziwnych akcji pomimo , że komp działa 16h non stop :wink: . Większość niestabilności jak zwykle to wina sprzętu , nie systemu. Wydajność - poziom visty i na tym można zakończyć, czyli daleko w tyle za xp. Póki co pozostaje mi lawirowanie między win7 , a xp. Może kiedyś zrobią jakiś system , który będzie równie szybki co xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wydaniu wersji RC zapewne pojawi sie oficjalne spolszczenie, wiec zakoncza sie stresujace dni ;)

 

Dodam, ze u mnie najnizszy indeks wydajnosci ma procesor, zaledwie 2,8... Głownie wlasnie jego obwiniam za zamulanie systemu, bo obserwuje obciazenie i nieraz zapychanie ramu przy wykonywaniu niektorych czynnosci ;)

 

Tez zauwazylem, ze siodemka zachowuje sie stabilniej od xp. Przez ostatnie tygodnie korzystania z xp mialem dziwne przycinki... Moze cos w systemie bylo skopane, ale dla mnie byl to tylko powod by sprobowac czegos nowego ;) Moze to glupie, ale uwazam, ze win 7 nijako upodabnia sie do linuxa...chyba przez to dopracowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Co do stabilności to akurat win7 jest mniej stabilniejszy , za każdym razem prawie jakaś usługa lub program nie odpowiada przy zamykaniu systemu , system woła o pomoc :wink:. Ale prócz tego to jest ok , tylko , że umnie nigdy niezależnie od systemu nie ma dziwnych akcji pomimo , że komp działa 16h non stop :wink: . Większość niestabilności jak zwykle to wina sprzętu , nie systemu. Wydajność - poziom visty i na tym można zakończyć, czyli daleko w tyle za xp. Póki co pozostaje mi lawirowanie między win7 , a xp. Może kiedyś zrobią jakiś system , który będzie równie szybki co xp.

Tym razem Ty masz problem , u mnie ani razu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stabilności to akurat win7 jest mniej stabilniejszy , za każdym razem prawie jakaś usługa lub program nie odpowiada przy zamykaniu systemu , system woła o pomoc :wink:. Ale prócz tego to jest ok , tylko , że umnie nigdy niezależnie od systemu nie ma dziwnych akcji pomimo , że komp działa 16h non stop :wink: . Większość niestabilności jak zwykle to wina sprzętu , nie systemu. Wydajność - poziom visty i na tym można zakończyć, czyli daleko w tyle za xp. Póki co pozostaje mi lawirowanie między win7 , a xp. Może kiedyś zrobią jakiś system , który będzie równie szybki co xp.

A XP tak nie miał? Jeszcze gorzej ... chyba, że byłem jakimś ewenementem ale u mnie w XP zawsze coś na koniec nie działało, w Siódemce tylko czasem. A co do szybkości - ja widzę dużą poprawę i według mnie dogonił XP, ale jak sądzisz inaczej to trudno, nie moje to zmartwienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma być blizszego wiadomo? To ten sam build który juz od dawna jest dostęny w sieci torrent i ten sam do ktorego maja juz dostep subskrybenci msdn i technet. Nowosci zero, poprawiony 7077 pod wzgledem stabilnosci.

Np. czy beda nowe klucze, czy bedzie sie uzywac tych z 7000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi: To drugie na pewno,bo niektórzy już mają rc, więc klucze z bety na 100pro działają. pierwsze nie wiem, ale możliwe.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...