Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Tak będzie, co do terminu to już tylko spekulacja, podobno po premierze.

Dzięki.

 

Nikt chyba nie poruszał jeszcze w tym wątku tematu tzw. "darmowego" upgrade do Win7. Z tego, co widzę, to sprawa zaczyna wyglądać naprawdę nieciekawie - raz, że naliczane są koszty "obsługi" (nawet do 100zł), to do przeprowadzenie całej operacji wymagane jest posiadanie zweryfikowanej karty kredytowej! Do tego producenci sprzętu zlecają cały proces zewnętrznej firmie i na pomoc dystrybutora raczej nie ma co liczyć.

Np. w przypadku Acera (dosyć fajna seria Timeline) musimy mieć kartę kredytową, zapłacić 15 eurosów i czekać na dostarczenie płyty, pewnie do nowego roku - bo wysyłane będą (podobno) na przełomie października i listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej do swojego timeline zapodam angielskiego win7 bo ta vista draźniąca, nie dość że full programów na czystym systemie to jeszcze mówia ze z win7 bateria dłużej tryzma więc wypadałoby to sprawdzić. Ja natomiast mam pytanie czy warto instalować 32bit czy 64bit jeżeli mam 3 GB ramu i ten czynnik nie jest dla mnie dużym problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej do swojego timeline zapodam angielskiego win7 bo ta vista draźniąca, nie dość że full programów na czystym systemie to jeszcze mówia ze z win7 bateria dłużej tryzma więc wypadałoby to sprawdzić. Ja natomiast mam pytanie czy warto instalować 32bit czy 64bit jeżeli mam 3 GB ramu i ten czynnik nie jest dla mnie dużym problemem.

Skoro nie bardzo wiesz co to te bity (tak wnioskuje z wypowiedzi) więc oczywistym jest że 32 Ci wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zablokowali moj temat odnosnie W7 winde mam ja z MSDN Academic alliance

mam tez z tamtad XP i viste wszystko chodzi bez ograniczen czasowych w pelni legalny system

wersja ktora mm to Windows_7_Pro_RTM_x86_en i Windows_7_Pro_RTM_x64_en + language pack'i

 

chcialem wiedzec czy tj ograniczone czasowo jak rc czy nie?? tj cz to full wersja niczym nie ograniczona??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zablokowali moj temat odnosnie W7 winde mam ja z MSDN Academic alliance

mam tez z tamtad XP i viste wszystko chodzi bez ograniczen czasowych w pelni legalny system

wersja ktora mm to Windows_7_Pro_RTM_x86_en i Windows_7_Pro_RTM_x64_en + language pack'i

 

chcialem wiedzec czy tj ograniczone czasowo jak rc czy nie?? tj cz to full wersja niczym nie ograniczona??

wersja nie jest ograniczona czasowo w takim sensie jak rc. są natomiast ograniczenia prawne, które nakłada na ciebie msdn aa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, jak działa teraz karta dźwiękowa audigy oem z głośnikami 5.1? We wczesniejszych wersjach miałem problemy z tyłem, nie chciał grać przez co siedziałem dalej na xp.

Też jestem tego ciekaw ni w ząb nie mogę ruszyć z Audigy ZS

Pozdrawiam

Karol

 

Edit

Pojawiło się coś nowego beta drivers SBAX_PCDRVBETA2_US_2_18_0011.exe 1październik 2009

Edytowane przez maj0nez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. To pewnie na akadmieckich msdn'ach jeszcze nie ma. Mam nadzieje, ze sie pojawi :).

prof eng jest juz od bardzo dawna, razem z langpakiem. jesli chcesz czekac na PL, to imho bez sensu, bo to to samo, tylko musisz sam wgrac ten jezyk, co jest dosc prosta sprawa, a dwa napewno nie pojawi sie w dniu premiery - ot jakies takie przyzwyczajenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak na Windows 7 ma sie sprawa z KX-ami do Audigy 2? Bo nie chciałbym rozstawać się z tymi sterownikami :wink:

Witam

Mam ogólny problem dźwięk działa tylko brak jakiej kolwiek konsoli lub mixera .

Pozdrawiam

Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Vista na tym samym konfigu działa jak złoto :( Sam nie wiem. Pogooglowałem trochę i są ludzie z tym samym problemem. Kompy nie podkręcane, laptopy itd. Najgorsze jest to, że problem występuje raz na X odpaleń komputera, ciężko coś wywnioskować. Pozatym z W7 brak najmniejszych oznak niestabilności. Na razie wyłączyłem hibernację i zobaczę co się będzie działo. Gdzie W7 ma logi z bootu? Może tam podpatrzę coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często przełączam sobie domyślny monitor miedzy właściwym wyświetlaczem a tv. Czasem programy głupieją i odpalają okienko zamiast na głównym wyświetlaczu na drugim. Do tej pory nawet jeśli miałem wyłączone tv (lub monitor w zależności od tego który jest domyślny) zawsze mogłem użyć opcji przenieś, jednak w nowym pasku zadań tej nie widzę. I tu pytanko - jak to zrobić w "7" nie mając włączonego drugiego monitora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na jakiś czas system (x64 Ultimate 7600) nie wstaje. Zatrzymuje się na "Uruchamianie systemu..." i mruga jedynie animacją. Jest to uciążliwe włączając go przez WOL. Ma ktoś z Was podobny problem?

Witam

Problem TYLKO występuje przy WOL czy także jak włączasz kompa normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...