Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem TYLKO występuje przy WOL czy także jak włączasz kompa normalnie ?

Niestety lokalnie też występuje. System stabilny, pomęczyłem go trochę Everestem i O.K. Nawet mimo to podniosłem napięcie na procesorze do 1.35V i raz udało mi się go nie odpalić. Uruchomiłem tryb naprawy, ściągnąłem napięcie do 1.33V i sobie restartuję :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce rozmawiać o piractwie tylko chciałbym się dowiedzieć co to jest, zwykła ludzka ciekawość, a np.: odp. typy że jest to wersja professional en z polskim pakietem raczej z piractem zadużo wspólnego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie w poprawkach PL language pack widnieje

A TUTAJ jak kogos denerwuje klikanie prawym "Show Desktop" [ chyba nie bylo ;p ]

No jak narazie 2 dzien testów u mnie na PC1 - cod 4 chodzi, bf2 chodzi - wszystkie gry testowane na sieci ..

Aha widze w hurtowni ze dostawa nowiutkich nosnikow wraz z licencja 15 pazdziernika ! - wersja Home juz wykupione PR0 jeszcze jest

 

A jeszcze jedno pytanie mam 4GB ramu a w nawiasie jest napisane 3,25 usable czemu tylko tyle - dzis to zauwazylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo źle podpisałeś wykresy albo błąd w samych wykresach odnosnie dwóch pierwszych gier na nV - przecież to Vista w większości prowadzi!

Dzięki poprawiłem podpisy była 3am jak je kończyłem.

Z wykresami wszystko spoko :lol:

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64 bity - pisze dokladnie 4GB ram ( 3,25 usable )

U mnie pojawia się na 64 bitowym Seven'ie takie info gdy przydzielę ustaloną przez siebie część RAM'u zintegrowanej grafice.

 

Co ciekawe, taki ręczny przydział powoduje widoczny spadek indeksu wydajności RAM'u z 7,2 na 6,0.

 

 

Autoodtwarzanie jest sporym ułatwieniem dla szkodników przenoszących się poprzez np. pendrivy stąd mogła zostać zastsowana taka zmiana. W Panelu Sterowania możesz włączyć Autoodtwarzanie i skonfigurować bardziej szczegółowe opcje.

Generalnie nie zaleca się włączania tego.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei uzywam komputera od wczoraj, i wiem co to znaczy wirus z pendirve'a bo kiedys wszystkie kompy do ktorych kumpel usiadl z pendrivem musialem leczyc, w panelu odtwarzanie wlaczalem juz wczesniej i tez nie pomoglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie: czy mogę zainstalować Win7 x64 RTM z MSDNAA na dwóch komputerach?

Obydwu używam tylko ja.

 

Wrzuciłem siódemkę na domowy komputer i jestem po prostu zauroczony. W porównaniu do Visty niebo a ziemia ;)

Teraz chciałbym mieć 7 x64 (4 GB RAMu) też w lapku. W przypadku Visty radziłem sobie instalując różne wersje językowe, ale siódemki polskiej na MSDNAA jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie: czy mogę zainstalować Win7 x64 RTM z MSDNAA na dwóch komputerach?

Obydwu używam tylko ja.

 

Wrzuciłem siódemkę na domowy komputer i jestem po prostu zauroczony. W porównaniu do Visty niebo a ziemia ;)

Teraz chciałbym mieć 7 x64 (4 GB RAMu) też w lapku. W przypadku Visty radziłem sobie instalując różne wersje językowe, ale siódemki polskiej na MSDNAA jeszcze nie ma.

jak "kupowales" z msdnaa to tam jest opis licencji :D trzeba by przeczytac. zalezne jest czy sie dostaje licencje na uzytkownika, czy na stanowisko.

 

jesli na msdnaa dostales tez plyty z jezykami, to mozesz bez problemu zmienic jezyk na polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei uzywam komputera od wczoraj, i wiem co to znaczy wirus z pendirve'a bo kiedys wszystkie kompy do ktorych kumpel usiadl z pendrivem musialem leczyc, w panelu odtwarzanie wlaczalem juz wczesniej i tez nie pomoglo

Spoko, w mojej wypowiedzi nie miałem zamiaru krytykować Twoich umiejętności. Miałem na myśli to:

 

Microsoft has announced that it will close off a component in Windows which is notorious for allowing covert malware attacks.

The company will modify the AutoPlay feature in Windows 7 to prevent external components such as USB drives automatically executing code when plugged into a PC.

 

The new operating system will no longer present the option to install or run programs installed on the drive, instead allowing the user to open them within Windows Explorer.

Microsoft's decision follows a string of malicious applications that exploited the component to install malware automatically.

The malware was disguised with a common name and icon option, such as 'Open folder to view files', which could then be selected by the user to run as AutoPlay, thereby launching the malware attacks.

Microsoft said that several malicious applications, including Conficker, had been exploiting the component. The attacks stem from similar techniques used by some of the earliest computer viruses to infect floppy disks.

 

The AutoPlay change will only apply to removable drives. Optical media, such as CDs and DVDs, will still be able to access the feature for operations such as launching game files.

Czyli mimo wszystko płyty mogą z tego korzystać.

 

Czy problem z Autoodtwarzaniem jest u Ciebie na czystej Siódemce? A może masz zainstalowanego najnowsze Nero, virtualny CD/DVD etc.?

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak "kupowales" z msdnaa to tam jest opis licencji :D trzeba by przeczytac. zalezne jest czy sie dostaje licencje na uzytkownika, czy na stanowisko.

 

jesli na msdnaa dostales tez plyty z jezykami, to mozesz bez problemu zmienic jezyk na polski.

W FAQ MSDNAA znalazłem coś takiego:

 

Q: Can I install my software on two computers at once?

A: Yes, as long as you are the owner of both computers and both are being used for instructional purposes. NOTE: If you require another key for a product you must contact the PA (program administrator) at your school. Your PA's contact email information can be found in the support page. Click on the Support button above. Also, friends, family and colleagues not currently enrolled in a course that is part of an MSDNAA department are not allowed to access or use the software available from this website. (For examples of appropriate usage see: http://msdn.microsoft.com/academic/program...de/default.aspx)

Czy w przypadku Win7 potrzebuję drugiego keya i muszę się kontaktować z administratorem programu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ustawienie w biosie odnośnie pamięci które trzeba zmienić. Np Memory Remap itp

ok juz wiem co :) msconfig sobie zle wpisalem xd

Juz jest dobrze dzieki za pomoc :)

 

@Dziobak idziesz do tego kto na uczelni tym zarzadza on CI powie co i jak :)

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie.

Jakiś czas temu pisałem o problemie z drukarką. (hp laserjet 1010)

Pod win7 nie ma sterowników. Pod Vistę HP coś tam zrobiło, ale miałem z tym raczej problemy niż pomoc.

W każdym razie kombinowałem. Instalowałem sterowniki uniwersalne, przez tryb xp usiłowałem udostępnić drukarkę sieciowo. Próbowałem też sterowników od XP w trybie zgodności.

Ciągle błędy i błędy. Jakieś 2 dni później okazało się, że drukarka jest w systemie i działa jak należy. Czy da się jakoś sprawdzić, które ze sterowników pomogły? Tak żebym w przyszłości znów z tym nie walczył po omacku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie (i czy w ogóle) znajde sterowniki dla Leadtek GF4Ti 4200 dla '7 ? Wiem, że były jakieś betki które współpracowały dobrze z Vistą... ale nigdzie tego cholerstwa znaleźć nie mogę.

Chodzi po prostu o to, żeby można było korzystać z neta i oglądać filmy. Gdyby ktoś miał jakiś namiar byłbym cholernie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.razersupport.com/index.php?_m=d...=78&nav=0,8

 

tu masz, mi deathadder bez problemu śmiga. update firmware'u tez robilem z tego systemu.

Witam

Rowniez posiadam ta myszke mam pytanie jaki masz v drivera i frm - ja: 1.09 ,1.27 - chyba najnowsze ?

Ogolnie cos pisali ze sterowniki razera zawieraly jakiegos trojana u usunieta z support page wszystko .. ale w koncu dotarlem do sterownikow ( po instalacji 7 jakis czas temu w ten sam dzien ) i mam ale daje update i za chiny znalesc nie moge czy sa nowsze a nie pamietam jakie mialem na XP ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale raczej trudno będzie mi przejrzeć 110 stron tematu, więc przejdę od razu do rzeczy :).

 

Ściągam sobie właśnie pełną wersję Windowsa 7 Professional (x64), dotychczas XP'ek wystarczał, ale stwierdziłem, że wypróbuje nowy system Microsoft'u. Jaki firewall, który by pozwalał na pełną kontrolę połączeń wychodzących i przychodzących, polecacie ? Na XP'eku świetnie mi się spisuje Kerio, żadnych niepotrzebnych i zasobożernych bajerów po prostu firewall, szukam czegoś co będzie miało podobną funkcjonalność i będzie działało na 64 bitowej "siódemce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...