Skocz do zawartości
marco

IPB 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jaki absurd z tym cytowaniem? Ktoś chce odpowiedzieć bezpośrednio na post innego użytkownika - klika przy nim odpowiedz. Ktoś chce się odwołać do wypowiedzi kilku użytkowników to zaznacza ich wypowiedzi przyciskiem cytuj a po skończonym wybieraniu klika dodaj odpowiedź, która zawiera wybrane posty. Co tu nienormalnego? Wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce się odwołać do wypowiedzi kilku użytkowników to zaznacza ich wypowiedzi przyciskiem cytuj a po skończonym wybieraniu klika dodaj odpowiedź, która zawiera wybrane posty. Co tu nienormalnego? Wszystko działa jak należy.

 

Czasami chce się odwołać do jakiejś części wypowiedzi a nie całej, zaznaczanie przyciskiem cytuj i kliknięcie dodaj odpowiedź powoduje cytowanie całego postu.

popatrz np tutaj na post undera:

Zarobki, praca - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 53

 

pocięty post i selektywne odpowiedzi, albo ja nie wiem jak to się robi albo po prostu under robi to za pomocą kopiuj/wklej co nie jest zbyt wygodne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czasami chce się odwołać do jakiejś części wypowiedzi a nie całej, zaznaczanie przyciskiem cytuj i kliknięcie dodaj odpowiedź powoduje cytowanie całego postu.

 

pocięty post i selektywne odpowiedzi, albo ja nie wiem jak to się robi albo po prostu under robi to za pomocą kopiuj/wklej co nie jest zbyt wygodne...

 

 

 

4 sekundy- domyksz tag

, kopiujesz początkowy
(w całości),

potem wklejasz go za domknięty wcześniej, kopiujesz całość i wklejasz gdzie się podoba. Zrobienie tego powyżej zajęło mi mniej czasu, niż napisanie tego tekstu. Poćwicz na testowym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Under robi to za pomocą kopiuj wklej i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Nie pamiętam, by było inaczej.

 

---

Przy robieniu polskiego 'ę' na Maku (option+e), na przeglądarce Chrome wyskakuje okienko z treścią 'Please, edit styles:'. Występuje to tylko na tym forum, na Safari takiego problemu nie zanotowałem. Jakieś pomysły? Zacząłem bawić się Chrome a klikanie enter po każdym 'ę' jest wysoce niewygodne, wszak litera ta jest często przeze mnie używana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki absurd z tym cytowaniem? Ktoś chce odpowiedzieć bezpośrednio na post innego użytkownika - klika przy nim odpowiedz. Ktoś chce się odwołać do wypowiedzi kilku użytkowników to zaznacza ich wypowiedzi przyciskiem cytuj a po skończonym wybieraniu klika dodaj odpowiedź, która zawiera wybrane posty. Co tu nienormalnego? Wszystko działa jak należy.

 

Kliknąłem przy Twojej wypowiedzi odpowiedz. Dlaczego forum traktuję to jako cytat? Absurd? Ależ oczywiście, jak chciałbym cytować to wcisnąłbym cytuj, a potem odpowiedz, ale nowe forum uważa, że jak odpowiadasz w połowie strony to MUSISZ cytować :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Odpowiedz' przy poście oznacza odpowiedź na konkretny post toteż normalnym jest zawarcie w cytatcie wspomnianej wypowiedzi dla wraźnego zaznaczenia odniesienia do konkretnej wiadomości. Może to ze mną jest coś nie tak ale ja nadal nie widze problemu. No i AFAIR dokładnie tak samo działała ta funkcja na IPB 2.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że teraz podczas raportowania jakiegoś posta trzeba wpisywać zawartość bo inaczej nie da się wysłać.

 

Dla nas nie jest to szkoda bo od razu wiadomo o co chodzi ;) Przy okazji dzięki za raporty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Atrus

Nie wiem dlaczego,ale jak jest to nowe forum to za kazdym razem musze sie logowac mimo ze w przegladarce nic nie zmienialem,a logujac sie zaznaczam zeby mnie pamietalo.

Na stronie glownej nie rozpoznaje mojego konta w ogole.

Edytowane przez Atrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[spoiler=aaa]tesst[/aaa]

Problem stanowią opisy, które wcześniej były obowiązkowe.

 

Mnie bardziej martwi postać ogłoszeń-spisów które przygotowałem. Była ładnie podzielona, czytelna lista linków a w tej chwili kod to jeden wielki ciąg znaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedąc w menu forum dawniej gdy klikałem duze logo przenosciło mnie na głowną strone serwisu, a klikając PurePC w tych niby zakładkach na głowną forum

teraz jest na odwrót co czasem mnie irytuje, takze pytanie: czy bedzie to poprawione po staremu czy zostanie tak ja teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał ale pełny edytor nie działa, akurat chciałem wyedytować swój temat w dziale sprzedam bo zrobił się nieaktualny, jeżeli już było to przepraszam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

Co ciekawe nawet sobie dodałem :)

 

Już nie masz bo Ci odebrałem! Dziwne że sam siebie nie mogę ocenić - już nie ważne, wiem od czego to było.

 

stolara jesteś martwy ;)

 

To modkowie widzą co kto i kiedy? Edytowane przez stolara
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś zasłuży i dostaje punkciki reputacji to może mieć to wpływ po jakimś czasie na poziom ostrzeżenia?

 

btw. dostałem warna 7 czerwca 2009 ( akurat na swoje urodziny :lol: ) teraz w opisie warna widnieje "Poziom został podwyższony" mogę się spodziewać że zostanie to wykasowane w późniejszym czasie?

 

edit: z tymi punktami chodzi mi też czy ujemny stan może wpływać na poziom ostrzeżenia, nie tylko dodatni :wink:

Edytowane przez pavel54
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli ktoś zasłuży i dostaje punkciki reputacji to może mieć to wpływ po jakimś czasie na poziom ostrzeżenia?

 

btw. dostałem warna 7 czerwca 2009 ( akurat na swoje urodziny :lol: ) teraz w opisie warna widnieje "Poziom został podwyższony" mogę się spodziewać że zostanie to wykasowane w późniejszym czasie?

 

edit: z tymi punktami chodzi mi też czy ujemny stan może wpływać na poziom ostrzeżenia, nie tylko dodatni :wink:

 

Punktacja przy postach ma na celu wskazanie wartościowych postów. Punktacja w profilu ma być pomocna przy ewentualnych transakcjach na giełdzie.

Reputacja nie ma wpływu na poziom ostrzeżeń, ktoóry nie jest automatycznie zmniejszany. Warny przyznawane są za łamanie regulaminu a nie opinię wśród społeczności. Więcej informacji na temat zmniejszania % znajdziesz w regulaminie i przyklejonym temacie w tym dziale.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli można w ten sposób wyrobić / zniszczyć sobie opinię na forum jeżeli się tam coś namota poprzez używanie działu sprzedam, szkoda że tego wcześniej nie było :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...