Skocz do zawartości
Rikki

Let's Talk Tech

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zostanie terrorystą, to sam będzie takim dronem rozsyłał wystrzałowe paczki.

Nakociło się tego draństwa ostatnio - ile razy jestem na jakiejś imprezie, tyle razy nerdy z nexami/gopro filmują z powietrza.

 

Ciekawi mnie, jakie to draństwo Amazonu ma baterie. Te hexy, które spotykałem, działały 15-20 minut na jednym ładowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie rozumiem jak można było zabić taką markę. Juz kiedyś była o tym mowa ze nokii nie będzie, potem Microsoft się z tego wycofał żeby ostatecznie nokie zabić. W głowie mi się to nie mieści. Tak BTW wczoraj jadłem Delicje i jak się okazuje nie ma na nich już logo Wedla.. czemu? Bo teraz wszystko ma prawie Mendelez czy jakoś tak..

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szczęście, że to już kolejna marka, której fon miałem a zniknęła z rynku telefonów. Był Siemens, był Sony Ericsson, była Nokia. Miałem też jakiegoś Sagema ale oni chyba jeszcze gdzieś tam, może też przestali się bawić w fony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie rozumiem jak można było zabić taką markę. 

Marka nie została zabita tylko popełniła samobóstwo stojąc w miejscu i nie reagując na zmieniający się rynek. Zaspali i niestety to kosztowało ich głowę. Nokia to kawał historii i wiele telefonów obecnie uważanych już za klasyki i kamienie milowe. Pamiętam do dzisiaj jak w 2002 miałem okazję bawić się 7650 zanim jeszcze oficjalnie trafiła na rynek. Ależ to był szał: aparat VGA, MMSy, możliwość wstawienia dzwonka WAV, kolorowy ekran). Jak się teraz na to spojrzy to co najwyżej z politowaniem. 

 

edit.

Swoją drogą śmiem twierdzić, że gdyby za wczasu Nokia porzuciła Symbiana i wskoczyła na wagon z Androidem to w tym momencie byłaby na miejscu Samsunga. 

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy do 2016 na Nokię z Androidem.

Nie wiem na co chcesz czekać jak to już jest.

 

Marka nie została zabita tylko popełniła samobóstwo stojąc w miejscu i nie reagując na zmieniający się rynek. Zaspali i niestety to kosztowało ich głowę. Nokia to kawał historii i wiele telefonów obecnie uważanych już za klasyki i kamienie milowe. Pamiętam do dzisiaj jak w 2002 miałem okazję bawić się 7650 zanim jeszcze oficjalnie trafiła na rynek. Ależ to był szał: aparat VGA, MMSy, możliwość wstawienia dzwonka WAV, kolorowy ekran). Jak się teraz na to spojrzy to co najwyżej z politowaniem. 

 

edit.

Swoją drogą śmiem twierdzić, że gdyby za wczasu Nokia porzuciła Symbiana i wskoczyła na wagon z Androidem to w tym momencie byłaby na miejscu Samsunga.

Grał król w kule, przesrał koszulę. Przespali w sposób haniebny, to prawda, bo Symbian Belle powinien mieć premierę co najmniej kilka lat wcześniej, w okolicach trzeciego srajfona i pierwszych Kałdroidów. Podstawowy argument, czyli "jest durzo aplikacji he he a nie jak na symbiana c'nie", nie miałby sensu, gdyby obrodziło zawczasu apkami do pierdzenia, nie szkodzi że w większości bezużytecznymi, jak w Markecie dla Kałdroida. Tenże zostałby wtedy, jak cała reszta Linuksów, niszową ciekawostką dla nerdów i zwyroli, a Google do listy porażek obok na przykład Google+ mogłoby doliczyć jeszcze jedną, z systemem operacyjnym.

No ale jak dopuszcza się do głosu prezesów, dyrektorów i menadżerów, z których każdy jest klinicznym idiotą i któremu strach powierzyć w nadzór choćby wiadro rzygowin (poznałem takich przerażająco dużo), to potem jest to co jest. Cztery rdzenie do płynnego przewijania menu, hłe hłe hłe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli system stosowany jest tylko w urządzeniach mobilnych jednego producenta to z góry jest skazany na porażkę... nikt poważnie nie zainteresuje się pisaniem softu na te kilka telefonów z symbianem które nokia miała by w ofercie. Na takie zabawy może sobie pozwolić MS czy Apple gdzie system to część całej architektury a nie jakaś nokia z symbianem... Argument "a u nas nie muli" nie wystarczy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli system stosowany jest tylko w urządzeniach mobilnych jednego producenta to z góry jest skazany na porażkę...

Ale kiedyś stosowany był na urządzeniach niemal wszystkich czołowych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...