Skocz do zawartości
zzizzy

Katastrofa samolotu z Prezydentem na pokładzie!

Rekomendowane odpowiedzi

A porównywanie śmierci pierwszego człowieka w państwie, z ofiarą wypadku drogowego jest tak debilne, że nie wymaga komentarza.

Zwłaszcza jeśli ofiara wypadku pędziła sobie po mieście 120 km/h lub wyprzedzała w miejscu niedozwolonym.

Rozumiem, czyli są równi i równiejsi. Jeśli, jadąc przepisowo swoim parchatym fiaciorem, zostanę rozsmarowany przez pędzącego nieprzepisowo naćpanego małolata, to męski narząd moczowo-płciowy ze mną. Ale jeśli spada samolot z prezydentem, z którego szydziły niemal wszystkie dzienniki, satyrycy i spora część społeczeństwa, to już jest Śmierć Wielkiego Człowieka i Okropna Strata.

 

Modlitwy, o których mówisz z takim zapałem, nie przypominają tych, które ja znam. Ale ja jestem zły katolik, bo do kościoła chodzę rzadko i ignoruję przykazania kleru, przestrzegając tylko niektórych boskich.

Pedalstwo też nie jest ok i powinno być traktowane tak samo - ostra amunicja :) No, ewentualnie gaz, gumowe kule i armatki wodne.

 

Pieprzysz waść, co ci te pedały zrobiły? Są dorośli, lubią to - na zdrowie. Tylko bez epatowania tym publicznie, bez nazywania zboczenia "normą inaczej", bez propagowania perwersji jako pożądanych społecznie zachowań - i wszystko będzie cacy.

 

Tłumaczyłem już, ale powtórzę - mój rasizm, którego ani myślę się wypierać, nie wynika z nienawiści, tylko jest odpowiedzią na rasizm czarnych, którzy biorą odwet za niewolnictwo i prześladowania. Oko za oko, tak?

Heh, mam nadzieje że Piła załapie się na pruski/niemiecki jak Śląsk :)

 

Też mam taką nadzieję. NRD wyglądało na początku lat 90. jak kupa, teraz to jakby nieco mniej śmierdząca kupa.

I co do cholery jest z tym plusikowaniem? Obojętnie skąd się łączę, forum na mnie krzyczy, że już wykorzystałem. Oszczerstwo.

Edytowane przez jonas
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz waść, co ci te pedały zrobiły? Są dorośli, lubią to - na zdrowie. Tylko bez epatowania tym publicznie, bez nazywania zboczenia "normą inaczej", bez propagowania perwersji jako pożądanych społecznie zachowań - i wszystko będzie cacy.

 

Przeczytałem pogrubiony fragment, moje oczy zaszły krwią i łzami. Przez zaciśnięte zęby, wymamrotałem :Jonas DLACZEGO!!!!!!!!!: Naglę stało się ciemno, nic nie pamiętam, jedynie płacz dzieci i szlochanie żony. Jak się okazało w przypływie emocji zemdlałem, ocknąłem się dopiero w szpitalu. Stała nad moim łóżkiem śliczna pielęgniarka, z pięknymi, dużymi....oczami:) Po 3 lewatywach wypisali mnie do domu, gdzie doczytałem dalszą część Twojego posta, ufff kamień spadł z serca, bo już myślałem że zaczniesz nawoływać do równości seksualnej:)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już myślałem że zaczniesz nawoływać do równości seksualnej:)

 

To oczywiste, że zacznę - nie widzę przeszkód w kopulowaniu białego z Azjatką, Murzyna z białą i tak dalej. Pełna równość seksualna.

Natomiast homoseksualizm to zwykłe zboczenie, podobnie jak zoofilia czy pedofilia, choć ma wobec tych drugich tę, nazwijmy to, zaletę, że zazwyczaj odbywa się przy zgodzie obu świadomych i dorosłych stron. Po co dorabiać do tego mętną filozofię o wydumanej "równości"?

A jak lesbijki czy tam pedały chcą mieć dziecko, to niech sobie zrobią, skoro są równi i normalni. No? :>

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to ja jestem jeszcze większym homofoboniewiadomo, bo jak dla mnie mimo iż należymy do jednego gatunku to sa miedzy nami tak duże różnice kulturowo-etniczno-społeczne że wymiany biała-arab, żóły-czarny także mnie irytują. Owszem szybki numerek wchodzi w grę:), ale zakładanie rodziny? Płodzenie potomstwa....A gdy widzę potem szlochy polki która poleciała na kebaba, że ją bił, że była jedną z 20stu żon, i jej zabrał dzieci to cycki opadają!

Chińczycy nie tolerują mleka w 99%, Norwegowie wręcz przeciwnie, Czarni są za to podatni na kilka schorzeń (jak wygoogluje co to było to dopisze). Mieszanki takie powodują że gatunek ludzki jest coraz słabszy, a tygiel kulturowy spotyka się z coraz większymi sprzeciwami (patrz jak mile witani są emigranci).

Za 100lat jak tak dalej pójdzie w europie będzie masa meczetów, a pierwsza lepsza świńska/ptasia/rybia/chomicza grypa położy nas pomorem...

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedalstwo też nie jest ok i powinno być traktowane tak samo - ostra amunicja :) No, ewentualnie gaz, gumowe kule i armatki wodne.

 

Tak samo jak homofobie...

 

Najgorsze jest to, że pod tym krzyżem sporo było osób młodych / w średnim wieku. Skąd się taka ciemna masa bierze?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że pod tym krzyżem sporo było osób młodych / w średnim wieku. Skąd się taka ciemna masa bierze?

Poczytaj dokladnie chociazby osla laczke. Bo ze z onetu i innych komciow to pisac nie trzeba :->

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński był *(tak samo) niesłusznie wysławiany po śmierci, jak za życia gnojony.

 

A porównywanie śmierci pierwszego człowieka w państwie, z ofiarą wypadku drogowego jest tak debilne, że nie wymaga komentarza.

Zwłaszcza jeśli ofiara wypadku pędziła sobie po mieście 120 km/h lub wyprzedzała w miejscu niedozwolonym.

 

Co do fanatycznych zachowań pod krzyżem - Nawet jeśli wszystkie państwa w europie będą się z nas się śmiały - to CO z tego ?

Ja osobiście mam głęboko w D co ludzie o mnie myślą. To co się dzieje w kraju to nasza sprawa, inni mogą się śmiać,podziwiać,zazdrościć,żałować. Mam to gdzieeeś. A wszyscy ci którzy tak się wstydzą, niech lecą przepraszać te inne kraje, tylko za co ? I co wtedy ? Przyjadą inwestować do nas, dadzą więcej pracy, bo jesteśmy nowocześni i bardziej europejscy ?

 

Najlepszy jest dla mnie tak zwany punkt widzenia - Mianowicie, pedalstwo w barwach tęczy robi występ liże się masowo na ulicy rzekomo w imię wolności i tolerancji i to jest OK. Natomiast starce z różańcem i ludzie mocno wierzący modlący się na głos to hańba, fanatyzm i w ogóle niesamowite zło. Oczywiście wrogość można było zaobserwować (wśród tych ludzi), ale nie było to zjawisko nagminne, tylko pojedyncze przypadki (wyzywanie się od faszystów).

 

 

* no może trochę mniej niesłusznie.

 

Dlatego przez takich egoistycznych osobników rozwój społeczny tego kraju jest zacofany i długo będzie kulturowym zaściankiem.

 

A Ci pod krzyżem to nie żadni "głęboko wierzący" tylko banda fanatyków która już dawno utraciła kontakt z rzeczywistością!

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzysz waść, co ci te pedały zrobiły? Są dorośli, lubią to - na zdrowie. Tylko bez epatowania tym publicznie, bez nazywania zboczenia "normą inaczej", bez propagowania perwersji jako pożądanych społecznie zachowań - i wszystko będzie cacy.

 

Chodziło mi tylko i wyłącznie o te wszystkie parady miłości/równości etc. Prywatnie to niech sobie robią co chcą, prawdę mówiąc g mnie to obchodzi. Ale niech nie latają z gołymi [gluteus maximus]mi po ulicach FFS.

 

Ludzie mają za dużo wolnego czasu i muszą sobie wymyślać różne atrakcje. Kiedyś się chodziło z kolegami na piwo, teraz z kolegami broni się krzyża :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie razi ani nie wzrusza. Reklama jak reklama. Oszołomy zawsze widzą rzeczy lub mają skojarzenia nakręcające ich chore umysły...

 

A najlepsze ze ten ZIMNY LECH to zawisl jakos 2lata przed katastrofa jesli dobrze kojarzę (na pewno PRZED), zaraz bedzie teoria spiskowa ze to browary spowodowaly katastrofe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Niektórzy potrafią kojarzyć fakty ze swoimi jakimiś dziwnymi urojeniami. Kaczyński nie żyje. Jedni go opłakują, a inni są niewzruszeni. Mnie to obojętne i jest mi tylko przykro z powodu śmierci kolejnego człowieka i grupy ludzi w tym, że samolocie. Jako prezydent nie zrobił dla mnie nic, co by poprawiło mój obecny byt. Tak poza tym nic do niego nie miałem, bo w politykę po prostu się nie zagłębiam. Jedynie mi zależy na poprawie w tym kraju co jest oczywiście złudne. Od zmian zacząłbym w Ministerstwie Zdrowa i Zus. Czemu ja mam się leczyć prywatnie, albo stać w długich kolejkach (często bez rezultatu) i jeszcze mi za to biorą kasę z mojej pensji? Czemu nie sprywatyzują służby zdrowia, albo stworzą system, gdzie ja będę decydował na co idą moje składki. Tak abym mógł je wykorzystać maksymalnie ja się da w danym roku, a nie zastanawiał się gdzie i na co idą te pieniądze co miesiąc.

 

Wiem, że to banalne i temat wielokrotnie wałkowany, ale ostatnio w pracy na przerwie sporo o tym ze znajomymi rozmawiałem i każdy z nich praktycznie ma podobne zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie tknęło żeby odwiedzić ten topik. A było tak miło....wchodzę, a tu nagle dowiaduję się o jakiś krzyżach, kolejnych wojnach z moherami. Znów nerwy zszarpane. Teraz jeszcze o gejach, a dajta im święty spokój, niech sobie robią co chcą. Omijać po prostu :) Tak samo jak z tymi głupimi akcjami o prawa zwierząt w Chinach. Co nam czy innym krajom do tego jak oni koty/psy traktują? Ale nie...każdy się musi wpier**ić do tego jakby to był jego interes. Ten świat jest poryty. Mówię Wam, naprawdę fajnie jest się odciąć i nie słuchać tych bredni. Tylko jednak...jak już zobaczyłem 3 dzień z rzędu aktywny temat na Oślej ten konkretny, to musiałem w końcu przeczytać... .;-]

 

A Lecha to nigdy nie lubiłem jakoś...piwa też :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie tych reklam, to przypomniał mi się pewien dowcip...

 

Psychiatra pokazuje gościowi kolejne obrazki: koło, prostokąt, kwiatki, motyla i kilka innych. Jako, że pacjentowi wszystko kojarzy się z seksem, lekarz stawia diagnozę:

- Jest pan zboczony!

Na to oburzony pacjent:

- Ja? A kto mi te wszystkie zboczone obrazki pokazuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze slavokiem w 100%, ale dodam, że platforma (z wyjątkami tak jak i pis) to też bezużyteczna banda dyletanckich kretynów, bo to musi zostać powiedziane, żeby sprawiedliwości stało się zadość . ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze slavokiem w 100%, ale dodam, że platforma (z wyjątkami tak jak i pis) to też bezużyteczna banda dyletanckich kretynów, bo to musi zostać powiedziane, żeby sprawiedliwości stało się zadość . ;-)

 

Wszyscy mają swoje wady ale buraka Kaczyńskiego nic nie przebija. Choć kilku z jego partii mu prawie dorównuje...

 

LECH jest w deche!!! :D

Edytowane przez rafa
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilka postów wyżej.

 

"Przykładnego ukarania" autorów pomysłu domagał się na swoim blogu europoseł Ryszard Czarnecki. Jego zdaniem, "'Zimny Lech' przekroczył Rubikon moralnej tandety i zwykłego chamstwa". Wtórował mu kolega z europarlamentu, Marek Migalski. Eurodeputowany w niedzielę wezwał do "konsumenckiego protestu" i wysyłania listów na adres spółki.

Ta wypowiedź tylko potwierdza tezę, że europarlament to polityczne wysypisko śmieci. Co za idioci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo dla UE ? I tak się z nas śmieją. Z innych krajów też można się pośmiać. Ale nie zmienia to faktu, że cała ta afera z krzyżem to jakaś żenada. Mnie to kompletnie obojętne gdzie ten krzyż będzie stał. A komentarz Kaczyńskiego na ten temat to kpina. I jeszcze ten pomnik ? A za co ? Wybory ? A trzeba umieć pogodzić się z przegraną panie Jarosławie, a nie zarzucać komuś publicznie szerzenie anty katolicyzmu. Po prostu ręce opadają. Już zapomniał o katastrofie tylu ludzi i zaczyna wojenki PIS i PO. Obie grupy dla mnie są tyle warte co nasza służba zdrowia, ZUS i cała reszta. Ręce opadają jak czytam takie artykuły.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale wcześniej była mowa o homoseksualiźmie, zachodzie, kierunku w którym próbuje się Polskę popychać i europejskiej nowoczesności. Żeby nie było, że tam jest tak pięknie a u nas be, obejrzyjcie sobie ten 30-minutowy horror o tym jak wygląda Szwecja.

 

 

najbardziej zagorzali "antykatole" właśnie czegoś takiego u nas chcą. Ja po tym filmie zbierałem szczękę z podłogi.

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego się spodziewałeś po Frondzie ? to tak samo "wiarygodne" źródło informacji jak Radio na eM itp. (już GW jest chyba bardziej wiarygodna) widzisz piszeswz tutaj szeroko o manipulacji w mediach a sam dajesz się takiej manipulacji ponieść, jakoś nie odczuwam tego by ktoś próbował pchać Polskę w kierunku przedstawionym w tym filmiku.

Trzeba po prostu rozdzielić Katolicyzm od Fanatyzmu to co się tam dzieje to zwykły fanatyzm poparty jakimiś argumentami rodem z marsa, Ci ludzie czasami to sami chyba nie wiedzą co mówią, wykrzykują.

 

o jak nas ładnie reprezentują. Edytowane przez slavOK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...