Skocz do zawartości
zzizzy

Katastrofa samolotu z Prezydentem na pokładzie!

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

o jak nas ładnie reprezentują.

 

Imo jak odbierzesz ten news kompletnie bez emocji to będzie on niczym innym jak 30s. news'em o wschodnioeuropejskim kraju w którym "coś" się dzieję. Z tym, że to "coś" obchodzi ludzi tylko w tym kraju :wink:

 

Ogólnie ta cała sytuacja to :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu rozdzielić Katolicyzm od Fanatyzmu to co się tam dzieje to zwykły fanatyzm poparty jakimiś argumentami rodem z marsa, Ci ludzie czasami to sami chyba nie wiedzą co mówią, wykrzykują.

 

o jak nas ładnie reprezentują.

 

Nawiązywałem nie do dziadków, krzyża i katolicyzmu, bo to olewam, tylko do wcześniejszej rozmowy o podejściu do homoseksualistów i tym co w kamuflażu postępowości przywiewa do PL. Fronda, nie fronda nie wiem, bo nie czytałem nigdy, ale ten dokument nie kłamie i wiem to, bo pokazała mi go kumpela która wyjechała parę lat temu do Szwecji. Nie wiem czy go obejrzałeś. Widząc Twoją reakcję zakładam, że obejrzałeś kawałek przeczytałeś opis i podziękowałeś, ale zapewniam, że z każdą minutą robi się coraz bardziej ciekawy. Pokazują też jak funkcjonuje u nich prawo klapsowe (takie jakie właśnie u nas uchwalono) 30-lat od wprowadzenia i do jakich paranoi przez nie dochodzi.

 

Imo jak odbierzesz ten news kompletnie bez emocji to będzie on niczym innym jak 30s. news'em o wschodnioeuropejskim kraju w którym "coś" się dzieję. Z tym, że to "coś" obchodzi ludzi tylko w tym kraju :wink:

 

Ogólnie ta cała sytuacja to :lol:

 

No i jeszcze jest to na Russia Today. Dobra stacja, ale nie znam ani jednej osoby, która by to oglądała. ;-)

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poradzisz, świat i różne narody idą w różnych kierunkach czasami również w takie posrane. Taki prosty przykład "postępu" ja miałem 15 lat i chodziłem do podstawówki to z koleżankami się co najwyżej jeździło na sankach czy rowerze, jak popatrzysz na to co się dzieje w dzisiejszych gimnazjach. jak te góweniary chodzą ubrane, jak się zachowują to ręce opadają, lodzika to taka by Ci za pizze zrobiła, 10 lat temu to było nie do pomyślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodam ze tak jest naprawdę (w Szwecji mam rodzinę, mieszkają tam od 1993r), nigdy na oczy nie widziałem żeby rodzic skarcił dziecko (a spędziłem tam masę czasu).

 

 

 

 

 

Juz od początku edukacji sa instruowani co robić w razie "klapsa" od rodzica. Za skarcenie dziecka jest kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Wystarczy jeden telefon do socialu, i zjawiaja sie prawie odrazu. Widzialem na wlasne oczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli są równi i równiejsi. Jeśli, jadąc przepisowo swoim parchatym fiaciorem, zostanę rozsmarowany przez pędzącego nieprzepisowo naćpanego małolata, to męski narząd moczowo-płciowy ze mną.

Oczywiście biorąc pod uwagę śmierć kierowcy - Polaka, i prezydenta - Polaka, pod względem ludzkim są to równe tak samo bolesne dla rodzin śmierci, ale jednak gdy umiera prezydent to chyba waga tego wydarzenia jest większa ?

 

Ale jeśli spada samolot z prezydentem, z którego szydziły niemal wszystkie dzienniki, satyrycy i spora część społeczeństwa, to już jest Śmierć Wielkiego Człowieka i Okropna Strata.

Przekonałeś mnie, ta śmierć to żadna strata i nawet mniejsze wydarzenie niż śmierć Kowalskiego na drodze. [sarkazm] (bo szydziły z niego wszystkie dzienniki, spora część społeczeństwa, no i oczywiście satyrycy... żałosne)

 

Dlatego przez takich egoistycznych osobników rozwój społeczny tego kraju jest zacofany i długo będzie kulturowym zaściankiem.

 

A Ci pod krzyżem to nie żadni "głęboko wierzący" tylko banda fanatyków która już dawno utraciła kontakt z rzeczywistością!

 

Za dużo gazety wyborczej... Jaki wpływ ma zachowanie kilkudziesięciu ludzi z pod krzyża na "rozwój społeczny" tego kraju. Ja jestem niezależną jednostką która robi swoje i nie przejmuje się tego typu sprawami... Powtórzyć ?

(i uprzedzam odpowiedź z Twojej strony - nie czytam naszego dziennika).

Edytowane przez karols2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, ja nie płakałem po Zimnym Lechu, dlatego też uważam, że śmierć nawet w tragicznych okolicznościach nie może zamazywać przeszłości. Jak szliśmy spać 09.IV to był on małym i małostkowym, kłótliwym, przepełnionym kompleksami i zadrami człowiekiem sterowanym przez brata, a obudziliśmy się 10.IV z mężem stanu, który poległ śmiercią bohaterską w glorii chwały, będąc uwielbianym. Dla mnie zginął ten sam człowiek, którym był.

Od samego też początku po wypadku mówiłem, że JK zawłaszczy tę katastrofę i ofiary na własne potrzeby. Teraz chcą pomników ofiar pod pałacem, a ja wiem że część rodzin sobie tego nie życzy. A oni dalej swoje.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi z relacji po odsłonięciu tabliczki (trochę żenada przy okazji też, ale to inna bajka)

 

Największa tragedia na skalę światową.

Nigdy w historii świata nie było takiej tragedii

(...) Rosjanie przesyłają fałszywe stenogramy

Serio popieram: rozgonić bydło gumowymi kulami, a jeżeli to nie będzie skuteczne - wystrzelać...

 

Update:

Bo taki krzyż powinni nieść arcybiskupi, a nie zwykły księżyna

:damage_wall: Edytowane przez KHOT
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście to mam szczerze dość już tej całej tragedii i tej otoczki wokół niej...

 

Wkurza, to zbyt małe słowo, ale ok, mnie ten cały cyrk wokół tego co się stało...

 

Prezydenta nie lubiłem, nie wybrałem go, i.t.p.

Żal tych 96 osób i tyle, bo nawet największemu wrogowi nie życzę śmierci w taki sposób...

Jedno mnie tylko jeszcze wkurza na maksa... Nikt nie mówi jakie renty dostają rodziny do końca życia... a niech Twój/Mój ojciec/matka/brat zginie w podobny sposób, to co dostaniesz...

 

Zasiłek z ZUSu... jednorazowy na pogrzeb...

 

TO JEST JAWNE PRZEGIĘCIE PAŁY W MAJESTACIE PRAWA!!!

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód na to, że w Polsce są równi i równiejsi. Ameryki nie odkryłeś - zobacz sobie chociażby wypadek O. Jędrzejczak, w którym zabiła brata zginął jej brat. Poszła do więzienia? Nie, ma wyrok w zawieszeniu. O ile wciąż go ma.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^BerZerK^ - i tak to nic nie zmieni - trzeba tych, którzy napędzili tę całą machinę (czyli Rydzyka i Kaczyńskiego) wypieprzyć na pysk. Takie jest moje przekonanie.

 

KK jest teraz i tak w rozsypce.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, oby jak najszybciej ta sekta padla.

 

Od ponad dwóch tysięcy lat trzyma się całkiem dzielnie :> Głównie złoto trzyma wszystko w kupie, a jak wiadomo to całkiem niezły budulec.
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad dwóch tysięcy lat trzyma się całkiem dzielnie :> Głównie złoto trzyma wszystko w kupie, a jak wiadomo to całkiem niezły budulec.

 

On chyba PIS miał na myśli :)

 

Tak czy siak jestem za!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie PIS kiedyś miał więcej to zaprezentowania, oczywiście nigdy nie byli jakąś super partią ale było lepiej. Teraz JK pogrąża się coraz bardziej a partia za nim...

 

Musze się przyznać że jeszcze w czasach planów PO-PIS wydawało mi się że to fajne chłopy/kobity i coś z tego jednak będzie. :oops: Teraz pozostał tylko nie smak...

 

EDIT o jakiś pisowiec był i nam punkty pozabierał :lol:

Edytowane przez rafa
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat prawda ;)

 

Internetowe fora śledzi pracownik centrali PiS. - Do jego obowiązków należy informowanie o każdej sytuacji, także o grożącym niebezpieczeństwie

Ten właśnie mechanizm zadziałał w ostatnią środę, gdy na jego biurku znalazły się wydruki tego, co jego podwładny wyśledził na portalu

 

- Nie wiem, jak by się to wszystko skończyło, gdyby nie wspaniała akcja komendanta stołecznego - mówi "Gazecie" Stanisław Kostrzewski

 

- I nie zdecydowali się podejść? - pytamy.

 

- Tylko dlatego, że była tam policja - uważa.

Podinsp. Kunkowski: - Od początku podejrzewaliśmy, że nikogo tam nie będzie. Te nawoływania internetowe nie brzmiały zbyt wiarygodnie.

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez slavOK
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KK w rozsypce, ale wolę, żeby mi moher pod krzyżem stał niż jakiś Muhammad mówił, że jego religia jest jedyną słuszną i jej nie wyznawanie kończy się dekapitacją na publicznym wiecu.

 

To przecież to samo, fanatyzm to fanatyzm. Na skutek jankeskiej ropnej propagandy wielu nienawidzi muzułmanów, mimo że nie zna żadnego, a nawet nigdy nie widziało choćby jednego turbana. I o to chodzi, jak przyjdzie z nimi walczyć o ropę, grunt jest już przygotowany.

Wolałbym za sąsiadów spokojnych Arabów niż świrnięte staruchy noszące krzyżyk, bo Arab najwyżej cię plugawie zelży w swojej charkotliwej mowie, a staruchy mogą naprawdę uprzykrzyć życie.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Wolałbym za sąsiadów spokojnych Arabów niż świrnięte staruchy noszące krzyżyk, bo Arab najwyżej cię plugawie zelży w swojej charkotliwej mowie, a staruchy mogą naprawdę uprzykrzyć życie.

 

Nie wiesz o czym mówisz i jaką religią jest Islam :-|
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o czym mówisz i jaką religią jest Islam :-|

 

Akurat jonas+, ja jako ze wychowalem sie miedzy innymi wsrod muslich, nie widze zadnej roznicy miedzy zachowaniem kogos kto wierzy w 2 kijki i ciernie, allaha czy kogos kto wyznaje kult aby fredzelki w dywanie zawsze byly ladnie poukladane.

 

Ekstremistyczne przypadki sa wszedzie takie same. Tyle ze jak powszednieja i nie pyta sie czy ta pani spod 5'tki co bije meza rano na sniadanie bo nie kupil jej 0.5l %. wierzy w krzyzyki to przechodzi bez echa. Jak musli czy ktos inny to zaraz bylby reportaz.

 

PS. Nie wiem czy wczoraj ktos zwrocil uwage, ze Gazeta Polska organizowala wczoraj grafik wart przy krzyzu, zeby przypadkiem im takze nie wartowali szpiedzy i nie wyniesli krzyza pokryjomu :lol:

 

I zacny Macierewicz (juz k**** brak slow) ktory zadaje pytanie przez komisje jak 'jeden z najmocniejszych samolotow mogl stracic skrzydlo po uderzeniu w 40cm drzewo'

FFS!

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macierewicz przekroczył już dawno wszelkie granice absurdu, to racja.

 

Jeszcze słowo odnośnie fanatyków religijnych- ostatnio miałem sposobność polecieć dwukrotnie do Indii (okolice Puny). Tamtejsi ortodoksi równie zawzięcie bronią praw krów (blokując główne ulice w miastach, ze szczególnym umiłowaniem do robienia tego w godzinach szczytu) do przechadzania środkiem skrzyżowania, jak ci "nasi" z Warszawy broniący krzyża. Głupoty się nie wypleni niestety, tym bardziej, że w obu przypadkach wśród grupek fanatyków dostrzec można sporo młodych osób.

 

Jednak stawianie znaku równości między słuchaniem radia maryja w podniszczonym moherowym nakryciu głowy, a prowadzeniem dżihad to też spore nadużycie, na które jedynie może sobie pozwalać złotousty jonas.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jonas+, ja jako ze wychowalem sie miedzy innymi wsrod muslich, nie widze zadnej roznicy miedzy zachowaniem kogos kto wierzy w 2 kijki i ciernie, allaha czy kogos kto wyznaje kult aby fredzelki w dywanie zawsze byly ladnie poukladane.

 

Ekstremistyczne przypadki sa wszedzie takie same. Tyle ze jak powszednieja i nie pyta sie czy ta pani spod 5'tki co bije meza rano na sniadanie bo nie kupil jej 0.5l %. wierzy w krzyzyki to przechodzi bez echa. Jak musli czy ktos inny to zaraz bylby reportaz.

...

 

Oczywiście to prawda ale istnieje różnica pomiędzy "białymi" muzułmanami europejczykami a arabami np w Afganistanie czy Pakistanie którzy innego świata nie znają.

Obu łączą zapisy koranu ale różnice wynikające ze środowiska w którym żyli to przepaść! I to te kulturowe różnice powodują to zachowanie a nie sama religia jako taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o czym mówisz i jaką religią jest Islam :-|

 

Doskonale wiem - od prawie roku rozmawiam sobie okazyjnie z przypadkowo poznanym w sieci Arabem, ściślej Syryjczykiem. Język wydaje się nie do ogarnięcia, ale poza porąbanymi fundamentalistami, każącymi swoim kobietom chodzić w worku na śmieci 3 metry z tyłu, przeciętny muzułmanin nie pała nienawiścią do każdego chrześcijanina. To tak, jakbyś powiedział, że wszyscy katolicy to oszalałe zwierzęta, broniące zębami i pazurami jakiegoś durnego krzyża w rosyjskim mieście w zachodniej Azji.

 

Co do Macierewicza, cytacik:

U nas, w Crinfrid - mruknął Boholt - trzymają takich w obórce, na łańcuchu i dają kawałek węgla, wtedy oni na ścianach cudności malują.

Edytowane przez jonas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...