Skocz do zawartości
marco

Wygodniejszy dostęp do forum z telefonów

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz standardowej skórki mobilnej dostępnej w invision board 3 która powinna się pojawiać po wykryciu, że przeglądacie forum z telefonu, testowo została dodana obsługa Tapatalk - aplikacji dostępnej na iPhona, Androida, Symbiana i Blackberry.

 

Jeśli macie jakieś uwagi na ten temat - bardzo proszę piszcie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej-więcej jak Lo-fi. Opera Mini to specyficzny przypadek, ale działa na wszystkich liczących się przeglądarkach natywnych.

 

Rzezc w tym, ze ten "specyficzny przypadek" to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza, mobilna przegladarka ;)

 

Aha, pod mobilnym IE tez nie dziala (ustawione jest "browse as mobile device") i pod Opera Mobile tez nie (niestety wersja dosc zabytkowa, bo 9.5), zaraz sprawdze jeszcze na najnowszej OM. Wszystko pod Windows Mobile 6.5.

 

EDIT: pod najnowsza mobilna Opera tez laduje sie standardowy skin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod sony ericssonowym natywnym browserem też jestem skazany na surface wide.

Marco, trochę niefortunnie dobrałeś zwrot "liczące się". Bo pozwala IMO na dobieranie tychże przeglądarek według nieokreślonego nigdzie kryterium, zwanego "własnym widzimisię". W tym miejscu jest to chyba widzimisię twórcy tego systemu rozpoznającego przeglądarki.

Idę o zakład, że tymi liczącymi się będą przeglądarki niektórych nokii, większości blackberry, htc i zapewne iphone (który z wbudowanym safari i dużym wyświetlaczem raczej skórki mobilnej nie potrzebuje). Ewentualnie- telefonów z wbudowanym wifi, co skazuje działających po gprs/edge (u mnie 3G, niestety, nie działa wszędzie) na pobieranie całości danych, albo samodzielne bawienie się skórkami. Skoro mam wybierać lo-fi sam, to po co mi ten bajer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod sony ericssonowym natywnym browserem też jestem skazany na surface wide.

 

Nie wiem szczerze mówiąc jaki jest browser w SE. Czy to jakaś odmiana Netfront?

 

Marco, trochę niefortunnie dobrałeś zwrot "liczące się". Bo pozwala IMO na dobieranie tychże przeglądarek według nieokreślonego nigdzie kryterium, zwanego "własnym widzimisię". W tym miejscu jest to chyba widzimisię twórcy tego systemu rozpoznającego przeglądarki.

 

To raczej statystyki ;) Liczą się iPhone, Symbian i BlackBerry. W Polsce jeszcze mobilne IE. (mam akurat bardzo dużą próbkę z rynku polskiego z jednego z większych systemów mobilnych). Opera Mini jest specyficznym przypadkiem, generalnie nie ogarniam specjalnie ze względu na to, że w firmie go nie wspieramy z powodów bezpieczeństwa, ale będę pisał to invision power o rozbudowanie listy. Osobiście korzystam z WURFLa, invision niestety nie i stąd problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sie tak niedyskretnie zapytam: jestesmy na forum PurePC, czy u Ciebie w firmie? Bo jakos nie rozumiem, co ma polityka Twojej firmy do forum?

 

Nic nie ma. Po prostu piszę, że się na operze mini nie znam, bo z oczywistych powodów w pracy ją banuje, więc nie mam specjalnego doświadczenia w obsłudze tego tworu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mobilnym safari chodzi super. Ładuje się lekki interfejs, ale mógłby być jakoś tak bardziej touch friendly, bo niektóre ikonki (np numery stron w topicu) ciężko trafić czasem i trzeba się namachać zoomem. Ale to już takie kręcenie nosem. Ogólnie dobra robota. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marco

Co się dzieje z Tapatalkiem? Co wchodzę na forum to wyskakuje info, że plugin tapatalka jest wyłączony.

 

"This forum appears have deactivated Tapatalk. Please contact your forum administrator."

 

Tapatalk Pro w najnowszej wersji kupiony legalnie, nie żaden pirat. Na innych forach nie ma takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na najnowszej wersji pod androidem wyświetla info że admin wyłączył tapatalka na forum. Przeglądać forum mogę, ale już PW odczytać nie.

 

Pożyczę jutro coś na Androidzie i postaram się zweryfikować. Przynajmniej na iOS działa cały czas poprawnie, ale jak patrzyłem w statystyki praktycznie wszyscy korzystający z Tapatalk na naszym forum korzystają z Androida, więc postaram się to zweryfikować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem tapatalk'a do 1.4.2

Czy możecie potwierdzić (nie)występowanie problemów na Androidzie?

 

Potwierdzam nie występowanie problemów :)

 

Tapnięte z i5700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...