Skocz do zawartości
romek

Zadaj pytanie Microsoft!

Rekomendowane odpowiedzi

microsoft_logo.jpg


PurePC.pl wraz z Microsoft Polska przygotował dla czytelników serwisu niepowtarzalną okazję zadania pytania jednemu z największych producentów oprogramowania. Masz pytanie na temat produktów: Windows 7, Office 2010, Internet Explorer 8, Windows Phone, Windows Live, Bing czy samej firmy Microsoft? Napisz je w tym temacie! Po zebraniu odpowiedniej ilości pytań na stronie głównej serwisu pojawią się rzeczowe odpowiedzi ze strony Microsoft Polska.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) znajdziesz również w działach:
Dział: Microsoft Windows
Dział: Oprogramowanie

Jak zadać pytanie firmie Microsoft?
Wystarczy dodać komentarz w znacznikach "Wstaw cytat"
Przykład:
[quote]Jak Internet Expolorer 8 radzi sobie z FLASH?[/quote]
Będzie wyglądać następująco:

Jak Internet Expolorer 8 radzi sobie z FLASH?


Do kiedy można zadawać pytania?
Pytania można zadawać do dnia 23.06.2010 włącznie - do 06.07.2010 włącznie

Kiedy pojawią się odpowiedzi ze strony Microsoft?
Odpowiedzi pojawią się na początku lipca na stronie głównej purepc.pl

Czy mogę zadać tylko jedno pytanie czy więcej?
Nie ma określonej maksymalnej liczby pytań dla jednego użytkownika.

Kto może zadawać pytania?
Pytanie może zadać każdy zarejestrowany użytkownik serwisu PurePC.pl

-------------------
Od moderacji:
Temat jest moderowany, prosimy o powstrzymanie się od zbędnych komentarzy.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego Windows 7 Ultimate jest tak drogi ?, przecież ta cena nie jest na Polskie warunki zarobkowe.

2. Kiedy zostanie oficjalnie udostępniony pierwszy Service Pack dla Windows 7?

3. Kiedy uruchomicie oficjalnie usługę "Live" dla Windows i Xbox w Polsce? Odpowiedzią na pytanie było tegoroczne E3

4. Czy planujecie w przyszłości przebudować instalator systemu, aby korzystał z mocy obliczeniowej karty graficznej ?

Edytowane przez Rikki
Wykreślenie jednego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy następcy windows 7, nadal będzie user skazany na IE? Czy może wprowadzicie podczas instalacji opcje wyboru przeglądarki?

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszono oficjalnie start usługi Xbox Live w Polsce. Czy jest to jednoznaczne ze startem usługi Windows Live?

Czy będzie możliwość migracji kont założonych na inne kraje do polskiego Live (pytanie dotyczy zarówno Xbox Live, jaki i Windows Live)? Jeśli nie, to czy przewidywany jest jakiś mechanizm transferu treści (osiągnięć, listy zakupów z Marketplace, listy przyjaciół) na nowozałożone konto polskie?

Czy Windows Phone 7 będzie dostępny w polskiej wersji językowej?

Jakie jest oficjalne stanowisko Microsoft Polska w kwestii legalności kupowania systemu w wersji OEM do użytku domowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Microsoft zacznie kiedyś zauważać istnienie innych systemów operacyjnych i będzie obsługiwał natywnie chociaż odczyt plików a partycji ext2/3/4, reiserFS bądź jakichkolwiek innych niż FAT/NTFS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa licencji OEM przy kupnie Windows 7? Czy prywatny użytkownik, który instaluje ten system samodzielnie, dla siebie, w domu łamie warunki licencji?

Edytowane przez Brydz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączając się niejako do pytania bagiennego:

Kiedy menedżer startu Windows zacznie zauważać inne systemy operacyjne (np Linux) i dodawać je do własnego menu?

Inne:

Kiedy Windows zostanie wyposażony w system odzyskiwania usuniętych przez niego plików? DOS miał "undelete". W Windows (szczególnie na NTFS) jesteśmy skazani na programy firm trzecich (często kosztujące tyle co sam system operacyjny). Integracja z Windows programu o możliwościach R-Studio była by ratunkiem dla bardzo wielu użytkowników.

Kiedy Windows zostanie wyposażony w rozbudowane narzędzie konfiguracji? Narzędzie, które będzie w stanie wyłączyć ładowanie poszczególnych "wtyczek" odpowiedzialnych np. za miniaturki filmów/obrazków. Obecnie częściowo ratuje nas program Autoruns, ale jest to niejako rozwiązanie "siłowe" i dostępne jako oddzielna aplikacja, a nie integracyjna część systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy i kiedy planujecie rozbudowanie instalatora windowsa o np : pytania o wybór sciezki dla program files , skladniki systemu ( w tym uslugi ) i inne <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ly ?

cos ala do wyboru : instalacja ekspresowa i niestandardowa

 

Edytowane przez Pietia(lania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam oryginalny system Windows Vista 32 bitowy OEM , to czy mogę zakupić do niego upgrade Windows 7 w wersji 64 bitowej? aby oczywiście mieć w pełni legalny system ? jeśli nie, to czy mogę dokupić wersję 32 bitową ? i czy oba ewentualnie wersje będą w pełni legalne ? W jakiej wersji mogę dokupić Windows 7 do mojej Visty ? i bardzo bym prosił o wypowiedzenie się w ogólnej kwestii całego UPGRADE na komputery stacjonarne.

Edytowane przez acess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej będą to pytania związane z Windows Server ale wirtualizacja jest obecna nie tylko w serwerowej linii produktów MS ale i klienckiej - Virtual PC (XP Mode obecny w Windows 7 Professional i Ultimate).

 

Czy Microsoft planuje w przyszłych produktach wyraźne zwiększenie wydajności i możliwości wbudowanej wirtualnej karty graficznej w środowiskach Windows Server 2008 R2 - Hyper-V role /Hyper-V Server 2008 R2? Jeśli tak to czy taka zmiana zostanie wprowadzona także w Virtual PC?

 

Jakich kluczowych zmian w wirtualizacji opartej o Hyper-V/Virtual PC mogą spodziewać użytkownicy/klienci w przyszłości? Czy zostanie wprowadzona możliwość instalacji i wykorzystywania 64bitowych systemów na maszynach wirtualnych?

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z Waszymi prośbami mailowymi przeniesiony został ostateczny termin składania pytań do dnia 06.07.2010 włącznie.

 

Zachęcam do zamieszczania pytań, taka możliwość może już się nie powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie udostępnienie wersji beta Windows 8 tak jak miało to miejsce w przypadku Windows 7? Jeśli tak, to kiedy możemy spodziewać się pierwszych build'ów beta nowego systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam wszystkich!:)

 

A teraz, do rzeczy;)

 

Czy kupując Windows vista/7 w wersji 32bit, mogę zgodnie z licencją zainstalować wersję x64? Rozumiem, że nośnik muszę sobie zorganizować sam, pytanie czy "licencyjnie" taka operacja jest legalna.

 

Kolejne pytanie, odnośnie języka:

Czy mając wersję win 7 HP w wersji EN, mogę zainstalować wersje polską z prywatnego nośnika (oryginalny)

 

Wiem, że w wersji ultimate jest możliwość zmiany w trakcie użytkowania języka, zdaję się w wersji pro również. Jednak tutaj system od samego początku instalowany jest w wersji PL, bez późniejszych zmian.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez romek
Zmiana na poprawnę pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sprzęt który był kompatybilny z systemem Windows XP nie działa pod Windows Vista i Windows 7??? Tak się składa że mam kierownicę firmy Microsoft i nie działa ona pod nowym systemem. Czy robicie to by zarobić więcej pieniędzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę zdobyć oryginalną płytę instalacyjną systemu operacyjnego Windows do laptopa który ma licencję na ten system operacyjny (stiker) ale nie jest preinstalowany na tym laptopie ani nie posiadam partycji recovery?

Laptop pochodzi np. z serwisu aukcyjnego i został kupiony jako używany.

Czy muszę kupować w związku z tym nową licencje wraz z obrazem systemu operacyjnego Windows?

Edytowane przez THEJAJO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że i u nas pojawią się win7 w atrakcyjniejszych cenach? Przeliczając z funtów często wychodzi taniej niż z naszych sklepów

 

Czy jest szansa, że i u nas pojawią się win7 z licencjami na 3 stanowiska domowe?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu Microsoft udostępnia tak mało opcji personalizacji systemu? Nie uważacie, że zmiana kolorków to trochę mało?

Czemu nie ma praktycznie żadnych gadżetów do pobrania? http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows/downloads/personalize?T1=desktopgadgets To co jest tutaj jest, mówiąc delikatnie, ilością bardzo małą. Czy Microsoft zdecydował się w tym wypadku na strategię pt. "radźcie sobie sami"?

Czemu Microsoft narzuca mi instalowanie takich usług jak chociażby drukarka sieciowa? Można oczywiście je wyłączyć jednak to powoduje, że po instalacji systemu trzeba poświęcić dużo czasu na konfigurację systemu. Takie decyzje powinny być podejmowane podczas instalacji systemu, a ich ewentualne doinstalowanie odbywać się poprzez Windows Update.

Dodanie darmowego live cd do pobrania i wypalenia byłoby dobrym pomysłem, powinna być możliwość przetestowania systemu przed zakupem, to nie jest wydatek 50zł

Co skłoniło Microsoft do wydania systemu Windows Vista? Czy będzie on pokazywany Waszym przyszłym pracownikom z komentarzem "tak nigdy nie róbcie"? ;)

Czy zostanie kiedyś udostępniona możliwość wyboru gui?

Zostanie kiedyś wprowadzona opcja przełączania między pulpitami?

Następny system wprowadzi znaczące zmiany ? Jeśli tak to jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostanie naprawiony błąd zaznaczania prawym przyciskiem myszy pojedynczych plików? (windows7)

Edytowane przez romek
Zmiana na poprawne pytanie w Quote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostanie naprawiony blad zaznaczania prawym przyciskiem myszy pojedynczych plikow ? (windows7)

Mam dokładnie taki sam problem z windows 7, nie można surfować po katalogach z widokiem listy bo klikniecie na dowonly plik z drzewka po prawej stronie przesuwa widok listy do lewej strony, klikniecie dwukrotne powoduje przesuniecie dwukrotne przez ten niemiły bug pozostałem ze starszym systemem Vista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Pomysł z pytaniem do MS genialny - oby tak dalej.

 

W razie wątpliwości zostawiam namiar - 601 216 000

 

Czy w zastosowanym w Win7 XP Mode będzie możliwość uruchamiania więcej niż jednej maszyny wirtualnej? W gołym Xp Mode takiej opcji nie ma, a doinstalowanie Virtual PC jest niemożliwe ;[

Czy jest szansa na dodanie do XP mode opcji: Wyjdź i nie zapisauj zmian?

Czy ktoś może mi wytłumaczyć wg jakiego systemu Win7 grupuje otwarte aplikacje na pasku zadań, rozumiem że pocztę do poczty, www do www, ale jaka jest hierarhia ważności, idąc np od lewej?

Czy jest realna szansa na dodanie quick launcha i klasycznego menu start do Win7? W Viście jeszcze to było

Temat poruszony już przez kogoś wcześniej, czy jest szansa na więcej gadżetów? Oryginalny wybór jest conajmniej skromny, a przynajmniej połowa narzędzi z WinInternals aż się prosi o konwersję na gadżety

Czy są plany wprowadzenia funkcjonalności Unlocker do systemu?

Czy centrum akcji w Win7 w przypadku braku komunikatów nie powinno znikać z paska obok zegarka?

Czy jest szansa na dopracowanie Poczty Windows Live? Wszystkie wiadomości przeczytane, a w zasobniku nadal wisi że mam nową wiadomość.

Pytanie z licencjonowania, przykładowo, policja w trakcie czynności zabezpiecza dysk, na dysku znajduje się Windows 7 Professional, właściciel dysku nie jest stanie udowodnić legalności takiego systemu. W przypadku określania wartości straty poniesionej przez Microsoft jako wartość oprogramowania przyjmuje się wartość tego systemu w wersji licencjonowania OEM czy w jakiejś innej wersji licencjonowania np. BOX/OPEN. W uzasadnieniu prosiłbym o podstawę prawną lub link do oficjalnego stanowiska firmy Microsoft opublikowanego gdzieś publicznie.

Analogiczna sytuacja jak wyżej, policja w trakcie czynności zabezpiecza dysk, na dysku znajduje się Windows 7 w nieznanej wersji, właściciel dysku nie jest stanie udowodnić legalności takiego systemu. W przypadku określania wartości straty poniesionej przez Microsoft jako wartość oprogramowania przyjmuje się wartość tego systemu w wersji Home/Professional czy Ultimate? Jak określi się wartość oprogramowania w takim przypadku? W uzasadnieniu prosiłbym o podstawę prawną lub link do oficjalnego stanowiska firmy Microsoft opublikowanego gdzieś publicznie.

Licencjonowanie tym razem XBOX 360, czy wykonanie jednej kopii kupionej oryginalnej gry przeznaczonej na XBOX 360 przeznaczonej na tak zwany użytek własny, czy to jest legalne? Czy to jest złamanie licencji użytkownika? Czy to jest zgodne z obowiązującym w Polsce prawem? W uzasadnieniu prosiłbym o podstawę prawną lub link do oficjalnego stanowiska firmy Microsoft opublikowanego gdzieś publicznie.

Analogicznie jak wyżej, czy wykonanie więcej niż jednej kopii kupionej oryginalnej gry przeznaczonej na XBOX 360, czy sam fakt wykonania kopii bez ich upowszechniania czy sprzedaży jest legalne? Czy to jest złamanie licencji użytkownika? Czy to jest zgodne z obowiązującym w Polsce prawem autorskim? W uzasadnieniu prosiłbym o podstawę prawną lub link do oficjalnego stanowiska firmy Microsoft opublikowanego gdzieś publicznie.

Kwestia modyfikacji konsoli XBOX 360, czy jakikolwiek modding konsoli sprzętowy czy programowy jest legalny? Nie chodzi o gry onlne, czy uruchamianie nielegalnych kopii. Ktoś kupuje konsole, wyjmuje z pudełka, poddaje moddingowi, wkłada z powrotem do pudełka. Czy to jest legalne? W uzasadnieniu prosiłbym o podstawę prawną lub link do oficjalnego stanowiska firmy Microsoft opublikowanego gdzieś publicznie.

Czy wiadomo coś o powstaniu regionalnego laboratorium kryminalistycznego Microsoft w Polsce? Czy w ogóle powstanie w Polsce, jeśli tak to gdzie i kiedy? Gdzie można znaleźć więcej informacji na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Czy planujecie w przyszłości przebudować instalator systemu, aby korzystał z mocy obliczeniowej karty graficznej ?

 

Dobre pytanie. Czy cos takiego planujecie? Bo co niby miałoby dac skorzystanie z mocy obliczeniowej karty graficznej podczas przeniesienia plików z obrazu systemu zawartego na płycie instalacyjnej na dysk twardy?

-----------

 

Czy przy następcy windows 7, nadal będzie user skazany na IE? Czy może wprowadzicie podczas instalacji opcje wyboru przeglądarki?

 

No własnie. Dlaczego "skazujecie" uzytkowników na IE dając im opcje jego calkowitego usunięcia oraz dodając wybór przegladarki(W7)?

 

-----------

 

Jakie jest oficjalne stanowisko Microsoft Polska w kwestii legalności kupowania systemu w wersji OEM do użytku domowego?

Czy na to pytanie mozecie odpowiedziec zamieszczając odpowiednią informację na swojej stronie? Jak na razie podobno macie na ten temat inne zdanie niz strony anglojęzyczne, a konkretnej informacji na polskiej stronie brak. W dodatku niektóre portale zaczeły podawac odnosniki do licencjonowania Win XP z 2005 roku które nijak sie mają do W7.

 

-----------

 

Czy Microsoft zacznie kiedyś zauważać istnienie innych systemów operacyjnych i będzie obsługiwał natywnie chociaż odczyt plików a partycji ext2/3/4, reiserFS bądź jakichkolwiek innych niż FAT/NTFS?

 

Czy musicie poswiecac czas na pisanie sterowników systemu plików obsługiwanych przez inne systemy? Przeciez jest IFS i taki sterownik napisac moze kazdy o czym swiadczy chociazby istniejący sterownik ext2/3.

 

-----------

 

Kiedy menedżer startu Windows zacznie zauważać inne systemy operacyjne (np Linux) i dodawać je do własnego menu?

 

Kiedy instalator przestanie nadpisywac MBR przy kazdej instalacji?

-----------

 

Kiedy Windows zostanie wyposażony w rozbudowane narzędzie konfiguracji? Narzędzie, które będzie w stanie wyłączyć ładowanie poszczególnych "wtyczek" odpowiedzialnych np. za miniaturki filmów/obrazków. Obecnie częściowo ratuje nas program Autoruns, ale jest to niejako rozwiązanie "siłowe" i dostępne jako oddzielna aplikacja, a nie integracyjna część systemu.

 

Czy edytor rejestru nie jest najbardziej rozbudowanym narzedziem konfiguracji systemu jakie istnieje? Dlaczego zmuszacie ludzi do uzywania zewnetrznym narzedzi zamiast dodac do pomocy informacje jak wyłączyc niektóre funkcje jak wspomniana wyzej, za pomocą narzedzia regsvr32

-----------

 

Czy i kiedy planujecie rozbudowanie instalatora windowsa o np : pytania o wybór sciezki dla program files , skladniki systemu ( w tym uslugi ) i inne <span style='color: red;'>[ciach!]</span>ly ?

cos ala do wyboru : instalacja ekspresowa i niestandardowa

Czy Windows przypadkiem nie ma juz takich trybów? Standardowo ekspresowa i niestandardowa zaawansowana, który można przygotowac za pomoca WAIK?

-----------

 

Czy jeśli mam oryginalny system Windows Vista 32 bitowy OEM , to czy mogę zakupić do niego upgrade Windows 7 w wersji 64 bitowej? aby oczywiście mieć w pełni legalny system ? jeśli nie, to czy mogę dokupić wersję 32 bitową ? i czy oba ewentualnie wersje będą w pełni legalne ? W jakiej wersji mogę dokupić Windows 7 do mojej Visty ? i bardzo bym prosił o wypowiedzenie się w ogólnej kwestii całego UPGRADE na komputery stacjonarne.

Czy pakiet upgrade nie zawiera przypadkiem dwóch nośników w wersjach x86 i x64, dzieki czemu uzytkownik moze zarówno wersje x86 jak i x64 i miec wybór na jaką chce przejsc?

-----------

 

Czy kupując Windows vista/7 w wersji 32bit, mogę zgodnie z licencją zainstalować wersję x64? Rozumiem, że nośnik muszę sobie zorganizować sam, pytanie czy "licencyjnie" taka operacja jest legalna.

Czy kupując wersje BOX uzytkownik nie dostaje przypadkiem 2 nosników?

-----------

 

Jak mogę zdobyć oryginalną płytę instalacyjną systemu operacyjnego Windows do laptopa który ma licencję na ten system operacyjny (stiker) ale nie jest preinstalowany na tym laptopie ani nie posiadam partycji recovery?

Dlaczego takie pytanie kierowane są do Microsoft skoro powszechnie wiadomo ze wsparcie dla systemów OEM swiadczy producent komputera a nie Microsoft? Może powinniscie zawrzec taka informacje na oemowych certyfikatach autentycznosci?

 

-----------

 

Czemu nie ma praktycznie żadnych gadżetów do pobrania? http://windows.micro...=desktopgadgets To co jest tutaj jest, mówiąc delikatnie, ilością bardzo małą. Czy Microsoft zdecydował się w tym wypadku na strategię pt. "radźcie sobie sami"?

Stadnardowo system kieruje na polską strone z gadżetami gdzie .. ich nie ma. Od 3 lat praktycznie wszystkie gadzety znajdują się na stronie anglojęzycznej a polskim uzytkownikom blokuje sie do niej dostep poprzez automatyczne rozpoznawanie jezyka przeglądarki. Czemu nie dodacie na stronie zmiany języka, zeby uzytkownik nie musiał zmieniac identyfikacji przeglądarki na język angielski?

Czemu strona pobiera język z przeglądarki zamiast domyslnie wyswietlac wszystkie języki i proponowac wybór lub zapamietac wczesniej wybrany wybór?

 

-----------

Czemu Microsoft narzuca mi instalowanie takich usług jak chociażby drukarka sieciowa? Można oczywiście je wyłączyć jednak to powoduje, że po instalacji systemu trzeba poświęcić dużo czasu na konfigurację systemu. Takie decyzje powinny być podejmowane podczas instalacji systemu, a ich ewentualne doinstalowanie odbywać się poprzez Windows Update.

O to jest ceikawe pytanie. Czemu Microsoft narzuca powyższemu uzytkownikowi instalowanie usługi która nie istnieje?

 

-----------

 

Dodanie darmowego live cd do pobrania i wypalenia byłoby dobrym pomysłem, powinna być możliwość przetestowania systemu przed zakupem, to nie jest wydatek 50zł

Czemu Microsoft "utrzymuje" uzytkowników w niewiedzy ze z technetu mozna pobrac wersje trial i przetestowac sobie system? Czemu nikt "nie mógł" równiez tego zrobic podczas PUBLICZNCYH betatestów?

 

-----------

 

Co skłoniło Microsoft do wydania systemu Windows Vista? Czy będzie on pokazywany Waszym przyszłym pracownikom z komentarzem "tak nigdy nie róbcie"?

Dlaczego wraz z wyjsciem W7 Microsoft przyznał ze Vista była zła? Chwyt zadziałał na "ciemny lud" ale nie od dzis wiadomo ze Vista i W7 niewiele się róznią i pracują niemal identycznie. Róznica to tylko 3 lata przez ktróre powstało wiele sterowników i dostosowano wiele programów

-----------

Czy w zastosowanym w Win7 XP Mode będzie możliwość uruchamiania więcej niż jednej maszyny wirtualnej? W gołym Xp Mode takiej opcji nie ma, a doinstalowanie Virtual PC jest niemożliwe ;

Dlaczego uzytkownicy nie są informowani ze instalowany XP mode to tylko darmowy obraz Windows XP? Przeciez Windows Virtual PC pozwala tworzyc dowolną ilosc maszyn, ich równoczesne uruchamianie a nawet przy stworzeni uwłasnej maszyny wirtualnej z XP osiągniecie pełnej funkcjonalnsoci trybu XP nawet na domowych wersjach W7.

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...