Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Eff bardzo wiele mówi oj wiele

Oprócz rodzynkow typu 12-24k z eff 500-700 czasem widuje ludzi z innej parafii, np kolesia w tygrysie/t29/is3/kt, 0-1k battles(do 2), eff 1300-2200...i z win ratio 50-62%

Tak, raz miałem kolesia w tierze 7, z win ratio 62 czy 63%, z effem ponad 2k.

Można? Można. Ale też można w drugą strone, i to niestety jest częstszy i o wiele bardziej dołujący widok. Is7, eff 550, 14k na koncie...win ratio 41%

Jak poniżej środek jest dobry, to jeszcze ujdzie, pacan padnie od arty albo od nawały strzałów wroga w minute, ale reszta da rade...gorzej jak widzisz takich w topie 2-3 szt, czołgi top, robiące przeważnie w dobrych rękach od 2,4k(nominał) do 6k dmg...i już wiesz że ich strzały będą za zero, rykoszety, a ich zwłoki najwyzej przydadzą się jako osłona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu bedzie młyn jak tydzien temu.

 

jakby komus znudzily sie standardowe modele pojazdow, polecam ten temat [0.7.4]Historical Realism Mod re-modelling project - World of Tanks official forum

 

Fajne to (PzIV jest boski!), ale jak się ma do hitboxów i trafiania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to (PzIV jest boski!), ale jak się ma do hitboxów i trafiania?

 

bez zmian. nie wplywa to na uszkodzenia czy ich brak. mozna to traktowac w uproszczeniu jak skin, bo tylko my go widzimy.

 

jest jeszcze ruski temat. tam tez jest troche dobrego stuffu http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fforum.worldoftanks.ru%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F299091-%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25BC%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25BB%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B3-%25D0%25B8%25D0%25B3%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%258B%25D1%2585-%25D0%25BC%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25B9%2F :wink:

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4 to całkiem dobry czołg..... pierwsza walka, 5 killi:

Victory!Battle: Ruinberg 29 czerwca 2012 23:42:38Vehicle: M4 ShermanExperience received: 1 632 (x2 for the first victory each day)Credits received: 33 108 (compensation for damage caused by allies: 510)Battle Achievements: Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "I Class"
Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu Pz I c - to będzie killerem na tier 3 - 80mm pancerza...

 

ciekawe kiedy będzie mozna kupic t-35 premium ruska, to bedzie po mausie drugi najwiekszy czolg w grze (a moze i najwiekszy...) i ciekawe co z zaloga , z tego co pamietam tam wchodzilo 12 tankistow :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nerf na E75 dziala. Trafienie od prozdu powoduje awarie silnika względnie pozar.

 

Może nie odrazu w nastepnym patchu usuną miemieckim czołgom działa. Po co się rozdrabniać, będzie ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje#$#$ z ta promo od 30 do 3... akurat w tych dniach bede czekal na nowego prowidera internetu :/ Przynajmniej nie bede sie denerwowal na dzieciarnie probujaca wbijac x3 (w koncu wakacje).

 

A byś się zdziwił ;) Chyba wszyscy nad wodą, bo gra się pięknie , same wygrane i same ogarnięte teamy. normalnie dawno tak nie było.

Wiadomo od kiedy te nowe drzewka? Czy to tylko melodia dalekiej przyszłości.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wręcz przeciwnie. Zaczynam dochodzić do wniosku, że problemem tej gry nie są MM, strzały za zero i inne tylko debile w czołgach..

 

Pierwsza sytuacja z dziś:

Mapa Abbey, gram KV-2 gdzieś w środku listy, jadę do miasta, ubijam trzech i zdejmuję 90% JgdPanthery. Widzę, że lewa flanka słabnie ale powinienem zdążyć im pomóc. I w tym momencie lewa flanka dostaje ostrzał z arty... NASZEJ! Zdjął co najmniej dwóch i uszkodził kolejnych... dramat..

 

Druga sytuacja:

Assault, my atakujemy, dwa top tanki w naszym teamie w plutku to e-100 i is-8. Przykampili gdzieś w pobliżu startu tak, że nie byli w stanie nikomu pomóc, a kiedy pierwsza linia zaczęła solidnie obrywać (nic dziwnego jaki tiery 6-7 walczą przeciw 8-10) zaczęli się WYCOFYWAĆ! Jak zaczęliśmy im mówić, żeby się ruszyli zaczęły się z ich strony bluzgi, oczywiście po polsku... klan chyba PBHP czy jakoś tak.. omijać z daleka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wręcz przeciwnie. Zaczynam dochodzić do wniosku, że problemem tej gry nie są MM, strzały za zero i inne tylko debile w czołgach..

 

Bo tak jest. Ze masz ciulata lufe albo papierowy pancerz dowiesz sie ze statow. I wiesz jak i gdzie strzelac by weszlo. MM.. to jest random - raz Tobie losuje lepiej raz innym. Strzaly za zero - WG juz dawno powiedzial ze to oznacza ze uszkodzony zostal modul. Wiec w teorii cos tam zniszczylismy/uszkodzilismy. A na debila w teamie nie ma mocnych. Bo co zrobic jak dwa top tanki sa AFK? albo jak koles co 10 sek wjezdza Ci w gasienice lub blokuje odwrot. Ciekaw jestem jakby bitwy wygladaly jakby byl system ligowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest coraz bardziej ujowa. Raz że na wszystko masz przedział(pen, dmg, crit) i RNG, to jeszcze mm ssie, a w dodatku ludzie ssą. Coraz mniej chce mi sie w to grać. Czekam na merców...

dzis mialem 800k ,tera mam 600...nic nie kupowałem

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to nadal tier IV, tak trudno stworzyc MM zeby odnajdywalo ci gry o podobnym tierze?

 

Skauty zawsze tak losuje. Problem w tym ze w zasadzie jedyne dobre skauty to T50 i T50-2. Całą reszta wyraźniej odstaje.

Leo to akurat padaka, jeden z gorszych skautów. Nie grałem VK28 ale z opowieści i pola bitwy wynika ze dużej różnicy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skauty zawsze tak losuje. Problem w tym ze w zasadzie jedyne dobre skauty to T50 i T50-2. Całą reszta wyraźniej odstaje.

Leo to akurat padaka, jeden z gorszych skautów. Nie grałem VK28 ale z opowieści i pola bitwy wynika ze dużej różnicy nie ma.

 

No tak i chaffee też jest do pupy tak? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafa jest mocno niedoceniana z tego co widzę. A jak gram artylerią, to 100x bardziej wolę spotkać całą resztę, niż tego Amerykanina.

Może przez to, że niemieckie i sowieckie skauty jadą często bezmyślnie (przyzwyczajeni do T-50 i Leoparda), a Chaffee prowadzą gracze, którzy musieli przecierpieć m5 i skautują całkiem inaczej. Tzn często nie skautują wcale, tylko grają jak szybkim medem - wpada w połowie bitwy np. między przeładowaniami czołgów z twojego teamu i sieje na tyłach bazy śmierć i zniszczenie, zanim ktokolwiek ogarnie co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a Chaffee prowadzą gracze, którzy musieli przecierpieć m5...

Oj tam przecierpieć, jak się nim nauczysz grać i trafisz na swój tier to można całkiem miłą masakrę zrobić. Im dłuzej gram tym czołgiem tym bardziej go lubię. 75mm po prostu masakruje 3 i 4 tier jak już trafi!!!

 

A już najfajniej jest jak trafisz jakieś niemoty z wyskoich tierów i wybijesz im arty. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grę niemieckimi TD i pewnie nie powiem nic odkrywczego - ale to wymiata, do tej pory nie czułem się tak OP jak teraz, mówię o niskich tierach np. II i III.

Marderem II to w ogóle 6/7 killi na walke wchodzi. Dalej też tak przyjemnie będzie ? Bo ferd to wiem, że jest imba jak na swój tier i stug III, którym grał kumpel i bił rekordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...