Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

bo za dobrze ci szło...

i w takich wlasnie momentach( i wielu innych przychodzących mi na myśl) powraca na myśl teoria spiskowa o MM, jego mechaniźmie, o RNG i równaniu w dół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że to mnie bardzo zniechęca do gry..

Sytuacja z przed chwili. Walczę swoim is-3 z is-8, gościu dostaje ostro w przód itp., zrywam gaski, staje centralnie z jego boku i celuje na wprost w amunicję i komunikat "tym go nie pokonamy" a mam topowe działo. Gościu miał ze 150hp także był na strzała. Po chwili podjechał jakiś lorejt 40t i mnie wykończyli. Normalnie lolz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Coś mi się tu nie zgadza.

Stoję sobie właśnie przy M4 moim PzIV. Zajechałem go z tyłu. Koleś mnie wcale nie widzi tylko nawala w jakiś daleki cel. Obydwoje stoimy w sosnach. Nawalam mu w tył. Poszło 30%HP koleś nadal nic, to się przestawiam. Stoję może 2 metry obok i nawalam z najlepszego działa PzIV centralnie w bok. 1 strzał - Rykoszet, 2 strzał - tym go nie pokonamy, 3 strzał - nie przebiliśmy pancerza. 4 już nie było, bo dostałem od przemykającego nieopodal Tygrysa. Stałem dosłownie maksymalnie 2 metry od kolesia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem bitwę II i III tiery w tym 6 art, co było IMO lekką przesadą, a na forum WoT'a widziałem screena gdzie było po 8 art na drużynę, ale to już na wyszszych tierach.

 

 

Wsparcie IX tieru!

 

Czołgiści,

 

nie jest już tajemnicą, że planujemy wprowadzić nowe czołgi średnie i niszczyciele czołgów X tieru w aktualizacji 7.5.

 

Aby pomóc Wam w trudnym zadaniu dojścia do tych potężnych maszyn postanowiliśmy wprowadzić specjalną krótkoterminową obniżkę. Od 28 lipca godziny 8:00 czasu polskiego do 8:00 1 sierpnia wszystkie pojazdy z listy umieszczonej poniżej dostępne będą po bardzo obniżonej cenie:

 

Pojazd

Cena w kredytach

 

Sowiecki czołg średni IX tieru Т-54

2 085 000

 

Niemiecki czołg średni IX tieru Е-50

1 991 000

 

Amerykański czołg średni IX tieru, M46 Patton

2 103 000

 

Francuski czołg średni VIII tieru, Lorraine 40t

1 345 000

 

Sowiecki niszczyciel czołgów IX tieru, Obiekt 704

2 520 000

 

Niemiecki niszczyciel czołgów IX tieru, Jagdtiger

2 570 000

 

Amerykański niszczyciel czołgów IX tieru, T30

2 650 000

 

Amerykański niszczyciel czołgów IX tieru, Т95

2 580 000

 

Francuski niszczyciel czołgów IX tieru, AMX 50 Foch

2 570 000

 

Grindowanie czas zacząć!!!

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ niski pułap expowy mają dla Ferdasa przy Asie.

 

Victory!Battle: Himmelsdorf 27 lipca 2012 21:07:25Vehicle: FerdinandExperience received: 1 285Credits received: 42 459Battle Achievements: Steel Wall, Sniper, Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Myślałem, że z 1600 będzie (tym bardziej że 1200 już miałem parę razy), a tu takie coś :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victory!Battle: Prokhorovka 28 lipca 2012 13:42:00Vehicle: VK 3001 (H)Experience received: 1 696 (x2 for the first victory each day)Credits received: 19 957Battle Achievements: Steel Wall
Steel Wall w tym czołgu - Dołączona grafika Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie umiejetnosci brac na ruskich medach? mam bt-7 z zaloga na 100% i chce aby byly one pomocne w wysokich tierach gdy sie do nich doczlapie. poki co to tylko 3ech zalogantow :|

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem mega grind vk300h, w kierunku pantery - zrobiłem około 24k exp., gram bez premium Dołączona grafika ... normalnie robię tylko gwiazdki na wszystkich czołgach Dołączona grafika także dla mnie to wyczyn Dołączona grafika

Tak w ogóle to całkiem fajnie się jeździ tym czołgiem i w miarę dobrze się nim zarabia i MM był dla mnie łaskawy :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach od wydania patcha 0.7.5 u ruskich można zaobserwować ciekawe statystyki dotyczące nowych medów i TD tieru 10.

 

E50_Ausf_M 52.39 %

M48A1 55.98 %

T62A 50.87 %

Bat Chatillon 25 t 50.78 % (w jego przypadku staty są kontynuowane)

 

Tak jak mówiłem nowy Patton nie ma sobie równych.

 

 

JagdPz E-100 48.74 %

T110E3 52.3 %

T110E4 55.28 %

Объект 268 51.08 %

AMX_50Fosh_155 54.83 %

 

Tutaj jeśli ktoś zastanawiał się co wybrać spośród amerykańskich TD to E4 z obrotową wieżą wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach od wydania patcha 0.7.5 u ruskich można zaobserwować ciekawe statystyki dotyczące nowych medów i TD tieru 10.

 

E50_Ausf_M 52.39 %

M48A1 55.98 %

T62A 50.87 %

Bat Chatillon 25 t 50.78 % (w jego przypadku staty są kontynuowane)

 

Tak jak mówiłem nowy Patton nie ma sobie równych.

 

 

JagdPz E-100 48.74 %

T110E3 52.3 %

T110E4 55.28 %

Объект 268 51.08 %

AMX_50Fosh_155 54.83 %

 

Tutaj jeśli ktoś zastanawiał się co wybrać spośród amerykańskich TD to E4 z obrotową wieżą wygrywa.

 

Ciekawe czyżby sprzęt USSR nie był w końcu OP coś nie wierzę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przy następnym patchu to naprawią Dołączona grafika

 

 

Co do MM i teorii spiskowej .... wczoraj prawie cały czas wygrywałem, a dziś dla odmiany większość to walki przegrane.

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...